Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, April 9, 2010

SaLuSa, April 9, 2010

Esam konstatējuši, ka cilvēcē pieaug pārmaiņu gaidas, tas mūs, protams, iedrošina, jo nozīmē, ka esat gatavi tam ko jums gatavo nākotne. Ļoti daudzi cilvēki ik notikumā sāk saskatīt pārmaiņas, pat ja ne tik labi pārzina tagadējo procesu būtību. Visa vecā sabrukumu arī nevar palaist garām neievērotu un mēs secinām, ka cilvēki ir gatavi kaut kam jaunam. Jaunais nenāks caur tagadējām valdībām, šai sistēmai nepieciešama pilnīga administrācijas/pārvaldes un personāla reorganizācija. Ļoti iespējams, ka sagaidāmas dažādas spekulācijas un valodas, bet tikai augstākie avoti spēs skaidri definēt plāna detaļas. Kaut arī plāns jau ticis papildināts, koriģēts un pilnveidots, tā galvenais mērķis satur pamatprasību par jūsu paaugstināšanu un pacelšanu.

Jau ļoti ilgu laiku gaidāmā Augšāmcelšanās ir bijusi daudzu mācību un vēstījumu galvenā tēma, jo beigu laiki tika skaidri noteikti jau tad, kad šis cikls iesākās- ļoti sen atpakaļ. Augšāmcelšanās ir visa notiekošā nolūks, un plāns ir izstrādāts un realizēts tā, lai jūs gūtu maksimālu ieguvumu. Mīļie, tā ir jūsu pieredze, kas ļauj jums virzīties tālāk savā garīgajā evolūcijā. Šī pieredze skar labo un slikto- kā jūs to sauktu-, un dualitātei, lai kāda tā būtu, vienreiz ir jābeidzas. Kaut arī dažas dvēseles vienai un tai pašai pieredzei iziet cauri daudzas reizes, vienmēr kaut ko var iemācīties. Ļoti bieži jūs pulcējaties grupās tieši šī iemesla dēļ un palīdzat viens otram. Jūs spēlējat savas izvēlētās lomas pilnīgi pieņēmuši tās savās dzīvēs un pēc jūsu saprašanas jūsu dzīve ir absolūta realitāte.

Daudzo dzīvju laikā esat izspēlējuši visdažādākās lomas, un patiesībā esat lieliski aktieri uz dzīves skatuves. Dažiem tieši tā arī kļūst par problēmu- jūs tik dziļi esat iegājuši savā lomā, ka nav atlikusi vieta savai iekšējai būtībai. Ikviena cilvēka dzīves plānā ir iecerēts un paredzēts tāds brīdis, kad tas apjauš, ka ir kas lielāks un varenāks. Galu galā visos jūs mājo Dieva dzirksts un tā nav apslāpējama. Daži var noliegt Dievu, bet tas radies tikai no priekšstata, ka Dievs ir dusmīgs un atriebīgs, tāds no kura jābaidās. Tas ir maldīgs priekšstats par Dievu. Dievs ir un vienmēr būs visas Mīlestības apkopojums, jo IR Mīlestība. Ja sekojat garīgajiem vēstījumiem, tad zināsit, ka ir tādi, kas attēlo Dievu un Augstākās Būtības citādi nekā piepildītus ar absolūtu Mīlestību un Gaismu. Augstāko dimensiju līmeņos var eksistēt tikai un vienīgi Patiesība. Dievs saņem zaimojošus vārdus tikai tāpēc, ka cilvēki nesaprot, kas ir Dievs. Par nožēlu, dažas mācības runā par Dievu kā par dusmīgu, kas piespriež sodu un soda, un Dievs tiek izmantots, lai cilvēkos nepārtraukti uzturētu bailes un padevību.

Ejiet nākotnē ar pārliecību, zinot, ka Dievs ir VISA Mīlestība, un nav svarīgi, kur atrodaties savā sapratnē par notiekošo, tas vienmēr tā būs. Pēc jūsu pagaidu uzturēšanās uz Zemes jūs visi tiekat gaidīti atpakaļ ar atplēstām rokām, pat ja esat nogrēkojušies un vainīgi. Tas faktiski, ir nevajadzīgi, jo viss tiek uzskatīts par pieredzes gūšanu un tālākajās piedāvātajās iespējās jūs varat pārvarēt vājības bez sevis sodīšanas un kaunināšanas. Vienā lietā visi esat pilnīgi vienādi, tas ir tikai Cilvēks, kurš izvēlas citus saskatīt kā savādākus vai atdalītus/atšķirtus no sevis. Dualitāte, protams, spēcina šo uzskatu, bet šī uzskata pārvarēšana arī ir izaicinājums un izejamais pārbaudījums. Pieņemiet visas dvēseles kā nākošas no viena avota un kā Dieva daļas, un jūs sapratīsiet, ka tās lielā mērā ir daļa no jums, un jūs- daļa no tām.

Laikam ritot viss kļūs aizvien skaidrāks, un jūs jau ieejat periodā, kad viss tas, kas nav patiesība, tiek pacelts augšā pārveidei. Tās ir zemākās vibrācijas un tām nav vietas nākotnē. Arī paši būsiet jau pamanījuši, ka spēkā pieņemas tendence atklāt patiesību par Cilvēku un viņa gūstamo pieredzi. Varam diezgan noteikti teikt, ka tad, kad pienāksiet pie beigu cikla viss būs apgriezts ar kājām gaisā. Nekas nepaliks apslēpts neskatoties uz to kā un cik rūpīgi kādreiz slēpts. Tādā veidā tiks veicināts jūsu progress- ja būsiet patiesi un visā pilnībā pieiesiet visam notiekošajam. Sāciet patiesību ieviest savās dzīvēs un darbībā un kļūstiet par to, kas esat patiesībā, par Gaismas un Mīlestības Būtību. Ar laiku tā dzīvot kļūs aizvien vieglāk, jo tā ātrāk pieaug jūsu apziņas līmeņi.

Mīļie, tiek darīts viss, lai jums palīdzētu turpināt kustību uz priekšu, un jūs spētu vieglāk koncentrēties nākotnei un netiktu mulsināti. Savaldiet savas nekontrolētās emocijas un jūs pilnīgi noteikti jutīsieties labāk. Kad kļūstat ķildīgi, jūs izjaucat ne tikai sava ķermeņa harmoniju, bet arī enerģijas ap to. Šāds disbalanss var likt jums justies slimam, un tad ir vajadzīgs laiks lai atveseļotos. Centieties šādās situācijās sevi sakārtot un stabilizēt pēc iespējas ātrāk, apņemiet sevi ar tīru zaļā dziedinošā stara gaismu. Tas palīdzēs jums ātri atgriezties miera un līdzsvarotības stāvoklī, paātrinās atveseļošanos. Mirklīti padomājiet, kāpēc cilvēkam apkārt ir tik daudz zaļā, un kādēļ izbraukums pie dabas ir tik pacilājošs. Skaidrā dienā, kad atgūlušies vērojat zilo debesu skaistumu, kāpēc tas šķiet tik mierinošs?

Augstākajās dimensijās jums visapkārt būs tikai skaistums, un tādas enerģijas, kas veicina mieru un rāmumu, tām nav līdzīgu uz Zemes tagadējā laikā. Jebkuri centieni tagad momentā, tuvinoši jūs Augšāmcelšanai, būs vairāk nekā vērti, jo šobrīd esošais ir ļoti maz salīdzinājumā ar to, kas jums būs pavisam drīz. Vairs nebūs jāiziet nāves pieredze un slikta veselība būs pagātnes lieta. Trūkums vai nepietiekamība būs vārds, ko nekad vairs nelietosiet, un dzīve būs debešķīga pieredze vispilnīgākajā šī vārda nozīmē.

Es esmu SaLuSa no Galaktiskās Federācijas, un mēs ļoti vēlamies, lai jūs visi paceltos tad, kad pienāks iespēja. Kļūstiet par tām mīlošajām dvēselēm, kas esat patiesībā, atstājiet fizisko dimensiju un dodieties uz savām īstajām zvaigžņu mājām.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge