Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - May 19, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 19 במאי 2015

9 סערה, 17 מנהל היקום, 11 רוח.

Dratzo! מערכת האספקה נעה לאט יותר ממה שהיתה רוצה להוכיח שהיא מסוגלת להעביר את כספינו דרכה. כרגיל, כל קטע חדש כרוך בעיכובים, המתמקדים באלה אשר או רוצים לגנוב או להפנות את הכספים הנידונים. האבטחה שלנו יכולה לציין בקלות איך כספים אלה מתקדמים, ואם משהו באמת מתרחש, אנו יכולים להשתמש במערכת שלנו להשיג מחדש את הכספים. לכן, כל ניסיון חדש כולל תקלות קטנות אפשריות אשר ניתן לרפאן בקלות בעיקר עם מעצרם של אלה האחראים ליצירת עיכוב זמני אחר. עד כה, הרכבנו מערכת, אשר מאפשרת לנו להעביר כספים בביטחון לכיוון יעדם הסופי, חשבונכם. כפי שאתם יכולים לראות, אנחנו עצרנו אישים בבנק והחלפנו אותם. אנשי הקשר שלנו, כדי לעמוד בקצב, שמרו על מלאי בהתאם לאופן בו כל קטע של המערכת שלנו פוגש את העיכובים של הקנוניה. עיכובים אלה נמצאים בפיקוח והדרכים למנוע את ההפרות במקומם. אנו קרובים מאוד גם להעביר את כספי הנאמנות הגדולים יותר. ברגע שמערכת זאת מאובטחת באופן מלא, האספקות הגדולות יותר יכולות להתרחש.

השמיים הודיעו לנו בשבוע זה שהגדלתן של כל אחד מהצ'קרות שלכם מוכנה להתרחש. שינויים אלה כוללים בעיקר את צ'קרת הראש. אתם יכולים לצפות לחוות כמה כאבי ראש, ולפעמים, הבזקי אור, אשר נראה שקורים פתאום בראייה שלכם. אלה עומדים להתחלף בכאבים בשרירי הכתף והצלעות שלכם. השיפורים בבלוטות יותרת הכליה ובמערכת החיסון שלכם עומדים ליצור כמה זעזועים מהירים ופתאומיים. לאחר מכן, כאבים אלה עומדים לעזוב ולחזור במרווחים לא סדירים. שומרי גופכם דורשים סדרות של בדיקות כדי לראות כמה השדרוגים החדשים שלכם מתפקדים טוב. ברגע שבדיקות אלה מסתימות, אתם יכולים לצפות להרגשות דומות בגפיים שלכם. זה מפני ששדרוגים אלה קשורים בראיה כיצד שינויים אלה מאפשרים למערכת העצבים להיות מותאמת לפני שמותקנת באופן מלא סרעפת חדשה. מערכת התקנות אלה יכולה להיות די כואבת. לכן, יש צורך בסדרת שדרוגים מקדמיים.

גאיה, כשהיא מחכה שהנחיתות שלנו יקרו, ממשיכה להתכונן לאסון הגדול אשר יכלה את פני השטח הנוכחיים. במשך השנה האחרונה, גברו מספר תנועות וולקניות, צונמי ורעידות אדמה. אלה מתרחשים כדי להניע את פני השטח ולהכין אתכם באופן כללי למה שעומד להגיע. כדור הארץ היה במצב זה מאז נפילתה של אטלנטיס. היא מזהירה אותנו להגביר את המהירות ששינויים אלה דרושים כדי ליצור מחדש את החברות הגלובליות שלכם ולהעביר אותם בקלות לכדור הארץ הפנימי. אנו מודעים לכך והודענו לבעלי בריתנו הארציים לאפשר להגדיל מאוד את התנאים המוקדמים הדרושים לנו כדי לנחות. גאיה רוצה מאוד להחזיר את עצמה לעצמי הקודם של מימד 5. זה גורם לה אי נוחות שיהיה פיצול בין המציאות של מימד 5 הפנימית לבין העולם החיצוני של מימד 3. זו הסיבה מדוע מה שידוע בשם ספירלת המוות גוברת דרך מערכות האקולוגיה הרבות השונות על פני השטח. החברות הפוגעניות שלכם רק עוזרות לה במאמץ מסיבי זה.

הקנוניה מבינה ששליטתה בעולמכם נמוגה במהירות. נבלים אלה מבינים שהשימוש שלהם במלחמה, בכאוס ובחוסר הרמוניה לא משיגים יותר את אותן התוצאות. לכן, הם מאיימים ליצור אסונות ענקיים בכלכלה הגלובלית. אנו מגיבים לכך באמצעות יצירת בריתות כדי למנוע התנהגות ילדותית לסכל את מה שנמצא קדימה. עד כה, פעולות אלה עוצרות את הקנוניה. מה שצריך היא דרך בה בעלות בריתנו יאיצו את הצעד של מה שהן עושות. מספר פעולות חדשות לצורך מערכת העברת כספים מהירה יותר מוכנות, ובקרוב, עם העזרה של בעלי בריתנו, אנו יכולים להתחיל לחשוף את מערכת ה"סוויפט" ( "SWIFT") שהינה הלב של עיכובים רבים אלה. בנוסף בנק נמרץ חדש העוסק בבניית תשתית מתכונן לעקוף את מערכת הבנקים המסורבלת הנוכחית. הקנוניה רואה ש"הדולר של הבנק המרכזי האמריקאי" מתחיל להתמוטט. אזור ליברלי ספציפי משגשג כמעט מוכן עכשיו לתת ביטוי. הושענא! הושענא!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! שותפינו שמחים מאוד על מה שעכשיו מתרחש. אנו מתקרבים לקצה מאוד של הזמן כאשר קנונית האופל נופלת והעידן של האופל סוף סוף עובר. המרכיב החשוב ביותר של זה הוא ההכרזה על החוק של NESARA באמריקה. הרגע עומד להיות רגע בו עומד להגיע לידי ביטוי הצווים המבורכים של השמיים. אנו שמחים שהמציאות הנכפית על ידי האופל על פני שטח האנושות עומדת להסתיים. התוכנית היא לשים בצד את אלה אשר במשך זמן רב הפחידו אתכם וייצרו עידן בו החופש שלכם אבד או בשל גחמותיהם או בהתאם לעצם טבעו של שעבוד חוב. זה עומד להיות מוחלף עם מערכת ענקית של ידע, אותה אנו מתכוונים להקנות דרך שיעורינו הרבים המגיעים. אתם צריכים לשטוף את המעטה של שקרים וחוסר אמיתות, שהאופל השתמש בהם כדי לשלוט עליכם. מציאויות חדשות אלה הן רק ההתחלה של מה שאתם צריכים לדעת.

הזמנים המגיעים עומדים להיות זמנים של שינוי גדול. המוות של האופל עומד לפתוח הזדמנויות עבור האור, ללמד ולהסביר איך מציאות חדשה זו עומדת לפעול. בעבר, הייתם כפופים לשקרים ולמניפולציה, אשר מנעו מכם במשך אלף שנה לגלות בקלות את האמת לגבי האופן בו עולם זה פועל. עכשיו, אתם עומדים להפוך מודעים יותר למה שמתרחש, גם מקומית וגם בינלאומית. הזרימה החוצה של האמת עומדת להוסיף למה שאנו מתכוונים לספר לכם בקרוב באופן מלא. כל אחד מהשיעורים שלנו נועד ללמד איך אתם יכולים להגדיל את יכולתכם להבחנה עצמית ולהראות איך הבריאה עובדת מדי יום בעולם זה. השמיים מתכוונים שאנו נסביר לכם את ההיסטוריה שלכם ומדוע אתם צריכים לנטוש אדמות אלה על פני השטח. אתם צריכים להפוך לשומריו של מקום מקודש זה ושל פלנטות המים האחרות במערכת שמש זו.

אתם מיועדים באמת להיות אחד מהשומרים העיקריים של עולמות אציליים ביותר אלה. כשאתם עושים זאת, אתם עומדים ללמוד דברים אשר יאפשרו לכם לראות פשוט כמה באמת מקודשת מטלה אלוהית זו. לפני אלפי שנים, למדנו ממשפחת האגרטן כמה משימה מיוחדת זו באמת. אלה אשר עכשיו גרים בעולמות הנוכחיים של מערכת שמש זו ספרו לנו פשוט כמה יקרה באמת מטלתנו. לכן, אנו מביטים על מטלתנו שתהיה רחומה ורבת חסד לכל האנושות ולאמא המקודשת שלנו, גאיה. השמיים התירו לנו לעבור טקס מקודש ולהילקח תחת כנפי אבותינו הקדומים. בתורנו, למדנו ממטלותינו הרבות היומיומיות איך לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. אנו מברכים אתכם ומברכים את השמיים בגין עזרתם. אנו גאים בכול אחד מכם. דעו עמוק בלבכם שעולם זה של סבל שקט מוכן להיות מותמר על ידי כולם.

היום, סקרנו מה מתרחש ומה עכשיו פשוט בקושי מתחיל להגיע לידי ביטוי. המציאות החדשה הזו עומדת לסיים את שעבוד החוב ולהתיר לכם לחבק עולם חדש המלא עם פלאות רבות שמתאפשרות על ידי כוח השינוי החיובי שלכם. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge