Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Matthew Ward - October 19, 2009

October 19, 2009

Drīza un publiska citu civilizāciju atzīšana; citas patiesības parādīsies vēlāk; „atvērtais logs” augšāmcelšanai; pārmaiņas, kas nāks; fiziskā nāve tiem, kas atsakās no gaismas; Zelta Laikmeta valdība; mērenās temperatūras; emocijas, ķermeņi augstākās dimensijās; dvēseles attiecības, auglis

1. Ar mīlestības pilniem sveicieniem, tas ir Metjū, kas runā visas šīs stacijas vārdā. Jūs esat gaidījuši ilgu, ilgu laiku- daudz ilgāk nekā jūs paši apzināti to zināt- līdz šim brīdim, kas nu parādījies pie horizonta. Jau daudzus gadus gaismas vēstītāji jums ir stāstījuši par garīgi, intelektuāli un tehnoloģiski attīstītākām civilizācijām, kas eksistē ap jums- nu drīzumā dzirdēsiet šos patiesības vārdus no tiem cilvēkiem jūsu pasaulē, kurus respektējiet un uzticieties.

2. Augstākās padomes locekļi, kas izveidojuši Zemes Zelta Laikmeta attīstības plānu, ir novērojuši kolektīvās apziņas attīstības plūsmu, un tie piekrituši tam, ka tuvojas diena, kad jūsu debesu brālībai jākļūst plaši apzinātai. Šobrīd ir atvēries iespēju logs, kas piedāvā apziņas lēcienus un garīgo skaidrību cilvēcei, lai sekmīgi paceltos augstākā blīvumā. Šādi logi ir bijuši atvērti Zemes cilvēkiem arī agrāk, bet tie aizvērās, jo pastāvēja tumsas pārsvars, kas noliedza skatu uz debesīm un zvaigznēm, un mudināja skatīties uz „dubļiem zem kājām”. Tagad ir vēl viena atvērta loga laiks, un kā šī visuma Augstākā Būtne ir ordinējusi, tad Zeme ieies augstākā realitātē, kur mīlestība, miers un harmonija ir dzīves pamats. Un tā kā Zeme mīl visu savu iedzīvotāju dvēseles, viņa vēlas iet kopā ar tās iedzīvotājiem.

3. Jābūt kādam reāli izmērāmam progresam, lai notiktu enerģētiskās laika līnijas loga atvēršanās un daudz kas jau izdarīts pirms šis logs aizvērsies ap 2012. gada beigām. Tā kā Zemes došanās augšup uz tās mērķi piektajā blīvumā ir nodrošināta- tad atlicis tikai dvēselēm individuāli izvēlēties savu ceļu un noteikt savu kursu. Tumsas prātu, kas atrodas starp jums, neatlaidīgā pretestība ir pamanījusies saglabāt ‘vāku’ pāri masu uztverei, kas jūs jau turējusi savās saitēs tūkstošiem gadu garumā. Tumsas spēki zina, ka ir zaudējuši karu par globālo valdīšanu, bet nu cīņa notiek par individualitātēm, par personībām, kas vēl nav sadzirdējušas savas dvēseles intuitīvo gaismas saucienu. Šī brīža tumsas stratēģija- uzbangot dusmas, mulsināt un radīt apjukumu- tā ir antitēze garam, kas redz un novērtē labvēlīgās un vajadzīgās pārmaiņas- un kaut arī parādās mazi korupcijas atmaskošanas ‘kodieni’ un pa retam tiek pieļauts izvirtības nosodījums virsrakstos, liela daļa tumsas spēku vēl joprojām darbojas, lai noturētu masas nospiestas, depresīvas un apziņas miegā.

4. Tā kā tas neatbilst Zemes vēlmei par to apdzīvojošām mīļotajām dvēselēm, skolotāju plānojošā padome sadarbībā ar garīgi attīstītām būtnēm starp jums, nolēma samainīt vietām divas svarīgākās plāna daļas. Oriģināli bija domāts, ka tumsas valdītāju, kas tur savu kontrolējošo roku pār visu pasauli, pašu izrīcības modinās gulošos un tad nāks atklāšana par atnācējiem no citām tālām planētām, kas ieradušies, lai palīdzētu jums satīrīt to nekārtību, kādā atrodas jūsu pasaule. Bet masu mošanās nenotiek tik ātri kā nepieciešams, un laiks šobrīd ir ļoti svarīgs, tāpēc tika pieņemts lēmums, ka daudzie vēl gulētāji tiks modināti ar tādu informāciju, ko tie nevarēs nesadzirdēt- jūsu valdības apstiprinās,- visumā eksistē citas attīstītas būtnes.

5. Saskaņā ar to informāciju, kas ir mūsu rīcībā par „priekškara pacelšanu”, tad tas notiks nepasakot visu līdz galam- nevis dramatiski, kā, piemēram- vienlaicīga gaisa kuģu nolaišanās vai svešinieku neaptverama daudzuma ierašanās. Un nenotiks tūlītēja sazināšanās ar jūsu brāļiem un māsām no tālām jūsu mājvietu planētām- viņu iepazīstināšana notiks pakāpeniski un palēnām, jo skeptiķi un neticīgie neuzņems šīs ziņas ar tādu pašu prieku un entuziasmu kā jūs. Viedums diktē uzmanību, lai aizdomas un šaubas nepārvērstos haosā un bailēs.

6. Tumšie zina, ka, ja reiz šīs ilgi noliegtās patiesības vairs nebūs noliedzamas un slēpjamas, tas virtuāli atvērs Pandoras lādi par viņu pašu briesmīgajām darbībām laikmetu garumā. Tādējādi, pat ja gaismasdarbinieki pievienojas un atbalsta, un citu civilizāciju klātbūtne tiek apstiprināta, tumšie prāti neskatoties uz notiekošo neganti un nikni putos bailes. Kā ielikteņi no ne- mūsu planētas tumsas spēkiem, tie zina, ka baiļu enerģija veido barjeru starp gaismu un apziņu un vienmēr to negatīvā spēka lauka mērķis ir bijis neļaut dvēselēm piekļuvi pie gaismas. Viņu ielikteņi darīs visu, lai pārliecinātu iedzīvotājus par citplanētiešu nodomiem mūs iekarot, apspiest, verdzināt utt.

7. Jūsu savstarpējā kontaktēšanās ar visām citām visuma dvēselēm palīdzēs kliedēt bailes neapgaismoto cilvēku prātos. Tā gaisma ko izstarosiet jūs skars ne tikai visu jums apkārt, bet arī izstarosies visumā, tad pateicoties Pievilkšanās likumam, tā atgriezīsies atpakaļ no visuma kopā ar „līdzīgām” enerģijām, kas sasniegs tos citus, kas vēl dzīvo bailēs un maldos. Gaisma atvērs to sirdis un ļaus apsveikt atnācējus, kas ieradušies, lai palīdzētu jums pacelties no trešā blīvuma, kur valda tumsa. Tā ir patiesība- Dievs ir teicis tiem citiem saviem bērniem iet jums palīgā, un tie to dara labprāt un mīloši, tā ,lai visi jūs pamostos pareizajā vietā mūsu visuma ģimenē.

8. Mēs godinām visas Gaismu nesošās drošsirdīgas dvēseles uz jūsu pasaules, mēs gandrīz nekad neizceļam kādu vienu par paraugu citiem. Visas mūsu stacijas vārdā, šoreiz es tā daru, jo Deivids Vilkoks ļoti skaidri izstāsta savstarpējās eksistences likumsakarības, ka zinātne un gars ir viens un tas pats, ka visi inkarnējušies piedzīvo visu to, kas notiek visuma apziņā.

9. Tagad pāriešu pie citiem jautājumiem, kas saistīti ar gaismasdarbiniekiem un jaunu dvēseļu meklētājiem. Cik ātri parādīsies kādi uzlabojumi dzīvē uz Zemes pēc tam, kad citas civilizācijas tiks plaši atzītas? Aiz slēgtām durvīm, pamatdarbs daudziem uzlabojumiem ir jau dzimis, tā sakot, bet visredzamākās pārmaiņas Zemes vidē un ilgi ekspluatēto masu dzīvēs sāksies pēc tam, kad jūsu brāļi un māsas no tālienes sāks strādāt plecu pie pleca ar jums un iepazīstināt ar tām tehnoloģijām, kuru ātrums un iedarbība jūs absolūti pārsteigs.

10. Kādā apjomā mēs pamanīsim notiekošās pārmaiņas, ja mums nav attīstītas garīgās sapratnes- kā, piemēram, iepriekšējo dzīvju atcerēšanās vai zināšanas par mūsu pamatmisiju šai dzīvei? Jūs pamanīsiet daudzas izmaiņas. Prominentās valstu personības un citas „autoritātes” pēkšņi pazudīs no kopainas un pavisam citi cilvēki, reformām attīstoties, stāsies viņu vietā. Sarunas aizstās cīniņus starp tautām un civilie kari tiks atrisināti ar rezolūciju palīdzību. ASV prezidenta Obamas kritizēšana samazināsies. Netiks likti pārsēji uz mirstošām ekonomiskajām sistēmām un tās tiks aizstātas ar jaunām sistēmām. Tehnoloģijas, kas aizturētas tīšu vai citu iemeslu dēļ, kļūs pieejamas ieviešanai dzīvei.

11. Piesārņojums visās tās mānīgajās formās tiks mazināts, cits ātrāk, cits pakāpeniskāk. Apgānītais augsnes, ūdens un gaisa stāvoklis, tiks attīrīts un atgriezta tīrība. Cita veida piesārņotāji, kas padarījuši dzīvi par „elli virs Zemes”, tiks izspiesti, tādi kā ieroču sistēmas, laika apstākļu kontrolētāji, radioaktīvie materiāli, laboratorijās radītās slimības, maldinošas mediju ziņas, nabadzība, vardarbīgas „izklaides”, sieviešu pakļaušana, „naida” noziegumi, sātanisms, negodīgi likumi un netaisnīga tiesvedību sistēma, „nelegālās” un parakstītās narkotikas, ļaunums pret dzīvniekiem- VISS, kas bijis ieviests no tumsas, ar to visu būs cauri!

12. Lai arī populācijas lielākā daļa pieredzēs pieaugošās pārmaiņas tie tāpēc nedomās ” viss notiek tāpēc, ka pieaug garīgās sapratnes kolektīvajā apziņā”, bet tas ir tieši Zemes cilvēces paaugstinātā apziņa un garīgās skaidrība, kas ir VISU pārmaiņu pamatā! Nekas nevar notikt bez JŪSU vēlmes dzīvot mierā vienam ar otu un harmonijā ar Dabu uz planētas, kas tiek atjaunota tās oriģinālajā veselībā un skaistumā! Kā jau daudzi gaismas vēstītāji jums teikuši, jūs esat izvēlējušies te būt tāpēc, lai radītu šāda veida pasauli.

13. Kādu sodu saņems cilvēki, kad tie pāries Nirvānā tikai tāpēc, ka izvēlas labāk veikt pāreju nekā pieņemt patiesības, kas tiks atklātas? Nekad nekāds nosodījums netiek izteikts ne no viena avota! Indivīdi, kuru apzinātā dzīves izvēles nebija savienotas ar viņu dvēseles kontraktiem, saņem tieši tikpat daudz citas iespējas kā tās saņemtu „pareizi darītajā” un vienmēr ir katras dvēseles izvēle. Zinātniski runājot, daudzās dzīves ir visuma darbības fizika realitātē. Dieva visur- esošā, visu mīlošā, visu zinošā daba- visindividuālākā un visprecīzākā uzskaites sistēma- tā ir dievišķās žēlastības izpausme, kas tiek piedāvāta katrai dvēselei šajā visumā.

14. Un daudzi izvēlēsies labāk aiziet no šīs dzīves nekā ticēt, ka tas, kas ir mācīts nav patiesība. Iepriekšējos vēstījumos mēs esam teikuši, ka patiesības atklāšana par reliģiju izcelsmi sagādās vislielākos pārbaudījumus visiem reliģiskajiem kalpotājiem un tāpat arī gaismasdarbiniekiem. Mēs esam arī teikuši, ka tad kad jūs sastapsieties ar ceļa visdangaināko vietu- ceturtajā blīvumā, jūs būsiet tai jau labi sagatavoti, un spēsiet izvairītos no bedrēm paši, kā arī palīdzēt citiem soļot daudz drošāk.

15. Cik daudzi cilvēki pacelsies kopā ar Zemi, un vai tik daudzu indivīdu nāves- to, kas neies uz augšu, neizsauc nemieru un vai tam nepiemīt destabilizējoša ietekme uz šīs planētas? To dvēseļu skaitu, kas fiziski pacelsies kopā ar Zemi, nevar iepriekš paredzēt, bet noteikti varam teikt, ka tie, kas izvēlēsies neiet kopā, samazinās nemieru un palīdzēs stabilizēt planētu. Visi, kas pavadīs Zemi uz augstāku blīvumu, ir uzņēmuši- uzsūkuši Gaismu, kas arī pieļauj notikt šai pārejai, ceļojumam un tā kā tie zina, ka mīlestības saites, tāpat kā dvēsele, ir mūžīgas, tie nebēdāsies par mīļoto „zaudēšanu”, kas ieies gara pasaulē. Vēlāk, augstākās vibrācijās kopā ar augšāmcelšanos, atvērsies telepātiskās sakaru spējas un atkal apmeklējumi starp Zemes dvēselēm un tiem, kas ir Nirvānā kļūs par parastu lietu.

16. Ļaujiet man pateikt arī šo: Papildus nepieciešamajiem gaismas papildinājumiem, padevēm no citām civilizācijām, ģeofiziski notikumi palīdz jau tagad stabilizēt planētu. Kad visi tumsas caurumi un negatīvās kabatas uz Zemes tiks atbrīvotas un piepildītas un pārvērstas gaismā, tad nebūs nekādas vajadzības pēc šāda veida notikumiem. Un, lūdzu, NEAPSPRIEDIET iespējas par planētas X, Niburu, „brūno zvaigžņu” vai debesu ķermeņu vai jebkādi citādi nosauktu būtņu uzbrukumiem, jo nekas tāds nebūs savienojams ar Zemes kursu.

17. Vai tad, kad Zeme sasniegs īpašas frekvences, visi tumšie un tie, kas nepieņem gaismu, aizies bojā? Ir tādas frekvences vai vibrāciju līmeņi, kurās oglekļa ķermeņi nevar izdzīvot un tumsas pārstāvji mirs diezgan īsā periodā. Citos gadījumos tas nozīmē to, ka netiks aizstāti ar jauniem klonētiem deģenerātiem. Bet lielais cilvēku vairums, kas atstās planētu, ir reliģiski uzticīgi, kuru pašu dzīves kļūs bezjēdzīgas bez viņu ticības; viņu ķermeņi mirs dažādos laikos, atkarībā no katra spējām tikt galā ar noliedzošajiem mentālajiem un emocionālajiem pārdzīvojumiem, pēc tam, kad gaismā nāks patiesība. Kad tās nonāks Nirvānā, visas šīs mīļās dvēseles sapratīs šīs patiesības un izvēlēsies apzināti tās atcerēties savā nākamajā inkarnācijā.

18. Vai Zelta Laikmetā būs vajadzība pēc valdībām- tādām kā mēs to saprotam? Dažādos līmeņos Valdoša sistēma, sākot no komūnām līdz daudz- dimensijām, kalpos savstarpējiem sakariem, koordinēšanai un kooperācijai. Ļoti apsveicamas būs pārmaiņas, kas saistītas ar morāles un garīga rakstura izpausmēm, viedumu un valdību vadītāju vīziju; jurisdikcijas pilnveidi; varas pielietojumu; vēlēšanu sistēmas pārkārtošanu; tieslietu un taisnības sistēmām- un pārvaldāmo tautu apmierinātība.

19. Ja augstākās dimensijās valda arī siltāks laiks, vai tas nozīmēs, ka vairs nebūs sniega klātu kalnu vai ziemas sporta veidu? Nu nē! Topogrāfiski notiks dažas izmaiņas, bet Himalaji, Alpi, Andi un Rokī Mauntins netiks pazemināti! Tagadējie planētas ekstrēmie laika apstākļi- tuksnešu karstumi un ļoti aukstie klimati kļūs mērenāki, ar ērtu, dzīvošanai piemērotu temperatūru. Ziemas sporta veidi nezudīs. Atcerieties, viss tas, kas ir bijis labs vecajā pasaulē, būs arī jaunajā. Jūs palīdziet arī vēl tagad radīt pasauli, ko vēlieties. Un, patiesībā, tāda pasaule jau IR. Un, cik skaistu un varenu pasauli jūs jau esiet radījuši laika plūsmas realitātē!

20. Kas reinkarnējas un/vai pārdzīvo materiālās formas nāvi? Mūžīgā dvēsele. Viscaur Kosmosā Radītāja tīrās mīlestības gaismas enerģija ir visas dabīgās eksistences sākums. Kas atšķir dvēseli no dvēseles- ir attīstība, spējas mainīties, garīgā iesaistīšanās, bet radītāja “sastāvdaļas” visiem nāk no viena avota. Sākot no erceņģeļiem līdz zvaigznēm, no okeāniem līdz insektiem, no puķēm līdz kalniem, viss ir dvēsele- nevis visam ir dvēsele- bet viss IR dvēsele. Nekad nevienas dvēseles enerģija nevar tikt iznīcināta, tikai pārvērsta citā formā. Tāpat kā ūdeni var pārvērst tvaikā vai ledū, kā laukakmens var kļūt par smiltīm, kā augi aug, mirst un baro zemi, kur atkal augt jaunām sēklām, tāpat arī visas dvēseles jebkurā evolūcijas pakāpē maina formu vai eksistē kā brīva enerģija. Jo augstāk attīstīta civilizācija, jo tajā pasaulē arī katras atsevišķas dzīvības formai piemīt augstāks evolucionārais statuss, un katra forma zina savu vietu simbiotiskajā Veselumā, kurā plaukst visa dzīve.

21. Mazliet novirzīsimies un parunāsim par dzīvniekiem, kas zina savu vietu dvēseļu ģimenē. Iespējams, šajos pārmaiņu laikos dzīvnieku valstībā pat ir acīmredzamākas izmaiņas nekā cilvēku populācijā. Jūsu internetā cirkulējošie attēli un filmiņas bieži rāda plēsoņas kopā ar saviem „upuriem” un iespējamiem laupījumiem, pat ļoti draudzīgās situācijās, kā arī „kažokādu” zvēri kļūst daudz laipnāki saskarsmē ar cilvēku. Šie dzīvnieki pieder pie augstākajām vibrācijām valdošajām uz Zemes un to instinkti kļūst aizvien miermīlīgāki.

22. Atgriežoties pie lasītāju jautājumiem, kā atšķiras emocijas 4.un 5.dimensijā no trešās? Zeme ir viena no sākumskolām dualitātes pieredzes iegūšanai šajā galaktikā, kurā iespējams izjust emociju spektru un rīcību sākot no dievišķā līdz velnišķajam- nevērtējot personību, bet raksturojot rīcību- un dvēseles iekļūst augstākos blīvumos, pārvarot nelabo un vairojot dievišķo. Augstākajās dimensijās emocijas ir tīrākas un intensīvākās, un eksistē tikai tādas, ko var saukt par pozitīvām, -mīlestība, prieks, cieņa, apbrīns, līdzjūtība un emocijas, kas vairo cēlsirdību, godīgumu, palīdzēt gribu, piedošanu, uzticību, lojalitāti, sadarbību. Mūsu stacijā mēs izjūtam arī skumjas, kad redzam mīļotās dvēseles ilgstoši bēdājoties vai sērojot darot pāri citiem, vai atstumjot gaismu, bet šīs bēdīgās sajūtas nepiemīt augstākām stacijām, jo tur mīlestības un prieka enerģijas ir daudz intensīvākas.

23. Augstākajos blīvumos valda pašaizliedzība un nesavtība, bet trešajā blīvumā uztvere par kādas citas personas apstākļiem ļoti bieži nāk tandēmā ar to kā tas ietekmē tevi pašu. Nu, piemēram, tavs labākais draugs- ilgi bijis bez darba- un savai ģimenei radījis jau bezcerīgu situāciju, pēkšņi tiek iecelts tajā amatā, kuram biji gatavojies tu. Tu patiešām it kā priecājies par draugu, bet izjūti arī greizsirdību, vilšanos, dusmas; un viena vai vairākas šīs īpašības, kas saistītas ar tevi, var būt spēcīgākas nekā tās laimes sajūtas un prieks par tavu draugu.

24. Kā iederas inkarnācija visos mūsu pasaules bioloģiskajos procesos, piemēram, kā inkarnējusies būtība ir savienota ar cilvēka embriju vai citu bioloģiskās daudzveidības formu? Dvēsele piemīt katrai dzīves formai visā kosmosā, bet runāsim tikai par Zemes cilvēku dvēseli. Dvēsele, kas radīta no Dieva būtības un pēc Dieva projekta, var ienākt universālā prātā un var dzīvot jebkur, kur enerģija salīdzinoši atbilst šīs dvēseles garīgās evolūcijas statusam. Embrijs ir bioloģiska forma ar fiziskām sajūtām; tas aug fiziski un intelektuāli saskaņā ar savu vecāku ģenētisko ietekmi un atbilstoši savu vecāku emocionālajai videi.

25. Starp inkarnācijām dvēseles nolemj, kas vēl tām jālīdzsvaro citās fiziskajās dzīvēs un tās izvēlas vecākus, kuru gēni radīs tādu ķermeni, kāds tiem vajadzīgs izvēlētās pieredzes iegūšanai, kā arī visi citi apstākļi nodrošinās citus izvēlētos nosacījumus. Dvēsele var riņķot ap saviem nākamajiem „vecākiem” pirms ieņemšanas un var ieiet auglī vai embrijā jebkurā laikā gaidīšanas periodā. Dvēseles var vienoties „laika- dalījumam” ar kādu citu, kas uzturas augošajā embrijā un uzņem tās emocionālās vibrācijas, kas apņem māti un atrodas mātes apkārtnē un var kalpot tās dvēseles vajadzībām, lai nebūtu nepieciešama vēl kāda visa fiziskā dzīve; tajā momentā, par kuru arī notikusi iepriekšēja vienošanās- pirms piedzimšanas, tās laikā vai uzreiz pēc piedzimšanas- iepriekšminētā dvēsele atstāj un ienāk cita dvēsele kā dvēseles personība. Kad tas viss tiek apspriests- dalīt dzīvi-, tas notiek beznosacījuma mīlestībā, tāda veida līgumi nav nekas īpašs kā tas varētu pirmajā brīdī izklausīties.

26. Vai būs kādas ļoti izteiktas pārmaiņas un tie, kas „absolvēs” pēkšņi atradīsies jaunā realitātes izpildījumā jaunos ķermeņos? Vai 4D ķermeņi attīstās iekšā pakāpeniski augšup ejošajam 3D ķermenim, kas pēkšņi pārvietosies un ieies 4D ķermeņos? Ķermeņa šūnu pārveidošanās no 3D oglekļa cilvēka uz kristālisko ķermeni, vai „pāreja” no 3D uz 4D ķermeni, notiek pakāpeniski, jo trešā blīvuma smadzeņu spējas nespēj aptvert faktu, ka tas var notikt vienā acu mirklī. Šīs pārejas laikā var parādīties fiziskas anomālijas, kas var būt atšķirīgas vienam no otra un arī to cēloņi var būt absolūti dažādi; tādējādi tās nevar attiecināt tikai uz šūnu pārmaiņām, kas notiek līdz ar lielākas gaismas uzsūkšanu. Šajā procesā jūs vienīgi variet vēlēt sev tīrāku garīgo sapratni; atvērtu prātu, uztveri, gudrākas izvērtēšanas spējas; intuitīvo zināšanu lielāku apjausmu, mazāk interesēties par triviālām lietām un palielināt pasaules kopainas uztveri.

27. Kādi izskatīsies ķermeņi ceturtajā un piektajā blīvumā? Tā kā augstākajās dimensijās var sev izveidot ķermeņus pēc savas dvēseles ieskatiem, mēs attiecināsim jautājumu par izskatu uz jūsu ķermeņiem. Ieejot augstākās vibrācijās, pakāpeniski jūsu ķermeņi kļūs absolūti veseli un brīvi no kaitēm; zaudētie locekļi un orgāni tiks atjaunoti; slimības, novecošana un ierobežojošā smadzeņu lietošana tiks aizvākta no jūsu DNS; un vidēji pieauguša cilvēka izskats parasti ir 30-35 gadus vecs- veselīgs, dzīvīgs, jaunavīgs ķermenis. Jūs nejautājāt, bet mēs varam pateikt- visi jūs izskatīsieties ļoti tīkami!

28. Turiet cieši sevī šīs Zemes Zelta Laikmeta vīzijas, zinot, ka ejot cauri jūsu augšāmcelšanās ceļojumam, jums ir visa visuma apgaismoto dvēseļu mīlestība, aizsardzība un vadība.

______________________________________

MĪLESTĪBA un MIERS

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Matthew,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge