Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Modinot pasauli katrai... sirdij ir nozīme

Modinot pasauli katrai... sirdij ir nozīme
 

Ieskats Deivida Aika laikrasta jaunumos

 Lūdzu, pievienojies mierpilnai revolūcijai


Man vienmēr uzdod jautājumu: “Ko mēs varam darīt?” Labi, šajā nedēļas nogalē, šajā interneta avīzītē es piedāvāju fantastisku iespēju sanākt kopā, neizkustoties no sava krēsla. Tas ir vienkārši, viegli un piedāvā personīgu labumu- ieguvumu dalībniekiem, un burtiski mainīs pasauli, ja vien katru dienu piedalīsies pietiekošs daudzums cilvēku un veltīs šim pasākumam ik dienas 20 minūtes. Jo vairāk tā darīsim, jo labāk, bet es lūdzu katru dienu vismaz 20 minūtes veltīt Pasaules Atmodināšanai- Katrai Sirdij ir Svarīga Nozīme.

Mums ir spēks, vairāk kā tikai spēks, lai sagrautu vibrāciju cietuma sienas, ja vien saprotam kaut vai pašus pamatus tam, kā tas viss darbojas. Kontroles sistēma nav izveidojusies gadījuma pēc vai nejauši, lai radītu nesakarīgu sirds enerģiju un zemu vibrāciju domas un emocijas- tādas kā bailes, stresu, dusmas, vilšanos, neapmierinātību un depresiju. Tas tiek darīts tīši, lai uzturētu cilvēci zemu vibrāciju nesakarīgā stāvoklī, un rada tādu enerģiju, ko vēlas Tie, paverdzina cilvēkus un turpina tos pieturēt slēgtā prāta neziņā un….te nu pats svarīgākais… raida konstantas nesabalansētu un haotisku zemu vibrāciju elektromagnētisko enerģiju padeves Zemes atmosfērā.

Arī HAARP un ar to saistītās izstarojošās tehnoloģijas tiek lietotas lai aizvien tālāk un noturīgāk apspiestu un izsistu no līdzsvara šīs enerģijas ‘jūru’ un tādējādi manipulētu ar zivīm- cilvēkiem- un cilvēki paliktu zemo vibrāciju stāvokļos. Tas rada atgriezenisku saiti, jo cilvēkus ietekmē enerģijas ‘jūra’ un noved tajā nesakarīgajā stāvoklī un tad tie baro šo enerģiju atpakaļ ‘jūrā’ un tālāk spēcina negatīvo ietekmi. Mums ir jāsalauž šis aplis un jātransformē individuālās un kolektīvās enerģijas lauks no nesakarīga, no kura atkarīga kontroles sistēma, uz sakarīgu un harmonisku, kas mūs individuāli un kolektīvi atbrīvos.

Mēs varam manifestēt enerģētisku harmoniju no manipulēta haosa. Mēs to izdarīsim, ja piedalīsies pietiekoši liels cilvēku skaits un iesaistīsies Pasaules Atmodināšanā- Katrai Sirdij ir Svarīga Nozīme.

Mums jābūt miljoniem, desmitiem miljonu un vēl vairāk miljonu daudzumā.
 


Cilvēki būtu pārsteigti, ja zinātu to, kā katru minūti cilvēki paši ietekmē Zemes enerģētisko lauku. Mūsdienu tehnoloģijas to var izmērīt arī patlaban un tad, kad norisinās kādas globālas reakcijas, Zemes enerģētikā parādās iespaidīgi enerģētiski uzliesmojumi, piemēram, 9/11 (11.septembris). Acīmredzami bailes un emocijas, ko radīja 9/11 uzbrukums ļoti labi kalpoja konspiratoru mērķiem, bet mums ir neticams apstiprinājums tam, lai atvērtu Zemes enerģētisko lauku mīlestībai, mieram un harmonijai, kas satrieks disbalansa un nesakarību kāršu namiņu.

Manā mājas lapā atradīsiet jaunu sadaļu- Awakening the World-Every Heart Makes A Difference, un te tiek piedāvāta iespēja katru rītu plkst. 9.30 pēc Apvienotās Karalistes laika (Latvijā plkst.11:30), sākot no rītdienas- svētdienas, savienoties globāli sirdīs un prātos sūtot mīlestību, mieru un harmoniju (sakarīgas enerģijas) kolektīvajā laukā. Katru dienu mēs publicēsim kādu attēlu, lai tas veicinātu koncentrēšanās iespējas. Tas varētu būt Zemes attēls, okeāna, Tripoles vai arī kāda cilvēka attēls, kam vajadzīga dziedināšana un harmonija ļaunumā un haosā. ;

Es mudinu cilvēkus visā pasaulē, katrā pilsētā, ciemā, ciematā un komūnā kļūt par grupu organizatoriem un pulcēt cilvēkus, kuri vēlas sanākt kopā regulāri un savienojot savu enerģētisko lauku un raidīt mīlestību, mieru un harmoniju atmosfērā. Jo vairāk sanāk kopā, jo labāk. Mums ir vajadzīgas masveida kopā sanākšanas, pulcēšanās, kas notiek zināmās ‘svētās vietās’, kas tiek uztvertas par svētām, jo tās atrodas svarīgākajos punktos, kur to radītais iespaids ir daudz spēcīgāks un stiprāks. Davidicke.com foruma sadaļā varat atrast sekciju, kas veltīta komunikācijai un organizē šādas grupas un pulcēšanos, tam visam patiesībā vajag tikai vietu un laiku.

Es vēršos arī pie tiem, kas aizvien pieaugošā skaitā dodas ielās, lai protestētu pret notiekošo. Tas ir labi, ka cilvēki pieprasa, lai tiktu sadzirdēts viņu teiktais, bet te mums jābūt arī ļoti taktiski gudriem. Ja protesti ir dusmu piepildīti, agresīvi un naidīgi, tad paveic tieši to, ko vēlas manipulētāji- ražo vēl vairāk tādas enerģijas, no kuras paši ir atkarīgi. Iedomājieties spēku, kādu rada mierīgas un klusas sēdošas koncentrēšanās (nevis dusmīgas, kājās stāvošas un klaigājošas), kurās tūkstošiem cilvēku apvieno savas sirdis un no sevis sūta mīlestību un mieru; mērījumi saka- miera enerģijas ir pieci tūkstoši reizes spēcīgākas un varenākas nekā dusmas un aizvainojums. Tā vietā, lai nevis izkliegtu saukļus vai apsaukātu policiju un varas pārstāvjus, mēs lielā skaitā vienkārši sēžam un klusi koncentrējamies uz sirdi, sūtot mīlestību, mieru un harmoniju. Efekts būs pārsteidzoši varens.

Šīs nedēļas jaunumu apskatā es skaidroju, kas patiesībā ir sirds un kāpēc tā ir visa centrs- apziņas, veselības, emocionālā līdzsvara un vēl daudz kā cita centrs. Tieši tāpēc sirds ir kontroles sistēmas nepārtraukto uzbrukumu mērķis. ;
 Website David Icke: Awakening the World... Every Heart Makes a Difference
Tulkoja Māra Brante
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge