Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - June 9, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 9 ביוני 2015

4 שמש, 18 מוסיקה, 11 רוח

Dratzo! אנו מגיעים היום ביודענו את המתרחש כאן. התנועה גדלה במהירות מסביב לעולם זה. תנועה זו אפשרה למערכת פיננסית חדשה להיוולד ולכוחות הגדולים לשעבר של עולמכם לקוד לפניה. נכון לעכשיו, מציאות זה אינה עדיין ציבורית באופן מלא כיוון שמספר תהליכים משפטיים צריכים להסתיים. תהליכים סופיים אלה עומדים לקחת זמן. אולם, שימו לב שמסמכים רשמיים אחרונים אלה אינם מעכבים את העברתם של הכספים הראשונים לפרויקטים הומניטריים רבים. אלה צפויים להגיע בקרוב. קנונית האופל יודעת לעומק מה המשמעות באמת של כל זאת. הזמן הארוך של כוח ששוחרר מכבליו מגיע לסיומו. בקרוב, זה יהיה אפשרי לממשל החדש של NESARA לתפוס שליטה. כאשר כל זאת מתרחש לבסוף, זה יכול לאפשר את מחילת החוב שתוכרז רשמית והטיוח הארוך של החוצנים ייגמר. לכן, מספר של נטל חובות ענקיים מוסרים והחזר של כל הכספים שנלקחו מכם באופן לא חוקי יוחזר לכם. זו תהיה אחת מהדרכים בהן השפע הכללי שלכם יכול להתחיל.

האסטרטגיה היא, כמובן, להסיר את קנונית האופל מכוחה וליצור תבנית מחשבה חדשה למציאות זו. המאסטרים הנעלים התחייבו לתת לכם כמה שיעורים. שינויים אלה עומדים להיות הבסיס לתפיסות הדרושות כדי להבין מה יקרה ברגע שמערכת ממשלתית ופיננסית זו מותקנת במלואה. עולם חדש זה הוא באמת רק אחד משלבי המעבר הרבים שאתם עומדים להבינם ברגע שעולם זה משתנה. אתם עומדים להיות אנשים אשר יכולים להגשים את חלומותיכם. חוב לא יהיה יותר וכמות גדולה של פרויקטים הומניטריים עומדים לעזור לכם לגרום לכך שחלומותיכם יתאמתו. המטרה היא לספק משאבים לכל אחד מכם כך שאתם יכולים לעשות את חלקכם בתהליך ענק זה. בסופו של דבר, ברגע הנכון, אנו יכולים לנחות ולהציג אתכם לחונכים שלכם. נקודה זו היא עומדת להציג את נקודת ההפרדה עבורכם. החונכים שלנו עומדים להתחיל תהליך בו אתם יכולים ללמוד לגבי אבותיכם וללמוד להיכן אתם עומדים ללכת לאחר שאתם חוזרים לתודעה מלאה. תהליך זה, במציאות, הוא רק ההתחלה.

עתיד גדול חתום בתוככם. עתיד זה יישא אתכם פשוטו כמשמעו אל הכוכבים. כל אחד מכם עומד להיות חבר באומת כוכב חדשה זו. אתם עומדים לדעת את היופי של כל עולם המים. אתם גם תוכלו להפוך לחברים עתידיים של הציים הרבים של החלל והחיפושים שלנו. לפניכם עומד עולם שהוא לא מוכר לחלוטין. אנו צפינו כאשר כל אחד מכם מנסה לדמיין מה עומד להיות עתידכם. גלקסיה זו היא עצומה. עם זאת חסרים לכם אמצעים לדמיין בקלות את מציאותה. כאשר אנו מתחילים לנסוע מחוץ לבתינו, אנו מצפים לפעול הדדית עם אלה אשר יוצרים את צוותינו הרבים. באופן רגיל, זה אורך כחודש של זמן כדור הארץ כדי לחצות גלקסיה זו. לאחר מכן, לפניכם ישנן הגלקסיות הרבות שהבורא הקים בחוכמה כדי ליצור חלק זה של פיזיות. מרביתנו היינו במאות של מערכות כוכב רבות אלה. גודל זה של פיזיות הוא משהו שכולנו יודעים. אנו מבינים שאתם לא מבינים עדיין איך אתם ילדים של הבריאה.

כשאתם גדלים בתודעה, אתם הופכים מודעים איך פשוט מתנותיכם הרבות יכולות להיות משותפות עם עולם הבית ועם פיזיות כבירה זו. כל אחד מאתנו מחובר לכל אחד ולשורה גדולה של כוכבים, פלנטות וגלקסיות. אנו בחנו ביראת כבוד כשנסענו מגלקסיה לגלקסיה ושמנו לב ליופי האינסופי לכאורה של בריאה זו. עכשיו, אנו יושבים כצי ענק השקוע בפלאות של מערכת השמש. הרגע מתקרב במהירות כאשר אתם עומדים לפגוש אותנו. זה באמת עומד להיות אירוע המשרה יראת כבוד. רובכם שכחתם שאתם ישויות של הכוכבים. מצב נוכחי זה היה קיים במשך זמן יותר מדי ארוך. התמותה שלכם, היא, במציאות, משהו אשר כמה כפו עליכם לפני אלף שנה. אתם ישויות של הכוכבים ואתם צריכים להחזיר את היכולות המופגנות שאבדתם. אתם, למעשה, מלאכים פיזיים אמיתיים. יש לכם גורל שאנו מתכוונים להחזירו אליכם. אתם משפחתנו וכ-13,000 שנה אתם אבדתם נקודת מבט גדולה זו. המוני העולמות שאנו גרים אינם יותר חלק מזיכרונכם. אנו מתכוונים להחזיר זאת לכם!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם. זמן זה הוא זמן מעבר. לפני שנים רבות, באטלנטיס העתיקה, אבדנו את זיכרונותינו. הפכנו קשורים לחיים של בני אנוש המלאים בפחד ובאימה. לאחר זמן, השמיים הציעו לאלה מאתנו אשר הובילו חיים טהורים ומקודשים סיכוי לעזור לאחינו, ובתמורה, להדריך אותם דרך אדמת ביצה לא קדושה עד לאנונאקי ועובדיהם. אנו נטלנו זאת עלינו כברכה מקודשת ובהדרגה התאספנו על ידי אלה אשר מונו לפנינו. קבלנו בשמחה את החוקים שניתנו לנו והשתמשנו בידע הנרכש שלנו כדי להיטיב לאנושות. במשך אלף שנה, גדלנו במספרים והקמנו אחוות רבות ומסדרי נזירות רבים שאתם מכירים. כל אחד מאלה מוקדש כדי להכין אתכם או לכניסה או להכללה עתידית באנושות ששוקמה באופן מלא מחדש. עולם האופל שהוקם על ידי האנונאקי חוזר אל האור. מטלתנו המקודשת היא להיות חלק מהתמרה מאוד נהדרת זו! הללויה! הללויה! הללויה!!!

כשאתם עולים בתודעה, מחשבותיכם צריכות להיות ממוקדות ויותר חיוביות. זה חשוב שאתם מבינים כמה מחשבות שליליות הקשורות ביחד יכולות לדחות בקלות את מה שאתם מבקשים לדמיין. קחו את הזמן להתאסף ביחד ולהשתמש במחשבותיכם המשותפות כדי לדמיין תוצאה חיובית ביותר. כשאתם עושים זאת על בסיס קבוע, אתם יכולים לגרום למחשבותיכם החיוביות להיות חלופה עוצמתית יותר. תמיד זכרו שאתם ישויות של רוח עוצמתיות מאוד אשר למדו לקבל את חולשתכם. זהו שקר גדול! ניתנה לכם האפשרות להפוך למודעים יותר לכוחותיהם הנשכחים. כשאתם גדלים בתודעה אתם הופכים מודעים באמת שכול הכאבים הפיסיים השונים הם עדות ברורה על מה שהשמיים מחזירים לכם עכשיו. זמנכם באופל עבר! אתם צריכים לבסס במיינד שלכם פשוט כמה אתם עוצמתיים באופן נהדר! ניסים רבים עומדים להגיע!

גאיה גאה מאוד עליכם! הגעתם לכאן כדי להיות שומרים מיוחדים של עולם זה, ואכן על מערכת השמש כולה. ישנו חלק קטן של אנושות זו שהפך לעובדי האופל. אחיכם ואחיותיכם של האור נמצאים בתהליך של הפרדתם של אלה מכם. כאשר המטלה הזו מסתיימת בקרוב, אתם עומדים לראות בבירור. אנו מתכוונים ללמד אתכם חוכמה מסוימת שניתנה לנו כאשר השמיים אפשרו לנו לראשונה להיות מדריככם הרוחניים. חוכמה זו צריכה שאתם תאמצו מערכת של תבניות מחשבה תפיסתיות חדשות. אנו נראה לכם מספר דוגמאות אשר יכולות לאפשר לכם לעשות זאת. דרך חדשה זו להסתכל על המציאות היא משהו אשר יכול לפעול כתנאי מוקדם למה שהחונכים ממשפחת החלל שלכם עומדים להביא לכם. כל המטרה של זמן זה שמגיע היא להכין אתכם למה שאתם צריכים לעשות לפני חזרתכם לתודעה מלאה. היו מוכנים למה שהוא כה נהדר לעקוב אחריו!!!

היום, המשכנו את מסרינו אשר מכינים אתכם למציאות חדשה. תהליך זה הוא תהליך שמתקרב לנקודה מיוחדת. משפחות החלל והרוחניות שלכם קרובים לניצחון שהוכרז על ידי השמיים. הזמן קרוב לכמה אירועים מיוחדים מאוד! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge