Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, May 23, 2014

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 23 במאי 2014  

כפי שאנו מודעים על התמונה הרחבה יותר, אנו יכולים להבטיח לכם שנעשית התקדמות טובה, אשר נעזרת בעובדה שאנשי האופל לא יכולים יותר לעשות פשוט את מה שהם רוצים. תכניתם לשליטה  מוחלטת בעולם אינה אפשרית יותר, עם זאת הם ממשיכים ללחוץ בצורה עיוורת ללא כל סיכוי אפשרי להצלחה. בעלי בריתנו ממשיכים לאחד כוחות וכוחם גדל מהר יותר מאשר אי פעם לפני כן. מבחינתנו אנו מתבוננים במה שמתרחש כדי להבטיח שההתקדמות נעשית ללא הפרעה. רבים מכם ממשיכים באופן אינטואיטיבי את התוכנית לעתידכם המוצלח, אשר בסופו של דבר יסיר השפעה או נוכחות כשלהי שאינה בהתאם לאור.  הזמן מגיע כך שהוא ישקף את רצונותיכם לחופש מאנרגיות האופל. כאשר כהרף עין מושגת הנקודה הקריטית, אתם תתרוממו לתוך הרטטים הגבוהים יותר, חופשיים לחלוטין מהאנרגיות הנמוכות יותר. ובכן, נוחו סמוכים ובטוחים מבלי להתחשב באירועים המתרחשים מסביבכם,  בתמונה הגדולה יותר הכול ממשיך היטב.

נכון לעכשיו, הרבה מתרחש על כדור הארץ, ואלה הנמצאים בעמדות כוח אשר עדיין אוחזים ברטטים הישנים, מוצאים שזה נהפך ליותר קשה לכפות את רצונם על אחרים. האנשים התעוררו לתחבולות ולמשחקים שמשחקים אותם כדי למנוע את האור מלהיחשף באופן מלא. הם רואים את ההבטחות והניסיונות המזויפים לשמור את האמת מהם. פעולות מעין אלה לא יועילו כשהאור מתבסס ביציבות על פני כדור הארץ, וממשיך לגדול בקצב מהיר. ההשפעה היא בחשיפת האנרגיות הנמוכות יותר עבור מה שהן, ואנשים לא מוטעים יותר על ידם. האירועים המתרחשים הם עירוב של רמות אנרגיה שונות, אבל בבוא היום הם יתרוממו ויעזבו את הישנות מאחור. אכן, לא יהיה מקום עבורן בעתיד ומגיעה תקופה נהדרת של הרמוניה ושמחה.

כדור הארץ שלכם היה נקודת מוקד לציוויליזציות רבות אשר עקבו אחר התקדמותכם די בתשומת לב. התוצאה היא הרבה יותר חשובה והרבה יותר מרחיקת לכת מאשר אתם יכולים לדמיין, וכל נשמה אשר היתה לה זכות לחיות בו, תהיה נאהבת ומבורכת במידה עצומה. כל אחד מכם הוא חיוני לעתיד הציוויליזציה וחוויותיכם תהיינה רבות ערך לאחרים אשר ירוויחו מכך. ברגע שהניסיון נצבר, אין צורך לכל נשמה המגיעה לאחר מכן, לעבור בדיוק את אותן חוויות. אתם תגלו שהאבולוציה היא קבועה ואלה אשר הלכו בראש יסייעו לאלה הבאים בעקבותיהם. אתם כולכם אחים ואחיות וכאחד אתם נועדים לחזור אל האור.


חוויותיכם בכדור הארץ יכולות ללכת מקיצוניות אחת לשניה, בתלות עד כמה רחוק התקדמתם לכיוון האור. כל נשמה צריכה לנסוע בנתיב מסוים ונמצאת בשלבים שונים של התקדמות. אולם, רבים מכם בחרו להשתתף בחוויית אחרית הימים, כיוון שעברתם דרכה קודם לכן ויחד עם הצלחתכם אתם תוכלו גם לעזור לאחרים לעשות את אותו הדבר. מעבר למימד הנוכחי שלכם, אתם תגלו שזה די רגיל לנשמות אחרות להגיע למטה כדי לעזור לאלה שיבואו בעקבותיהם.  אתם תמיד מרגישים את הדחף להתקדם יותר מאי פעם קדימה עד שאתם חוזרים שוב בשנית לאלוהות.  רבים מכם שמעתם על "נשימתו של אלוהים פנימה ולאחר מכן החוצה בשנית" וזהו גורלכם אשר מוביל אתכם קדימה יותר מאי פעם. אתם כרגע במסעכם חזרה לאלוהות, יצאתם עכשיו מהחשיכה בה חוויתם הפרדה מאלוהים.

הידיעה שאתם כולם אחד, צריכה לעזור לכם לראות אחרים באור חדש, כשאתם כולכם בלתי נפרדים ללא קשר לחוויות שהיו לכם.  עכשיו, אלה מכם שהתקדמו ומוכנים לחזור באופן מלא לתוך האור, יגלו שאתם רואים את הנשמה של האחר בתוך צורה אנושית. אתם תדעו שהגוף הוא רק בית זמני עבורה והחוויה הנחוצה כדי להתפתח.  אינטליגנציה אין בהכרח משמעותה שאדם הוא מפותח באופן רוחני, ואכן כמה אשר נראה כי מנהלים חיים מאד פשוטים למעשה הם מאוד מפותחים. לכן, אל תוטעו מהופעה ואם יש לכם אינטואיציה, אתם תדעו כאשר אתם בנוכחותה של נשמה מפותחת. באופן טבעי במימדים הגבוהים יותר אין בעיות בהבחנה מי מפותח, ואתם תכירו אותם באמצעות האור שלהם.


על פני כדור הארץ ישנם אתגרים כל הזמן ובשעה שאתם לומדים אותם בדרך הקשה, זו גם הדרך המהירה ביותר להתקדם. לימדו שיש לכם תמיד את העוזרים שלכם מסביבכם, והם מוכנים לסייע לכם כאשר נחוצה עזרה. אולם, אין זה מקומם לכפות את עצמם עליכם, ואתם צריכים לבקש את עזרתם כדי לקבל תגובה. זה לא יהיה תמיד בדיוק כפי שאתם רוצים וזכרו שתמיד ישנה תוכנית החיים שלכם שיש לקחתה בחשבון. בוודאי שיש לכם רצון חופשי, אבל באותו זמן נטלתם על עצמכם תוכנית חיים מסוימת שהיא נתיבכם לכל גלגול אחד. זה מבטיח שהתקדמותכם נעשית באופן הגיוני כמה מהר שזה אפשרי. אולם, אתם יכולים תמיד שתהיינה לכם חוויות נוספות במידה ונחוץ, ואלה יכולות לכסות כל שטח בתוכנית החיים שלכם שלא היה מוצלח.


אני, SaLuSa מסיריוס, ומרומם באמצעות צמיחתו של האור על פני כדור הארץ. זה ימשיך באופן מהיר ביותר והורגשו כבר היתרונות מכך.  למרות שישנה עדיין עבודה רבה כדי להתגבר על הדעות הקדומות בין הגזעים, אנשים רבים מתחילים לראות את הקשר ביניהם כולם. אנו נרחיב הבנה זו כדי לכסות את כל הצורות של החיים האינטליגנטים מעבר למערכת הפלנטרית שלכם. החיים שופעים בכל מקום וכאשר אתם מתרוממים, אתם תפגשו ישויות אחרות שגם הן מתפתחות. אתם הורחקתם מהאמת לגבי עצמכם במשך עידנים, אבל בקרוב אתם תלמדו יותר  על העצמי האמיתי שלכם. זכרו שאתם לא הגוף שלכם, והיכן שמתעוררת הנחיצות, אתם יכולים לחוות חיים על פלנטות אחרות מחוץ למערכת השמש שלכם. אתם גם ישות רבת מימדים וניתן לחוות מספר היבטים של עצמכם באותו זמן. אנו מספרים לכם דברים אלה פשוט כדי להרחיב את השקפתכם ואת הבנתכם כדי להכין אתכם לעתיד, כשהזמן מתקרב בו אתם צריכים לדעת את האמת על עצמכם.

אני עוזב אתכם כשיש לכם הרבה על מה לחשוב וגם להרים את תודעתכם גבוה יותר כשאתם כמעט מוכנים לעבור יותר קדימה. אנו כמובן נהיה בהישג יד כדי לסייע לכם להטמיע את הידע הגבוה יותר אשר הולך יד ביד עם תודעתכם המתרחבת. אני מאחל לכם כל הצלחה ושולח לכם את אהבתנו כדי להאיר את הנתיב מלפניכם.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge