Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Blossom Goodchild - January 20, 2011

January 20, 2011

Blossom: Witam z radością moi przyjaciele. Na moim ukochanym świecie który wydaje się zmagać na tylu poziomach, było by wspaniale gdybyście mogli pocieszyć nasze dusze i ofiarować mądrość która towarzyszyła by nam w tych wymagających czasach. Dziękuję wam.

Federation of Light: To najtrafniejsze wprowadzenie, jako że zawsze mamy taką intencję. Niewłaściwym z naszej strony było by postąpić inaczej, gdyż pragniemy jedynie służyć tym z was na Ziemskiej płaszczyźnie, którzy zdecydowali się na postęp w przywracaniu wspomnień Prawdziwego duchowego jestestwa, co oczywiście w zamian pozwala każdej duszy służyć dla całości.

Wygląda na to, że istnieje niepokój odnośnie przeróżnych kwestii i dodatków jakie mają aktualnie miejsce na waszym świecie. Raz jeszcze prosimy abyście skupili się na tym co wam zaproponowaliśmy. Koncentrujcie swoje myśli poprzez serce i pozwólcie by Miłość prowadziła was w każdym momencie waszego życia. Jesteśmy świadomi naszego ciągłego wsparcia w tym tonie i wciąż CZUJEMY że jest absolutnie koniecznym abyście zrozumieli że to właśnie WASZA MIŁOŚĆ zmienia W TEJ CHWILI wibracje waszej planety...i dlatego musicie rozpoznać, że to co dzieje się TERAZ kreuje dla was przyszłe dni. Możemy zwrócić uwagę na kilka kwestii?

Blossom: Oczywiście.

Federation of Light: Tak wielu wybiera pozostanie w strachu mimo iż dostają inne opcje. Jedna z rzeczy jakiej nie możemy zrobić, to podjęcie decyzji za kogoś innego. Nie ma takiej możliwości. Możemy jedynie trwać przy tym, o czym wiemy że bardzo pomoże. Właśnie dlatego przybyliśmy. By pomóc wam zrozumieć MIŁOŚĆ. Jest tyle osób które pytają co może lub nie może się wydarzyć w przeciągu kilku lat waszego czasu, i wciąż, czyż nie powiedzieliśmy że przyszłość waszego świata zależy wyłącznie od was? A i tak wielu nie przestaje dociekać co się z nimi stanie. Czy niebo zawali się na głowy? Czy nastąpi koniec świata? Czy czarne jest czarne? I czy białe jest żółte?

To co przydarzy się każdej duszy zależy od tego, co zdecyduje się ona osiągnąć w kreacji własnego umysłu. Widzicie? To WY, KAŻDY Z WAS poprzez tworzenie myśli pełnych Miłości... poprzez przełożenie ich na działanie... poprzez BYCIE tymi myślami... zatwierdzicie drogę którą podążać będzie wasz świat. Właśnie dlatego tak wielu z innych sfer zdecydowało się na udział w tej wspaniałej zmianie. Aby pokazać wam iż ŚWIATŁO KTÓRYM JESTEŚCIE będzie SIŁĄ KTÓRA POKIERUJE waszym NOWYM ŚWIATEM. Nie możemy i nie stworzymy go za was. Jednak najczystsza MIŁOŚĆ do naszej rodziny sprawiła, że oddziałujemy na wasze ISTOTY w sposób który służy JESTNOŚCI tego co JEST.

Dajcie sobie spokój ze strachem stworzonym przez ludzi. Tak wielu z was jest wystarczająco świadomych by dostrzec jego naturę. Jesteście czymś więcej niż kreacją człowieka, czyż nie? Jesteście czymś znacznie większym niż myślicie. Zdecydowaliście się rozpocząć podróż takich rozmiarów, aby ZAISTNIAŁ świat zmierzający w najjaśniejszą przyszłość. Wy, którzy znosiliście wiele aby do tego doprowadzić, musicie rozpoznać że TERAZ, w ciągu waszych ostatnich godzin dostrajacie nową wibrację z jej pomocnikami i zaiste dzięki temu nastaje Nowy Świt. Obietnice składane własnym duszom wypełniają się. To co osiągacie we własnym wnętrzu na poziomie duszy, zdumiewa sam rdzeń waszej ISTOTY. Jako że budzicie się na własną Prawdę.

WIECIE TO. MOŻECIE TO ODCZUĆ. Jednak właśnie teraz, w tym decydującym czasie musicie zdać sobie sprawę z przebiegłego spisku jaki ma obecnie miejsce, a którego celem jest stawienie oporu temu co wychodzi od Światła. Wielu jest tego świadomych. Jednak nie chcielibyśmy kierować w tę stronę naszej energii, gdyż jak już się nauczyliście, najzwyczajniej karmicie przez to egoistyczną energię tych zagubionych dusz. To przykre, gdyż przetrwali rozprzestrzeniając ciemność oraz strach i każdy z was który choć na moment wpada w ich pułapkę, psuje tak wiele z tego co zostało już osiągnięte. Dlatego wciąż powtarzamy jak ważne jest niezachwiane przebywanie we własnym Świetle i Prawdzie przez cały czas. Wy lepiej wiecie co możecie robić, zamiast skupiać się na rzeczach które obniżają wasze wibracje. Bądźcie czujni najdrożsi przyjaciele. Bądźcie uważni. PRZESTAŃCIE...PROSIMY PRZESTAŃCIE podładowywać energie które nie służą.

Nie potrafimy zrozumieć, ciężko jest nam pojąć czemu to robicie skoro wzrośliście w waszym własnym zrozumieniu. DLACZEGO? Dlaczego wciąż mielibyście karmić ciemność, gdy WIECIE że wyłącznie ŚWIATŁO pomoże wam dotrzeć do Nowego Świata. To z nami nie rezonuje dobrze. Nie jesteśmy jednak w ludzkiej postaci. Cenimy to i dlatego co nam wydaje się całkowicie prawdopodobne, dla was może takim nie być gdyż pracujecie w energiach które nas dosięgnąć nie są w stanie. Właśnie z tego powodu przemawiamy teraz w ten sposób. Tak bardzo pragniemy aby nasze słowa do was dotarły.

KARMCIE WYŁĄCZNIE ŚWIATŁO. BĄDŹCIE TYLKO ŚWIATŁEM. Wypuście każdy atom tego co nie promieniuje MIŁOŚCIĄ. Pragniecie wprowadzić się do świata z najpiękniejszych snów. Chcecie zakończenia wszystkich wojen. Modlicie się, by ci którzy opuszczają waszą planetę z braku pożywienia, nigdy więcej nie znaleźli się w takiej sytuacji. Prosicie aby tak wiele rzeczy, które wypływają z waszych najgłębszych ran uległo zmianie. Powiadamy wam...”Uczyńcie więc tą zmianę. Sprawcie aby ten świat stał się światem jakiego pragniecie”.

TO WY...WY JESTEŚCIE TYMI KTÓRZY MUSZĄ TEGO DOKONAĆ. POPRZEZ MYŚL...POPRZEZ KOCHAJĄCĄ MYŚL.

Jeśli chcecie świata wypełnionego śmiechem, śmiejcie się więcej. Jeśli chcecie kroczyć w pokoju wśród natury, to... bądźcie pełni pokoju gdy kroczycie wśród natury. Jeśli chcecie świata bez broni, to pod żadnym pozorem nie kierujcie energii myśli w kierunku broni. Nie koncentrujcie się na tym czego NIE CHCECIE. Ofiarujcie intensywne myśli wyłącznie temu czego pragniecie. Niech wasze zachowanie odzwierciedla to, które pasuje do Nowego Świata.

Gdy byliście dziećmi, bawiliście się. Tworzyliście wyimaginowane światy. Gdy jakieś wykreowane „miejsce” się wam podobało, wracaliście do niego raz za razem. Jego historia i otoczenie rozrastało się wraz z czasem który mu poświęcaliście. To wszystko czego w tej chwili się od was wymaga. Stańcie się na powrót dziećmi którymi jesteście. Bądźcie tymi którzy się bawią i pozwólcie by pochłonął was ten świat tworzenia. Uczyńcie go miejscem w którym będziecie przebywać coraz więcej i więcej. Jeśli czujecie że to konieczne, piszcie na kartce o tym jakbyście widzieli wasz Nowy Świat. Napiszcie plan. Narysujcie scenerię. I przede wszystkim POCZUJCIE rzeczywistość świata który tworzycie. Użyjcie wyobraźni. Wyobraźcie sobie jak byście się CZULI w tym NOWYM ŚWIECIE...i trzymajcie się tego UCZUCIA...CAŁY CZAS. Przyłapcie siebie gdy skupiacie się na tym co nie służy ani wam, ani nikomu innemu i UPEWNIJCIE SIĘ że zamienicie to na ODCZUWANIE MIŁOŚCI...PRZEZ CAŁY CZAS. Jeśli pragniecie świata pełnego KOCHAJĄCYCH ISTOT wówczas musicie taką być...PRZEZ CAŁY CZAS.

Zejdźcie z ODCZUWANIA współczucia dla siebie i waszego świata. Te słowa są dla Ciebie problematyczne, czyż nie jest tak najdroższa Blossom?

Blossom: Nie, wcale nie...podoba mi się to. Czuję że potrzebujemy takiego przysłowiowego kopa!! Kontynuujcie proszę...

Federation of Light: Jeśli wciąż podczas tych ostatnich dni starego świata będziecie mieć złamane serce przez to co obserwujecie wokół, wówczas przez cały czas będziecie mieli złamane serce przez to co obserwujecie wokół. Jeśli wasza istota zanurzy się w smutku z powodu pewnej „katastrofy”, STAŃCIE SIĘ świadomi że karmicie ten smutek który nie pomaga wszystkim poszkodowanym. Odnajdźcie siłę w tej chwili rozpoznania. Weźcie kilka głębokich wdechów i zmieńcie myśli na pełne radości, śmiechu i wyobraźcie sobie te dusze dotknięte katastrofą raz jeszcze w śmiechu i Miłości. Przynieście zmiany poprzez myśl. To jest takie ważne. Pragniemy abyście przejrzeli przez to, co się dzieje...przez to co obecnie ma miejsce.

BĄDŹCIE TYMI KTÓRZY PODNOSZĄ NA DUCHU...dla wszystkich wokół was...wszędzie.

PRZYWOŁUJCIE MYŚLI PEŁNE MIŁOŚCI w chwilach, w których łatwiej było by wam uronić łzy z powodu wszystkich którzy cierpią z wielu powodów.

PRZYNOŚCIE ŚWIATŁO tym sytuacjom i okolicznościom. Wlewajcie WASZE ŚWIATŁO do tych miejsc i ludzi którzy cierpią.

CZY WIDZICIE...CZY WIDZICIE...WIDZICIE? Wasze Światło jest tym co przyniesie dla nich zmianę. Gdy płaczecie razem z nimi, wówczas „wdajecie się” w to co nie nadaje się do użytku. W to co nie służy. Nie prosimy abyście pozbyli się współczucia. Wręcz przeciwnie. Właśnie poprzez bycie siłą oraz ofiarowanie Światła jesteście współczujący.

Blossom: Wydaje się jakby w tej mądrości zawarte było uczucie pilnej potrzeby.

Federation of Light: Najdroższe dusze które stałyście się dla nas tak bliskie. Kochamy każdą jedną z was... PRAWDZIWIE I MOCNO. Wiemy że w KAŻDEJ sytuacji, najlepsze co możemy zrobić... to co najbardziej wam pomoże to MIŁOŚĆ jaką wam ofiarujemy. Wszystko o co prosimy, to byście zrobili to samo w stosunku do siebie.

To co wydaje się was czekać, może powodować zmieszanie i wprowadzać w zakłopotanie wszystkich, którzy decydują się by nie spojrzeć ponad tym. SŁUCHAJCIE rytmu waszego serca. W rytmie tym przemówi wasza Prawda. Jeśli wypadnie ono z rytmu to wsłuchajcie się w jego ODCZUCIE... NIE w wasz umysł... NIE w wasz strach... bo czyż nie zdecydowaliście czytając dziś te słowa...że strach nie będzie dłużej częścią waszego ubioru? Czyż nie ODCZULIŚMY właśnie, że tak wielu... jeśli nie wszyscy... zdecydowało się by ZAWSZE BYĆ W KOCHAJĄCEJ DYSPOZYCJI i koncentrować się całkowicie na budowaniu świata pełnego MIŁOŚCI który przed każdym leży?

Blossom: Tak, myślę że właśnie tego dokonaliście!!

Federation of Light: Więc ALL IS WELL i perfekcyjnie TAK JAK BYĆ POWINNO. Już tam docieramy...

Blossom: Gdzie konkretnie jest ‘tam’?

Federation of Light: W dokładnym miejscu którego osiągnięcie jest wymagane abyście mogli zatopić zęby w marzeniu. Ślemy do was wszystkich naszą wieczną wdzięczność, za wzięcie pod uwagę tego co mamy do zaoferowania odnośnie „oświecenia”. Pragniemy ODCZUWAĆ MIŁOŚĆ którą jest każdy z was, gdy odchodzą wszystkie energie jakie muszą odpaść i tylko ta Świetlnej natury może być absorbowana od innych, jako rozpoznanie że każda osoba jest częścią drugiej, która wyraża siebie w różnorodnej manifestacji całości.

Blossom: Trzymajcie się przyjaciele. Dokładnie to o co chodziło!! W Miłości i wdzięczności.


Website: Blossom Goodchild
Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Blossom,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge