Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, June 11, 2012

SaLuSa, June 11, 2012

Przyszła pora, żeby myśleć pozytywnie i akceptować wydarzenia, których oczekujemy, że nadejdą bez tendencyjnych przewidywań jakie one powinny być. Wiecie, że Wzniesienie nadejdzie bez względu na wasze plany, więc pozwólcie, żeby się zamanifestowały wiedząc, że wszystko będzie dobrze. Sprawy są tak bliskie wyjścia na światło dzienne, że będziecie zdziwieni jak szybko się wydarzą. Wolelibyśmy, żebyście raczej zaangażowali się w pozytywne myślenie niż w tracenie czasu i energii na bezustanne rozpatrywanie tego, co się wydarzy z Ciemnymi. Ich los jest przypieczętowany i sprawiedliwość będzie dokonana.

Naszym priorytetem jest umieszczenie odpowiednich ludzi na różnych stanowiskach władzy, żeby wprowadzić pokój na świecie tak szybko jak to tylko możliwe. Od tego momentu łatwiej będzie realizować plany dla waszego dobra i odzyskiwać wolność. Kiedy się już spotkamy, możemy zmierzać razem w kierunku Wzniesienia i możemy zacząć cieszyć się różnymi zmianami, które was uniosą. W tym okresie energie będą wciąż wznosić waszą świadomość na jeszcze wyższe poziomy, a zjednoczenie ludzi będzie miało miejsce poprzez zniesienie barier, które między wami postawiono.

Złota Era jest tuż za rogiem, zachwyci was i wstrząśnie swym pięknem i harmonią. Będzie domem dla tych, którzy wzniosą swój poziom świadomości na tyle wystarczająco, aby awansować do wyższych królestw i stamtąd doświadczać wolności w stawaniu się Galaktycznymi Istotami. Obecnie z powodu waszych niskich wibracji jesteście ograniczeni co do waszych ruchów w Kosmosie, ponieważ one zanieczyściłyby wyższe poziomy. Ta sytuacja jest u progu zmiany podczas, gdy w dalszym ciągu w szybki sposób ściągacie i przyjmujecie energie.

Jeśli pomyślicie kilka lat wstecz, jesteśmy pewni, że zauważycie zmianę jaka się w was dokonała, najbardziej jeśli chodzi o spokój i jasne myślenie. W miarę jak będziecie rozwijać wasze aktywności socjalne i wybory waszych przyjaciół też będą się zmieniać i będziecie przyciągani przez coraz bardziej wyrafinowane rzeczy w życiu. Będziecie poszukiwać egzystencji pokojowej, a ekstremalne doświadczenia emocjonalne nie będą już tak satysfakcjonujące. Już zmieniacie się bardzo szybko i w konsekwencji odcinacie połączenia ze starymi, poprzednio akceptowanymi formami życia.

Nie ma powodu, dla którego nie moglibyście zacząć życia jakiego się spodziewacie kiedy się zacznie Złota Era, ponieważ dużo z tego co przyjdzie pochodzi z waszego wnętrza. Wasze ideały i cele życia będą dużo wznioślejsze, a poszukiwanie samo-satysfakcji przestanie być naczelnym celem. Wręcz przeciwnie, przedłożycie innych przed siebie i to da wam wielką satysfakcję. Jak do tej pory człowiek miał tendencję do egoizmu i do nagradzania samego siebie, bez względu na to ile to kosztowało pozostałych. Ale teraz zmieniacie się szybko jednocząc się z waszą Wyższą Jaźnią i jesteście w stanie wejść w związek z waszą Świadomością Chrystusową. To, moi ukochani, jest droga, którą będziecie podążać, i którą będziecie kontynuować z zadowoleniem.

Wasze aktualne życie to konglomerat wielu żyć, które was zaprowadziły bardzo daleko, do wielu krajów, poprzez różne religie, wierzenia i kultury. I choć nie ma dwóch dokładnie takich samych dróg to stopniowo zaczniecie dostrzegać, że zaczynacie się zbliżać jeden do drugiego. To naturalne, że tak się dzieje, ponieważ wszyscy szukacie „drogi powrotnej do domu” i to was zawsze popycha do przodu. Ten poziom podniesienia, który aktualnie przechodzicie to tylko część podróży, ale część bardzo ważna, która reprezentuje skok kwantowy do przodu o ogromnej wielkości.

My z Galaktycznej Federacji Światła wiedzieliśmy od wieków, że wasza podróż osiągnie punkt podniesienia w waszej ewolucji. Dla nas było to radością i przywilejem, by wam towarzyszyć i upewnić się, że wszystko wypełni się tak, jak było przeznaczone. Wszystko zostało zadecydowane milenia temu, a w ostatnim czasie przyłączyło się do was wiele dusz, aby wam pomóc w osiągnięciu sukcesu. Niektóre weszły do waszych rodzin i wyróżniają się swoim poziomem świadomości. Dały się poznać pod różnymi imionami takich, jak Gwiezdne Ziarna, Dzieci Kryształowe i Indygo. Ich obecność ma podnieść tych, którzy ich otaczają i to się wydarzy bardzo szybko. Słuchajcie tych mądrych, bo mają oni wiele do powiedzenia, aby zapewnić ciągłość sukcesu na waszej drodze do Światła.

Z nadchodzącym Wzniesieniem jest zrozumiałe, że niektórzy z was są wciąż zmartwieni przeznaczeniem młodych członków waszych rodzin. Niech to będzie jasne, że w tych końcowych czasach każda dusza znajdzie się dokładnie tam, gdzie zamierzała być i była świadoma swego przeznaczenia zanim się zinkarnowała. Tak więc prosimy, pozwólcie, aby każda osoba żyła swoim przeznaczonym kursem i czujcie się błogosławionymi, że zostaliście wybrani, aby być w ich życiach. Oczywiście, jest wiele rodzin, które nie mają tych zaawansowanych dusz pomiędzy sobą, ale mimo to miłość przechodzi od jednych do drugich i pozostawia połączenie, które może sprawić, że będziecie kiedyś razem ponownie. Miłość jest energią najsilniejszą ze wszystkich i jest niezniszczalną siłą, która utrzymuje wszystko razem w spójności.

Powiemy wam jeszcze raz, że jesteście bardzo potężnymi Istotami, nawet wtedy, gdy wasza moc została ograniczona przez niskie wibracje, w których teraz żyjecie. Lecz kiedy te wibracje się podniosą to wasza moc też się zwiększy. Zaczniecie być świadomymi waszej mocy kreowania. Wyobraźcie sobie, że dojdziecie do punktu, w którym będziecie mogli wytworzyć jakąkolwiek rzecz, której zapragniecie, ale nie martwcie się o złe użycie tej mocy, bo wasz poziom świadomości także wzrośnie. Bądźcie pewni, że nie pozwoli się wam posiadać tych mocy kreacji dopóki nie będziecie wiedzieć jak ich używać poprawnie. Zaczynacie rozumieć jak będzie wyglądać wasze przyszłe życie i jak mało teraz dostrzegacie waszej potencjalnej, prawdziwej mocy. Jednak nie jesteście pozostawieni sami sobie, aby zrozumieć te rzeczy i w każdej fazie waszego życia zawsze macie wokół siebie bardziej rozwinięte Istoty, które mogą wam pomóc.

Jestem SaLuSa z Syriusza i w miarę waszej ewolucji będziecie odkrywać, że życie na wyższych poziomach jest doświadczeniem pięknym, i że dokądkolwiek pójdziecie spotkacie się z duszami Światła i Miłości. To jest wielkie spotkanie i wszystko funkcjonuje w Jedności i wszyscy rozpoznają Źródło swojej egzystencji. Nie jest ważne jak nazywacie Źródło dopóki rozpoznajecie, że jest ono alfą i omegą Wszystkiego Co Jest. My z Galaktycznej Federacji Światła mamy otwarte połączenie ze Źródłem i nasz związek z nim jest podobny do waszego połączenia z waszym Wyższym Ja. Posyłamy wam naszą miłość, aby wam pomóc w waszej drodze.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Elisabeth


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge