Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Potwierdzenie UFO nad Nowym Jorkiem

Potwierdzenie UFO nad Nowym Jorkiem

Steve Beckow
Tłumaczenie z popularnej strony Steve’a Beckow Scenariusz 2012, 16 październik, 2010

Mam potwierdzenie od dowódcy Hatonna, że masowe objawienie UFO miało miejsce nad Nowym Jorkiem w dniu 13 października 2010 roku. Hatonn jest dyrektorem wielowymiarowej komunikacji floty kosmicznej, która będzie asystować nam w odnowieniu naszej planety, wprowadzaniu programu obfitości i w przygotowaniach do Wzniesienia.

Wczoraj napisałem do Suzy Ward, która czaneluje swojego wysoko rozwiniętego syna, Mateusza (Matthew Ward), jak również Hatonna, Asztara i innych.

Poprosiłem Suzy, aby zapytała Mateusza, czy obiekty widoczne w Nowym Jorku były balonami, czy nie. Obawiam się, że nie sformułowałem swojego pytania zbyt dobrze, ponieważ Suzy odpowiedziała, że ani Mateusz, ani Hatonn nie może potwierdzić ani zaprzeczyć, czy te obiekty zaobserwowane były balonami.

Suzy powiedziała również: "Powiedzieli, że statki kosmiczne na całym świecie ujawniają swoją obecność w różnych momentach i to będzie kontynuowane coraz częściej, jako część aktywności prowadzącej do oficjalnego uznania."

Dziś napisałem do Suzy z podkulonym ogonem i poprosiłem ją, aby zapytała Mateusza i Hatonna ponownie,czy to były statki kosmiczne. Hatonn odpowiedział:

Hatonn
"Steve, tu mówi Hatonn. Jesteś bardzo skrupulatny w przedstawianiu dokładnych informacji - dziękuję. Potrzebujemy więcej rozsądnych głosów taki jak twój, aby zrekompensować czyste bzdury, które krążą w obiegu. Tak, oczywiście to były statki kosmiczne nad Nowym Jorkiem tego dnia. Pokazalismy się tam i w wielu innych miejscach na całej Ziemi. Tak jak Suzy wcześniej ci odpisała, jest to częścią naszej działalności, aby przyspieszyć czas naszego oficjalnego uznania."

No i tak. Mamy potwierdzenie pokazania obecności z bardzo wiarygodnych źródeł.

Dla nowych czytelników podam, że uważam Suzy Ward Mateusza i Hatonna za najlepsze źródła,tak samo jak Saul ,Jana Smallmana i SaLuSa , Atmos, Ag-Agria, Diane i Ker-On czanelowanych przez Mike’a Quinsey.

Asztar, dowódca floty Federacji Galaktycznej, która sama jest tylko jednym z wielu flot, które są tu dzisiaj, wcześniej powiedział przez Suzy Ward: "Chcę wam powiedzieć, dlaczego możecie zaufać informacji, które przekazujemy przez Suzy Ward. Znamy dobrze Mateusza (Matthew Ward) – wszystkie wysoko rozwinięte istoty we wszechświecie znają te duszę - i jego dusza jak i jego matki, wibrują na tej samej wysokiej częstotliwości, na której tylko prawda jest przekazywana pomiędzy osobami bez względu na to, gdzie one się znajdują. Jest ona przez nas znana jako wyjątkowo czysty odbiornik."

Jestem Świetlanym Pracownikiem, a nie naukowym ufologiem. Naukowcy, wraz ze sceptykami i większością ogólnej populacji nie dają moim źródłom dużego respektu. Ale ja uważam informacje pochodzące od Mateusza, Hatonna, Asztara, SaLuSa i Saula za wysoce wiarygodne. I naprawdę nie obchodzi mnie to, co naukowcy i sceptycy o tym mówią.

Steve Beckow

Tłumaczenie: Krystal Freeman - http://krystal28.wordpress.com


Recent sightings:

10-01-'10, Rotterdam (objects only visible during the first 3 minutes of the video):10-10-'10, Moscow:10-13-'10, New York:10-14-'10, East El Paso:Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge