Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, August 18, 2010

SaLuSa, August 18, 2010

Jums pieder neticami liels spēks un tuvojoties cikla noslēgumam, šis spēks kļūs aizvien pamanāmāks. Līdz šim laikam lielākoties jūsu spēks tika izpausts caur masu apziņu un ir radījis pašreizējos apstākļus un notikumus. Mēdz būt arī izņēmumi, kad dvēsele spēj pacelt savas vibrācijas, te visvienkāršākais piemērs ir dziedināšanas spējas. Pakāpē, kādā jūs visi varat dziedināt- tā ir dziedināšana ar mīlestības vibrācijām. Tipisks piemērs- mātes mīlestība pret bērnu. Vēl pavisam nesen dziedināšanas spējas visbiežāk tika izsmietas. Te ir svarīga stingra ticība jūsu spējām to darīt, un pašlaik atrodaties tādā periodā, kad dziedināšana kļūst aizvien vieglāk izdarāma. Arī cilvēki aizvien vairāk pieņem un atzīst dabīgos dziedināšanas paņēmienus, dziedināšanai dodot priekšroku, aizstājot un nelietojot vairs zāles, kas izraisa blakus parādības.

Turpinoties attīstībai, nākamo dažu gadu laikā vibrācijas pieaugs vēl straujāk. Jūs konstatēsit faktu, ka paceļot savas vibrācijas, jūs aizvien mazāk ietekmēs slimības vai jebkādas citas veselības problēmas. Jūsu ķermenis kļūst aizvien kristāliskāks, un tas spēs pārvarēt jebkādus uzbrukumus tā aizsardzības sistēmai. Jūs vairs nebūsit pakļauti nekādu slimību formām un novecošanas process apstāsies un pagriezīsies atpakaļ. Tuvojas brīdis, kad jūsu ķermenis būs ideālā stāvoklī. Vai varam teikt, ka nekad neesat redzējuši „vecu” Visuma Būtni, un kad mēs runājam par seniem notikumiem, tad ļoti bieži esam tos paši piedzīvojuši. Mēs dzīvojam daudzus simtus gadu un nenovecojam.

Turpinot pacelšanos, jūs sasniegsiet aizvien augstākas dimensijas un acīmredzami kļūsiet par tīras Gaismas Būtni. Tas nozīmē, ka jums nav vajadzīgs fiziskais ķermenis, bet ar savām Dievdotajām spējām varat radīt jebkādu vajadzīgo formu. Mēdz būt gadījumi, kad Augstākās Gaismas Būtnes nolaižas zemākās dimensijās, lai kalpotu tā līmeņa dvēselēm, tādām, piemēram, kā jūs. Tā kā Augstākās dimensijas ir tīrās mīlestības vietas, tur nespēj eksistēt pilnīgi nekādas zemākas dabas enerģijas. Tie ir tādi līmeņi, kuros jums būtu pārāk grūti ilglaicīgi palikt, faktiski, pateicoties Pievilkšanās Likumam, jūs nevarat sasniegt tādus līmeņus. Tomēr mēdz būt gadījumi, kad kāda Augstāka Būtne paņem dažas dvēseles savā aizsardzībā un parasti tā ir daļa no zemes dvēseles garīgās apmācības.

Daudziem aprakstītais izklausīsies pazīstams, ar citiem tas būs noticis šajā dzīvē. Ļoti maz ir tādu, kas var šīs atmiņas sevī saglabāt nomoda brīžos. Patiesībā, visas dvēseles uz kādu laiku atstāj ķermeņus nakts miega periodā. Vislabprātāk jūs tiekaties ar saviem mīļajiem astrālajos laukos, ieskaitot tos, kuri ir veikuši pāreju. Dažkārt daļēji atceraties par šādām tikšanās reizēm, bet jums vienkārši tās šķiet kā sapņi. Tas ir pilnīgi normāli, bet tie, kuri netic dzīvei pēc nāves vai citām pasaulēm, paliek lidinoties virs sava ķermeņa. Kad apjaušat, cik daudz vairāk varat paveikt tad, kad apjēdzat un pieņemat daudzas lietas, tad, iespējams varat saskatīt, cik ierobežoti esat trešās dimensijas dzīves sapratnē.

Ja vien spējat mainīt sevī attieksmi pret dzīvi, kaut arī tas varētu būt grūti, tad tā jūs var ietekmēt pavisam savādāk, jūs varat to izdzīvot pavisam savādāk. Nekas no tā, kas var ar jums tagad notikt, nav ilgu laiku paliekošs, un pacelšanās, kas tuvojas ar katru dienu- mēs ļausim tai ienākt jūsu dzīvēs. Lielā tīrīšanās paies ļoti ātri, patlaban tiek veikti pasākumi, kas mazina piesārņojumu, kas skāris Zemes lielāko daļu. Tajā pat laikā tiks pārvarēti netaisnīgie likumi un darbība, kas vairs vienkārši nespēs funkcionēt. Un tā tiks atjaunota jūsu neatkarība un nodrošināta nākotnes brīvība. Ātri vien aiz sevis atstāsiet vecos uzskatus un parādīsies pavisam citi priekšstati par labsajūtu un labu dzīvošanu, kādus jau sen neesat izjutuši. Mēs dalīsimies savos plānos ar jums, un daudzi jūs strādāsiet kopā ar mums.

Mēs vēlamies, lai jūs izjustu sevi kā daļu no visa notiekošā; satuvināsies un salabs daudzas tautas, kas līdz šim naidojušās. Vēsture liecina, ka Tumšie apzināti ir radījuši spriedzi daudzu tautu un zemju starpā, lai uzturētu nepārtrauktu kara stāvokli. Kari tikuši plānoti un paredzēti, lai vājinātu jūsu spējas un turētu bailēs- visu laiku zīmējot iespējamā pasaules kara iespējas. Jūsu trešajam Pasaules Karam bija paredzēts sākties dažus gadus atpakaļ. Galaktiskā Federācija jau ilgu laiku aktīvi darbojas, lai nodrošinātu jums drošu Augšāmcelšanās sasniegšanu. Jūs dažkārt aizmirstat, ka mēs visu laiku stāvam jums aiz muguras un bez apstājas vērojam notiekošo uz Zemes.

Mēs savelkam tīklu ap Tumšajiem un, jo ilgāk un mierīgāk tas notiek, jo mazākas ir viņu iespējas izvairīties no nenovēršamā. Viņi zina, ka zaudē kauju, bet cer, ka izturēs. Tomēr, viņu dienas ir skaitītas un plāni ir sajaukti, tie nevar izsprukt no atmaksas stundas. Dievs var jums dot totālu brīvību, bet tas nenozīmē, ka varat izmantot citus pēc savas vēlēšanās. Jūs visi atrodaties uz Zemes tāpēc, lai mācītos, bez likumiem iestātos anarhija. Visam notiekošajam, tam visam jūs ir jāaizved un sapratnes ceļu, uz apjēgu, ka pilnīgi viss ir balstīts uz mīlestības enerģiju. Kad atrodat patieso Dievu, tad saprotat, ka visa dzīve ir nenovēršami saistīta, tā ir bezgalīga.

Jums jākoncentrējas uz savu paša attīstību, jo ļoti strauji pietuvojas beigu laiki. Jūsu apziņas līmeņiem jau jābūt augstākā līmenī, un jums jāspēj labāk izspriest un orientēties visā, kas saistīts ar nākotni. Jūsu iekšienē ir zināšanas, jūs varat paļauties uz saviem lēmumiem. Dažkārt jums palīdzēs Gidi, ietekmējot jūsu rīcību, un tas ir pieļaujami. Viņi zina jūsu dzīves plānu labāk nekā jūs paši, un vienmēr rīkosies jūsu interesēs. Saprotiet, ka tie ir ar jums, runājiet ar tiem, tie jūs dzird.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa, un priecājos, ka varu ar jums dalīties manās domās un sapratnē. Man patīk stāstīt arī par mūsu līdzdalību jūsu nākotnē. Mēs gatavojāmies šim laikam jau ļoti ilgi, un tagad esat labi informēti par lietu gaitu. Mēs augsti novērtējam un izsakām pateicību par jūsu pretimnākošo attieksmi.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge