Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, February 11, 2011

SaLuSa, February 11, 2011

Sprawy nieustannie przyspieszają i bez wątpienia dogodne dla nas sytuacje nadchodzą. Pokazaliśmy Ciemnym naszą determinację w rozpoczęciu działań, doprowadzi to do pewnych zauważalnych wydarzeń wskazujących na początek potężnych ruchów obliczonych na oczyszczenie drogi dla nas i naszych sojuszników. Wiedzą że nie żartujemy i ich ingerencja nie będzie już dłużej nas opóźniać. Wraz z upływającym czasem rośniemy w siłę a opór zanika. Ciężki wysiłek już niemal nie występuje po naszej stronie i naciskamy coraz bardziej by wyjść na otwartą scenę. Poziomy świadomości nieustannie rosną co również nam pomaga, gdy więcej osób budzi się na prawdę. Illuminaci nie mogą już dłużej was mamić, jako że jesteście teraz znacznie mądrzejsi i rozumiecie w jaki sposób oni działają. Nieporozumieniem tego stulecia jest fakt, że tak wielu młodych mężczyzn i kobiet zginęło bądź zostało rannych w czasie walk. Szli na front, wierząc że walczą za swój kraj a tak naprawdę wojny były ustawiane przez Ciemnych dla ich zysku. Dziesiątkowanie ludności było częścią ich planu aby utrzymać ją w liczbie łatwej do zarządzania.

Pomimo traumy i destrukcji jakiej doświadczyliście, udało się wam odnaleźć Światło i wiecie że wyłącznie pokój i miłość przywróci Ziemię do właściwego stanu. Osiągnięcie tych celów mogło wydawać się jeszcze do niedawna niemożliwością, jednak poprzez podnoszenie poziomów świadomości zagnieździliście na planecie Siatkę Światła. Zaczęło to przekształcać negatywne energie i dało wam możliwość opuszczenia ich na dobre. Dualność nigdy nie miała być łatwa lecz wiedzieliście o tym doskonale gdy na ochotnika decydowaliście się jej doświadczyć. Byliście również świadomi, że wzmocni was niesamowicie, co pomoże wam w przyszłych starciach z Ciemnymi. Zaczynacie właśnie dostrzegać waszą moc do współtworzenia przyszłości i teraz jest czas by to wykorzystać. Koncentrujcie się na tym co dla was znaczy Wniebowstąpienie i rzutujcie własne myśli w przyszłość. Gdy miliony ludzi czynią to samo, wówczas pomagacie manifestować dokładnie to czego chcecie.

W waszym codziennym życiu zawsze macie okazje by siebie przetestować. Starajcie się postrzegać innych jak odbicia was samych i traktujcie ich tak, jak chcielibyście aby traktowano was. Z czasem dostrzeżecie wyraźną zmianę w nastawieniu ludzi wokół was. Już teraz jesteśmy pewni że możecie rozpoznać to na przykładzie waszych przyjaciół i osiągnąć niesamowite rezultaty. Poprzez te same, wysokie energie jakie posiadacie, możecie spróbować uzdrawiania poprzez czystą myśl. Ślijcie energię Miłości, najpotężniejszą ze wszystkich energii i nie miejcie wątpliwości w jej potencjał do pomagania nie tylko pojedynczym Istotom, lecz także olbrzymim grupom. Poprzez Prawo Przyciągania przyciągniecie w ten sposób również więcej Miłości do siebie samych. Możecie leczyć i krzywdzić ludzi własnymi myślami i działaniami więc zwracajcie uwagę na to jak żyjecie. Nic co robicie nie może zostać ukryte jako że zawsze jest czas na przegląd waszego życia. Zajmują się tym Prawa Wszechświata i żaden czyn nigdy nie został niezauważony. To wy Moi Drodzy jesteście tymi, którzy decydują w jaki sposób mierzycie się z waszymi niedoskonałościami i z chęcią doświadczycie ich po raz kolejny w celu ich przezwyciężenia.

Większość tego do czego się odniosłem ma związek wyłącznie z pozostałym czasem jaki spędzicie w dualności. Po Wniebowstąpieniu wzbijecie się ponad niskie energie i żadnej z nich nie weźmiecie ze sobą. One nie mogą istnieć w wyższych wymiarach gdzie doświadczacie absolutnego pokoju i szczęścia. Właśnie nad tym obecnie pracujemy i mimo iż możemy stwierdzić że zwycięstwo jest już nasze to wciąż jest przed nami sporo pracy. Niedługo niektórzy z was zostaną wezwani by asystować w tym, co będzie najwspanialszym okresem podnoszenia wszystkiego co możliwe do wyższych stanów wibracyjnych. Nie mówimy tu tylko o Ziemi, lecz również o wyposażeniu i urządzeniach które będą odbiciem Nowego Wieku opartego na wolnej energii. Byliście celowo odcinani od tego typu udogodnień aby utrzymać was w niedostatku i potrzebie. Miało to zmusić was do bycia zależnymi od tych, którzy kontrolowali wasze życie.

Upatrujcie w przyszłości wszystkiego co możecie sobie wymarzyć, gdyż nie będzie wam brakować absolutnie niczego. Poprawa wleci z impetem już niedługo a wszyscy którzy stali wam na drodze zostaną usunięci z pozycji władzy. Gdy tylko właściwi ludzie chwycą za ster, zacznie się nowa era kooperacji i my z Galaktycznej Federacji będziemy mogli otwarcie z nimi współpracować. W tym momencie Ciemni pozostają jedynym kamykiem na drodze do wielkiego postępu. Jednakże pracujemy nad tym z naszymi sojusznikami którzy mają dostęp do wielu osób gotowych by się do nas przyłączyć. Uświadomienie sobie że muszą nastąpić większe zmiany nim będziemy mogli otrzepać się od pozostałych połączeń z illuminati, pobudziła do działania tych którzy są z nimi w bliskim kontakcie. Nie wiedzą już komu mogą ufać, co niezwykle ogranicza ich możliwość do zatrzymania postępów.

W przeciwieństwie do was, my nie męczymy się ani fizycznie ani psychicznie. Nie dosięga nas również frustracja z powodu opóźnień. Mamy tą przewagę, że widzimy wszystko znacznie wyraźniej włączając w to możliwość spojrzenia w przyszłość. Właśnie dlatego wciąż powtarzamy, że nie ma wiele lub nie istnieje nic czym moglibyście się przejmować, jako że bitwa jest już wygrana. Bez względu na to z czym musicie się zmagać, przyjmijcie to jak coś oczywistego i nie pozwólcie by wprowadziło choć trochę strachu w wasze życie. Gdy sprawy będą rozwijać się na przestrzeni tego roku, zobaczycie mnóstwo dowodów potwierdzających nasze działania w kierunku Wniebowstąpienia. Zostało to ustalone przez boskie siły i punk szczytowy będzie miał miejsce w dniu potężnego zestrojenia 21 grudnia 2012r. Od tej chwili będziecie kontynuować rozwój do coraz to wyższych wymiarów, z których każdy następny jest piękniejszy i przepełniony większym pokojem od poprzedniego.

Jestem SaLuSa z Syriusza i mam nadzieję że jesteście gotowi na historyczny rok w którym pokładane są ogromne nadzieje. Tak wiele czeka by wkroczyć w wasze życie i zmienić je na zawsze. Postęp jaki poczyniliście w tak krótkim czasie był fenomenalny lecz w porównaniu z nim, reszta roku 2011 i rok 2012 będą wydawać się niewiarygodne. Pamiętajcie o tym gdy czujecie się przygnębieni a cała ciemność zniknie.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge