Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, October 8, 2010

SaLuSa, October 8, 2010

Co zrobisz, gdy zaczną się takie zmiany, które wpłyną na twoje codzienne życie. Powiemy ci, prowadź je jak zwykle, tak w miarę jak możesz i wiedz, że w odpowiednim czasie zostaniesz poinformowany o tym, jakie podjąć następne działania. Bez wątpienia będziesz dobrze poinformowany co do charakteru tych zmian, które na pewnym etapie wpłyną na każdego. Nie możesz przejść przez pozostały okres przed Wzniesieniem, nie biorąc pod uwagę, że wiele z tego co masz teraz musi być przeniesione do swojej wyższej ekspresji. Niczego nie możesz ze sobą zabrać i to jest zupełnie niekonieczne, ponieważ wszystko to, co będzie ci potrzebne będzie ci dane. W rzeczywistości, twoje potrzeby będą znacznie mniejsze, gdy doświadczysz radość z posiadania nowego ciała. Będzie ono lżejsze i bardziej z energii niż z fizyczności. W rezultacie, większość twojego cielesnego pokarmu będzie bezpośrednio z energii wokoło ciebie. Także, zawsze ze zdrowym ciałem, nie będziesz musiał go zaopatrywać w taki sposób jak robisz to teraz. Ponieważ ewentualnie będziesz tworzyć dzięki siłom swoich myśli, nie będziesz miał żadnych pragnień.

Jak zaczynasz już zdawać sobie sprawę, te zmiany nie przychodzą po prostu, aby przywrócić poprzedni status quo. Stary paradygmat jest już skończony po spełnieniu swojego zadania. To tylko ci, którzy korzystali ze starych sposobów, dołożą wszelkich starań, aby utrzymać to co mają teraz. To są przede wszystkim ci, którzy zbudowali swoje ogromne bogactwa pozwalające im na zdobycie władzy nad innymi. Nie ma to jednak znaczenia co robią jako alternatywę do Wzniesienia, dla nich jest to więcej tego samego. Zaczną oni ponownie w innej lokalizacji. Miało już to miejsce wcześniej i okazało się to doskonałym sposobem na wniesienie do domu bardzo trudnych lekcji. Nikt inny nie jest za nich odpowiedzialny, ponieważ przyciąga się do siebie dokładnie to, na czym się ktoś skupia. Jeśli więc twoi przyjaciele lub rodzina nie podzielą twojego zamiaru Wzniesienia się, to jest oczywiste prawo, aby pozwolić im na dokonanie takiego wyboru.

Stój przy swoich decyzjach, jeśli chodzi o twoją przyszłość, ponieważ do tej pory powinieneś już odnaleźć swoją drogę do następnego cyklu. Niektóre dusze mogą w ostatniej chwili przebudzić się raczej w dramatyczny sposób, ale w dużej mierze wybory zostały już dokonane. W którymkolwiek kierunku pójdziesz, jedno jest pewne, doświadczenia w dużym stopniu wpłyną na ciebie w tym czasie. Nawet ci, którzy mówią, że nie mają żadnego zainteresowania we Wzniesieniu, obserwują co się dzieje wokoło nich i to będzie cenne dla nich kiedyś w przyszłości. Wiele dzieje się na poziomie podświadomości i to od czasu do czasu wychodzi na powierzchnię, ponieważ nigdy nie tracisz swojej pamięci o wcześniejszych doświadczeniach. Na przykład, w obecnym czasie wielu, którzy pragną wznieść się, podświadomie wie, że w przeszłości nie skorzystało z takiej możliwości. W większości są to dusze, które były obecne podczas zatonięcia Atlantydy poniżej fal.

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że twoje życie ma plan i cel, aby cię unieść, twoje doświadczenia stają się bardzo ważne, ponieważ nie dzieją się one przypadkowo. Dlatego też jest istotne, żeby w okresie do końca cyklu zwracać uwagę na to, co wydarza się w twoim życiu. Wyczyszczasz teraz swoją pozostałą karmę i w wyniku tego nowi ludzie mogą wejść w twoje życie. Patrz na wszystko w kategoriach, jak możesz zastosować Światło, aby upewnić się, że nie tworzysz dalszej natychmiastowej karmy. Ostatecznie opuścisz obecną Ziemię z czystym kontem i oczywiście, drobne karmiczne długi zostaną ci przebaczone przez Prawo Łaski.

Jeśli zaproponujemy ci, abyś cieszył się już teraz, możesz się zastanawiać, co takiego jest powodem do radości. Jednak my widzimy was, jak w końcowym etapie pozostawiacie za sobą dwoistość, wiedząc, że wielka przyszłość was przyzywa, że obiecuje wam wszystko, czego możesz tylko zechcieć. Mówimy wam, żyjcie w tym marzeniu teraz i twórzcie wokół siebie aurę szczęścia, które pozwoli wam płynąć łatwiej przez życie. To pomoże również innym, którzy podróżują obok was, ponieważ wyższe wibracje są bardzo budujące. Zwróć uwagę na różnicę w reakcji ludzi na ciebie, i jak się tobą interesują. Masz coś, co im się podoba i nie są pewni, jak udało ci się to osiągnąć i jak oni mogliby też to mieć.

Sama tylko obietnica działania znacznie podniosła wibracje na Ziemi i nie chcemy, abyście stracili tę ekscytację i energię radosnego oczekiwania. Pomoże wam to przetrwać przez jakiekolwiek ostatnie próby ściągnięcia was z powrotem do dołu, kiedy bez wątpienia, zauważycie nagłą lawinę negatywnych wybuchów, wykalkulowanych na spowodowanie z powrotem strachu i niepewności. Patrz prosto przed siebie i nie spuszczaj z oczu celu, dla którego przyszedłeś na Ziemię w obecnym czasie.

Po tysiącleciach, i w niektórych wypadkach, po setkach inkarnacji jesteś teraz gotowy, aby odprężyć się i skorzystać z przyjemnego wypoczynku, odrywając się od rygorów i wymagań dwoistości. Jest to w pełni zasłużone i będziesz dobrze wynagrodzony na wiele sposobów. Być może najważniejszym aspektem jest cenne doświadczenie jakie zyskałeś, które może posłużyć innym w przyszłości, gdy będziesz mógł zająć miejsce w Galaktycznej Federacji. Po Wzniesieniu będziecie mieli dużo więcej do powiedzenia o swoich przyszłych życiach i wasza uwaga będzie skierowana na to, jak najlepiej przyspieszyć swoją ewolucję duchową. Gdy zaczniecie lepiej rozumieć życie i prawa uniwersalne, będzie jasne, co do celów, które przed wami stoją.

Oczywiście nie będzie to zbyt długo zanim zorganizujemy dla was pokaz naszych statków i nie taki, który wydawałby się przypadkowy. Im szybciej wasze serca będą rezonować i przyjmować nasze wibracje, tym szybciej pozwoli to nam być bardziej otwartymi i wtedy kontakt będzie możliwy. To jest czas, na który bardzo czekamy, i pomoże to też uwolnić wszelkie wątpliwości o naszych zamiarach. Pełne wyjaśnienie naszej obecności będzie wam dane i będzie ono satysfakcjonować większość ludzi. Pozostali przekonają się, gdy zobaczą pomoc jaką będziemy dostarczać w naprawianiu szkód wyrządzonych Matce Ziemi i w likwidowaniu rozległych zanieczyszczeń. Oczywiście więcej się na to składa, ponieważ również rozpoczniemy plany, aby dać wam korzyści z naszych przyszłościowych technologii. Im szybciej staniecie się niezależni od innych w niezbędnych narzędziach do życia, tym szybciej będziecie samowystarczalni.

Jestem SaLuSa z Syriusza i czuję, że nasze przedsięwzięcie z wami się dopiero rozpoczyna. Jest tak wiele, co możemy robić razem i życie wtedy stanie się wspaniałym doświadczeniem. Przez jakiś czas będzie się to wam wydawać nierealne po tym co przeszliście, ale wiemy, że szybko przystosujecie się do nowej roli Galaktycznych Istot. Najpierw jednak mocno stańcie na ścieżce do Światła i wolności, jakie ono oferuje. Wkrótce dostaniecie to, co jest słusznie wasze i wam się należy.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczyła: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge