Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Blossom Goodchild - October 7, 2011

October 7, 2011

Blossom: Dobry wieczór moi przyjaciele. Całkowite wyprzedzenie, które CZUJECIE będzie najbardziej korzystne do usłyszenia/odebrania w tym czasie dla osób na naszej planecie.

Federation of Light: To my jesteśmy w najbardziej komfortowej sytuacji, ze to robimy i że to czym pragniemy podzielić się z wami jest obecnie wszystkim, co już wiecie. Jest to oczywiście czynnik z którym tak wielu z was już rezonuje, współgra z tym, co mówimy, bo to wynika z waszej wiedzy i zgody, zanim jeszcze zaproponujemy słowa do zapisania. Jak jasno świecą wasze ŚWIADOME dusze w tych czasach. Czy ktoś z was może powiedzieć, że tak nie jest? Nawet dla tych, którzy mogą POCZUĆ się nieswojo … oni są również świadomi ŚWIATŁA , które jest w głębi i pojawi się na powierzchni w razie potrzeby, w celu przekroczenia. Kolumny Świetlne są naprawdę wami.

Blossom: Ha! Podnieśliście je! (Jestem uśmiechnięta od ucha do ucha)

Federation of Light: Mieliśmy zamiar to zrobić. Czyż nie przyznajesz się do spiskowych myśli najdroższa pani … czy to te filary, o których mówiliśmy, że nie pojawiają się we właściwy sposób, stwierdziliśmy że będą?

Blossom: Mmm! Zostaliśmy wysłuchani! Cóż, widząc, że chcielibyście oczywiście ujawnić to. Cieszę się że wyszłam z tą propozycją. Tak … postanowiłam zaprzestać porozumiewania się z Wami jeśli by się to nie pojawiło do roku 2012 roku. Nie na zawsze … ale dopóki nie dostarczycie tego.

Federation of Light: Tak więc zaufanie do nas jest trochę niestabilne?

Blossom: Nie! Ależ skądże. Tak, zdaję sobie sprawę, że to może wydawać się dziwne. Jednak, tak jak ja to widzę … to wydawałoby się wam niewłaściwe nie dostarczyć ich, tak jak powiedzieliście … z całym szacunkiem … bo dusze byłyby rozczarowane i straciłyby zainteresowanie tym, co musicie nam przekazać … jakkolwiek pouczające to może być. To naprawdę wszystko. Mamy jeszcze trochę czasu … więc nie widzę sensu tracić go na to, skoro te kolumny mogą pojawić się w dowolnym momencie.

Federation of Light: Wolimy, przekierować twoje zapytanie na możliwości takich zdarzeń ŚWIETLNYCH w ramach czasowych, o których mówimy. Nie jest naszym zdaniem konieczne martwić się tą sprawa. Czy CZUJESZ, że to rozumiesz?

Blossom: Czy CZUJĘ że rozumiem? Czy też macie na myśli czy rozumiem?

Federation of Light: Mamy na myśli to, co powiedzieliśmy. Czy CZUJESZ że rozumiesz?

Blossom: Przykro mi ale straciłam kawałek. O co chodziło?

Federation of Light: O to kim jesteś?

Blossom: To naprawdę nie ma znaczenia, czy jestem, czy nie. I robię to co robię, ponieważ wiem, że to jest moim adaniem. Jaka jest potrzeba aby zadawać to pytanie?

Federation of Light: Dlatego że jego znaczenie jest niezbędne ze względu na temat, którym się zajmowaliśmy.

Blossom: Kolumny Świetlne?

Federation of Light: Istotnie. Daj nam pójść dalej … czy CZUJESZ SIĘ przez nas zrozumiana?

Blossom: Oh! Nigdy o tym nie pomyślałem. Po prostu zawsze zakładałam, że wy mnie "ZNACIE”, a zatem "akceptujecie" moje sposoby, moje myśli. Dlatego, myślę, że … Tak CZUJĘ SIĘ rozumiana przez Was.

Federation of Light: Jednak pytałaś o naszą motywację?

Blossom: Nie. Wasza motywacja do przeniesienia tych kolumn świetlnych i zaprezentowania ich nam jest jednie wyrazem Najwznioślejszych intencji. To nie chodzi o waszą motywacje .... nie zrozumieliście … to chodziło o moją obawę, że jeśli nie wzniesiecie tych Kolumn Świetlnych … to będziecie mieli do czynienia z wieloma ludźmi, którzy utracą w Was wiarę, jak też w całą wykonaną przez was pracę. I tak naprawdę nie mogę uwierzyć, szczerze mówiąc, że nadal jeszcze zajmujemy się tym tematem.

Federation of Light: Jednak uważamy za istotny twój punkt, widzenia Blossom. Bo jak wiesz … Jesteśmy świadomi twoich myśli na ten temat.

Blossom: Powinnam się śmiać! … proszę bardzo macie pełną swobodę. Jak to już mówiliśmy …nadal mamy czas. Po prostu poczekajmy i zobaczmy, dobrze? Chciałabym pójść dalej, jeśli można?

Federation of Light: I dalej, i do przodu … czy jest coś, co wielu z was uświadomiło sobie w ramach rozpoznania waszych dusz w większym stopniu, czy też nie?

Blossom: Tak. Muszę powiedzieć, że czuję się bardzo jasna i zwiewna w tych dniach. Znacznie lżejsza jeśli chodzi o moja obecność. Zgaduję, że to jest ta przychodząca i łącząca się energia?

Federation of Light: Dokładnie. Widzisz jaśniej. Czujesz się bardziej wrazliwa. Zachowujesz się bardziej sprzyjająco odnośnie tego czym twój BYT … JEST. Ta lekkość nad wami to dopiero początek najdrożsi przyjaciele. Radość której doświadczacie … będzie czasami tylko przelotna … jest początkiem tego, co się będzie rozwijać … przed waszymi oczami. Ci z was, którzy zdecydowali się pozwolić sobie na odnalezienie samych siebie, są teraz w stanie odnieść się trochę bardziej do tego, o czym ci powiedzieliśmy. A im bardziej jesteś w stanie "wejrzeć" w tą naukę … tym więcej jesteś w stanie pozwolić sobie na zdumienie. Sposób, w jaki to czynisz, jest najbardziej subtelny, tak aby nie sprzeciwiać się lub nie zaburzać równowagi. Ale możesz to POCZUĆ teraz … ten wyższy poziom siebie. Odbierasz przebłyski tego, kim jesteś i poprzez to odkrycie … jesteś w stanie dogonić chwilę i wiedzieć, że właśnie "ma miejsce". Ta podróż w górę odbywa się, jak oddech i uśmiechasz się CZUJĄC obecność czegoś, na co czekałeś, a co się teraz zbliża.

Niech twoje światło prowadzi Cię. Niech będzie latarnią dla innych. Najdrożsi, najbardziej BOSKIE energie są na waszej planecie Ziemi. Jesteś tutaj ... teraz … w tej chwili. Kroczysz w kierunku zapomnianych lądów, które cie kiedyś gościły. Pozwalasz swojemu Wyższemu zrozumieniu towarzyszyć sobie, a ty mu UFASZ. Bo tej prawdy nie można zaprzeczyć, ze względu na UCZUCIE, które oferuje. Ta WIEDZA .... to głębsze zrozumienie o "co w tym wszystkim chodzi" … pochodzi z domu.

Jest tworzone pole magnetyczne, które jest daleko szersze niż pole siłowe, któremu podlegaliście przez tak długi czas. To nowe pole magnetyczne jest o wiele silniejsze niż to do czego jesteś przyzwyczajony to dlatego wyrównuje się równowagę tu i tam, aby was dostosować i dostosujecie się. A kiedy już to zrobicie … poczujecie Te NOWE SIŁY. Są … w ramach tworzenia, które zostało przez was zakończone … nowe/ stare tajemnice, które powinny się ujawnić. Siły, które pozostawały w uśpieniu obudzą się w was po raz kolejny ze względu na tą nową magnetyzującą energię. Baw się nią … eksperymentuj z nią … ZAUFAJ jej i odkrywaj. Wspomnienia tego co dawne powinny odpłynąć z waszych umysłów, a umiejętności zaniedbane przez długi czas powinny stać się ponownie naturalną częścią waszego życia codziennego.

Najdrożsi .... WY WIECIE .... ROZUMIECIE .... WY TO POSIADACIE! WIEMY że to PRAWDA. Dla celów tych wibracji, które możemy wyczuć nie mogłoby się to odbyć inaczej ... gdyby nie było wiedzy w tym zakresie. Częstotliwość, w której przebywacie odmieniła kanał z tego którym był. Jest to wielka radość dla nas ... dlatego że jest to DOWÓD, ze rzeczywiście dochodzimy do czasu, gdy będziemy się bardzo cieszyć. Ci z was, na Ziemi którzy z nami współpracują połącza się z tymi, którzy nie współpracują. Zebrania dusz są do wychwytywania wezwań serc. Przez długi czas ignorowaliście bicie/odruchy swoich serc.

Zapytajcie siebie w tym momencie o swoją PRAWDĘ … o wasze ZROZUMIENIE … "CZY MOGĘ POCZUĆ ZMIANY W SOBIE? CZY MOGĘ POCZUĆ ŻE MOJE SERCE JEST POŁACZONE Z TYMI KTÓRZY NIE POCHODZĄ Z ZIEMI? ".

WIEMY, że tak wielu z was udzieli prawidłowej odpowiedzi … w MIŁOŚCI. Podróżowaliśmy tak daleko, przez tak długo. Czekaliśmy cierpliwie … tak jak wy … a teraz w waszej PRAWDZIE możecie POCZUĆ jak blisko jesteśmy. Blisko od zdarzeń mających miejsce, które prowadziły ku wielkiej przepaści, co doprowadziło wielu z waszego świata do zapomnienia kim są.

Kiedy te momenty są w waszej rzeczywistości … najdrożsi i najcenniejsi bracia i siostry … to będzie radością dla wszystkich planet … dla wszechświatów! Jak blisko jesteśmy tych obchodów. Czujecie, że serca biją wam szybciej w oczekiwaniu na tę prawdę. Poczujcie emocje rosnące z godziny na godzinę. Nie pozwól aby to co was otacza, doprowadziło do przerażenia … to, co jest wam wyświetlane jest tylko "warstwą" … "filmem" poza tym, co ma się objawić. Te fałszywki topnieją przed waszymi oczami. Takie nieprawdy, które maskowały absolutne piękno PRAWDY mają być zniesione i WSZYSTKO, co jest przed wami powinno doprowadzić wasze dusze do najjaśniejszego rozeznania, co jest NAPRAWDĘ i tylko MIŁOŚCIĄ!

JESTEŚCIE Z TEGO. JESTEŚCIE TYM. MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ . BĄDŹCIE TYM. ŚWIEĆCIE TYM. OBEJMIJCIE TO.

MIŁOŚĆ … ta najbardziej Boska miłość którą jesteście WY … czeka na własne potwierdzenie waszych dusz … aby być sobą.

Wkrótce teraz .... więc bardzo szybko.

Blossom: Nawet nie skomentuję tego jednym słowem. To naprawdę jest ok! Wszystko jest jak należy. Jesteśmy wam wdzięczni za połączenie. Naprawdę CZUJĘ Wzmożone drgania, kiedy piszę o tym … To bardzo ekscytujące być częścią tego wszystkiego. I WIEM że tak już będziemy się działo, coraz lepiej i lepiej cały czas!

Whooo hoooo !!!!!!!!!!


Website: Blossom Goodchild
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Blossom,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge