Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, December 7, 2012

SaLuSa, December 7, 2012

Czujemy jak spokój zaczyna otaczać Ziemię, jako ci, którzy przygotowują się do 12.12. 12 już się relaksują i wprowadzają poziom spokoju w swoim życiu. Do tej pory istniał stopień frustracji, a nawet niecierpliwości w związku z występującymi opóźnieniami. Ustąpiło to miejsca dla akceptacji, że wasze natychmiastowe Wzniesienie jest najważniejszym wydarzeniem w waszym życiu. To co nastąpi będzie mogło odbywać się w bardziej spokojnej atmosferze i przebiegać bez przeszkód lub opóźnień przez ingerencję zewnętrzną. Będą to idealne warunki, które pozwolą nam zapewnić, abyście byli w pełni świadomi tego co jest planowane. Nie byłoby przesadą stwierdzenie, że będą to rewelacyjne czasy, kiedy postęp będzie przyspieszony. Tylko samo uwolnienie z uścisku ciemnych stworzy natychmiastową zmianę nastawienia między ludźmi.

Po Wzniesieniu strach nie będzie już czynnikiem w waszym życiu i otwarta akceptacja siebie nawzajem stanie się normalnym podejściem. Zbyt długo zachowywaliście swoje energie blisko siebie, w tym niepewnym świecie, gdy nie byliście pewni, komu można zaufać. Ci, którzy mają wyższą energię nie będą mieli problemu w identyfikacji siebie nawzajem, ponieważ będą dosłownie “czuli” energię innej osoby, wiedząc czy jest ona z Miłości i Światła. Rzeczywiście, było to doświadczenie większości osób uczestniczących w ostatnich konferencjach w Sedonie (Arizona). Nie musieli kwestionować swoich uczuć, po prostu wiedzieli od razu. Smak tego, co ma nadejść pozwoli ludziom do wyrażania siebie całkiem otwarcie i dzielenia się wielką miłością, która została wygenerowana między nimi. Z tym pochodzą wszystkie inne cechy miłości, a głównie wspaniała troskliwość i współczucie do siebie wzajemnie.

Niektórzy jeszcze pytają, czy są gotowi na Wzniesienie, gdy lekka obawa przed konsekwencjami bycia niegotowym jeszcze istnieje. Bądźcie pewni, że jeśli zainteresowanie w waszym życiu jest wokół tego i jest to waszą intencją, to na pewno się wzniesiecie. Nie oczekuje się od was, abyście byli świętymi, ale po prostu odczuwajcie jedność Wszystkiego Co Jest i próbujcie jak najlepiej żyć w harmonii z całym stworzeniem. Musicie mieć cele w życiu i nie dopuszczać, aby wasze ambicje były w stagnacji. Po Wzniesieniu wasze życie przestanie być tak szaleńcze jak obecnie, ale nadal będziecie ewoluować, gdyż wasza podróż jest daleka od zakończenia. Nie martwcie się w chwili obecnej tym, co możecie robić. Poczekajcie, aż zasiedlicie się w nowym stylu życia i zaznajomicie się z nim w wyższych wymiarach. Wielu w końcu skojarzy sobie to z Utopią i odczuje, że jest to szczytem zadowolenia i przyjemności. Jednakże istnieje o wiele więcej poziomów do przejścia, jak się dowiedziecie. Niektórzy z was będą zabierani, aby je odwiedzić dla samego doświadczenia, jak to jest.

Portale otwierają się do wyższych sfer, jak zaplanowano eony czasu temu. Podczas gdy inne cywilizacje we Wszechświecie radzą sobie sami z własnym Wzniesieniem, wy musicie otrzymywać pomoc, by odnieść sukces. To obraca się wokół świetności, co ma mieć miejsce, ponieważ ci, którzy są gotowi wzniosą się razem. Nie możecie być tego częścią nie wiedząc jakie jest doświadczenie, a pozostanie ono z wami przez bardzo długi czas. Czy widzicie to, że pomimo wszystkich traum i kłopotów, przez które przeszliście, Bóg przygotował wam ostateczną nagrodę tak jak obiecał. Podświadomie wiedzieliście cały czas jaki będzie wynik i to dało wam siłę, gdy wkradały się wątpliwości.

Jedną natychmiastową zmianą po Wzniesieniu będzie rozwiązanie tych religii, które były oparte na fałszu. Nie można przejść do wyższych wymiarów, nie zwracając się do prawdy, a to spowoduje uwolnienie innych rzeczy. Większość odnajdzie Boga wewnątrz siebie, ale jeśli niektórzy wciąż zechcą się modlić i studiować razem, będzie to dozwolone zgodnie z wolną wolą każdej duszy. Z nadejściem Mistrzów będzie miało miejsce wiele przeglądów lub usunięć, co pomoże zbliżyć do siebie ludzi jeszcze bardziej. Będzie to kluczem w nadchodzących czasach, gdzie ci o podobnych wibracjach odnajdą siebie i będą razem współpracować. Niewiele dusz jeszcze dokładnie wie, jakie jest ich przeznaczenie, ale zostanie to posortowane bardzo szybko. Tak jak na każdym poziomie do jakiego wzrastacie, zawsze będą bardziej zaawansowane dusze, które są dostępne, aby doradzać i pokazywać wam najlepsze ścieżki.

Wyraźnie, gdy staniecie się w pełni świadomymi Bytami, będziecie w stanie podejmować bardziej skomplikowane wyzwania. Dowiecie się, że istnieje wiele młodszych cywilizacji w waszym Wszechświecie, które chętnie przyjmą was z waszymi wspaniałymi i rozległymi doświadczeniami. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, służba dla innych jest nazwą tej gry. Gdy macie Świadomość Chrystusową i jesteście wszechwiedzący, będziecie w stanie poradzić sobie z każdym problemem wam przedstawionym. W tym samym czasie będziecie wszechmocni i będziecie mieć ogromne siły twórcze. Powiedziano wam wielokrotnie, że jesteście Bogami podczas tworzenia, więc takie zmiany nie powinny was dziwić. Obecnie takie myślenie może wydawać się obezwładniające, ale pamiętajcie, że będziecie mieć odpowiedni poziom świadomości.

Nie zstępujcie ze swojej drogi, gdyż nie jesteście zupełnie jeszcze w domu i bądźcie zdyscyplinowani w tych ostatecznych dniach. Nie ma potrzeby uciekania w te “ostatnie” doświadczenia przed Wzniesieniem, gdyż natychmiast niezbyt wiele się zmieni. To jest bardziej kwestią tego, jak czujecie się wszyscy jako jednostki ze zmianami wewnętrznymi, a to na pewno będziecie wiedzieć. W rzeczywistości byłoby zaskakujące, jeśli nie zauważylibyście innego odczucia w waszych ciałach fizycznych, gdyż się ono zmienia na bardziej dostosowane do wyższych wibracji. Nie będziecie już dźwigać skutków zanieczyszczeń lub innego rodzaju toksyn i będziecie się czuć odnowieni i energiczni. Do usunięcia innych problemów, które zostały zabrane z wami z 3W, będzie Miasto Światła i inne formy zaawansowanego uzdrawiania w większości miejsc.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem tak samo podekscytowany jak wy z nadchodzących zmian. Wiemy, że będziecie w stanie zdumienia i podziwu, że faktycznie doświadczacie Wzniesienia. Jednak w chwili obecnej przygotujcie się na 12.12, zrelaksujcie się i w pełni tym się cieszcie.

Jestem SaLuSa.

Dziękuję, Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyła Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge