Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, June 27, 2014

 

 
מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 27 ביוני 2014

השינויים ממשיכים להתקדם כפי שתוכנן, ויחוללו את השינויים החזויים אשר יביאו לכם חופש מפעילותם של אנשי האופל. כוחם ושליטתם נושאת פחות משקל ואלה אשר עובדים עבור האור מרוויחים יותר אמון כשכל יום עובר. כה עבודה טובה רבה מתרחשת וכשזו ממשיכה להתפשט, אנשי האופל מגלים שיש להם פחות ופחות השפעה. אלה אתם האנשים אשר נושאים את האחריות להפיץ את האור, אבל אנו יכולים לסייע היכן שאתם כבר החלטתם להתחיל את תהליך השינוי. אל תדאגו אם בתחילה ההתקדמות נראית איטית כשלא ניתן להשיג שינויים חשובים בין לילה, וסביר יותר שהם יהיו מוצלחים כאשר ניתנים טיפול ותשומת לב. אנו מפקחים על עבודתכם ובכל הזמנים נעשה את המיטב להדריך אתכם ולהבטיח את הצלחתכם. יותר ויותר נשמות מתעוררות לעצמי האמיתי שלהם ומחפשות יותר כוח להשיג את חזונם על שלום קבוע על פני כדור הארץ. זה יגיע וזה כבר משפיע על החלטות שנעשות כדי למנוע מלחמות עתידיות כלשהן מלהתרחש.

תפקידו של עובד אור הוא להיות מלא השראה ולהביא יותר אנשים להבנה שהעתיד קורם עור וגידים, והקולות שיש להם השפעה לא מוכנים יותר ללכת ביחד עם אלה אשר תומכים במלחמה כדי לפתור בעיות. הובן סוף סוף שמלחמה היא חסרת תועלת, ואין מנצחים במובן שכול מי שמעורב סובל אובדן מסוג זה או אחר. כשאתם מסתכלים אחורה, אתם תבינו שהשימוש במלחמה כדי להשיג את מטרותיכם הוא לעיתים קרובות קצר-ימים, ולבסוף ישנה הבנה שמשא ומתן בדרכי שלום הוא הדרך היחידה לפתור את ההבדלים. כשאתם תגלו בבוא היום, שלעיתים קרובות מלחמות מתוכננות לשים אחד נגד השני ואין רווח כתוצאה מכך. כשהזמן עובר, יותר ויותר אנשים התעייפו מהשימוש בהן כדי ליישב את ההבדלים, ועכשיו רואים שישנן דרכים אחרות שהן הרבה יותר מקובלות. אתם כרגע רואים את התוצאה של דעה קדומה דתית המתדלקת את ההבדלים בין כמה אומות, ואנו מקווים שנוכל לתת להן את המסר שאתם כולכם אחד. ישנו רק אלוהים אחד של אהבה מוחלטת לכל הנשמות מבלי להתייחס לצבעם או לאמונותיהם. אולם, יגיע זמן בו יהיה מקובל שאתם גזע אחד, עם אותו גורל ואהבה נצחית של האלוהים האחד של כולם.

השלום החמקמק אותו אתם מחפשים יגיע תחילה לאנשים אשר קבלו את האחדות של כל הנשמות, ודרכם אחרים ילכו בעקבותיו. כל הידע מתבצע מבפנים, ואלה מכם אשר מרגישים אינטואיטיביים במיוחד יכולים למדוד את הערך ואת האמת שבכל מסר. אבל, יהיו עדיין אלה אשר סומכים לחלוטין על אחרים כדי שילכו איתם בנתיב.  עבורם, זה חלק מחווייתם הנחוצה וכשהם הופכים בעלי יותר הבנה על האמת בתוך העצמי האמיתי שלהם, הם ירוויחו את האמון לנסוע לאורך נתיבם.  לעיתים קרובות, השינויים הם כתוצאה מחיים רבים שבאמצעותם הם נבחנו על אמונתם והמשיכו למקום בו הם היו נחוצים. כשאתם עומדים בזמן זה, אתם מייצגים את השלמות של חווייתכם, ולא יכולים שלא להיות מושפעים באופן חזק ממנה. אולם, ישנם זמנים בהם אתם מתגלגלים עם משיכה חזקה יותר לאמונות מסוימות אשר נותנים לכם חוויה ספציפית אותה אתם צריכים. אתם למעשה, הרבה יותר גדולים ממה שאתם יודעים כעת, ובעוד שאתם משחקים על פני כדור הארץ כל תפקיד שלקחתם על עצמכם אשר יכול להשתנות במידה עצומה מגלגול אחד למשנהו.

אתם אולי תהיתם על מה מבוססות אמונותינו, ואם יש לנו מה שאתם יודעים כדת מאורגנת. התשובה הפשוטה היא שאנו מספיק מבינים את האמת ואת האלוהים האחד, שאנו חיים בהתאם למה שאנו מדברים ומבינים שכל נשמה אחרת היא או אחינו או אחותנו. לכן, אהבתנו מורחבת לכל הנשמות, ואפילו לאלה מהחשיכה אשר נראים כישויות בדיוק אותו הדבר כמו האחרים. זה חייב להיות כך כי אתם כולכם הגעתם מהמקור של כל מה שיש, ונטלתם על עצמכם את חוויותיכם כדי להביא את האמת לאחרים. במקום בו אתם עכשיו ברמות הרטט הנמוכות יותר, אתם לא יכולים להיהפך למתעלה מלא ולהישאר איתן, לכן זה הכרחי שאתם  רק תתגלגלו עם רטט אשר מאפשר לכם לחוות כפי שבחרתם. אנו גם מציינים שזו הסיבה מדוע אתם חייבים לכבד את מה שבחרו לחוות נשמות אחרות, כיוון שהכול הוא בעל ערך ויעזור לאחרים להתפתח. חלק מהנשמות בחרו לשרת על כדור הארץ כדי לעזור לאחרים, בעוד שהרוב נוסעים לאורך נתיבם כשהם מנתבים את דרכם חזרה למימדים הגבוהים יותר. אין כמו שאתם אומרים "זבנג וגמרנו" והדרך החיובית היחידה להתפתח היא דרך חוויה אישית, למרות שאתם יכולים גם ללמוד מאחרים אשר הלכו לפניכם.

גם אמא כדור הארץ לוקחת חלק בשינויים, ואלה בקנה מידה גדול מכינים את אלה אשר ישנו את המאוד שטח של כדור הארץ. בהכרח, יהיו בכמה מקומות התפרצויות שלא ניתן למנען, אבל היו סמוכים ובטוחים שכל זהירות תינקט כדי למנוע אובדן חיים. חלקן בלתי נמנעות אבל ישנן גם נשמות שהביעו רצון לעזוב את כדור הארץ. זה עשוי להישמע מוזר או בלתי סביר שנשמות יבחרו לעזוב בדרך כזו, אבל שחרור מהגוף הפיסי הוא מיידי. מתגברים במהירה ושוכחים כל טראומה הקשורה עם כזו חוויה. מוות בתור שכזה הוא ללא כאבים אבל לעיתים קרובות חושבים על כך בצורה שונה והמוות בדרך כלל עקב מחלה נלווית. הבנת האמת בגין חוויה מעין זו כמוות מונעת את מה שאחרת רבים מסתכלים עליה כזמן טראומתי בחייכם. היו סמוכים ובטוחים שברגע שאתם מתים, האהובים שלכם יהיו שם לברך אתכם ולקדם את פניכם בברכה. אולי ההפתעה המבורכת ביותר היא שאתם שוב "שלמים" ובאמצעות כוח המחשבה אתם יכולים גם להפוך שוב לאדם צעיר, בריא וללא הבעיות שעשויות להיות לכם בשעה שהייתם על כדור הארץ.

אני, SaLuSa מסיריוס, ונגעתי היום בחיים במימדים גבוהים יותר, אשר הם רחוקים ממה שחוויתם על כדור הארץ.  האם יכולים אתם לדמיין קיום אשר במגבלות מסוימות, אתם יכולים "לחשוב" על דברים שיתקיימו, לכן כסף אינו נחוץ. זהו אולי השינוי המשמעותי ביותר למרות שכפי שאוזכר לעיל, הסיכוי לבריאות טובה קבועה חייב להיות מוסיקה לאזני אלה אשר היו להם חיים עם בריאות לקויה. יש לכם לצפות לכה הרבה כך שעשו את המיטב כל עוד אתם עדיין על כדור הארץ. אני עוזב אתכם עם אהבתי ועם ברכותי.

 תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge