Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - March 27, 2012

March 27, 2012 Thrive

6 צעדים, 5 קוף, 8 יד.

נשמות אהובות שלי! אנו חזרנו! המועד מתקרב לשינוי הגדול בתודעה. קנונית האופל עומדת בפני דילמה שמידי יום נעשה קשה להתמודד איתה, ואנו מוכנים לפעול כמוציאים לפועל של האלוהות בשם החברות הסודיות הקדושות שמונו על ידי המאסטרים הנעלים. בקיצור, ההתמרה העצומה של המציאות שלכם מוכנה להתחיל. מספר תוכניות מוניטריות עיקריות נמצאות בהכנה לצורך הפצה עולמית, ורכיבים רלוונטיים של הצוותים השונים של הקשר הראשוני נמצאים במקומם כדי להגן על ההסתערות הראשונית לתוך השפע של עולמכם. פרויקט זה חולץ בבעיטה שרשרת ארוכה של פעילויות אשר ימקמו את המציאות שלכם על השביל לכיוון האור! המאסטרים הנעלים מקימים, כמה שיותר מהר, את המערכת הפיננסית החדשה, וכבר האומות של המזרח מעודדות לקבל את המערכת החדשה אשר מסיימת שליטה פיננסית של המעבר, ומאפשרת להם שוויון פיסיקלי אמיתי. בו זמנית, הגישור הנדרש לממשלות החדשות מתהווה על ידי מספר רב של חברות סודיות שנוסדו באירופה לפני מאות בשנים.

חברות סודיות אירופאיות אלה מתמקדות בדרך הטובה ביותר להסיר את הממשלות הממוקדות באופל אשר שמרו את עולמכם מעורער בשל האיום של מלחמה אטומית מאז פיצול האטום בשנת 1940. בנוסף, אותן ממשלות פלשו לאומות רבות ברחבי העולם על מנת לשמור על הפחד והמניפולציה שהופעלה זמן רב על ידי האנוננאקי ועבדיו החומריים. היהירות הגדולה של האסטרטגיה של האופל התפתחה לתוך ראיית מנהרה, אשר במשך המאה האחרונה פתחה דרך עבור החברות הקדושות לגלות לכם מציאות חדשה ונהדרת. רגע זה בהיסטוריה שלכם עולה בקנה אחד עם צווים רבים של השמיים שניתנו עבור הממלכה שלכם. קדושים אלה הזמינו אותנו לבוא לכאן לפקח בזהירות על סדרה ייחודית של התמרות, וזו הסיבה מדוע אנו כאן מעליכם במספרים עצומים כדי להבטיח את ביצוע הצווים. כתוצאה מכך, האופל אינו אחראי יותר על עולם זה, ואנשי כדור הארץ שהקדישו עצמם לאור, הגיעו לנקודה שנחזתה מראש של הצלחה.
עבודת האור הביאה אתכם לרגע בו שפע גדול ייסחף דרך החברות שלכם. שפע זה מבשר סדרת שינויים ממשלתיים שיוכרזו רשמית ויקבעו, בין שאר הדברים, את הבסיס החוקי של החופש שלכם ושל ריבונות הפרט. זהו רגע היסטורי. בפעם הראשונה מאז הותר לכם להיכנס לתודעה המוגבלת, אתם ראויים להכרה כישויות בעלות ערך על ידי "המאסטרים" הקודמים שלכם. בבת אחת אתם נעשים שווים להם, מסוגלים להפעיל צדק ונקמה מתאימה בגין פשעיהם כנגדכם וכנגד אבותיכם. הפעם, המציאות הנוכחית קורסת ומותמרת לתוך מכשיר המסוגל להעביר אתכם בחזרה לסף של תודעה מלאה. האחריות שלנו היא לקחת אתכם דרך מפתן זה להתמרה הסופית שלכם, אשר תאפשר לכם לתפוס את מקומכם שנית בין משפחותיכם הרוחניות ומשפחות החלל. זה הרגע המיוחל של חגיגה עבור כולנו!

לקראת הבאת הפלנטה שלכם ואת עצמכם חזרה לאור ולתוך תודעה מלאה, אנו מגדילים את התצפיות של החלליות שלנו בשמיים שלכם; הם עושים את עצמם בולטים יותר עבורכם על ידי הסוואתם באור יום ועל ידי היותם דרמטיים בשמיים בלילה. המסר שלנו הוא, אתם לא לבד! נוסף על כך, אימא כדור הארץ מאיצה את התמרתה לתוך מציאות מאוחדת של המימד החמישי. בעיני הגיאולוגים ומדעני האטמוספירה שלכם, נראה כי המדדים הגיאולוגיים האחרונים מעידים על פוטנציאל לאסון עולמי, אבל אין זה המקרה. אימא כדור הארץ משנה בדרסטיות את דפוסי מזג האוויר בדרך של שינוי זרם הסילונים אשר יוצרים את האקלים העולמי; כמו כן, מצבים בלתי רגילים של חום וקור משנים את האופי של מחזור הזרמים העולמי אשר מערבב את המים של האוקיינוסים שלכם, וזה גם משפיע על דפוסי מזג האוויר. אולם, חלק זה של תהליך חיובי, בסופו של דבר, יחבר את המים ואת האטמוספירה על פני השטח עם אלו בפנים כדור הארץ.
ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו היום עם עדכון על מה שקורה עתה בעולמכם. כיום, אנו נעים בימים האחרונים של האולטימטום אשר מכריח את קנונית האופל וחסידיה המושבעים להתפטר ממשרתם הציבורית והמיניסטריאלית. "ההתפטרויות" של פקידים אלה תסמן את תחילת התהליך של העברה עצומה של כוח מקנונית האופל לסוכני האור. תהליך זה מקביל גם להעברה מסיבית של כסף ברחבי עולמכם. במשך זמן זה, בנקים רבים יחליפו ידיים מאנשי הקנוניה לשגרירי האור. האחראים על עסקאות מסובכות אלה הם אלמנטים שונים של החברות הסודיות הקדושות שלנו. למעשה, מערכת פיננסית חדשה תיווצר משינוי זה בבעלות על הבנקים ותתבסס על מטבעות חדשים המגובים בזהב. ברגע שתהליכים אלה יסתיימו, הממשלות החדשות יודיעו על כך בשידורים.

המשטר החדש באומות רבות יובטח בעזרת הכוח של האור, האגרטן וצוות הקשר הראשוני. אנו מחויבים להבטיח כי הצווים הקדושים של השמיים יתגלו כאן על כדור הארץ. הכול נעשה על מנת לשחרר אתכם ולהניע אתכם דרך השלבים הבאים של השביל שלכם לתודעה מלאה. אנו מפקחים על הכול כיוון שדברים אלה צצים לאורך הדרך, כאשר המעבר הגדול הזה מתוכנן להיות מהיר ונעים לכל החיים. המון זמן אנו דברנו בתוך קודש הקודשים מהי הדרך הטובה ביותר ליצור מציאות חדשה זו; מעל הכול אנו מאוד רוצים להציג דברים אלה באופן שהינו מובן ומקובל עליכם, ואשר באמת משרת את הכי טוב. מטרת האלוהות של מחויבותנו היא לתת לכם את האפשרות להיות חופשיים וריבוניים. צריך להקנות הרבה ידע לכם במהלך החודשים הקרובים על מנת להבטיח אתכם ולשמור על אמונכם הקדוש.

תקשורת נשארת המפתח לכל מה שאנו עושים, ולכן היינו זהירים וכיסינו את כל האפשרויות כדי לעדכן אתכם. אנו בקשנו את הפדרציה הגלקטית ליידע את עצמה אליכם לאחר שהגילוי יוכרז, וביקשנו מהאגרטן לעשות כן. כל אחד מכם צריך לרכוש ידע רב על מה שקורה ומדוע והיכן זה בכלל עומד. זה חשוב לא פחות עבורנו לקבל משוב מכם בנושא ההתפרצות הפתאומית של אירועים שתפגע בחברות שלכם. אנו, המאסטרים הנעלים, מתכוונים להופיע ולרפא ולברך כל אחד מכם אפילו לפני הנחיתות הגדולות. אנו באמת שואלים את הרגשותיכם בנושאים אלה כאשר הזמן יגיע לשנות את הקשר שלכם עם השמיים. כל אחד מכם הינו מלאך קדוש פיזי. אתם צריכים ללמוד לגבי הקשר האלוהי שלכם והצווים הקדושים שאתם חלק מהם. להרהר בנושאים אלה, כאשר השמיים חוזרים עתה בכוח לעולמכם!

היום, הבאנו לכם מסר אחר. אנו מספקים אותם, כמיטב יכולתינו, כדי שתהיו מעודכנים לגבי אירועי היום מנקודת המבט שלנו. אנו מבקשים שתשתמשו במידע זה לעזור לאחרים ולעצמכם כדי להבין טוב יותר מה עתה מוכן לקרות ברחבי העולם שלכם. דעו! יקירי! האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין סופי של השמיים הם באמת שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!
 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge