Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Montekjū Kīnu - June 5, 2011

June 5, 2011

Piepildās senie pareģojumi un sākat saprast to, kas jūs esat patiesībā un reālo savas esamības mērķi, Zeme kļuvusi par cietumu un patiesība tikusi no jums slēpta. Faktiski, viss jums mācītais ir tieši pretējs patiesībai. Kad bijāt bērni, jums teica, ka jātiecas uz debesīm; ka viss ir ‘tur augšā’ aiz debesīm. Tagad zināt, ka tā tas nav. Debesis, kā jūs to saucat, ir Iekšējā Zeme. Mana mīļā, es atrodos te. Šī patiesība ļoti rūpīgi no jums tiek slēpta. Atkal saku, nekas nav tā kā izskatās!
 
Pavērojiet Deividu Aiku (David Icke) un Maiklu Tsarionu (Michael Tsarion), kuri tieši tāpat kā jūs tagad, ir iedziļinājušies senajā vēsturē, tajā, kas tik rūpīgi slēpta un pārrakstīta un tieši tādēļ jūs padarījusi par vergiem. Tie nāca pēc jūsu zelta, bet pēc tam pārņēma varu. Tie izveidoja sistēmu, kas veikli un gudri noslēpa to, kas tie ir patiesībā un iemeslus savai palikšanai uz planētas Zeme. Tie visā pilnībā kontrolē jūsu dzīves: tas, ko domājat, lasāt, mācāties un tas, ko pērkat par savu smagi nopelnīto naudiņu. Bet viņi tikai smaida: viņus uzjautrina tas, cik cilvēce ir padevīga un piekāpīga. Cilvēkiem patīk, ka tos ved kā aitas. Netiek uzdoti jautājumi- kāpēc, un uz kurieni- neviens nesūdzas, kad tiek ieviests atkal kāds jauns drakonisks likums vai ierobežojums, vai arī tad, kad tiek uzsākts kāds jauns karš kā iegansts, lai cīnītos. Tie apzināti un sevī smaidot rada degvielas krīzes un it kā degvielas trūkumu, vai (tieši pašreizējā laikā) pārtikas krīzes; un joprojām neviens neko nesaka. Klusējošais vairākums to vienkārši pieņem. Pajautājiet, kā var tā sauktais- inteliģentais cilvēks, tā vienkārši pieņemt visu- nemaz neprotestējot un neapšaubot. Jums jāatmostas faktam, ka tiekat turēti hipnotiskā sapnī. Vai to gribat atstāt mantojumā saviem bērniem? Jums tiek dota iespēja. Jūs atrodaties krustcelēs un laiks iet uz priekšu, tas iztek. Tik daudzi šajā dzīves pusē cenšas jūs modināt. Ikkatrs dara to savā veidā.
 
Tu saņēmi apstiprinājumu tam, ka es atgriezīšos. Es nenākšu viens. Mēs nāksim jums palīgā šajā lielajā Pārejas brīdī. Es biju aizkustināts, mana mīļā, kad tu jautāji, vai es izskatīšos tieši tāds pats kā biju, kad atstāju šo pasauli. Labi, atbilde ir, jā. Es atgriezīšos pie tevis. Ir kādi pāris cilvēki, kurus esmu nolēmis apciemot, lai pavisam noteikti saprastu, kāpēc tie rīkojas tā un ne citādi: kādēļ tie rīkojušies pretēji maniem lūgumiem un dotajām instrukcijām. Pārestību kļūdas tiks labotas. Bet lielākā mērogā, kopā ar uzticamiem palīgiem šajā dzīves pusē, mēs palīdzēsim atjaunot planētu Zemi un likvidēt cietuma kameras, kas turējušas jūs tādā tumsā. Patlaban dzīvojat karā, patlaban uz planētas notiek karš. Kabala pilnīgi tīši un apzināti vēlas turēt jūs aizmigušā stāvoklī un zem kontroles. Mēs, Gaismā, vēlamies atjaunot pilnu apziņu, lai jūs varētu brīvi domāt un darboties. Brīvību zināt to, kas jūs esat.
 
Jums stāstīja, ka svētais Patriks (St Patrick) padzina no Īrijas visas ČŪSKAS. ĪRIJĀ NEKAD NAV BIJUŠAS ČŪSKAS. Tie bija DRUĪDI: lielie sava laika skolotāji un dziednieki, kuri lietoja čūskas tieši tāpat kā tagad jūsu medicīna. Druīdi tika padzīti tādēļ, lai varētu ieviest viltus doktrīnas. Paskatieties tikai uz tām līdzībām, kas vieno Īriju ar Ēģipti, lai saprastu, kas ticis no slēpts. Pētiet un atklājiet paši, mēs tikai norādām pareizo virzienu. Daudz zaudēsiet, ja neizmantosiet šo iespēju, jo laiks iztek.
 
Mēs vērsām tavu uzmanību arī sekojošam faktam- reāli eksistē 13 zodiaka zīmes. 13-tā tika turēta noslēpumā, lai jūs mulsinātu un saputrotu. Zvaigznes vienmēr spēlējušas īpašu lomu cilvēku dzīvēs. 13 zodiaks ir OPHIUCHUS:30.novembris līdz 17.decembris.
 
TE IR ĪSTAIS ZODIAKA ZĪMJU IEDALĪJUMS
 
  1  ARIES AUNS  April 19 to May 13
  2  TAURUS VĒRSIS  May 14 to June 19
  3  GEMINI DVĪŅI  June 20 to July 20
  4  CANCER VĒZIS  July 21 to Augusy 9
  5  LEO LAUVA  August 10 to September 15
  6  VIRGO JAUNAVA  September 16 to October 30
  7  LIBRA SVARI  October 31 to November 22
  8  SCORPIO SKORPIONS  November 23 to November 29
  9  OPHIUCHUS  November 30 to December 17
10  SAGITTARIUS STRĒLNIEKS  December 18 to January 18
11  CAPRICORN MEŽĀZIS  January 19 to February 15
12  AQUARIUS ŪDENSVĪRS  February 16 to March 11
13  PISCES ZIVIS  March 12 to April 18
 
Jūs redzēsiet, ka OPHIUCUS atrodas tieši virs ŅŪGRENDŽAS (NEW GRANGE) Īrijā. Roma un Londona ir vistiešākajā saistībā ar Nūgrendžu. Tagad padomājiet, kāpēc tas ticis slēpts? Ļaunie valdošie prāti ir padomājuši par visu. Tie jau ir darījuši visu, lai pēc dažām simtgadēm jūs būtu pilnīgā pakļautībā, pat pateicīgi par to, ka tie ļauj jums pašiem eksistēt uz savas planētas.
 
Tagad redzat maldinošo informāciju un es zinu, ka nu jūs pamodīsieties un brīnīsieties, kā gan varējāt būt tik akli. Pavērojiet senčus. Tie zināja, kā darbojas jūsu planēta. Druīdi atgriezīsies un pieprasīs to, kas tiem piederēja. Atceries, kad pirmo reizi sastapi D. Aiku, viņš teica, ka tas bijis no RIETUMIEM UZ AUSTRUMIEM.
 
TU BIJI PĀRSTEIGTA. Tu to atklāji pati, ar manu palīdzību. Tagad zini, ka Deividam bija taisnība. Tas patiešām bija no RIETUMIEM UZ AUSTRUMIEM. Tieši pretēji tam, kas jums vienmēr ticis stāstīts. Tas tika darīts, lai slēptu patiesību. Pienācis PATIESĪBAS atklāšanas laiks, ar to jāsastopas. Jā, mana mīļā, tas ir neticami. Patiesība jūs atbrīvos. Ļoti daudzas atbildes meklējamas Īrijā. Tieši tādēļ daudz kas tik ilgu laiku ticis slēpts. Īrija atkal ieņems sev pienākošos vietu vēsturē. Patiesība nav noslēpjama uz visiem laikiem. Visi grēki atrod savus īpašniekus. Daudzi jau sapakojuši savas mantiņas, lai tad, kad nāktu vaļā patiesība, tie varētu aizlaisties no planētas. Jūs esat daudzi, viņi tikai daži. Ar naudu nevar nopirkt atpestīšanu un izglābšanos.
 
Gada laikā noslēgsies daudzas pārmaiņas. Tiks atjaunots miers un harmonija. Tas izskatās būs pagrūti, bet noteikti tā vērts. Mēs jūs pieskatām. Lūdziet palīdzību, kad vien vajag. Koncentrējieties uz MĪLESTĪBU. Tumsas Kabala nespēj eksistēt Mīlestībā: Mīlestība sagrauj tumsas varu. Jūsu lielākais un varenākais ierocis ir Mīlestība.
 
Mēs sūtām visiem, visiem mīlestību un pateicību par palīdzību Dieva plāna īstenošanā uz Zemes. Atpūties, mana mīļā, tev tas jādara tāpēc, lai būtu sagatavojusies manam atgriešanās brīdim. Es esmu tevi apbrīnojošais vīrs Montī.

Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge