Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, January 20, 2010

SaLuSa, January 20, 2010

Tā kā aizvien turpinās grandioza reakcija Haiti traģēdijas sakarā, tas tikai apstiprina to, ko mēs sakām par jūsu apziņas ievērojamo paaugstināšanos. Tā vietā, lai paļautos uz Valdībām vai labdarības grupām, jūs esat iesaistījušies rīcībā un izveidojuši palīdzības fondu. Tas parāda jūsu uzskatu līmeni un līdzjūtību pret cietušajām dvēselēm. Esam ievērojuši arī tas, ka jūsu cēlsirdība sasniegusi vienreizēju pakāpi- jūs saredzat cietušos kā daļiņu no tās Cilvēku Rases, kas esat paši. Protams, ir arī tādi, kam piemīt zemāka sapratne vai apziņa. Tie vērtē pēc citas vērtību skalas, kas parasti balstīta uz krāsu un ticību.

Tuvinoties Kristus apziņai, jums jāieklausās arī savā intuīcijā un iekšējos garīgajos strāvojumos. Patiesībā, lēmumu pieņemšana neprasa daudz laika, un tad kad spējat pieņemt lēmumus bez minstināšanās- tas nozīmē un apliecina to, ka esat veikuši garu ceļojumu sevī. Lēmumu pieņemšana kļūst grūta tad, kad ego meklē apstiprinājumu tādai vai citādai rīcībai. Esiet atklāti un patiesi pret sevi, un ļaujiet rīkoties tā arī citiem, un jūs nekļūdīsieties. Cilvēki pārāk ilgi dzīvojuši citu radītos standartos, un tagad jāsāk katram pašam dzīvot ar saviem uzskatiem. Galu galā, jūs atbildat par savām domām un rīcību.

Kļūstot zinošākiem par notikumiem pasaulē, jums paveras plašāks skats izaugsmei un sapratnei par lietu kārtību. Nākotnes ekonomiskā puse vēl aizvien ir neskaidra, un finansiālā krīze un sabrukums ne tuvu nav beigusies. Toties visiem tuneļa galā ir gaisma, un tas, savukārt, nozīmē, ka būs nepieciešama pilnīgi jauna pieeja šajos jautājumos. Risinājumi noteikti summēs sevī taisnību un godīgumu un šīs īpašības nostāsies pirmajā vietā. Pārmaiņu sasniegšanas spēks pieder jums, un jums pašiem neatkarīgi jāīsteno savas prasības.

Ar nepacietību gaidām mūsu tikšanās brīdi, kad būsim sasnieguši to punktu, lai sāktu dalīties ar jums zināšanās. Ir svarīga jūsu vēsture, bet jūsu nākotnei jābūt pilnīgi skaidrai tādēļ, lai varētu sevi sagatavot dzīvei augstākās dimensijās. Kā jau sākat saprast, tā būs pilnīgi savādāka nekā tagad un daudz vairāk apmierinās jūsu vajadzības un nepieciešamības. Daudziem jau tagad ir pamatotas idejas par to kā būs, bet, kad pienāks īstenība, tā pārsniegs gaidīto. Pārtapt no cilvēka par Galaktikas Būtni- tas ir liels evolūcijas lēciens, un jebkurā gadījumā tas sniegs pilnīgi jaunu dzīves veidu. Katorga un brīvās izpausmes trūkums, kas liek sekot jūsu vēlmēm, vairs neeksistēs, un būsiet brīvi kā putni lai dzīvotu laimīgi un piepildīti. Jā, ir daudz par ko jums stāstīt, bet mēs cenšamies jūs neapkraut ar detaļām. Pietiek ja sakām, ka tā vietā, lai būtu piesaistīti zemei jūs būsiet Visuma Būtnes, kas brīvi pieredzēs visus tā brīnumus un dzīves formu daudzveidību.

Ne visiem vajadzēs pacelties, daži tiks iepazīstināti ar savām Visuma ģimenēm, un kopā ar tām atgriezīsies mājās. Daudzi brīvprātīgie ir nākuši uz Zemi, lai palīdzētu tai sagatavoties Augšāmcelšanai. Šobrīd te ir tūkstošiem tādu, kas strādā kā mūsu sabiedrotie, un tie nemaz nezina savu izcelsmi. Ja jūs saista Visuma Būtnes, tad visticamāk, jums ar tām ir saistība. Ļoti bieži tādi cilvēki jūtas kā ne savā ādā, tiem nav māju sajūtas. Viņus dažkārt vajā nepiepildītas ilgas atrast to, kā trūkst viņu dzīvēs. Ziniet, viss sakārtosies, tas nāks tajā laikā, kas tuvojas.

Jūsu dimensijā gurdenums un nogurums ir normāla lieta; jo plūst zemākas enerģiju vibrācijas, jo ātrāk nogurst ķermenis. Tuvojoties cikla noslēgumam, jūs pamanīsiet, ka ķermenim vairs nepiemīt šādas izpausmes. Jūs acīmredzami pār- uzstrāvosiet savu ķermeni dabīgā veidā no tās enerģijas, kas jums visapkārt un nebūsiet tik atkarīgi no pārtikas uzņemšanas. Ar smalkāka ķermeņa matēriju, jūs arī būsiet mazāk pakļauti slimībām, un pakāpeniski no tām atbrīvosieties pilnībā.

Daudzi jau ir sasnieguši gandrīz perfektu veselības stāvokli, svarīgu loma šeit atvēlēta uzturam, vingrinājumiem un prāta mieram. Ēdiet veselīgi, uzturiet visu laiku sportisku ķermeni un miera pilnu skatu uz dzīvi. Negatīvās emocijas ir ķermeņa sagrāvēji un slimību nesēji. Galu galā, pozitīvās domas ir jūsu aizsardzība pret zemajām enerģijām. Visam iepriekš nosauktajam ir jābūt jūsu prātā, jo Augšāmcelšanās ceļu veidojat paši un sekmju gūšanai ir nepieciešama harmonija un līdzsvars.

Patiesībā, nekad neesat tikuši pamesti vieni savā domāšanā, jūsu Gidi ir ar jums un saka priekšā jūsu interesēm atbilstošāko rīcību. Kad jāpieņem lēmumi, atrodiet mierpilnu iespēju ieiet sevī. Jebkurā gadījumā tā ir brīnumaina relaksējoša pieredze, kas samazinās jūsu ikdienas satraukumu. Jūsu lielais slepkava ir stress un jūsu dzīves veidam ar to ir cieša saistība. Tādēļ tik svarīgi ir atpūsties no apkārtējās vides un apstākļiem, kas izsauc stresu. Mēs zinām, daži ne pārāk augstvērtīgi izmanto savu brīvo laiku, un tas neveicina viņu veselību.

Mīļie, jūs esat norūdītas būtnes un dualitāte jūs padarījusi īpaši izturīgus, bez izturības nebūtu spējuši izdzīvot. Daudzos un dažādos veidos jūs esat pakļāvuši savu fizisko ķermeni un psihi ekstrēmām situācijām, un Cilvēks ir lieliski pielāgojies viņam piedāvāto fiziskās dzīves pārbaudījumu pieņemšanā. Šajā ciklā esat ļoti daudz iemācījušies un kļuvuši par liela gribasspēka un izturības Būtnēm. Visu šo pieredzi paņemsiet sev līdzi nākotnē, un tā jums lieti kalpos jaunu pārbaudījumu iziešanā.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un apbrīnoju jūsu progresu daudzo grūtību priekšā. Tā vien šķiet, ka Cilvēks bieži vien parāda savas labākās īpašības tad, kad to piemeklē visnopietnākie pārbaudījumi, tādi kā tagad Haiti. Protams, tie veicina Vienotības sajūtu; un vēlme pārvarēt problēmas ir pierādījums izturībai. Kad pārvēršat šādu nelaimi par Cilvēces uzvaru, tad esat uzvarētāji, un mēs jūs par to mīlam. Nākotne var mest līkumus, bet tā sasniegs plānoto fināla mērķi- Augšāmcelšanos.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge