Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, February 22, 2012

SaLuSa, February 22, 2012

Jūs cilvēki esat sasnieguši šķietami neiespējamo, izmainot Ilumināti bagātības. Esiet to izdarījuši, koncentrējoties uz Gaismu, un tādējādi atļajot darboties lielajams Gaismas režģim kas tagad ieskauj Zemi.Viņiem vairs nav negatīvās enerģijas no kā baroties un tas ir liedzis tiem nonākt tuvāk pasaules pakļaušanai .Lai kur zemākās vibrācijas eksistētu, tās tiek pārvērstas un atņemtas to spējas uzspiest savu gribu pār jums. Jums esat runājuši skaļi un pieprasījuši labvēlīgas izmaiņas, kas tagad notiek, un tāpēc viņas turpinās, līdz tie no Gaismas pārņems pilnīgu varu. Kaut tīrīšana ir tikai tikko sākusies, jūs ir jāapsveic par jūsu neatlaidīo atbalstu, un jūs drīz redzēsiet reālus pierādījumus jūsu panākumiem.

Katrs no jums ir pavadījis daudzas dzīves strādājot pie šā pēdējā dualitātes gada cikla.Ir lietas, ko ir labāk aizmirst, taču tā ir daļa no plāna pie atgriešanās Gaismā. Visos laikos Dievs ir bijis un Dieva nodrošinājums Gaismai pārvarēt tumsu, ir vedis Jūs cauri tumšāko ajiem periodiem cilvēces vēsturē. Var būt jūtami brīžiem licies ka Dievs pametis jūs, bet tas ir tāpēc, ka esat zaudējuši kontaktu ar Avotu. Dalījums bija kā reāla pieredze, taču nevienā brīdī jūs nevarētu kādreiz būt patiesi atdalīti. Jūs un Dievs esat Viens,un tu un visi citi dzīve ir viens, un tas nevar būt citādi. Par cik jūs paceļaties uz augšu, jūs kļūstat par gaismu, un ar Augšāmcelšanos būs izkliedēts smagums no fiziskā ķermeņa. Būt brīvam ir diezgan lieliska pieredze, un jūs burtiski piedzimsiet no jauna.

Mēs lūdzam jūs Gaismas nesējus iet austu paceltiem un apzināti izplatīt savu Gaismu, kur vien doties, lai tad, kad jūs saskaraties ar traucējumiem jūs varat uzsākt dziedēšanu, vienkārši esot tur. Esiet pārliecināti,ka jūsu klātbūtne ir pacilājoša citiem, un jūs ievērosiet, ka mazie bērni jo īpaši var sajust to,viņi bieži atbildēs tādā veidā, kas apliecinās viņu zināšanas. Jūsu enerģija ir dziedinoša rakstura, un bez šaubām daži no jums ir regulāri dziednieki, kalpošanā citiem.

Ar ausīm uz zemes, daudzi no Jums zina, ka banku brālībai būs jāatbild par saviem korumpētiem finanšu darījumiem. Ir uzsākušās stingrākas darbības, kas galu galā noņems vēzi ko tie nesuši jūsu sabiedrībā. Mēģinot kontrolēt pasaules bagātības, tās ir negribot novedušas pie to krišanas. Tas arī novedis atpakaļ politiskās personas, kuras guva labumuno no saviem noziegumiem, un tie arī tiks noņemti. Nešaubieties, ka viņiem būs jāmaksā par to, ko viņi ir darījuši, un topošās valdības izmaiņas nodrošinās, ka jūsu nākotnes pārstāvji iepriekšminētos tiesību aktos, būs patiesi un godīgi.

Kamēr jūs uzzināt, kā jūs esat tikuši manipulēti un izmantoti no tumšajiem, jums būs vājš priekšstats par to, cik tālu viņu taustekļi sniegušies. Pat daži tiesneši, kuri jums var būt domās likās bija ārpus kukuļošanas un korupcijas arī ir iesaistīti. Neviens nevarēs izvairīties, jo mēs precīzi zinām, kurš ir vainīgs, un ir visi pierādījumi, kas pārliecinās viņus. Jūsu sabiedrības tiks attīrītas un sāksies no jauna ar cilvēkiem,ko jūs zināt un kam jūs varat uzticēties. Tie būs atbildīgi par jaunu tiesību aktu īstenošanu , kā arī Konstitūciju kas aizstāv savu tiesību atmodu. Jūs tiksiet atbrīvoti no daudzajiem netaisnīgiejiem likumiem, ko Tumšie ir ieviesuši, un cilvēki netaisnīgi ieslodzītie tiks atbrīvoti. Izklausās ka daudz laika būs nepieciešams, lai tas viss īstenotos, bet jūs būsiet pārsteigti cik ātri lietas tiks pārvietotas. Mēs nākam tuvāk tam laikam, kad tas tiks uzsākts tādā veidā, ka jūs zināsiet kas notiek.

Galaktiskai Federācijai ir bijusi liela pieredze palīdzot civilizācijām iziet cauri Augšāmcelšanās procesiem, kaut arī jūsējais ir lielāks izaicinājums. Nekad agrāk nav gan cilvēki, un Zeme uzkāpuši augstāk kopā, bet ir pilnīga paļaušanās, ka tas veiksmīgi notiks. Jums vajadzētu justies diezgan priecīgi, tiem, kas esat uz Zemes tik brīnišķīgi gadījumā.Tā nozīme, netiks zaudēta nevienam, par cik veikt šādu pieredze ir diezgan unikāli. Mēs ar nepacietību noraugāmies uz visu procesu, gatavi uzņemt jaunākos locekļus Galaktiskajā sabiedrībā

Šeit nav atpakaļ ceļa, ja vien, protams, jūs izvēlaties to darīt, un dažas dvēseles vēlēsies saglabāt savu saikni ar tiem, kas uzturas zemākās dimensijās, lai gan viņi varēja iet cauri. No šejienes tas viss ir ieguvums, un nepārtraukts izplūdums Gaisma turpinās vadīt tevi uz priekšu un uz augšu. Jo jūsu pieredze jums būs pieprasījums, lai palīdzētu tiem, kuri vēl ir 3D vibrācijās. Jūsu vieta būs līdzīga tai, kāda ir mums pret jums tagad, un ta sir tā kā tas darbojas, ja jūs vēlaties kalpot citiem. Esiet pārliecināti, ka nekad nav blāvi momenti un domājiet par jūsu Galaksijas lielumu, un par miljoniem sauļu un planētu mudžot ar dzīvību.

Domājiet pozitīvi, par cik jūs pārvietojaties pēdējos mēnešus dualitātē, un neattieciniet savu likteni pārāk daudz uz tumšajiem. Tie tiks apstrādāti ar pilnu tiesu un jādod visas iespējas ļaunumam palīdzēs atrast ceļu atpakaļ uz Gaismu. Ziniet, ka ikviena dvēsele nonāks tieši tur, kur tai ir domāts, kas ir tādā līmenī, kas ļaus nākamajā posmā tās attīstību.Tas mīļie ir viss par ko tas arī ir, un tas ir vienāds visiem, pat ja viņi to nezina. Neviens ceļs netiek iet vienatnē, un Radītājs vienmēr izsūta Mīlestību un Gaismu, kas ir “dzīves piens”.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un no mūsu kuģiem mēs skatāmies lejup uz Zemi un rūpīgi sekojam līdzi Jūsu ekspluatācijai, vadot un aizsargājot jūs, ja nepieciešams. Arī šājā laika jūs sākat dzirdēt par mūsu darbībām, kas veiktas jūsu vārdā. Mums palielinās arvien pilnvarasbiejaukties pret jebkādiem mēģinājumiem sākt Trešo pasaules karu, un jums nav jābaidās no draudiem kas tiek pateikti no tiem, kam ir šāda avantūra to darīt. Miers ir ticis aicināts pie jums un miers ir tas, ko jūs saņemsiet, jo ir laiks pāriet no tumsas dvēselēm, kuras kontrolējušas jūsu Zemi tik ilgi. Turpiniet un neapjuciet ar bailēm, ko daži Tumšie cenšas radīt, izmantojot savu vēlmi sākt citu konfliktu. Tas netikts atļauts nekādos apstākļos. Dievs svētī jūs visus.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Maris


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge