Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > הדמיה כלל-עולמית למען פריצת דרך

הדמיה כלל-עולמית למען פריצת דרך - הצטרפו אלינו

11 לדצמבר ו-22 לדצמבר 2011
הדמיה כלל-עולמית למען פריצת דרך
אנא הצטרפו אלינו בכל זמן במהלך ה-11 וה-22 לדצמבר זה
אתם יכולים לעשות זאת פעם אחת או כמה פעמים
אנו נתמיד עד שנשיג
(הבה נחוש שכבר הישגנו זאת, הדבר נעשה)

אנו שוכנים על פלנטה יפהפייה. יש כל כך הרבה אהבה ויופי. אך הכוחות המושלים, הממשלות וקבוצות העלית, פשוט לא נראה שהם רוצים לעשות את הדבר הנכון. אמא אדמה מפיקה מספיק משאבים שיכולים לאפשר ל-10 ביליון אנשים לחיות בשלום ובשפע, אך כל שהמושלים שלנו חושבים, הוא איך לשמר את כוחם ועושרם, ליצור עימותים ומלחמה, ולאלץ אותנו להוציא מכיסנו עוד ועוד. הם מתעלמים מרצון האנשים ומתחפרים באחוות חשוכות ובפעולות חשאיות. הם מנסים להותיר אותנו במצב של תלות ופחד, באמצעות אמצעי התקשורת הנמצאים בשליטתם.

האם לא הגיע הזמן לשנות את המצב הזה? האם לא הגיע הזמן שאנו נחליט כיצד העולם שלנו יישלט? זה קל מאוד. קל יותר משאנו חושבים. ישנו חוק פיסיקלי, שייתכן ששמעתם עליו, שמתאים לגמרי לשבירת תבנית ישנה זו, מערכת ישנה ושחוקה זו, שבה העשירים הספורים שולטים בכולנו. חוק זה נקרא "חוק המשיכה". הוא אומר שאם אנו מתמקדים במה שאנו רוצים ובאמת מרגישים את הרצון בלבנו, אנו מושכים אותו אלינו. לאשש זאת, מספיק לעשות חיפוש באינטרנט או לקרוא בספרייה (למשל, צפו בסרט "הסוד" או קראו את הספר); יש סיפורים רבים מאוד על אנשים ששינו את חייהם לטובה בדרך הזאת.

איך משתמשים בחוק הזה? על ידי הדמיה [או החְזַייה- מלשון חזון]. כאשר אתם מדמיינים משהו שאתם רוצים בו, ומרגישים את השמחה שאתם מרגישים כאילו שהדבר כבר התרחש, הדבר אכן יתגשם.

אתם יכולים ליישם את זה בחייכם האישיים, אבל גם לתועלת הרחבה יותר של כדור הארץ והאנושות. ככל שרבים האנשים שמתמקדים בתהליך כזה, כך האנרגיה נעשית חזקה יותר. האנרגיה שנשלחת על ידי קבוצת אנשים, מכפילה את עוצמתה, ונעשית חזקה יותר מסכום החלקים שלה. אל לכם להסתמך על דבריי – אתם יכולים להיווכח בכך מתוך הראיות המדעיות. צפו בווידאו שערכנו על התהליך הזה. אתם יכולים למצוא אותו בקישור הזה.

www.VisualizeDaily.com

אמנם, היו בעבר הדמיות קבוצתיות ומדיטציות רבות. למשל למען שלום עולמי. ועדיין, אין שלום עולמי. האם פעולות אלה לא עבדו? הם עבדו ! אתם יכולים להיווכח בכך בווידאו שהבאנו. הבעיה היא, שלאחר שהאנרגיה לשלום מיצתה את עצמה, אם תוך כדי כך הכוחות השולטים ממשיכים בפעולתם בכיוון הנגדי, הכול חוזר לקדמותו, למצבו הקודם. חיילים מצווים להחזיק שוב בנשק שהם הניחו קודם, מדדי הפשיעה עולים שוב, בשל המצב הקשה שבו שרויים האנשים, ועוד.

זאת הסיבה שאנו נדרשים להתמקד במשהו שאינו יכול להתהפך. לעולם.

מהו זה? פריצת דרך.

אל תדאגו במה בדיוק להתמקד. האנרגיה היא אינטליגנטית, היא תמצא את דרכה. כפי שיכולתם לראות בווידיאו, כאשר אנשים מדמיינים שלום, גם פשעים נגד האנושות יורדים, תאונות פחתות, ביקורים בחדרי מיון פוחתים, ומדדי הבורסה נוסקים. שלום הוא שלום, פריצת דרך היא פריצת דרך. האנרגיה יודעת לאן להתנתב. אם אנו מתמקדים בפריצת דרך, היא תמצא את החוליה החלשה בשרשרת שעדיין אוחזת את תפישת העולם השחוקה הזאת, והיא תשבור אותה.

כאשר מספיק אנשים מדמים את המטרה, ומרגישים אותה בלבם באופן ממשי, היא תתממש. אפשר שזה יקרה כשהמשתתף ה-6,578 הוא אשר ייתן לפרדיגמה את הדחיפה הקטנה הסופית, או שזה יכול להיות המשתתף ה-10,234, אבל שבור היא תישבר. פשוט הסתכלו ותיווכחו.

התמקדו במשהו שאכן יעשה אתכם מאושרים והרגישו את התחושה כאילו כבר התרחשה, בין אם זה אובמה שמודיע על גילוי סימולטני של תרבות חוצנית, אנרגיה חופשית שהופכת להיות זמינה לציבור או כל דבר גדול אחר. כל אלה מסתכמים בדבר אחד: סיומו של הכוח החשוך.מה שהכי חשוב הוא רגש השמחה שתרגישו אם פריצת הדרך הזאת אכן התרחשה. דמיינו למשל, שמלחמה ורעב מפנים את מקומם לשלום ולשפע ברחבי הפלנטה. ילדים מיואשים מקבלים תקווה חדשה. לחץ ופחד מפנים מקומם לאושר ולזמן איכות עם אהוביכם. פוליטיקאים מושחתים וטיפול רפואי קלוקל מפנים מקומם למנהיגים בעלי השראה ולריפוי אמיתי. מזון מורעל ותעשייה המבוססת על נפט כאנרגיה מפנים מקומם למזון בריא ולאנרגיה חופשית. כל הדברים האלה כבר קיימים על הפלנטה, אבל הם עדיין מדוכאים בידי הממסד החשוך. לכן אנו זקוקים לפריצת דרך. ואנו נממש אותה.

אנו נוקבים בשני תאריכים, 11 לדצמבר ו-22 לדצמבר 2011 כדי לחבר את האנרגיות שלנו באופן מסיבי.

ולא חשוב כמה זמן אתם עושים זאת. 5 שניות מספיקות. החשוב הוא שתרגישו באמת את השמחה הקשורה לפריצת הדרך הזאת, שכן הדברים כבר התרחשו. מספיק שתוסיפו את התרומה הקטנה (אך הגדולה!) שלכם לדרכים הקוואנטיות שדרכן עובד חוק המשיכה. ביחד אנו הופכים אותו לכוח אדיר שישנה את העולם הזה לתמיד למען טובת הכלל.

אם עשיתם את ההדמיה:

עכשיו מגיע החלק השני שאינו פחות חשוב. הפרויקט הזה עובד על שיטה של "מפה לאוזן" – על העיקרון שכולם מכירים את כולם. אנו מניחים שדרך שש העברות ניתן להגיע לכל האנשים על פני הפלנטה. לכן, אנו מבקשים שתעבירו את הפנייה הזאת לכל מכותב בפנקס הכתובות שלכם שאתם חושבים שירצה להשתתף בפעולה הזאת. בכך אנו יכולים ליצור צבא אור אדיר, ואפילו ביום אחד.

תודה רבה לכם שהצטרפתם לפעולה הזאת. תודה מאמא אדמה ומכולנו הכמהים לשלום ולהרמוניה. אנא, העבירו את המכתב הזה עכשיו. אל תדחו זאת. הרגע הוא עכשיו. תודה.

נ.ב. לאחר צעדים אלה, אנו יכולים להשתמש בעוצמה הקולקטיבית שלנו למען מטרות אחרות, כמו ניקוי הפלנטה שלנו, עזרה לאנשים במצוקה, ועוד. אם תרצו להשתתף בפעולות כאלה, אתם מוזמנים להשאיר את שמכם בתחתית דף האתר שלנו: VisualizeDaily.com.Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge