Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Matthew Ward February 1, 2012

Matthew Ward February 1, 2012

Negatywne skutki myśli * rozwiewanie strachu * dowody świadczące o postępie Światła * powody opóźnienia w inicjowaniu istotnych reform * przyczyny globalnych dźwięków “hum” * czakry * nowy system monetarny * nauka kontra uniwersalna rzeczywistość * seks w piątej gęstości * bogowie i boginie

Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Mateusz. Podczas, gdy wielu pracowników Światła z pewnością czeka na przejściowe kroki w kierunku zaowocowania Złotego Wieku Ziemi, inni czekają bezczynnie, by tak rzec, aż niezbity dowód usprawiedliwi pełne zaufanie do raportów o istotach świetlnych. A ponieważ większość waszej ludności nie ma w ogóle pojęcia, że ten rok zakończy się na progu wspaniałej nowej ery pokoju, współpracy i życia w harmonii z Naturą, ciągle są na nowo obawy z każdym momentem zastraszania, surowych analiz ekonomicznych, nowych praw lub ustaw, które prowadzą do erozji wolności.

Na początku wznoszenia się Ziemi 70-kilka lat temu, negatywność była przytłaczająca w zbiorowej świadomości. Gdy ludzie zaczęli reagować na Światło przesyłane na planetę od potężnych, odległych cywilizacji, zbiorowa świadomość zaczęła przechylać się ku pozytywności i przez ostatnią dekadę waszego czasu, Światło osiągnęło wystarczającą ilość, co zapewniło kurs planety w kierunku czwartej gęstości bez odchyleń lub opóźnień. Od tamtego czasu natężenie Światła nadal wzrasta, ponieważ coraz więcej osób otwiera swoje serca i umysły i odpowiednio podnosi zbiorową świadomość. Negatywność straciła swoją pozycję i pozytywność stała się zdecydowanie dominująca.

Pomimo tego, nie ma automatycznego immunitetu na negatywne myślenie – i strach jest podstawą tego wszystkiego! – i kiedy te myśli są skupieniem czyjejś energii, są one tak silne jak nigdy, w manifestowaniu niekorzystnych sytuacji osobistych. Czytelnik, który napisał, że strach nie może być świadomie kontrolowany, zrobił porównanie: To jest jak powiedzenie komuś, “nie pozwól na płynięcie krwi”. Odpowiemy na to; zamieńmy to na “Niech pozytywne myśli płyną tak naturalnie, jak wasza krew”.

Myśli poprzedzają emocje w nieskończenie małym upływie czasu, który nie jest rozpoznawany, ponieważ myśl o sytuacji i reakcja na nią wydaje się być równoczesna. Kiedy postrzegacie sytuację jako straszną, natychmiast ta myśl wywołuje naturalną reakcję - uczucie strachu. Gdy myśl jest zaabsorbowana tą sytuacją,możliwym rozwojem sytuacji, uczucie strachu, jakie następuje, nabiera siły.

Uniwersalne Prawo Przyciągania, które nie może rozróżnić tego, czy chcesz coś o pozytywnej naturze, czy nie chcesz czegoś negatywnego, jest w ciągłej operacji dostarczania tego na czym koncentrujesz swoją energię. Kiedy skupienie jest na aspekcie strachu, na przykład braku pieniędzy, a na tym skupia się wielu, Wszechświat może tylko dostarczyć sytuacje kontynuujące dalej ten brak, ponieważ nie ma zdolności rozumowania, że to czego chcesz, to wystarczająco dużo pieniędzy, nie ich brak. Masz moc do zmiany swoich myśli! Myślenie, że masz pieniądze na wszystko czego potrzebujesz i uczucie wdzięczności rozpocznie uniwersalny przepływ, który je zapewni.

Strach pojawia się również w sytuacjach, na które nie majcie żadnej kontroli, takich jak długoterminowe skutki nuklearnego promieniowania na organizm, smugi chemiczne, szczepionki i wyczerpany uran. Dlatego stwierdziliśmy w poprzednich przekazach, że te obawy są zbędne, ponieważ ich szkodliwe skutki, które istnieją tylko w niskich wibracyjnych poziomach, zostaną wyeliminowane wraz ze wszystkim innym o niskich wibracjach, co nie może współistnieć w wysokich wibracjach czwartej gęstości. Wszystkie osoby, które będą towarzyszyć Ziemi do czwartej gęstości będą uzdrowione ze skutków tych toksyn i wszelkich innych chorób i słabości, które mogą im dolegać.

Również poruszyliśmy różne rzeczy, takie, jak nasiona, które wytwarzają tylko jeden plon, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, genetycznie zmienione pożywienie, destrukcyjna technologia, ograniczające wolność regulacje, korporacyjna korupcja, obozy i inne sprawy oparte na ciemnych intencjach – żadne z nich nie będzie częścią życia w czwartej gęstości. Nic co pochodzi z ciemności nie może istnieć w tej gęstości o wysokich wibracjach!

Dalsze wysiłki, aby rozwiać strach zawierają wiele naszych zapewnień, że nie dojdzie do wojny nuklearnej, terroryzmu na skalę 9/11, pandemii, żadne ciała niebieskie nie zderzą się z Ziemią lub inne straszne prognozy takie jak katastrofalne zmiany na lądzie i w morzach, co by uczyniło planetę niezamieszkałą.

A co najważniejsze, wielokrotnie powtarzaliśmy, że równowaga jest warunkiem na ewoluowanie do wyższych gęstości i strach jest poważnym czynnikiem zapobiegającym osiągnięcie równowagi.

Przez naszą miłość do wszystkich dusz na Ziemi – i dla samej Gai, duszy, która przywdziała to planetarne ciało i kocha wszystkich swoich mieszkańców – wolno nam zaoferować zachęcające informacje i wskazówki, ale ingerować w jakikolwiek sposób w wolną wolę ludzi, ich myślenie i odczuwanie, nie możemy i też nie chcielibyśmy. Możemy jednak zachęcać wszystkich, by nie poddawali się strachowi przez żadną obecną sytuację lub przez prognostykę. Nie tylko strach ma moc w opóźnianiu ewolucji duszy i tworzy niekorzystne osobiste sytuacje, ale jest też bolesnym uczuciem. O ileż bardziej wartościowym, sensownym i radosnym jest żyć bez strachu!Chcielibyśmy, aby mówienie o tym wszystkim było niepotrzebne, że nikt nie zostanie dotknięty strachem przez tych tak wiele nadchodzących rewelacji. To byłoby jednak idealistyczne, nie realistyczne. Nawet pracownicy Światła którzy antycypują nadejście Złotego Wieku czasami popadają w strach przez to czy tamto; duży kontyngent ‘siedzących na płocie’ (niezdecydowanych – przyp. tłum.) jest podatny na myśli strachu, a także sceptycyzm, a strach jest najprawdopodobniejszą reakcją – z naszego punktu widzenia, wydaje się pewną reakcją w wielu przypadkach - wielkiej liczby ludzi, którzy tkwią w myśleniu trzeciej gęstości.

Po prostu przebywając wytrwale w Świetle utrzymujecie strach w ryzach i przez to promieniujecie pewnością siebie, ekscytacją i zaufaniem dla wszystkich wokoło was. Sama wasza energia może uspokoić niepokoje innych osób w związku z tym, co wychodzi na jaw i dokąd to prowadzi. A dla osób do pewnego stopnia otwartych, oferujcie swoją wiedzę o szybko zbliżającym się świecie pokoju, miłości i jedności ducha.

To jest dobry czas, aby odpowiedzieć na: Skąd możemy wiedzieć, czy idziemy do przodu razem z Ziemią? Wiecie intuicyjnie. Jeśli jednak samo-zwątpienie wyklucza tę wrodzoną wiedzę od osiągnięcia świadomości, zróbcie uczciwą samoocenę. Postawy i zachowania takie jak zazdrość, chciwość, nieuczciwość, arogancja, uraza, gorycz, złość, apatia i egoizm emitują niskie wibracje, które utrzymują kogoś zakorzenionego w trzeciej gęstości. Jeśli zauważycie tendencję do któregoś z tych symptomów u siebie, przełączcie swoje uczucia i działania na wysokie wibracje hojności, pomocy, przebaczenia, skromności, prawdy, szczerości, cierpliwości, współczucia i wdzięczności. To może brzmieć bardziej skomplikowanie niż jest w rzeczywistości, więc powiemy wam, że gdy pytanie o kontynuowaniu z Ziemią zostało zadane Bogu, On odpowiedział: “To jest tak proste, jak BYCIE ŻYCZLIWYM”.

Szukanie odpowiedzi wewnątrz siebie i rozważanie ich – kierując się swoją intuicją – jest postępem w ewolucji duszy, a także jest nim oddzielanie ziarna od plew w swoich priorytetach. Przygotowanie do Wzniesienia obejmuje pozbycie się małostkowości trzeciej gęstości, trywialnych zainteresowań i powierzchowności i zajmowanie się wartościami duchowymi w zgodzie z życiem w czwartej gęstości.

Jest jeszcze inny aspekt do przejścia z Ziemią – nie wszystkie dusze zdecydowały się to zrobić fizycznie. Wielu, którzy kończą doświadczanie trzeciej gęstości chce opuścić planetę przed jej wejściem do Złotego Wieku tak, aby mogli obserwować to doniosłe wydarzenie z Nirwany na “panoramicznym ekranie”, można by powiedzieć.

Wracając do “niezbitych dowodów” postępu Światła - to są one wokół was, ale mogą być nierozpoznane, ponieważ są postrzegane jako utrzymująca się ciemność. Na przykład, kontynuacja walk w Syrii i w innych krajach jest dowodem coraz większego Światła w obywatelach, którzy pokonali dawny strach w przeciwstawianiu się swoim opresyjnym przywódcom. Jadowite konflikty wewnątrz rządów to rosnąca liczba chłonących Światło członków, którzy pragną teraz służyć interesom obywateli. Stabilizacja gospodarcza jeszcze nie została osiągnięta dlatego, że stare układy korupcyjne są demontowane w całości, tak aby nowe systemy oparte na uczciwości i sprawiedliwości dla wszystkich, mogły być wdrożone z minimalnymi zakłóceniami.

Wycofywanie wojsk nie jest osłabieniem obrony krajów, tym samym zapraszając inwazje innych uzbrojonych narodów. To są kroki do przodu w zmianie mentalności międzynarodowej od wojny do pokoju. Chociaż Ziemia będzie odpuszczać pozostałe obszary negatywności przez trzęsienia ziemi, wybuchy i sztormy, wydarzenia te będą zmniejszać się na sile, częstotliwości i destrukcyjności, ponieważ możliwości technologiczne Iluminatów do ich generowania zostały zmniejszone o około połowę.

Gdy dualizm trzeciej gęstości się rozgrywa, te pozytywne perspektywy spraw światowych są zasłonięte przez bardzo nagłośnione, bombastyczne działania na politycznych i ekonomicznych arenach na całym waszym świecie. A negatywność wciąż mocno płonie w niektórych osobach. Ci, którzy są motywowani przez finansowe i terytorialne zyski chcą wywołać wojnę, ale walki będą się stopniowo uciszać. Rażąco wykoślawiona ekonomia bogatych i biednych panująca w większości waszego świata też będzie się pomału zmieniać i zaobserwujecie władców tyranii, niesprawiedliwe systemy wymiaru sprawiedliwości i nieuczciwe opodatkowania chylące się ku końcowi.

Rozumiemy, że chcecie wiedzieć, kiedy dokładnie pojawią się konkretne osiągnięcia. Kiedy świat będzie wolny od ucisku i przemocy. Kiedy gospodarka światowa będzie się stabilizować, a Rezerwa Federalna i inne złodziejstwa globalnych proporcji zostaną wyeliminowane. Kiedy prawda o 9/11 wyjdzie na jaw. Kiedy jedzenie, mieszkanie, opieka zdrowotna i edukacja będzie dostępna dla wszystkich. A zwłaszcza, kiedy przybędzie nasza uniwersalna rodzina.

Umiłowane dusze, jeśli te odpowiedzi byłyby nam znane, to byłoby dla nas wielką radością wam o tym powiedzieć. Jedynie co możemy powiedzieć to; bezpieczeństwo każdego jest najważniejszą sprawą w toczących się dyskusjach na temat najbardziej sprzyjającego czasu i najskuteczniejszych sposobów na wprowadzenie głębokich prawd i monumentalnych reform. Ze względu na nieustępliwość Iluminatów w zwalczaniu sił świetlnych w ciągu ostatnich kilku lat, liczne korekty w głównym planie zostały wniesione zgodnie z celami, aby wyeliminować zbrojny opór i przygotować ludność psychicznie w jak największym stopniu.

Kontrola Illuminati nad wojskowymi frakcjami, które mogą spowodować poważne szkody dla was i lądujących załóg nie została jeszcze całkowicie pokonana. I większość waszej cywilizacji jeszcze nie jest gotowa do poradzenia sobie z dramatycznymi zmianami w jednym rzucie, ani do chętnego witania masy istot pozaziemskich, które nagle pojawiłyby się na całym świecie. Tymczasem czas ucieka, więc wysoko rozwinięte dusze we Wszechświecie pracują w połączeniu z waszymi światłymi przywódcami systematycznie zmniejszając obszary oporu. Monitorują zbiorową psychikę tak, aby zmiany mogły być bezpiecznie zainicjowane z minimalnym szokiem dla tych, którzy nie mają pojęcia, że wasz świat jest przekształcany z pomocą wielu innych cywilizacji.

Konflikt pomiędzy wzrastającymi wibracjami wznoszenia Ziemi i niskimi wibracjami wytwarzanymi przez niewłaściwie używaną technologię Iluminati powoduje podobne zaburzenia w elektrycznym systemie ciała. W trakcie, gdy ciała wszystkich osób otwartych na Światło są uaktualniane na poziomie komórkowym, u wielu występują epizody zmęczenia, dolegliwości fizycznych, w różnym stopniu przygnębienie i krótkoterminowa utrata pamięci. Te efekty są tymczasowe i mogą być nieco złagodzone przez wystarczającą ilością snu, picie dużej ilości czystej wody, wybór lżejszego jedzenia w mniejszych ilościach i lekkie ćwiczenia.

Oddziaływanie niskich i wysokich wibracji również przyczynia się do tego, co u wielu występuje jako “szum”. Z pięciu podstawowych zmysłów, słuch jest najczęściej i najpoważniej atakowany. Częste przebywanie w hałasie ze źródeł takich jak maszyny, walki wojskowe, budowa, detonacje, górnictwo, hałaśliwe tłumy i szkodliwa muzyka niszczą delikatne mechanizmy słuchu i identyfikacji dźwięków. Chociaż “dzwonienie w uszach”, jakiego niektóre osoby doświadczają najprawdopodobniej jest chorobą (tinnitus), szum/brzęczenie jest na skalę globalną i zniknie, gdy komórki staną się bardziej krystaliczne i emisja niskich wibracji zmaleje.

Inne z waszych pytań są tu istotne: Gdy komórki zmienią się z węgla na kryształ, czy to też zmieni czakramy? Ależ oczywiście! Kiedy DNA zostało zmienione w starożytności, czakry ucierpiały, a ich odbudowa jest częścią zmian komórkowych. Chociaż może myślicie, że umysł, kości, narządy, itd. działają oddzielne z powodu ich różnych funkcji, każda komórka ciągle jest w kontakcie z innymi komórkami i zmiana w jednej, korzystna czy szkodliwa, wpływa na cały system. Tak więc, gdy komórki zmieniają się z węgla na kryształ u osób otwartych na Światło, czakry staną się bardziej czułe i ich ilość wzrośnie.

Zazwyczaj ci, którzy uznają istnienie czakr myślą, że jest ich siedem. Inne obszary otworzą się podczas kontynuacji duchowej ewolucji i ciała wysoko rozwiniętych dusz są jak świetlne magnesy, mają one tak wiele punktów wejściowych. Natomiast czakry u osób skłaniających się ku ciemności przez długi czas, mogą zamknąć się całkowicie tak, jak sumienie ulega zanikowi z powodu nieużywalności.

Często zadawanym pytaniem jest: “Co się stanie z moimi pieniędzmi w nowym systemie?” Gdy światowy system monetarny oparty na metalach szlachetnych wejdzie w życie, uczciwie zarobione dochody na kontach bankowych i w różnych inwestycjach nie zostaną naruszone. Jednak nawet z szeroko nagłośnionymi wyjaśnieniami poprzedzającymi przejście, zapewne zaistnieje krótki okres zamieszania, aż całkowita działalność komercyjna zacznie pracować płynnie w nowym systemie.

Jedynymi ludźmi, którzy będą poważnie dotknięci to ci w najwyższych szeregach iluminatów, którzy zgromadzili niewyobrażalnie fortuny nielegalnie, niemoralnie lub despotycznie. Ich posiadania – w waszych dolarach “multi-kwadryliony” – to banki i inne instytucje kredytowe; złoża złota, srebra, platyny i klejnotów; wielonarodowe korporacje; grunty i zasoby naturalne; ich przemysł nielegalnych narkotyków i dzieła sztuki, przede wszystkim we wnętrzu Watykanu. To te fundusze przynoszące zysk i nagromadzone złoto, zostaną wprowadzone do obiegu i rozpowszechnione w celu wyeliminowania ubóstwa na całym świecie. Narkotyki zostaną zniszczone, a dzieła sztuki, które zostały skradzione lub w inny sposób nieetycznie zgromadzone, będą przeniesione do narodowych muzeów i galerii.

Teraz przejdziemy do pytań, których nie ma dużo w zbiorowej świadomości, ale nasze odpowiedzi mogą wzbudzić zainteresowanie.

Wasi naukowcy nie mogą dokładnie zbadać przesunięcia osi Ziemi, ponieważ nie wiedzą, że jest to naturalny wynik jej orbitowania, które jest wzmacniane w ciągu około ostatnich siedmiu dekad przez ogromny wlew światła z odległych źródeł. Ponieważ nie wiedzą, że planeta jest na drodze do Wzniesienia, są zadziwieni tym, co obserwują – naturalne zjawiska, ich zdaniem, nietypowe i “nowe” ciała astralne pojawiające się wewnątrz lub poza waszym systemem słonecznym. Nie wiedzą, że ich obliczenia w latach świetlnych są bezużyteczne, ponieważ to, co uważają za “odległość” rzeczywiście są różnymi płaszczyznami energii. Przy takich wielkich różnicach między ich wiedzą i uniwersalną rzeczywistością, wielu osobom w waszym środowisku naukowym będzie bardzo trudno przyjąć prawdy, które zostaną ujawnione.

Tak, użycie broni lub innego rodzaju oręża jako środka do ratowania życia swojego lub kogoś innego “jest dopuszczalne.” Zranienie lub zabicie w takich sytuacjach może być prowizją kontraktu dusz, która zakańcza doświadczenie trzeciej gęstości, osiągając zrównoważenie dla wszystkich zainteresowanych.

Jaki jest seks, jak w 5. gęstości? Odpowiedź zależy od tego, czy życie jest w fizycznej cywilizacji czy w sferze duchowej, a ponieważ te dwie rezydencje nie są w pełni zdefiniowane, nie ma jednoznacznego opisu. Niektóre fizyczne cywilizacje awansowały do piątej gęstości intelektualnie, ale nie mają odrobiny duchowości i ich praktyki seksualne są tak brutalne jak ich ludzka natura. Niektóre cywilizacje, które duchowo awansowały do piątej gęstości lub poza nią, wybierają ciała o niższej gęstości, aby móc doświadczyć bliskość stosunków seksualnych i porodu zamiast stosowania innych środków reprodukcji, takich jak klonowanie, czy specjalną koncentrację myśli. Mieszkańcy wszystkich światów duchowych, niezależnie od gęstości, nie mają narządów rozrodczych, więc seks, jaki znacie, nie istnieje. To co możecie oczekiwać, kiedy Ziemia osiągnie swoje miejsce przeznaczenia w piątej gęstości, to wszystkie związki seksualne będą błogie z wzajemnie wysublimowanymi doznaniami dla partnerów. Ale z radością zapewniamy was, że przyjemność uprawiania seksu w czwartej gęstości jest wielka!

Jeżeli ekspertyza astrologów ‘jest połączona z jasnością wizjonera i duchowością, mogą oni trafnie przygotować horoskopy na podstawie zmieniającej się pozycji Ziemi na jej drodze do Wzniesienia.

Według naszej znajomości Boga, możemy powiedzieć, że jest w porządku z Nim, abyście nazywali go Bogiem/Boginią czy On/Ona lub inną nazwą używaną w odniesieniu duchowym czy religijnym. Jednak przypisywanie obu zwrotów, Bóg czy Bogini dla władcy tego Wszechświata nie jest dokładne, ponieważ On jest bogiem, nie boginią. Wszyscy bogowie i boginie, których Stwórca wybrał na panowanie nad ich wszechświatami są u szczytu zrównoważonej symetryczne męskich i żeńskich energii – androginiczność – tak więc ich istota obejmuje atrybuty zarówno boga jak i bogini.

Jako część Boga, bez względu na nazwę, jaką obraliście dla Najwyższej Istoty tego wszechświata, każdy z was jest bogiem lub boginią według płci wybranej w tym życiu. Ważniejsza zdecydowanie od waszej fizycznej postaci jest wasza dusza, która jest Światłem, tą samą energią co Miłość i najpotężniejszą siłą w kosmosie. Wiedza o tym pozwala wam zrozumieć prawdę o jakiej my często wam mówiliśmy: Jesteście potężnymi istotami o nieograniczonym potencjale!

Z bezwarunkową miłością od Istot Światła w całym Wszechświecie, które wiwatują wam podczas, gdy zbliżacie się do ‘mety celu’, żegnamy się z wami na tę chwilę.

______________________________________

MIŁOŚĆ i POKÓJ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Przetłumaczyła Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge