Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - September 14, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - September 14, 2012

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 14 בספטמבר 2012                 

 

נשמות אלה אשר שקועות עמוק באמונותיהן הדתיות, תהיינה בין האחרונות לקבל את האמת. בעיה זו היתה צפויה והמורים המתאימים להם שעליהם מתבססות אמונותיהם, יחזרו כדי להסביר מה היה באמת המסר שלהם. במשך הזמן, הפרשנות שלהם השתנתה במכוון ליותר מקום של כוח ושליטה של ידי המבקרים, כך שהמשמעות האמיתית שלהם טושטשה. נוכחותנו והבנתכם את השירות שלנו לכם, סייע לכם להבין שניתן להשיג את הכוונה בהתפתחותכם כאשר אתם יכולים ללכת פנימה ולמצוא את האמת. אין זה אומר בבירור שאתם לא צריכים לשוחח עם אחרים, כיוון שזה תמיד שימושי לשקול נקודות מבט אחרות.

אנו כבר סדרנו את אמונותינו כתורה שאנו תומכים בה, וביטאנו את מקום שירותינו לאחרים בתוך היקום. ברמת הרטט שלנו, רק האמת יכולה להתקיים, ואתם גם נעים לתוכה מאוד בקרוב. לכן, אנו מבקשים מכם להיות פתוחים לרעיונות חדשים שבמונחים כלליים מבוססים על האחדות של הכול מה שיש. הבעיה שיש לכם היא בכך שהציוויליזציה שלכם  הפכה למחולקת ומופרדת לתוך פלגים רבים כל כך, שתמצאו זאת קשה לדעת למה להאמין. בנוסף לכך, זה גרם למאבק שלחמתם בתוך עצמכם, להוכיח מי צודק ומי טועה.

הסובלנות על כדור הארץ אינה מצויה בשפע, והיא נגרמת על ידי אלה שמנסים לשמור על כוחם בין בדת או בפוליטיקה. אנו מעודדים אתכם לקבל  את העובדה שנשמות אחרות לא תהיינה בהכרח בשלב ההבנה שלכם, ולהבין שעם הזמן כולם יתפתחו בהתאם לקצב שלהם. אין להציק לאף אחד בשל אמונותיו, ועם זאת אין הם צריכים לנסות לכפות אותם על אחרים. התקופה שאתם עוברים דרכה מראה כמה תלויים אתם כולכם אחד בשני, וזה לעיתים קשה להביא אתכם ביחד.

אנשים מבינים שההבחנה המעמדית המבוססת על אושר וחינוך שומרת על ההפרדה במקומה, ולכל אדם צריכים להיות הזדמנויות שוות. חלק הגיעו מרקע מקופח וזה משהו שיטופל עם השינויים. כולם ייחשבו שווים כפי שהם בעיני האלוהים, מבלי ליחס חשיבות איזו קארמה הם משרתים. אכן, באחרית הימים האלה, רבים מכם מתמודדים עם כל מה שנדרש כדי לנקות זאת. הרבה מכך מתייחס ליחסים בין איש לרעהו וחלק לומדים כמה שיעורים קשים. ניתן למעשה לתחום את הדאגה לשיעורים קלים, כאשר ברור שרמות התודעה שלכם הורמו.

ברגע שאתם עולים, זה יהיה מאוד שונה ממה שחוויתם במימד הנוכחי. האכזריות והמאבק שהתמודדתם באופן נורמלי, לא יתרחשו יותר, כיוון שתהיה הרמוניה ושיתוף פעולה מלא כשכולם יעזרו אחד לשני עבור הטוב ביותר. אתם תפגשו את השומרים שלכם ואת הישויות המלאכיות שעמדו לצידכם חיים אחרי חיים. תהיה לכם רמת תודעה מפותחת שתעניק לכם הבנה גדולה יותר על כל הדברים, ואתם תהפכו באמת לישות גלקטית. הציוויליזציה שלכם כבר חברה בפדרציה של אור שלנו, והמקום מחכה לכול אלה שרוצים להצטרף אלינו.

מחכים לכם חיים נפלאים אשר ישחררו אתכם מהחשיכה שליוותה אתכם במסעכם דרך המימד הנוכחי שלכם. אתם עשיתם את חלקכם וזהו הזמן לצאת ממעגל הלידה מחדש שחוויתם. בעתיד, אתם פשוט תשנו את גופותיכם כשתחשבו שזה הכרחי, כיוון שריקבון ומוות טבעי לא יהיו חלק מחווייתכם. כפי שאתם בוודאי מודעים, אתם גם חיים מאות בשנים כפי שאתם סופרים זאת, אבל ללא הזדקנות ובמקום זאת תשמרו את גופכם במצבו המעולה. יהיה לכם את כל הזמן שאתם צריכים כדי לבצע את תשוקת לבכם, ובניגוד למה שקורה בכדור הארץ, לא תזדקקו לכסף לעשות זאת כיוון שלא יהיה צורך בכך.

הרבה ממה שאתם רואים כחלק חיוני מחייכם כעת, לא יהיה בו עוד צורך, וכשתוותרו על חפצים חומריים הם יוחזרו למקור ללא בזבוז. בזמן, יהיו לכם כלי הרכב האישי שלכם, אבל תצטרפו לאחרים לטיול בין מימדים לתוך מעמקי החלל. אתם קוראים לכלי רכב הגדולים ספינות-אם וכמה יהיו ערים לזכויותיהם. אתם תוכלו לנסוע סביב באחת מהשנים באותה העת, ולמצוא את כל צרכיכם הזמינים בכל הזמנים. הם לגמרי מספיקים באופן עצמי ומנצלים אנרגיה חופשית שנמצאת כולה סביבם. בנסיבות אלה, חיים רחוקים משיעמום, ותמיד מציעים תחושה של התרגשות כשאתם נוסעים לתוך הבלתי נודע.

אתם תבחינו שהיכן שפגשנו את אנשיכם, הם העירו  כי העור שלנו כביכול הדוק כחתיכת בגד אחת. זה מכיוון שהם חשבו שזה מתהווה ופשוטו כמשמעו העור השני שלנו, ומלווה בכל רגע את הגוף שלנו. בניגוד לכם, כאשר אנו נוסעים, אין אנו צריכים לקחת מזוודה מלאה עם חפצים חיוניים. במובן זה, צרכינו מאוד מוגבלים, לדוגמה, אין לנו מטלות יומיות כגילוח או דרישות גוף אחרות. יהיה לך די הרבה ללמוד כאשר תתחילו את החיים החדשים שלכם, עם זאת הם בשום מקרה לא מסובכים כמו החיים על פני כדור הארץ. חיים במימדים גבוהים יותר הינם שמחה וכה מספקים בכל המובנים.

כשאתם עצובים, רק זכרו היכן נמצא העתיד שלכם, וההתעלות הנפלאה שתתחיל פרק חדש לגמרי בהתפתחותכם. הכאב והסבל שאתם חווים יעברו, וזיכרונות מעין אלה ייעלמו בסופו של דבר בעבר ויישכחו סוף סוף. אז, שמרו על המבט שלכם על מה שעומד לבוא ולא על מה שהיה, ואל תתירו למחשבות שליליות להסיח את דעתכם.  אין חשיבות למה שמעלים הפחדים באמצעות החדשות או הספקולציה לגבי עתידכם, הכול יהיה קצר ימים. עד שיוסרו אנשי האופל, הם עדיין ינסו להפריע בהתקדמותכם, מאמינים שאיכשהו הם עדיין יצליחו. הם ילמדו שנשאר להם מעט כוח, והם לא יכולים לחזור לרמת השליטה הקודמת שלהם.

אני SaLuSa  מסיריוס, מביא את מיטב האיחולים של הפדרציה הגלקטית עבורכם, וסיום מוצלח לחייכם. עבדתם קשה ובמשך זמן רב להשיג זאת, ומגיע לכם לחוות הגשמה מספקת ביותר.

תודה לך SaLuSa.

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge