Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - November 26, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - November 26, 2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 26 בנובמבר 2012  

עכשיו כל יום עשוי לספק את הראיה האמיתית הראשונה על מה שהתרחש מאחורי הקלעים,  ראיה שתעביר לכם את השינויים המתמשכים. לצערנו, התקשורת עדיין נשלטת ולכן היא לא תטפל בחדשות "הטובות". אולם, האינטרנט שלכם הוא כה מהיר שלא תהיה לכם בעיה למצוא התייחסויות לגילוי ולאירועים חזויים אחרים, ולעיתים קרובות מאלה אשר יש להם מקור מידע אמין. עם זאת, אתם עדיין צריכים להיזהר מכמה אתרים הנראים אוטנטים ומדיווחים המפורסמים שמטרתם לבלבל אתכם. כאשר יפורסמו ההודעות האמתיות, לא יהיה ספק במוחכם לגבי האמת שבהן. הגילוי הינו דוגמה לחשיבות עולמית, ובהתאם יינתן למנהיגכם שיתמודדו עם זה. 

עם כל מה שקורה, עדיין שועט קדימה הנתיב של התעלותכם והתעלותה של אמא כדור הארץ, ולא קיימות בעיות. כמו היקום, כולם נמצאים בשלבים האחרונים של מוכנות, וההתעלות שלכם היא חשובה כמו שינויים אחרים כלשהם, אם לא יותר. אתם היחידים שאינם מסוגלים לעשות זאת לגמרי בעצמכם, וכמובן שאנו מהפדרציה הגלקטית של אור ואחרים פעילים מאוד בלסייע לכם. זוהי הפריבילגיה שלנו שבחרו אותנו לתפקיד זה, ולשרת אחרים זו הסיבה לקיומנו. ההתעלות היא רק ההתחלה, ולאחר מכן יש לנו לעשות רבות באופן העברתכם המהירה לתוך שינויים בחיים שבאים בעקבותיה.  אנו מאמינים שרבים מכם מודעים כעת מה המשמעות  שלה עד כמה היא תשפר את איכות חייכם ותשקם את ריבונותכם. במקום שנתיבכם ייברא על ידי אחרים, אתם תבראו את המציאות שלכם. זה יגרום שנשמות עם מוח דומה יהיו ביחד, וזו הסיבה שחלק עם רצונות שונים ילכו בדרכיהם הנפרדות.

אם אתם לוקחים בחשבון שאתם נעים לתוך תדר חדש, אתם תנועו. הבינו שקיימות רמות שונות בתוך כל מימד. ולכן אתם לא תהיו כולכם בתוך אותה רמה, וכמה אנשים ייעלמו מהנוף שלכם. לכן, אנו נדגיש זאת שוב, כל נשמה תמצא את עצמה בדיוק ברמה הנכונה. היא תהיה זו אשר נמצאת בהרמוניה עם הרטטים העצמיים שלהם, במקום שבו הם ירגישו נינוחים ובנוח. זו התשובה המושלמת עבור אלה מודאגים לגבי אנשים אחרים, ולגבי אלה אשר מלווים אותם לרמתם. כאשר מדובר במשפחות,  הרשו לנו להניח דעתכם, כיוון שרוב חברי המשפחה יישארו בדרך כלל ביחד. ברור שאם לאנשים יש דיעות מנוגדות באשר למשמעות ההתעלות עבורם, הם ייצרו מציאויות שונות עבור עצמכם בעולמות מקבילים. לא יהיה הרבה טעם לאפשר לכם בחירה חופשית אם איכשהו היא מוגבלת.

אנשים רבים אינם קולטים את ההיקף האמיתי של השינויים הקרבים, כיוון שזה יהיה די שונה מחוויותיכם הנוכחיות. אם אתם מחפשים את השמיים על כדור הארץ, זה מה שאתם תקבלו, אבל זה כמובן יהיה על כדור הארץ החדש. אחת הסיבות לפחד בחייכם היא אבק, שאתם מבזבזים שעות רבות בנסיון להסירו. לא יהיה יותר אבק בשל הטוהר של האוויר והקרקע מתחת לרגליכם תהיה בעלת מרקם שונה ממה שאתם מכירים עתה. בלי להזדקן או להירקב אין משקע מצמחים או משאר מקורות. נקיון ובהירות הולכים ביחד עם רטטים גבוהים יותר,  מה שנותן לכם טווח גדול יותר של צבעים ממה שיש לכם עכשיו.  לכן, השמיים הם באמת המילה אשר מתארת את המימדים הגבוהים יותר של אור.

קיימת בכדור הארץ פעילות פשע כה גדולה שאתם מבזבזים את חייכם בלהבטיח את בתיכם ואת הרכוש כנגד פשע. ברמה אישית, אתם מפחדים משוד או מתקיפה, או אפילו מגרוע יותר. יקירים, בממלכות הגבוהות יותר, סכנות או איומים מעין אלה פשוט לא יכולים להתקיים, כל הנשמות מבטאות את עצמן באהבה ובאיכפתיות איש לרעהו.  שפע מסלק את הצורך לצבור עושר בכל צורה שהוא עשוי להיות. כשיש לכם כל מה שאתם צריכים, אתם לא חומדים סחורות או נכסים של אחרים. חשבו על הרעיון שלא צריך לנעול את הדלתות ואין צורך להסתיר את הרכוש. אתם תתרגלו בקרוב לשינויים אלה ולא תצטרכו לדאוג לשום דבר, כיוון שהחיים יהיו חוויה אחת מתמשכת בשמחה ובאושר מוחלטים.

קיימות תרבויות רבות אשר משתוקקות להתיידד איתכם, אשר רואות את עצמן על נתיב דומה לזה שלכם. הם כולם דמויי אנוש או דמויי אדם ולעיתים קרובות מחוברים אליכם באמצעות הנדסה גנטית.

בני אדם מטבעם ידידותיים וישויות נעימות, ואתם מושכים ישויות כאלה.  חלקם כבר יצרו כמה קשרים אינידיבידואלים איתכם, אבל אנו שלטנו על קשרים מעין אלה כדי לא להסיח את דעתכם  מנושאים הרבה יותר חשובים כמו התעלות. בפגישות הראשונות איתנו תכירו את משפחותיכם העיקריות אשר כבר חברים בפדרציה.  עד אז, אתם תעלו את רמות התודעה שלכם ובקרוב תזכרו בקשרי העבר שלכם.

כפי שאתם מתחילים להבין, התעלות הינה קפיצה קוונטית ברטט שלכם וברמת התודעה שלכם. בדקו אם אתם מוכנים, חזרו אחורה כמה שנים ואתם בוודאי תכירו בשינוי הגדול בתודעה שלכם.  זו היתה צמיחה הדרגתית בעבר, אבל כעת היא הואצה ואתם יכולים להבחין בהבדל כמעט על בסיס יומי.  אנו מספרים לכם שהאור זורם על כדור הארץ מכל רובעי היקום. מעולם לא הייתם בלי תמיכה, ועכשיו היא הועצמה בשל התקרבותה של ההתעלות. אנו רוצים לראות שכל נשמה שהביעה את כוונתה להתעלות, תעשה זאת כה מלאה באמון ומוכנה היטב.

מעריצים ואוהבים אתכם בכל רחבי היקום, וזה כולל את כל הנשמות מבלי להתחשב באם הם שייכות לאור או לאופל. הסיבה לכך היא שאתם שחקתם את חלקכם בדואליות, ולכן אסור להיות שיפוטי לגבי נשמה כלשהיא. זה לוקח קצת זמן להתרגל לכך כאשר החוקים שלכם מעמידים לדין ועוצרים את אלה שמפרים אותם, ואתם נוטים לשפוט מראש את פשעיהם ולהחליט על עונשם.  אין זה אומר שלא יכולה להיות לכם דיעה, אבל לעיתים קרובות השיפוט שלכם גורר דפוסי מחשבה של אנרגיה אשר מגבירים את הרעיון שלכם על ענישה. אין זה מקומכם להכריע בדברים אלה, ואתם יכולים להיות בטוחים שייעשה צדק, אפילו אם נראה שהם יימלטו עם פשעיהם.  שום דבר לא יכול להיות מוסתר לנצח כך שאף אחד לא יידע על כך, כיוון שהאנרגיה של כל הפעולות ממשיכה להתקיים במישורי האתר.

אני SaLuSa מסיריוס, מרוצה לראות שרבים מתכננים אירוע מיוחד ב- 12.12, שהוא בעל חשיבות גדולה בשיחרור הקידוד כדי להשלים את הכנותיכם האישיות להתעלות.  היו באור, היו אהבה.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey
Source:
The 2012 Scenario

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge