Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - December 20, 2013

Mike Quinsey, SaLuSa - December 20, 2013

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 20 בדצמבר 2013

מניחים בצד את המהומה של השנה כשאנשים רבים מתכוננים לחגוג בהתאם לאמונותיהם. זה נהפך למסורת  שגם מתקבלת על ידי אלה שאין להם שייכות מיוחדת לאמונות דתיות. התוצאה היא שכל מיני אנשים מגלים שהם יכולים לבוא ביחד, ומניחים בצד את אמונותיהם השונות ומבינים לחגוג  את האחדות של כל המין האנושי. האנרגיות עולות והרגשה של אהבה לכל האנשים מציגה את הטוב ביותר בהם. פתאום, ישנה דאגה מיוחדת לכל אלה אשר הינם עניים או חסרי כול, לעיתים קרובות בחברה שאחרת היתה יכולה לתמוך בכולם באופן מלא.


מצבים אלה צצים שוב ושוב, ולאט אבל באופן בטוח אנשים מבינים שהם שומרים על האחים שלהם. אלה אשר נסעו רחוק קדימה עם הבנתם יכולים גם לראות שכל החיים הם אחד, ושהם קשורים בקשר שלא ניתן לנתקו ופעולותיהם של כל פרט משפיעות על הכול.  זה כאשר אנשים נוטלים אחריות על פעולותיהם ופועלים להעלאת הרטטים על פני כדור הארץ.  אם רק אתם שומרים על המשך הרצון הטוב אשר התעורר מהזמן כמו שאתם חווים עכשיו, כך אתם מוקדם יותר נעים הרחק מהרטטים הנמוכים יותר אשר לא יכולים להישאר במצב הגבוה יותר שלכם. כשהשינויים ממשיכים כך שהם מסייעים להעלות את אותן נשמות אשר זה עתה מגיחות מהחשיכה.  הם צריכים יד מסייעת לעלות על הדרך להצלחה, ומוצאים זאת קל יותר ברגע שהאחרים יצרו את הנתיב.


באמצעות חיים רבים חוויתם מספר עצום של מצבים אשר סייעו להתקדמותכם. הם אורגנו כפי שכל החיים הינם, לסייע לכם להתגבר על הבעיות שאתם עשויים לעמוד בהן. אין בהחלט שום דבר אשר מתרחש ללא סיבה טובה, אף על פי  שלמיינד האנושי קשה לראות מעבר למה שמתרחש בממלכה הפיסית שלכם. לכל אחד מכם ישנם מספר רב של מסייעים אשר עניינם היחיד הוא להבטיח שאתם מתקדמים באמצעות חוויותיכם. זו הסיבה לכך שאירועי המפתח בחייכם מתוזמרים על מנת לקדם אתכם בהדרגה לאורך נתיב האבולוציה. עם זאת,  ברגעים רבים אתם נדחפים לתוך מצבים כאוטיים שנראה שאין להם מטרה אמיתית כלשהיא. האמינו לנו, יקרים, שום דבר לא מתרחש באקראי ובכל מה שאתם נעשים מעורבים, יש מידה מסוימת של רווח, לא רק עבורכם אלא לכל נשמה המעורבת בכך.


אל תדאגו אם אתם נלכדים במה שברור שמגיע ממקור שלילי, כשנוכחותכם עשויה להידרש לאחוז את הרטטים תחת שליטה. לעיתים קרובות אתם יכולים לספק מספיק אור לרכך או להסיר חלק מהאנרגיות השליליות. היו בטוחים שמשתמשים בכם עבור חווייתכם ומסירותכם להפצת האור, ואף פעם לא תיקראו להתמודד ביותר ממה שאתם יכולים להסתדר בו. מובן מאליו שאתם גם תמצאו את עצמכם מרגישים אי נוחות, אבל לעיתים קרובות זה מבחן כדי להבטיח שאתם יודעים איך להתמודד עם עצמכם. אנו חוזרים, ש"שום דבר לא מתרחש באקראי", לכן תמיד הסתכלו בשיעור שעשוי להתלוות לחווייתכם.

היו בטוחים שאתם מקבלים הפסקות במשך מחזור חייכם, ולא מצפים מכם לשרת את האור בלעדיהן. זה בטוח שאתם תדעו היכן אתם עומדים כאשר אתם הולכים עם הזרם, ומגשימים את תוכנית חייכם. אולם, זכרו שבזמנים שאתם, איך לומר, נלכדים בקארמה יוצאת דופן והיא תציג את עצמה כאשר ידוע שאתם יכולים להתמודד איתה. לכן, אל תפחדו בנסיבות כאלה וקבלו את חווייתכם בלב טוב, והכי חשוב וודאו שאתם לומדים ממנה.

 
בזמן זה באבולוציה שלכם, אתם מתקדמים בקצב מהיר יותר מאשר אי פעם, וכל נשמה היא בהקפה האחרונה של תוכנית חייה בגלגול זה. זה עשוי להיראות לא סביר כשכולכם נמצאים בנקודות שונות באבולוציה שלכם, וזכרו שלא כל נשמה מוכנה להתעלות, או משתוקקת לעשות זאת. הסוף של המחזור הסולרי מתקרב וזה מיוחד כיוון שהוחלט כבר על אחרית הימים, ומבלי להתחשב בניסיונות כלשהם של אנשי האופל לסכל את התוכנית, הם לא יצליחו. ההתעלות מובטחת וצפויה בסופו של המחזור הסולרי.

בינתיים, עזרו במידת הצורך לחבריכם הנוסעים, אבל באותו זמן אל תלחצו עליהם בכך שתכפו עליהם את עצתכם. לפעמים, שיעורים יכולים להילמד באמצעות חוויה ישירה, אף על פי שקבוצת חוויות אינה לא נדירה. נסו לא להיות יותר מדי נוקשים בחשיבתכם והיו גמישים, אף על פי שרבים מכם עכשיו מספיק אינטואיטיביים לדעת מתי לנוע בכיוון שונה. תתמודדו בשלווה ובקלות עם הדברים ואל תתנו להם להשפיע על מה שאתם עושים ונסו לא לכפות מצב, אלא אם אתם יכולים להיות בטוחים בתוצאתו. אתם צריכים לדעת שכאשר העניינים זורמים בהרמוניה, יש מעט עבורכם לעשות.


אתם התכוננתם לתקופה זו במשך אלף שנה, כשאתם תמיד ידעתם שזה יגיע לרומם אתכם מחוץ לרטטים הנמוכים יותר. רבים מכם התעוררו לעובדה, ועכשיו עושים את דרככם בשמחה קדימה עם ציפיות גדולות. אפילו אם אתם לא מבינים באופן מלא איזה זמן נהדר נפתח עבור כולכם, ישנה תחושה של התרגשות בידיעה שעידן חדש עומד להיפתח. זה מאפשר לכם לשקול איזה חיים יהיו ברגע שיוסרו אנשי האופל. כזה חופש מהתערבות הוא משהו חדש, ומאוד קשה להבין אותו בשעה שאתם מתרוממים מחוץ לרטטים הנמוכים יותר.


במשך אלף שנה אתם חוויתם דואליות ברמות כאלה גבוהות, שזה קשה להבין את השינויים הדרמטיים מרחיקי-לכת שכמעט מגיעים אליכם. אולם, הם קרובים להיחשף, ויביאו את ההפתעות הנהדרות ביותר ושינויים מרחיקי-לכת לתדהמתכם ולתענוגכם הגדולים.

 
אני עוזב אתכם עכשיו במה שאני מקווה שהוא הרגשה של שמחה, בידיעה שמסעותיכם במימדים הנמוכים עומדים להסתיים. שמרו על שלוותכם והמשיכו להפיץ אהבה ושלום בכל מקום בו אתם נמצאים.

 תודה לך, SaLuSa.

 Mike Quinsey

שלום חברים, Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge