Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 25, 2012

SaLuSa, January 25, 2012Tāpat kā jūs mēs gaidām , zinot, ka būs izrāviens pirmiem pozitīviem jaunumiem par gaidāmajām pārmaiņām..Laiks nav zināms, bet mēs neredzam iemeslu, kāpēc tam nevajadzētu iet uz priekšu, kā paredzēts. Mēs nevaram pateikt vairāk, jo mēs zinām, cik bezcerīgi paliek daži no jums, kad notikumi neīstenojas kā paredzēts. Pretējā gadījumā jūsu lūgums būt precīzākiem tikai mūs saviļnotu , bet tagad jums vajadzētu saprast mūsu nevēlēšanos to darīt. Tomēr, kā mēs bieži vien sakām, svarīgākais aspekts ir tas, kā tas viss beigsies, un tas būs visvairāk noteikti ar Augšāmcelšanos (garīgo pamošanos). Lai ko tas arī neprasītu ta sir ļoti stingri mūsu atbil’diba lai viss noritētu ka iecerēts un kā zināms mēs jau esam veikuši nepieciešamās darbības lai apturētu nevelamos soļus kas varētu traucēt musu misijai .Lielākā daļa no jums šogad piedzīvos realitāti ko esat izvēlējušies savam augšupceļam ,bet viss kas ir svarīgs ir beigu rezultāts.

Vienā vai otrā veidā šis gads pārsteigs ja ne absolūti izbrīns lielāko daļu cilvēku.Patiesība skanēs šokējoši tiem, kuri nekad nav ticējuši, ka simtiem gadu tiem ir melots un tie ir tikuši maldināti. Pat tie kas ir nedaudz informēti būs pārsteigumi, par Iluminati drosmi , viltīgumu , un viņu vēlmi valdīt pār pasauli. Atbrīvojaties no viņu varas pār jums, Tā būs skaista transformācija redzēt kā jūs nometat viņu uzliktas važas pār sevi kuras jūs turējušas viņu kontrolē un neziņā.Jūs neesat īsti pieredzējuši patiesu brīvību, un tas būs tāpat kā vilnis svaiga gaisa, kas aizdzīs prom zirnekļu tīklus no jūsu blāvā redzesloka. Līdz ar to nāks atbrīvošanās no bailēm, kas arī tika apzināti radītas, lai sajauktu jums galvas, un lieliska prieka ekstāzes sajūta atbalsosies visā pasaulē.

Lieciet lietas perspektīvā, un, cik tālu iespējams redziet, ka gala rezultāts ir viss, kas patiešām ir svarīgs, un jūs varat brīvi izdīvot pēdējos mēnešus netērējot laiku domām kā tas tiek sasniegts. Jūs varat koncentrēties uz savu izaugsmi, un koncentrēties uz savu attīstību bez ārējo notikumu iespaida uz jums. Protams būs daudz pozitīvi notikumi taču tie nepalīdzēs jūsu vajadzībām . Tā kā viss ir labi plānots,tas viss ritēs savā veidā, kas neietekmēs panākumus jūsu ceļā. Gluži pretēji, mēs vēlamies palīdzēt jums jūsu izaugsmes ceļā, bet nevar izdarīt tik daudz, kā mēs vēlētos, kamēr mēs varēsim pilnīgi brīvi strādāt ar jums.

Galaktiskā Federācija sazinās ar saviem sabiedrotajiem, kas ir uz Zemes, un tie bieži vien ieņem ļoti nozīmīgus amatus, kas pārstāv lielas iestādes. Tie ir ne tikai tumšie, kam ir izveidoti kontakti ar augstākām būtnēm, arī mūsu cilvēkiem ir līdzīgas pilnvaras, un ar mūsu atbalstu tie ir spējīgi sasniegt rezultātus kas atbalsta gaismu.Tumšie, zināmi kā bēdīgi slaveni ar savu rīcību, kas neņem vērā Cilvēces vajadzības. Turpretī Gaisma mierīgi sadzīvo ar savu darbu nemēīnot sasniegt publicitāti, kas arī palīdz aizsargāt viņus no ļaunuma. Tā nav kļūda, jo daži kas ir Gaismaspusē, var pakļaut sevi briesmām , bet pat tas viņus neattur veikt savus uzdevumus bez bailēm, zinot, ka viņiem ir mūsu aizsardzība.

Sparnotais enģelis Maikls ir pēdējā laika atzīmējis, ka laika ceļotāji kas iepriekš sansieguši laika līniju 21-decembris-2012, un bez izņēmuma visi atraduši sienu baltas gaismas kas neļauj viņiem iet tālāk. Vel tikai vajadzētu pateikt, ka tas liecina par to ka viss notiek saskaņā ar Maju kalendāru. Bet vēl interesantāks ir jaunākais ziņojums no cita Laika ceļotāja Bila Koksa bijušā amerikas jūras speku ierindnieka, kas sekoja pa daudzām dažādām laika līnijām un konstatēja, ka katra no tām beidzas tieši tā pat, pie sienas gaismas. Tas liecina par to lai kādu virzienu jūsu dzīves arī ieņemtu tās visas nevedīs pie viena – šī pārmaiņu punkta . Kur jūsu tālākais ceļš tiks noteikts atkarībā no jusu vibrāciju . Daži atradīs sevi augstākās vibrācijās turklat citi paliks līdzīgās jau esošajās .Liekas svarīgi ir tas lai arī kas vēletos ietekmēt laika joslas un nākotni ,tomēr nekādas pārmaiņas attiecībā uz to nav iespējamas. Tas Mīļie ir dievišķo varu spēks aizsargāt jūsu pacēlumu un Augšāmcelšanos(atmošanos)

Vai jūs tagad pieņemt, ka jūsu nākotne ir nodrošināta, un ļaujiet sev izbaudīt pārmaiņas, kas nes visiem jums nepieciešamo labumu. Māte Zeme arī mierīgi gatavojas aušāmcelšanai, un jūs tai palīdzat ar savu aismu ko sniedzt viņai. Tāpat kā jūs viņai arī ir vaja sasniegt noteiktu līmeni, gatavību beigu augšāmcelšanai, ko rada saules saskaņošanās ar Lielo Centrālo Sauli Galaksijā. Jūs, kas ejiet cauri kopā ar Māti zemi šim procesam saņemsiet lielu pacēlumu jūsu vibrācijas un apziņas līmenī Jūs katrā ziņā jau esat sasnieguši daudz augstāku līmeni, pirms noslēguma pasākuma..

Dzīve ir vienmēr pārvietojas virzienā, kas turpina jūsu augšupeju, un augšāmcelšanas (lielā atmoda) jūs ievedīs visnotaļ jaunā fāzē jūsu garīgajā evolūcijā. Prom būs visi traucēkļi un šķēršļi kurus patreiz piedzīvojat,tā vieta nāks harmonija un līdzsvars kā atalgojums visam .Iepriekšējas dzives rūgtumi un jūsu laiks tiks aizvadīts izbaudot prieku par jūsu brīvibu. Nogurums vairs netiks izbaudīts jo jūs uzladēsieties automātiski no enerģijām kas ir jums apkārt un jūs varēsiet atpusties jebkurā laika jo diena un nakts vairs nepastāvēs Bez smagā fiziskā ķermeņa kas ir jāuztur , jāaprūpē un daudzās ķermeņu funkcijas ko patreiz lietojat vairs nebūs vajadzīgas. Jūsu jaunais ķermenis būs kristaliska paveida un novecošana vai arī jebkāda veida slimošana nepastāvēs ,jo austākas vibrācijas nav tendētas tām .

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un mēs varam padomāt par to, ka mēs esam gatai sākt vissvarīgākās daļas no mūsu misijas, un jūs arī jūsu. Mēs cenšamies, lai jūs koncentrētos uz labvēlīgajām pārmaiņām kas sagaida jūs. Tādā veidā jūs neizniekosiet lieki enerģiju un varēsiet mierīgi sasniegt augšām celšanas procesu un jūsu piemērs kalpos citiem kā paraugs. Mēs arī būsim starp jums un gaidīsim lai varētu jūs sveikt ar mīlestibu kad ieņemsiet alaktisko cilveku status un pievienosieties Galaktiskajai federācijai .

Paldies Tev SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translator: Maris.


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge