Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 8, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 8 בנובמבר 2016

1 רוח, 5 תינוק של יגואר, 13 אדמה

Selamat Balik! הרבה ממשיך להתגלות כשהרפובליקה עובדת כדי לייצב את מעמדה החוקי לעומת ההסכמים שנחתמו ואושררו בהסכם פריז משנת 2015 בנושא השינוי האקלימי. הסכם זה התיר את הכניסה לתוקף של מדיניות פיננסית ומוניטארית. זה נחתם עכשיו על ידי מעל 209 אומות ריבוניות. העולם החדש כפי שתיארנו במסרים האחרונים הוא למעשה בעיצומה של לידה. לקח זמן רב לעולם זה לבוא לידי ביטוי. כאשר אתם מסתכלים על הפוטנציאל הקולקטיבי של האנושות, אתם רואים תוצאה שהוכחשה בעקביות על ידי עובדי האנונאקי. לא ניתן לסבול יותר את ההכחשה הזו. במילים של NESARA, אנחנו קבוצה יקרה וריבונית מאוד של האנושות. ממשל מתאים יותר והזדמנות למצות את הפוטנציאל שלכם הם חלק מהמערכת הענקית של זכויות שניתנות לכם על ידי הבורא. הם לא יכולים יותר להידחות על ידכם. לכן, אתם עומדים להיות בקרוב בעלי המשאבים כדי שתשיגו את חלומותיכם העמוקים ביותר. השתמשו במתנות אלה כדי לשנות את מציאותכם על פני השטח לתוך שאיפות מוערכות מאוד אשר יכולות רק להניב מציאות באמת לא רגילה. גרמו לכולנו להיות גאים למה שאתם הופכים!


הרעיון של שינוי הולך יד ביד עם הצורך להכיר את הרמה העולה יותר מאי פעם של תודעה עולמית. עולמכם נמצא בעיצומו של שינוי מסיבי בדרך בה הוא פועל. במשך ששת אלפי שנה האחרונות, ההתנהגות הסמכותית של האנונאקי היתה ללא עוררין. בארבע עשורים אחרונים, זה התחיל להשתנות. בתחילה אלה שנמצאים בשלטון התעלמו "ממרד האנשים" הגדול במזרח אירופה. הם הראו את הבוז שלהם באמצעות אי פשרנות של מכונות העושר שניהלו העובדים במערב. זה היה הניסיון שלהם להחזיר בהדרגה איכשהו עולם זה למה שהיה לפני כן. ההפיכה באמצעות העשירים והעוצמתיים במערב היתה מוצלחת בתחילה: אולם, בעשור האחרון של המאה ה-20 גישה יהירה זו התחילה להתפרק. העולם הלא מפותח התחיל לראות הזדמנות שמתפתחת מהר כדי לתקן את המערכת הפיננסית העייפה ששמרה דברים בקו אחד. התוצאה היתה התחלות איטיות של מה שלאחר מכן היה מכונה "הפיכת ה-BRICS". תנועה בלתי אפשרית זו לכאורה התחילה לצבור תאוצה בשנת 2010. הפיכה זו עכשיו גורמת להיסדקות המערכת התומכת במערב העשויה כמקשה אחת. אנו מתנדנדים על הסף של אירועים רבים גדולים ונהדרים כתוצאה מסדרות אלה של אירועים במקביל.

מסביב לעולם זה, מנהיגים לאומיים רבים מחפשים להשמיד שחיתות, פרוטקציה וחולשה כללית אשר הגבילה את השינוי המסיבי שחברה גלובלית זו צריכה כדי לשרוד. זה הינו בגין חלק נרחב לכמיהה הדורשת מאוד שינוי. כדי ללוות זאת, העיתוי הפתאומי באמצעות הרוח העמיד משאבים שיכולים לאפשר באופן נרחב התמרה מעין זו שתתרחש בחופשיות. שילוב מדהים זה מאפשר למהפכה נהדרת. המאסטרים הנעלים אמרו לנו לפני זמן רב לצבור ולהחביא כספים של סכומים כמעט מדהימים. כל מי שצפה בכך הבין שמשאבים אלה עומדים להיות מכת חסד לאירועים שהיו צריכים לשחרר חברה זו מרסן השלטון הרודני של האנאנוקי ועובדיהם הגלובליים. תהליך זה התחיל ברצינות סביב השנה הגרגוריאנית של 2013. מנקודה זו ואילך, מעין אפקט של כדור שלג נכנס למשחק, שכתוצאה ממנו היתה עליה במספר הקבוצות שנתנו ביטוי לעולם חדש מבחינה פוליטית, כספית ופיננסית.

עולם חדש זה היה אמור להיות מרוכז באמריקה. המאסטרים הבינו מהתחלה את החשיבות המוחלטת של האמונות עליהן נוסדה אמריקה. אמונות ליבה אלה ננטשו באיטיות בתקופה שבין מלחמת האזרחים ומלחמת העולם השנייה. אמריקה הופיעה כארץ אשר נשאה מעט דמיון למה שג'פרסון (Jefferson) וסנט ג'רמן ( ( Saint Germain הכריזו בשנת 1776. במקום זאת, זו הפכה לאומה מוטעה, תחת השפעתו של האופל ועובדיו המצערים והיהירים. אומה זו תמכה בשטחיות, ובדרכים רבות, אבדה את מה שהתחילו איתו. סדרות של תנועות בלתי מתאימות רק הוסיפו לחולשה זו. היה צורך בדרך להביא איכשהו הגיון בריא בחזרה אל המשחק. תנועה זו, גם התחילה בכאבם של האנשים. תנועה למען החקלאות בסוף 1990 הובילה למערך אשר בסופו של דבר הפך ל-NESARA. הארה זו לא נשמעה באמת עד אמצע 2010. עכשיו אנו נמצאים בצמתים שעומדים להאציל כוח לתנועה גלובלית נהדרת אשר תציל ארץ זו ועולם זה.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! זהו רגע גדול בהיסטוריה שלכם. זהו מאבק של גיבורים שיאפשר את מתן הביטוי של NESARA ולעלייתו של ממשל חדש. זה גם זמן בו משימתנו תשתנה. במשך שלשת אלפי שנה האחרונות, עבדנו מתוך רחמים כדי לספק חסד ורחמים לעולם המדוכא והמקופח. היינו צריכים להרגיע ולנחם ולשמח רבים ולאפשר לרמות גבוהות של תקווה וטוב-לב לאפשר לאנושות לנוע קדימה יותר מאי פעם למרות הצער והייאוש העצומים של אותם זמנים. אנו צריכים לעשות יותר ולהתחיל ללמד ולהכין אתכם לצעדים הראשונים של דרככם להתעלות. פעילות זו תיכפה על האופל להימלט במהירות והאור יספק מציאות חדשה מודעת יותר. כוח הבריאה הטבעי שלכם והתמיכה בעולם חדש זה ישוקמו! אנו מקדמים בברכה זאת כנקודה בזמן בה שוב אנו יכולים ללכת בחופשיות ביניכם. הללויה! הללויה!

ההיסטוריה של התודעה המוגבלת של בני האדם מכילה סכי עיניים רבים אשר האטלנטנס כפו עליכם כחלק מהניסוי הזדוני שלהם. מגבלות אלה הופעלו כך שאתם תוכלו להפוך פוטנציאלית לצעצועים מבהילים שלהם. זה הפסיק כאשר אטלנטיס נעלמה בפתאומיות לפני כ-13,000 שנה. אנו בני האדם נשארנו במצב קשה ונוראי, כיוון שהאמצעים הבסיסיים להישרדות לא נכללו אף פעם בהדרכה שניתנה לנו. רבים מאתנו שמרו על דרגות של חיבור לשמיים והתחלנו להשתמש במהירות ביכולת זו לעזור אחד לשני. לכן, אנו המאסטרים התחלנו את מסענו הארוך כדי לעזור לאנושות דרך הימים האפלים מאוד. בסופו של דבר, השמיים שלחו לנו מלאכים מיוחדים כדי להעריך את עזרתנו ועד מהרה, הפכנו למחוברים מחדש למועצות האחים והאחיות השמימיות. זו היתה ההתחלה הצנועה של המשימות הארציות המיוחדות שלנו.

כל הזמן הזה, היינו איחוד של הערכה הדדית. השמיים רצו ברצינות שתדעו שזו היתה הנקודה בה מסעכם דרך תודעה מוגבלת מתקרב לסיומו. פעמים רבות ספרנו לכם על גורלכם. משפחת החלל שלכם יושבת מעליכם שהינם המגינים העיקריים שלכם. אנו יושבים בקרבכם כיסוד הרוחני אשר מבטיח שהתוכנית הגדולה של השמיים מיושמת באופן מלא. מתחתכם, ישנו כדור הארץ הפנימי (אגרטה), בו אנו מוצאים גם מחיה וגם מקלט. ביחד, אנו כולנו מחפשים, ועומדים למצוא, עולם חדש החופשי ממעמסות שנכפו עלינו באמצעות האופל ועובדיו המצערים. קבוצות רודניות אלה עומדות להיות מושלכות באמצעות האנרגיות המשולבות של האור. האור מקדם בברכה אתכם ומכיר בחן תקופה חדשה זו של אנושות שמתאחדת מחדש אשר גרה בזמנים נהדרים שעומדים להביא לכם אור, אהבה ותודעה מלאה!

היום, דנו שוב במצב של עולם זה על פני השטח. אנו מבקשים מכם להשתמש באנרגיה החיובית והבלתי מוגבלת כדי להביא עידן חדש זה על פני השטח. הרגע מתקרב לנס נהדר אשר ישחרר אתכם לחבק באופן מלא את הפוטנציאל האינסופי שלכם. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge