Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - January 17, 2014

Mike Quinsey, SaLuSa - January 17, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 17 בינואר 2014  

מנקודת התצפית שלנו, כדור הארץ זורח כמו יהלום ברקיע, ומיידע את כל המשקיפים שהאור שוב חוזר. עם הקלט שלכם וסיוענו, הוא ימשיך לעשות זאת, ושום השפעה חיצונית לא תוכל לעצור או לעכב זאת. זה נגזר שמחזור זה יסתיים בניצחון האור, וזה תוכנן לפני עידנים של זמן.

לכן, אתם יכולים לעזוב מאחור את הישן ששירת את מטרתו, ואכן, בסופו של דבר, רק הרטטים הגבוהים יותר יהיו קיימים. עד כה, המחזורים הסתיימו עם שינויים מסיביים בכדור הארץ, עד כי שמעט ראיה נשארה על ציוויליזציות קודמות. אולם, עכשיו השיעורים הנדרשים נלמדו, החוויות הקנו את הההתרוממות הרצויה ברמות התודעה. זה היה נדרש להביא את הנשמות האלה אשר היו מוכנות להתעלות, לרמה בה הן יכולות לעשות כך ולהשלים את חוויותיהן ברטטים הנמוכים יותר. זה נורמלי כאשר מחזור מגיע לשלב של השלמה.

עכשיו, יקרים, אתם יכולים להתמקד על העתיד, ולדעת שעומדים להגיע שינויים רבים אשר יכינו אתכם לרמות אפילו גבוהות יותר של קיום. זה רק טבעי שאתם תשתאו על עתידם של המשפחה וחברים, ורבים מהקבוצות שלכם יישארו ביחד במשך זמן מה העומד להגיע. אם חבר צריך ללכת בכיוון שונה, זה יהיה נכון בשבילם, והם צריכים להשתחרר עם אהבתכם וברכותיכם. אולם, כפי שציינו במסר קודם - קשר האהבה הוא קשר עוצמתי בין נשמות, אשר יישאר ללא קשר למרחק אשר עשוי להפריד ביניכם.

למעשה, האנרגיה של האהבה הינה הדבק של היקום ובלתי ניתנת להריסה. אכן, בחשבון הסופי, אהבה היא כל מה שיש. כמה מכם המכירים בכוחה של אהבה, ומתחילים להבין שהיא האנרגיה מאחורי מה שאתם מכנים "ניסים". דוגמה לכך היא מה שאתם מכנים "אהבת אם" לילידיה ומדוע היא נושאת כוח כה רב לרפא כאשר הצורך מתעורר. לכולכם, במידה מסוימת, יש יכולות כאלה אבל הן נחות רדומות עד שאתם מתעוררים להן.

ככל שהזמן מתקדם, אתם תגלו שלאנרגיות שלכם יש הרבה יותר השפעה על אנשים מסביבכם, ממה שדמיינתם. זה יכול, כמובן, להיות לטוב או לרע, ובקרוב אתם תלמדו לקחת אחריות מלאה עליהן. אם קולקטיב של אנשים לוקחים חלק במדיטצית ריפוי ויש להם פוקוס אחד במיינד, כוחם מוגדל פעמים רבות. זה, אולי, כבר ידוע לכם, אבל צריך להיאמר שבמקום בו הריפוי לא מצליח, זה לא בדרך כלל בשל כישלונם של המרפאים. אלו הם גורמים אחרים כמו הקארמה של הנשמה המקבלת ריפוי, לכן אל תתיאשו אם אינכם מצליחים.

כשאתם לומדים על הדרך בה נשלטתם, אתם תבינו את הסיבה לחיים הרבים שחייתם באשליה. בעוד שזה נכון שאתם יצרתם את מה שמתרחש על בסיס יומי, יחד עם זה לא עשיתם זאת בשעה  שהייתם מודעים לאמת. במשך עידנים של זמן, אתם הובלתם על ידי נשמות עם סדר יום משלהם, אשר פשוטו שמשמעו החזיקו אתכם בחשיכה. הואכלתם בשקרים ובמידע מוטעה כך שזה גרם לכם קושי רב לדעת מה נכון. אולם, אל תתתיאשו, כשבקרוב כוחות האופל יאבדו את השפעתם ועוצמתם עליכם.

שמרו על מיינד פתוח כשכל הגילויים מתגלים, ובאופן אינטואיטיבי אתם צריכים להיות יכולים להיפטר ממידע אשר לא "מרגיש נכון". בטחו במקורות המידע שלכם שניסיתם ובחנתם והיו זהירים באלה אשר יוצרים פחד,כשזו לא הדרך של הגבוהים יותר העובדים עבור האור. כפי שאתם חייבים להיות מודעים, לאנשי האופל יש מידה רבה של חופש לבצע את סדר היום שלהם, כיוון שגם להם יש רצון חופשי. אולם, הם לא יכולים למנוע בהצלחה את האור מלחדור בכל הרמות, וזו הסיבה מדוע הצלחתם תהיה תמיד מוגבלת.

נשמות רבות מנהלות את חייהן בלי שמץ של מושג שהן מנוצלות. אנשי האופל הם מאוד פיקחים בהסתרת השפעתם מאחורי מכובדות או פועלים באמצעות ישויות פחותות. אולם, זה יותר מדי מאוחר בשבילם לעצור את המצעד קדימה של האור, והם נלחמים קרב אבוד. הם כבר יכולים לראות את כוחם הולך ומתמעט ואין דרך בה הם יכולים להתאושש. לכן, אל תפחד מאנשי האופל כשהם עומדים לאבד שליטה על מבנה הכוח שלהם.

המשיכו להסתכל קדימה ביודעכם שעתידכם מובטח באור. כשהזמן עובר, החזקת מקומכם בו תיעשה קלה יותר, כשאתם תחתכו לאט את קשריכם לקשרים כלשהם שאינם מחוברים לאור. רבים נושאים מטען לא רצוי מגלגולים רבים, אבל בתוך תוככם אתם תדעו מהו והוא יעלה על פני השטח לצורך ניקוי. זוהי עובדה שכל דבר מהרטטים הנמוכים יחזיק פחות משיכה עבורכם, ואתם בקרוב תתמודדו עם זה.

אני SaLuSa מסיריוס, שמח לתת מעצמי להתרוממותכם, ומשאיר אתכם עם אהבה מהפדרציה הגלקטית.

 תודה לך, SaLuSa.

 Mike Quinsey

שלום חברים, Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge