Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, July 9, 2010

SaLuSa, July 9, 2010

Patlaban cilvēki izjūt lielu spiedienu, un tie, kuri nav tik labi informēti par notiekošajiem procesiem vai arī nav tik garīgi attīstīti, ļoti bieži visā notiekošajā vaino Dievu. Cilvēki domā, ja jau Dievs būtu Visa mīlestība, tad nepieļautu neko tamlīdzīgu. Esam jau teikuši, bet šad un tad tas vienalga ir jāatkārto, jūs paši kolektīvi esat radījuši savu realitāti. Kamēr vien tā ir īsta, jūs atrodaties dualitātē un tas savukārt nozīmē tikai to, ka pieredzat gan Gaismu, gan Gaismas trūkumu; tie joprojām esat jūs paši, kuri izlemj kā dzīvot savas dzīves. Jūs vienlīdz viegli varat piesaistīt kā Gaismu tā arī zemās vibrācijas. Jo tālāk ieslīgstat blīvajās vibrācijās, jo ātrāk zaudējat savienību ar Gaismu, un līdzīgu vibrāciju būtības tad var iemiesoties uz Zemes. Jo vairāk piesaistāt Zemei Gaismu, jo radāt apstākļus Augstāku Būtņu nākšanai pie jums.

Un tagad mēs jums jautājam, kā gan Dievs, kurš devis jums izvēles brīvību, varētu būt atbildīgs par jūsu veiktajām izvēlēm? Jūs zinājāt, ka pārbaudījumi būs nopietni, bet jums tika arī apsolīts- lai cik zemu kritīsit, jums palīdzēs atrast ceļu atpakaļ. Jūs zinājāt, ka šim ciklam jābeidzas ar Augšāmcelšanos. Un vēl mēs jums jautājam, kāpēc jūs gaidāt, lai Dievs iejauktos jūsu realitātē, ko paši esat sev radījuši, lai gūtu pieredzi? Augstākās Būtnes ir ‘novilkušas līniju’ līdz kurai jūs varat postīt Zemi. Tā ir viena lieta- pašiem pakļaut sevi riskam, bet jūsu izrīcības nedrīkst pārsniegt Zemes robežas. Diezgan ilgu laiku jūsu rīcība robežojas ar iznīcināšanu- iznīdēšanu, bet ja tas sāk skart Zemes Māti, kas ir apzinīgā Būtne, viņai ir jāļauj pacelties kopā ar jums.

Vai tad nebūtu pareizi sagaidīt no jums pašiem savu nekārtību savākšanu, jo citādi jūs nekad pilnībā neizbaudīsit savas rīcības sekas? Šis komentārs attiecas uz Līča naftas izplūdi, mūsu līdzjūtība ir bezgalīga pret tiem, kas tieši ir skarti šajā notikumā. Mēs kārtējo reizi gribam atgādināt, ka mūsu sabiedrotie ir pavisam tuvu brīdim, lai tiktu paziņota mūsu esamība un klātbūtne. Tas ļaus mums saskaņoti darboties un uzturēt sakarus ar jūsu varas iestādēm, lai uzsāktu attīrīšanos un ātri vien atgrieztu jūsu zemes un ūdens ceļus sākotnējā stāvoklī. Līdz brīdim, kamēr ilumināti un viņu pakalpiņi netiks atlaisti, viss problēmu smagums gulstas pār jums, jo tie joprojām tic, ka kontrolē situāciju. Faktiski tiem palicis pavisam mazs laika sprīdis, notikumi noslēdzas, jūsu pasaule atrodas uz sabrukuma sliekšņa.

Jums vēl būs kāds brīdis jāpagaida, lai redzētu drošas norādes par notiekošo, bet uzvara pār tumšajiem pietuvinās. Bez mūsu palīdzības jūs nebūtu tikuši galā, mēs arī turpmāk vadīsim sabiedrotos. Mums nav vajadzīga jezga un mēs nealkstam atmaksas, mēs tikai gribam tumšos aizvākt nost no ceļa, lai varētu īstenoties mūsu projekti. Kad atklātībā parādīsies patiesība, tad no lielas publikas daļas nāks diezgan dusmīga un neapmierinātības pilna reakcija. Nedrīkst pieļaut vēl lielāku negatīvo enerģiju radīšanu, visam jānotiek taisnīgi un godīgi. Tagadējā dzīve uz Zemes piedāvā vispirms jau beigu laika pieredzi, kā arī iespēju izbaudīt pārejas progresu no viena cikla otrā. Daži cilvēki piedalās uz Zemes uzkrāto negatīvo enerģiju transmutācijā, citi piesaista Gaismu, kas pacels Zemi augšup. Šis patiešām ir nozīmīgs laiks, kura izdzīvošana un pieredzēšana ir jūsu privilēģija, jūsu privilēģija ir būt daļai no šī laika. Ikviens no jums, Gaismasdarbiniekiem, veicat savu ieguldījumu attīrīšanā un tad, kad mēs varēsim šajā procesā jums pievienoties visā pilnībā, tad tīrīšanās ievērojami paātrināsies. Lielu mūsu tehnoloģisko darbu daļu veic datori un roboti, tie var piekļūt cilvēkam ļoti sarežģītās vietās. Ļoti laba ir jūsu tieksme mainīties, jūs esat gatavi pieņemt jaunas idejas un tehnoloģijas. Tas būs aizraujošs laiks visiem un mēs vēlamies, lai jūs raudzītos nākotnē, kas sola daudz vairāk nekā tagad spējat saprast vai iedomāties. Mēs esam kā tilts starp veco un jauno, jūsu sargi un padomdevēji, kas nodrošinās visu jums nepieciešamo palīdzību. Mērķis ir Augšāmcelšanās un tiks pieliktas visas pūles, lai laimīgi noslēgtu šo ciklu. Jums nav jāieslīgst visā notiekošajā negatīvajā uz Zemes; tas tā ilgi vairs nebūs, jo Gaisma visu ceļ augšup.

Tumšo tumšās izrīcības nāk gaismā. Daudzas drošsirdīgas dvēseles nolēmušas beidzot nākt klajā un atklāt visu ko tās zina. Šāda rīcība iedrošinās citus rīkoties tāpat, tam pilnīgi noteikti būs sniega bumbas efekts, un pavisam drīz tiks pavērtas slūžas. Tā kā cilvēki tik daudzās lietās ir maldināti, tie pilnīgi saprotami kļuvuši aizdomīgi pilnīgi pret visu. Varētu būt gadījumi, ka patiesība šokē tādā līmenī, kas liedz noticēt. Mēs grasāmies jums dot neapstrīdamus pierādījumus, arī saistībā par 9/11. Šīs lietas vienreiz ir jānoskaidro, tas ļaus cilvēkiem brīvi raudzīties nākotnē un pārvarēt šoku un sāpes. Kādā brīdī taču ir jāiet uz priekšu un jāsāk koncentrēties uz spožo nākotni, atstājot bēdas un nelaimes aiz sevis. Daudzas Gaismas dvēseles atdeva savas dzīvības, lai pievērstu uzmanību tumsas radītajam teroram un bailēm. Beidzot ir jāatklāj patiesība par 9/11, tā pievērsīs visas pasaules uzmanību, ir jānosauc vainīgie, un tiem ir jāatbild par savu rīcību.

Noziegumu skaits pret cilvēci ir neaptverams, tas aptver pilnīgi visu zemeslodi. Savā dzīves laikā jūs nespēsit pieredzēt katra nozieguma atklāšanu un vēršanu par labu, bet ja būs tāda vajadzība, tad tumsas pārstāvji tiks aizvākti no Zemes virsmas. Te nav izņēmumu, jūs visi pārskatāt savas dzīves tajā brīdī, kad atgriežaties Gara dimensijās. Tumšie domā, ka ir gudrāki un tiks sveikā cauri, bet itin viss ir pierakstīts un zināms, eksistē tikai un vienīgi patiesība. Ar patiesību nevar manipulēt, no patiesības nevar izvairīties, tā vienmēr paliks jūsu apziņā. Tas var izklausīties biedējoši, bet te nav sakara ar sodu, tikai jūs paši nolemjat kādas mācības iziet.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un gribu atzīmēt jūsu ātro reakciju uz Gaismu un Mīlestību, kas patlaban piesūcina planētu. Kādu gan vēl labāku, jūs pacilājošu, palīdzību jūs varētu saņemt, mūsu palīdzība atver jūsu sirdis un prātus patiesībai.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge