Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - April 21, 2017


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 21 באפריל 2017

האירועים נעים יותר מאי פעם במהירות גבוהה יותר והם מובילים לימים בהם תתגלה האמת על קיומכם. במציאות לא נשאר זמן רב לפני שהשינויים מגיעים אליכם, וזה גם יהיה כיוון שאתם מוכנים להם. מטרתכם העיקרית צריכה להיות לשמור על יציבותכם ולשמור על מזג רגוע בכל עת, כשאתם מגלים אנשים רבים ההופכים למודאגים ואינם מבינים מה מתרחש. המהומה והבעיות המתמשכות של פשוט לחיות מיום ליום אינן נעזרות על ידי הקיצוצים הכספיים המתמשכים ואיומי מלחמה. חלק ישאלו מדוע אין אנו מתערבים וכפי שהצהרנו קודם לכן, אתם הם היוצרים של גורלכם וחייבים לקצור את התוצאות. אולם, אין אתם רשאים לנקוט בפעולות שהם בניגוד ישיר לתוכנית עבור האבולוציה של בני האדם שנקבעה על ידי אלה המפקחים על התקדמותכם. כול הניסיונות מעין אלה ייחסמו או יוסטו באופן שימנע את כול השינויים הגדולים מלהתרחש.


החלטות כבר נעשו כדי לשמור אתכם על הנתיב שנותן לכם את ההזדמנות להתעלות בסוף המחזור. סבלנות עדיין הכרחית בשעה שההזדמנות נוצרת אשר תאפשר לכם סוף סוף ללמוד את האמת על עצמכם. אתם נשמות גדולות בדרכן חזרה אל האור מהיכן שהגעתם, והאמת תשחרר אתכם מכול המידע המוטעה שבלבל את חשיבתכם כך שמעטים מאוד מכם מבינים את העצמי האמיתי שלכם. אנו אומרים שוב שאתם ישויות של אור שנפלתן לתוך הרטטים הנמוכים יותר לאחר שקבלתם את האתגר למצוא את דרככם שוב בחזרה. אולם, אתם אף פעם לא הייתם לבד במסעותיכם ומדריככם עוזרים לכם לעקוב אחר הנתיב שנקבע מראש כדי לעזור להתקדמותכם. ניתן לכם רצון חופשי ומכאן נובע שאתם לבדכם אחראים לתוצאה של פעולותיכם, מהן תראו היכן אתם צריכים לרומם את עצמכם.

אם אתם קוראים מסרים אלה, אתם כמעט בוודאות נמצאים על נתיב האור, ואתם הרווחתם את ההזדמנות להתעלות. כדי להצליח אתם צריכים להישאר ממוקדים במטרתכם ולא לאפשר לאירועים חיצוניים להסיח את דעתכם. מתרחשים דברים רבים שהם מחוץ לטווח ראייתכם למרות שאתם עשויים להרגיש את ההשפעות. נכון לעכשיו, הרבה יוצר רושם מוטעה להיכן האירועים הולכים ועד שזה בטוח לפרסם את האמת, זה חיוני לשמור על ראש פתוח. שנה זו היא שנה בה כה הרבה דברים מתרחשים שאתם תמצאו זאת קשה לגלות את האמת, אבל זה יהיה ידוע במהלך השנה הבאה או משהו כזה. זה יתגלה בקצב כך שהאנשים לא יהיו המומים ויוכלו להתמודד עם הגילויים שיראו כמה הייתם מוטעים. האמת נמנעה מכם בכוונה על ידי אנשי האופל שאינם רוצים כי אתם תדעו איזה ישויות גדולות אתם באמת. לא ניתן למנוע את האמת יותר ואפילו עכשיו מתנהלים דיונים לגבי האופן בו הם יכולים להתגלות. אלה מהאור רוצים גילוי מלא כך שזה יכול להיות ידוע לכול אחד.

כול מאמץ שאתם משקיעים כדי להישאר בתוך האור יהיה מתוגמל היטב, והתעלותכם צריכה להתרחש בקלות. כפי שהוסבר קודם לכן, זה תלוי בכם, אף על פי שכול עזרה ניתנת כדי להגן עליכם ולעצור כול התערבות על ידי אלה אשר היו מעדיפים לשמור אתכם בחשיכה. בבירור האור תמיד יהיה עוצמתי יותר מאשר האנרגיות הנמוכות וכול הזמן אתם נשארים בו מבלי שנזק יכול להגיע אליכם. כשיש חריגים זה תמיד בשל סיבות קרמתיות שיכולות להוביל או לתוצאה חיובית או לשלילית. המשמעות היא שכול האירועים במחזור חיים הוסכמו מראש, אף על פי ששינויים יכולים להתרחש. שוב אלה יהיו בהתאם להסכמתכם. הרוב יהיה לתועלתכם, ויכולים לדוגמה להיות היכן שצצה הזדמנות בלתי צפויה לנקות קארמה ישנה שאתם ניצלתם אותה בהצלחה.

נכון לעכשיו, המלחמות לשליטה על כדור הארץ עדיין ממשיכות, אבל לא עוד זמן רב כיוון שסוף המלחמה ממשמש ובא. בבירור אין אתם יכולים לקחת עימות ויחסי מלחמה ופעולות לתוך הרטטים הגבוהים יותר. מגיע זמן בקרוב מאוד בו המלחמה וכול היבטיה לא יהיו אפשריים יותר, והנשמות שימשיכו להיות חלק ממנה ימשיכו עם פעולותיהם במקום אחר. שלום מגיע אפילו שזה עשוי להיראות בלתי אפשרי נכון לעכשיו בהתחשב במצב של כדור הארץ והאנשים עליו. אין להאשים לגמרי את בני האדם בשל המלחמות הרבות שחוו, וסיעות מסוימות כמו האילומינאטי שיחקו בכוונה בשני הצדדים אחד כנגד השני ותמכו בהם עם חימוש. אולם, כדי לגרום לדברים להישמע אפילו מסובכים יותר, חייבים לציין שקארמה שוב מעורבת כך שכול המשתתפים עשויים שתהיינה להם את החוויות שהם צריכים.

ללא ספק, החיים קשים על כדור הארץ אבל היכן במקום אחר היה ניתן לחוות הזדמנויות מעין אלה להתפתח כה מהר. כנשמות של אור מסעכם תמיד מלווים על ידי מספר של מדריכים המגנים עליכם כדי להבטיח שלא יתערבו בחוויות חייכם. כנשמות מפותחות זו דרכן לעזור לאחרים העוקבים ועשויים להזדקק ליד עוזרת. אמא כדור הארץ ביקום היא אחת שהקריבה את עצמה כדי לעזור למין האנושי להתרומם. משימותיה יסתיימו בקרוב כשהיא תתעלה ביחד עם נשמות רבות שהן גם מוכנות. כפי שאתם יכולים לראות, אחרית הימים הן אירוע חשוב מאוד, הנותן לנשמות הזדמנות מיוחדת להתעלות המונית. מחזור אחד מסתיים ואחר מתחיל בנותנו עדיין הזדמנות נוספת לנשמות להתרומם ביחד עם התועלות שמגיעות אתו.

אם הנשמות היו יודעות או מבינות כמה גדול היה הפוטנציאל שלהן, הם היו שוקדות לגלות את הדרך להתפתח אשר היא מבוטאת בפשטות כאהבה אוניברסאלית. זה נשמע קשה כאשר אתם לא הגעתם לאותה רמה כמו לדוגמה שאתם תישמו "לאהוב את האויב שלכם כמו שאתם אוהבים את עצמכם". ראו את הנשמות האחרות כאחיכם וכאחיותיכם היכן שאין קשר לצבע או למנהג לקשר שלהן אליכם. אתם אחד עם כול האחרים וכול החיים הם חלק בלתי מוסבר של אלוהים, וזה ממחיש מדוע אלוהים הוא כול האהבה שניתנת במידה שווה לכול הנשמות, וגם מדוע אלוהים לא מעניש ישות בודדת ויש לו להציע רק אהבה מושלמת. חלק יאמינו במי המכונה שטן עם זאת זו תועבה שנוצרה על ידי בני האדם.

בני האדם הן נשמות מבולבלות פשוט מפני שהם הוטעו קשות על ידי אלה עם סדר יום לשעבד אותם ולמנוע מהם את האמת. אולם, זה יותר לא אפשרי כיוון שהאור עלה באופן נעלה וממשיך לגדול בעוצמה. השמיים הם מקום של הרמוניה ושל אהבה היכן שהכול נמצא במצב של אהבה מושלמת. זה עשוי להיות מחוץ להשגתכם נכון לעכשיו אבל זה סוף המסע שרק התחלתם. חלק מהנשמות נגעו באנרגיות מעין אלה ומספרות על האקסטזה שחוות. שמחה ואושר מגיעים באמצעות אחזקת אנרגית האהבה וכשאתם נותנים אותה החוצה אתם עוזרים לכול האחרים בכך שאתם מרוממים אותם.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי ונושא את האנרגיות של אור ואהבה.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge