Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 23, 2017


יזה מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 23 ביוני 2017

האירועים על כדור הארץ מתחילים להתרחש מהר ומוצלח יותר כשקארמה שלא נוקתה פותרת את עצמה, וכשאתם חווים זה נראה שנעשה רע יותר. בבקשה זכרו שרק אלה שצריכים לנקות חובות קארמתיים מעורבים באופן ישיר, וזה כולל את אלה שלעיתים קרובות נראים כמשקיפים תמימים. לא סביר כמו שזה נראה לרבים מכם, כול הנשמות המעורבות יכולות לנקות קארמה ישנה, כשהם ירצו להתחיל את המחזור החדש עם מעט יוצאי דופן ככל האפשר. תמיד זכרו שיש להם טרום הסכמים לפני שהתגלגלו, כך ששום דבר שמתרחש הוא בלתי צפוי או מקרי.

אולם, חלק מהנשמות עשויות להילכד באירועים שמשאירים אותם עם חוויה שלא תוכננה, וזה ייחשב במובן מסוים כזכות עבורם. במילים אחרות, התוצאה עשויה להיות בגמול  בעל תיאור מסוים. זה טבעי שאתם מרגישים אהדה גדולה עם כול הנשמות שנלכדו במצבים קרמתיים, כיוון שאתם יכולים ללא לספק להרגיש את היגון והצער הנחווים. שלחו להן ככל האפשר את אהבתכם ואנרגיות ריפוי כדי לעזור להחלמתן. בקרוב מאוד העניינים על כדור הארץ ישתפרו מאוד כשאנרגיות חיוביות של שינוי ישתלטו, כך שחוויותיכם תהפוכנה למקובלות יותר ופחות משובשות.

שלא תיעלם מעיניכם העובדה שאתם חיים בחברה בעלת רצון חופשי וזו הסיבה שאירועים לפעמים הם בלתי צפויים. אף על פי כן, כאשר פעולות נחשבות שיכולות להוביל למהומה והן אינן עקב סיבות קרמתיות, ישויות גבוהות יותר תעשינה את המיטב כדי להשפיע על התוצאה מבלי לבטל את רצונכם החופשי. אולם, זה היה קשה מאוד להנחות אתכם ולשמור אתכם על הנתיב שמרומם אתכם מחוץ לרטטים הנמוכים. שלושת המחזורים האחרונים של האנושות הסתיימו למרבה הצער בכישלון, למרות שזה יהיה נכון לומר כי חוויותיכם אפשרו לנשמות רבות לרומם את הרטטים שלהן, בשעה שאחרים החליקו חזרה. ובכן, עם שמחה ואושר מלאים אנו יודעים שמחזורכם הנוכחי הגיע לנקודה בה ההתעלות מובטחת עבור נשמות רבות מאוד. נשמות של אור עזרו ליצור את הנתיב לכך, בשעה שנתיב אחר הינו פעיל, נתיב שלוקח נשמות לכדור הארץ החדש בו הן תמשכנה את האבולוציה שלהן. אנו מבטיחים לכם שוב כי אם אתם כה רוצים, תמיד יהיה לכם קשר עם נשמות היכן  שקיים סוג של קשר של אהבה. ברטטים הגבוהים יותר, זמן לא נחווה באותו אופן כמו על כדור הארץ, ועובר כה מהר שאתם מבינים תוך זמן קצר שהכול הוא בעכשיו. זה עשוי להישמע כה שונה ממה שהייתם רגילים לו על פני כדור הארץ, אבל הבינו כי אתם ביליתם קרוב לוודאי יותר זמן בעולמות הגבוהים יותר מאשר עליו.

נשמות רבות שואלות מהי מהות החיים ומהי המטרה, והתשובה המיידית היא חוויה. אתם חוזרים באופן הדרגתי לרטטים הגבוהים יותר ותהפכו בסופו של דבר לישות גלקטית, למרות שזה קצת רחוק נכון לעכשיו. מטרתכם המיידית לעלות מעל האנרגיות הדואליות של כדור הארץ חשובה מאוד ושווה היטב כול מאמץ או כל הקרבה שאתם עושים.  אין קיצורי דרך ולכול נשמה יש את אותן הזדמנויות להתעלות באמצעות עליה מעל האנרגיות השליליות של כדור הארץ. זה אתגר קשה  כאשר מסביבכם אנשים החיים חיים "נורמליים" החסרים הבנה אמיתית.

אתם איך לומר, צריכים לבודד את עצמכם כנגד השליליות, באמצעות לדוגמה שמירה על הילתכם שלמה ובמקום בכול הזמנים. זה מושג על ידי כוח מחשבתכם שהוא למעשה הרבה יותר עוצמתי ממה שאתם מדמיינים. בעיני המוח שלכם ראו את ההילה שלכם כמו פקעת מסביבכם, ובתנאי שהיא לא ניזוקה אתם מוגנים. בהנחה שאתם יודעים את הצבע הבולט שלכם, השתמשו בו וראו אותו כטהור, בהיר וללא דופי. סביר מאוד כי לנשמות שליליות יש צבעים כהים וקודרים שחסרים את האור. האנרגיות מורגשות על ידי אנשים אחרים והן אחראיות בחלקן להרגשה של  או אהבה או שאט נפש בחלק מהמקרים היותר קיצוניים. זה מסביר באופן חלקי מדוע אתם מרגישים יותר בנוחות ורגועים עם אנשים מסוימים ולא עם אחרים. המשמעות היא שאתם תימשכו באופן אינסטינקטיבילאנשים מסוימים בניגוד לאחרים.

אתם אולי קראתם כי כדור הארץ מספק הזדמנויות נוספות להתפתח יותר מאשר בכול מקום אחר, כיוון שסביר כי אתם עומדים להתמודד באתגרים בכול יום בחייכם. אלה שהינם בעלי חשיבות עיקרית ללא ספק ניתנים להבחנה, כיוון שהם לא רק טריוויאלים. לכן, היו זהירים באופן בו אתם מטפלים בעצמכם וטפלו בכול האחרים כפי שהיו מטפלים בכם. בדרך זו, אתם לא תטעו, והיו נדיבים במידת האפשר עם הזמן שלכם ועם הסיוע. כתוצאה מכך, נוצרת קארמה טובה ונאספת על ידכם, וזה הרבה מאוד כמו האמרה שלכם "טובה יש להחזיר באותו מטבע". כאשר אתם עובדים בתמורה לגמול, זה שונה בבירור, אבל אם הכוונה היא להיות לעזר זה הופך לחיובי יותר.  זה מסתכם בלעזור היכן שאתם יכולים, ואפילו כמה מילים נעימות יכולות לפעמים לרומם בן אדם.

כיוון שאין אתם יכולים לדעת מדוע נשמה מסוימת בחרה סוג מסוים של חיים, מכאן שכולם צריכים לכבד אחד את השני מסיבה זו. העולם הוא מקום שמכיל אמונות ומנהגים שונים רבים, לכן צריך להבין את אלה באשר למה שהן יכולים לעשות לאבולוציה של הנשמה.  לכול אחת מהן ישנן תורות המנסות לעשות אנשים כמו אלוהים, אבל במספר מקרים הפכו למעוותים, שליליים ומקדמים את עצמם. ביסודו של דבר, הדת היא הדרכה ממושמעת הדורשת צייתנות ומתמקדת על אהבה ועל תפילה. אולם, אף פעם לא היתה הכוונה להפריד אנשים אחד מהשני או לגרום למלחמות היסטוריות רבות  כתוצאה מהן. הדברים ישתנו כשהבנתם של האנשים גדלה והם מפסיקים להיות  כה בטוחים בדת המאורגנת.

זכרו שאתם בני אלמוות ויש לכם את כול הזמן בעולם או מעבר לו, לכן אל תדאגו אם אתם מרגישים כי לא עשיתם מה שהייתם רוצים לעשות. לפעמים, תוכנית חייכם מתמקדת על היבט מיוחד מסוים של חיים שאתם צריכים לחוות יותר אתו. לכן, היו סמוכים ובטוחים שהחיים אינם מבוזבזים אף פעם לא משנה איזה סוג של מצב אתם מוצאים את עצמכם בו,  וכמובן  מדריככם יעבדו אתכם בכול עת. יש להם את האינטרסים הטובים ביותר בלב ויודעים אלו אתגרים קבלתם לפני שהתגלגלתם. אולם, עם הרצון החופשי שלכם אתם גם יכולים ללכת אחר האינטרסים שלכם וניתנות לכם הזדמנויות רבות ליהנות מעצמכם, אבל כמובן לא על חשבון האחרים. ספורט ובילויים דומים מלמדים אתכם איך להיות מתחשבים בזולת ולשחק באופן הוגן.

העתיד אינו רחוק מלהביא את השינויים שהמתנתם במשך זמן רב, ודעו כי האנשים המעורבים אינם עצלים וממשיכים לתכנן תוכניות עבור זה. הבעיה היא עדיין למצוא זמן בו זה בטוח ללכת קדימה באופן גלוי. אולם, באיטיות אבל בבטחה החדשות מתפרסמות ומגיעות מסביב, כך שאנשים יכולים להתכונן.

הימים מתקרבים בהם אתם תוכלו לדבר באופן חופשי על האמת בהתייחס לנצחיות שלכם, והדת תתוקן כדי שתכלול את האמיתות החדשות שעומדות להתגלות. זה יהיה כך כיוון שנשמות רבות תעדפנה ללכת אחר אמונתן לפי שעה.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי ונושא את האנרגיות שלאור ושל אהבה.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge