Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, May 11, 2012

SaLuSa, May 11, 2012

Tak wiele się dzieje, lecz nie zawsze mamy swobodę, aby podać wam szczegóły. Wystarczy na razie powiedzieć, że wszystko dobrze trzymamy pod kontrolą i nasi sprzymierzeńcy są blisko rozpoczęcia serii działań, które pokażą, że traktujemy sprawy poważnie. Nie będziemy dłużej tolerowali utrudniania i szybko poradzimy sobie z tymi, którzy są w to zaangażowani. Istnieje wielu zaufanych sojuszników, którzy są na pierwszej linii w uwalnianiu informacji, które przejrzyście ukazują jakie są nasze intencje. W krótkim czasie odegramy również naszą rolę w przedstawianiu faktów bezpośrednio do opinii publicznej. Patrzycie na tygodnie raczej niż miesiące, które dzielą was przed odbyciem się masowych aresztowań. Jednakże jest to ogromna operacja, która nie może się rozpocząć zanim wszystko nie znajdzie się na swoim miejscu. Zachodząc tak daleko, pragniemy przeprowadzić ten proces płynnie z niewielką ilością problemów jak to tylko możliwe.

Nasze statki są zajęte monitorowaniem działań wielu państw, które mają potencjał do użycia zasobów nuklearnych, a wraz z naszymi ostrzeżeniami, będziemy zapobiegali ich użyciu. Wojny zawsze były prowadzone dla zysku przeznaczonego w większości dla przemysłu zbrojeniowego, który nie ma żadnych skrupułów w dostarczaniu sprzętu wojennego każdej stronie zaangażowanej w konflikt. Odpowiedzą oni za swoje zaangażowanie się w tych wojnach, podobnie jak członkowie sił zbrojnych, którzy brali udział w zbrodniach przeciwko ludzkości. Wiele okrucieństw, o których nie macie pojęcia miało miejsce, lecz prawda nie może być już ukrywana. Gdy media rozpoczną raportowanie aresztowań, które już teraz są w toku, i które obejmują wiele osób publicznych, będzie domaganie się o kary. Jednakże prosimy was o trzymanie swoich emocji w ryzach, gdyż zapewniamy was, że sprawiedliwości stanie się zadość.

Będziecie mieli tak wiele, czym będziecie mogli się cieszyć w bliskiej przyszłości, gdy tylko zdacie sobie sprawę, że jesteście uwalniani ze szponów Ciemnych. Wraz ze zmianami rządów ponownie kilka niespodzianek znajdzie się w zanadrzu, gdy zobaczycie tych ze Światła obejmujących pozycje władzy. Rząd USA nadal będzie miał Baracka Obamę pośród tych, którzy zostali zachowani, ponieważ jak już podkreślaliśmy wielokrotnie, jest on wielką duszą Światła. Podejmuje już on teraz działania, które pomogą naszym sprzymierzeńcom w doprowadzeniu Kabała do odpowiedzialności za swoje zbrodnie.

Wkrótce będą następowały jedne zdumiewające ujawnienia za drugimi i pełne zamierzenia naszego planu dla waszej wolności staną się jasne. Wasza suwerenność będzie zwrócona i my z Galaktycznej Federacji będziemy częścią każdej zmiany, aby upewnić się, że są one zarówno zgodne z prawem jak i sprawiedliwe. Wasze prawa na całym świecie podlegały stopniowej erozji i często drakońskie regulacje były wprowadzane na ich miejsce. Wszystko to będzie zmienione i ludzie na Ziemi będą zjednoczeni ponownie. Macie ze sobą więcej wspólnego niż sobie uświadamiacie, a religie i polityka nie będą już więcej wchodziły między was. Są to kwestie, które będą uporządkowane tak, aby wasza przyszłość była oparta na prawdzie i ideałach uczciwości oraz reprezentowaniu pragnień ludzi.

Naszym przesłaniem dla was jest, abyście zachowali spokój i ignorowali próby tych, którzy będą usiłowali nadać niewłaściwego znaczenia zachodzącym wydarzeniom. Niektóre będą robione po to, aby stwarzać strach, a inne bez uprzedniej wiedzy będą po prostu dezorientacją. Jednakże, poprzez różne źródła, w szczególności przez Internet, będziemy upewniać się, że informacje są łatwo dostępne. Wkrótce będziecie świadkami największego spektaklu, jaki kiedykolwiek wydarzył się w waszych czasach i wtedy uświadomicie sobie jak dokładnie zostały wykonane nasze plany. Historia jest właśnie tworzona w skali i zakresie bezprecedensowym, aby wydobyć na światło dzienne tych, którzy nielegalnie i w sposób kryminalny kontrolowali wasze życia.

Ponieważ wielu z was jest bardzo zaawansowanych w stawaniu się ze Światła, oglądamy się na was, abyście szerzyli spokój i zrozumienie do czasu, aż my osobiście i bezpośrednio będziemy mogli się z wami skomunikować. Na końcu tej drogi, możecie to tak powiedzieć, czeka na was Złote Jajo, które mieści w sobie tak wiele obietnic oraz nowe życie, które odzwierciedla wszystko to, co jest ze Światła i Miłości. W czasie, kiedy wszystko zostanie w pełni ustanowione, będzie to miało bardzo niewiele wspólnego z waszym obecnym doświadczeniem oraz będzie wzniesione na nowy poziom, który da wam wszystko to, co było wam dotychczas odmawiane. Odkryjecie, że macie moce, które w większości z was pozostawały uśpione i przyjdą one wraz z wyższymi poziomami świadomości. Pośród wszystkiego co się wydarza, ta zmiana jest najważniejszą, ponieważ stanowi ona część waszego przygotowania do Wzniesienia. Mamy takie odczucia, że kiedy spojrzycie kilka lat wstecz to wielu z was potwierdzi, że przenieśliście się już, w rzeczy samej, na wyższy poziom świadomości. Dotychczas nigdy nie byliście zachęcani do zaakceptowania tego, że posiadacie zdolności do uniesienia samych siebie, i że przez wiele lat byliście utrzymywani w ignorancji.

Kochani, przygotujcie siebie na zmiany i wiedzcie, że wszelkie niedogodności będą jedynie krótkotrwałe. Będą one różniły się pomiędzy rejonami oraz między różnymi państwami, lecz ogólnie powinniście przejść przez te trudne czasy. Jest rozsądnym, aby wyposażyć się w zapas żywności oraz inne rzeczy pierwszej potrzeby, lecz nie ma powodu do obaw, gdyż my i nasi sojusznicy mamy plan na wszelkie ewentualności. Wszyscy razem przywrócimy rzeczy do normalnego działania tak szybko jak to możliwe. Głównym punktem jest to, abyście byli dobrze poinformowani i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli stworzony niezawodny system komunikacji. Być uprzedzonym znaczy być przygotowanym i macie wystarczająco dużo czasu do poważnego zastanowienia się nad tym, jak poradzić sobie ze sprawami, które będą miały bezpośredni wpływ na was.

Czekaliście długi czas na to, aby dotrzeć do tego punktu w swoim życiu i wiemy, że zanim zobaczycie prawdziwy dowód tego co ma się wydarzyć, rozsądnie staracie się być ostrożnymi. Będzie się to wydawało nierealnym i z pewnością niewiarygodnym, kiedy dowiecie się do jakiego stopnia były posunięte odbywające się aresztowania. Nie możemy pozostawić ani jednego Ciemnego na miejscu, aby kolidował z naszymi działaniami i powstrzymamy ich w podążaniu tym kursem, gdyż wiemy, że oni nadal planują okrucieństwa w celu wywołania w was strachu. Nie martwcie się, gdyż jesteśmy w pełni świadomi ich planów i nie pozwolimy na żadne ataki wymierzone w was. Nasza technologia jest zbyt zaawansowana, aby była zwiedziona jakimikolwiek próbami ominięcia jej.

Jestem SaLuSa z Syriusza i ufajcie nam, że uspokoiliśmy wasze umysły, gdyż chcemy, abyście cieszyli się zmianami poprzez skierowanie waszej uwagi na rezultacie. Będzie to złamanie ostatniego ucisku, w jakim Ciemni was utrzymują.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge