Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, July 16, 2012

SaLuSa, July 16, 2012


Nasi sojusznicy postępują odważnie i widzicie więcej dowodów ich pracy, aby wydobyć prawdę i rozpocząć długo opóźnioną akcję oczyszczania świata z Ciemnych. Będzie to nadal kontynuowane i stanie się bardziej powszechne i to ukazuje nam kto pośród was ciągle znajduje się pod ich wpływem. Tylko strach i przekupstwo utrzymuje innych pod ich kontrolą, ale my jesteśmy zdecydowani na zmianę takich sytuacji. Również możecie zauważyć, że partie polityczne na całym świecie pokazują swoje prawdziwe oblicze o niewielkiej ilości współczucia lub działania, aby poradzić sobie z ogromnym ciężarem narzuconym na ludzi przez przestępczą działalność banków. Wprowadzimy anulowanie długów, gdyż jest oczywistym, że jest to jedyny sposób, aby umożliwić każdemu państwu i osobom fizycznym najbardziej dotkniętym, odzyskanie równowagi i rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Przyjdzie to wraz z nowymi technologiami i innymi innowacjami, które postawią was mocno na nogach w Nowej Erze. .

Internet jest nadal waszym najlepszym źródłem informacji, lecz ludzie ciągle jeszcze ulegają dezinformacyjnym stronom internetowym. Moi drodzy, jeśli przekazywane informacje nie brzmią prawdziwie to odłóżcie je na bok i jeśli opowiadają się za używaniem przemocy, z pewnością nie pochodzą ze Światła. Trzymajcie się tego, co uznajecie za wiarygodne, wielokrotnie sprawdzone i przetestowane. Po pewnym czasie, nie będziecie zmuszeni polegać na Internecie, tak jak to ma miejsce obecnie, gdyż niedługo rozpoczniemy nasze własne transmisje. Wszystko jest przygotowane do tego przedsięwzięcia i jak zwykle jest to tylko kwestia koordynacji w czasie. Wasze zaangażowanie jest ważne, lecz jeżeli nastąpi taka konieczność, sami ruszymy do przodu, gdyż wkrótce muszą zacząć się zmiany zgodnie z planem. Jednakże jeśli jakakolwiek sytuacja pojawi się na drodze, nie stanowi ona dla nas poważnego problemu, gdyż wzięliśmy pod uwagę wszelkie możliwości. .

Kwestie, które są obecnie wyrażane przez religie będą musiały być kompletnie zrewidowane, jeśli chcecie osiągnąć jakikolwiek postęp. Z jednej strony, niekoniecznie potrzebujecie nauczycieli, gdyż cała wiedza znajduje się wewnątrz was, jednakże ponieważ prawda wam nie została dana, będzie pomocnym naprowadzenie was na właściwą ścieżkę. W obecnej sytuacji poruszacie się niezbyt szybko, będąc wciąż związanymi przez nieścisłości i totalne kłamstwa. Istnieje wiele przyzwoitych i kochających dusz w różnych kościołach, ale ich prawdziwy potencjał nie zostanie uwolniony zanim nie oderwą się od kontrolujących ich religii. Wasz czas i energie mogą być wykorzystane lepiej do zrozumienia samego siebie. Nie należy jednak wnioskować , że wszystkie nauki religijne są bezużyteczne, są one jednak mylące i wprowadzają ludzi w błąd w stosunku do prawdy. Posiadacie wybór wolnej woli i do was będzie należała decyzja o tym, jak potoczy się rozwój waszej przyszłości. .

Z wielu powodów przybyliśmy do was, lecz sednem sprawy jest informowanie was o tym, że wszyscy jesteśmy Jednością. Możemy pochodzić z zupełnie innych cywilizacji i pod pewnymi względami możemy wyglądać całkiem inaczej niż wy, lecz tak samo jak i wy, doświadczamy życia, aby również dokonać postępu w naszej wspólnej duchowej ewolucji. Na wyższym poziomie, nie ma żadnej różnicy między nami, gdyż wszyscy pochodzimy z tego samego Źródła. Po prostu wybraliśmy podążanie innymi ścieżkami. Podobnie jak ja, jako Syriusz, wielu członków Galaktycznej Federacji Światła jest bezpośrednio z wami powiązanych, gdyż przybyliście na Ziemię z ich cywilizacji, aby służyć. Gdy tylko wydostaniecie się ze świata dualizmu do wyższego wymiaru przekonacie się, że „służba dla innych” jest słowem kluczowym. Jesteśmy Jednością we wszystkim co robimy, nie tylko dla milionów dusz we Wszechświecie, ale również dla całego życia wliczając w to planety, gdyż one również posiadają wysoki poziom świadomości. Istnieje przyczyna, dlaczego wypowiadacie się o waszej planecie jak o „Matce Ziemi”, a gdy zrozumiecie jej rolę, oddajcie jej należyty szacunek i okażcie wdzięczność za to wszystko, co dla was robi. .

Jest wiele tematów do poznania, które nie zostały jeszcze w pełni wyjaśnione, gdyż musi nadejść odpowiedni czas, kiedy poziom waszej świadomości będzie gotowy do przyjęcia zaawansowanej wiedzy. Nie byłoby zbyt dobrym rozwiązaniem, aby przeciążyć wasze mózgi materiałem, który byłby zbyt daleki od waszego obecnego zrozumienia. Dotychczas duchowa ewolucja postępowała wolno, co pozwalało wam na integrowanie jej i zrozumienie przez wasze osobiste doświadczenia. Procesy te zostały jednakże przyśpieszone tak, aby nadgonić wasz postęp w kierunku Wzniesienia. Dzieje się tak dlatego, że są pośród was tacy, którzy posunęli się na przód i są gotowi, aby pójść znacznie dalej. .

Dwoistość na wiele sposobów oddzieliła ziarno od plew i nie mamy tutaj na myśli nic poniżającego, ale istnieje ogromna przepaść między tymi, którzy rozwinęli się, a tymi którzy tego nie osiągnęli. Najwyraźniej nadszedł czas na Wzniesienie tych, którzy są do tego gotowi i nie powinni być oni już dłużej powstrzymywani. Intencja Wzniesienia jest dobrym początkiem lecz musi to być kontynuowane z poszerzaniem świadomości. W ten sposób wasze wibracje są podnoszone i tak długo jak wasza uwaga jest skoncentrowana na wprowadzaniu coraz większej ilości Światła do waszego wnętrza, będziecie z pewnością tymi, którzy osiągną Wzniesienie. Okazja ta jest dostępna dla każdej duszy i nie jest żadną ujmą, jeśli nie osiągnęliście jeszcze tego etapu. Nie ma żadnych ograniczeń czasowych na przygotowanie się i nie oczekuje się, że wszyscy osiągniecie taki sam poziom w tym samym czasie. Tu wasza wolna wola jest szanowana, ale oczywiście jesteście zachęcani do podnoszenia wibracji przy każdej okazji. Jako grupa, wasze doświadczenia nie będą ukończone zanim ostatnia dusza powróci do Światła. .

Obecnie nie macie żadnej możliwości, aby wiedzieć jakiego wspaniałego osiągnięcia dokonaliście pokonując uwagę Ciemnych. Próbowali oni każdej sztuczki ze swoich instrukcji, aby zapobiec waszemu Wzniesieniu oraz ponownemu podźwignięciu się w kierunku Światła. Prawdą będzie, gdy powiemy, że wszystko sprzymierzyło się przeciwko wam, ale było to zgodnie z projektem i było też wiadomo, że nie będzie łatwo. Jednakże, było również wiadomo, że jeżeli wygracie walkę, wasze korzyści będą gigantyczne. To jest, moi drodzy, właśnie to miejsce, w którym obecnie się znajdujecie, osiągając wspaniały wzrost świadomości, który pozostanie z wami. Nie wszystkie wzniesione Istoty wybrały taką samą, nadzwyczajną ścieżkę jaką wy wybraliście. Teraz widzicie dlaczego w waszym Wszechświecie jesteście postrzegani jako niezwykle wyjątkowe dusze. Nie jest egoizmem zaakceptowanie takiego pochlebstwa, gdyż macie prawo, aby poklepać się po ramieniu za swoje osiągnięcia. .

Jestem SaLuSa z Syriusza i mogę potwierdzić, że wydarzenia wolno nabierają tempa i będą rozpędzać się do czasu, gdy wzmogą się tak, że będą one nie do powstrzymania. Wysyłamy wam naszą Miłość, drodzy Przyjaciele i współpracownicy, ponieważ nimi jesteście. .

Dziękuję SaLuSa, Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie : Elisabeth, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge