Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, March 14, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 14 במרץ 2014

יקרים, אתם נגררים בדרך זו ובדרך אחרת עד שאתם נעשים די מתוסכלים או מבולבלים. הסיבה היא שכה הרבה מתרחש, הכל בבת אחת, ובעמדתכם אתם מוצאים זאת קשה לדעת לאן זה מוביל. הישארו ממוקדים על עמדתכם ונתיבכם והמשיכו להפיץ את האור, כיוון שזה נדרש יותר מאשר אי פעם. כה הרבה אנשים מבולבלים ומודאגים לגבי העתיד, וזה לא מפתיע כאשר כה הרבה משתנה. זמנים אלה גם נותנים לאנשי האופל וההזדמנויות של חבריהם להוסיף לבלבול, כשהם יצטרכו בקרוב להודות שזמנם הסתיים. אכן, הם יגלו שהם מאבדים את כוחם ואת השפעתם. זה הכול חלק מהשינויים שמתרחשים בכול רחבי הפלנטה שלכם, אשר ימשיכו עד שהעידן החדש באמת ישתרש.

הישארו סמוכים ובטוחים שאנו נוכחים כדי להבטיח שהעימותים לא ייצאו מכלל שליטה ומלחמה היא לחלוטין לא באה בחשבון, וכבר זה די הרבה זמן. אנו גם במוכנות למשהו שציפינו לו במשך שנים רבות רבות והוא חזרתכם אל האור. יהיו חגיגות ברחבי העולם בשל ההבנה שלאנשי האופל אין יותר את הכוח להפריע בהתקדמותכם, או למנוע את ההתבססות של שלום עולמי. אתם יכולים להרגיש בעלי זכויות מיוחדות שניתנה לכם ההזדמנות להיות נוכחים במהלך השינויים שקורים. אתם יכולים גם לתת לעצמכם טפיחה על השכם, שאתם הרווחתם את ההזדמנות שניתנה. לכל אלה הנוכחים על כדור הארץ אשר עובדים עבור האור יש תפקיד חשוב לשחק, אבל אל תדאגו אם לא נראה לכם שאתם עושים משהו במפורש. כל עובד אור ישחק חלק בהפצת האור, וזה כבר בשליטה. אתם תסתכלו על הזמן הזה בגאווה בשל תרומתכם, ותהיו שבעי רצון שהיה לכם חלק בצוות אשר לקח על עצמו את האתגר.

הבנקאים שנחשפו מי הם באמת, יש להם מעט בושה או בכלל לא בגין תאוות הבצע שלהם וההימור הפזיז עם כספים שהופקדו בידיהם. אין גבולות ליהירותם ולפזיזותם עם כספם של אנשים אחרים, אבל בשעה שהם מרגישים בטוחים, עצם המבנה של הבנקים מתפרק. לפני שזה מתרחש, יתרחשו שינויים רבים אשר ישתמשו במומחיותם. אנו מדברים על זמנים שהם רחוק קדימה עם זאת כשאתם מתקדמים, זה יהיה גלוי שאין צורך יותר במערכת המוניטארית. בטווח הארוך, הבנקים בסופו של דבר ייעלמו כשאין להם תפקיד לשחק בחברה ללא כסף. כגזע, אתם כבר מרוממים באופן קולקטיבי את רמות תודעתכם גבוה יותר, והאנרגיות הנכנסות תיקחנה אתכם במהירות למימד הבא. אלה אשר בוחרים בנתיב אחר, ינועו בטבעיות לרמה או למקום מתאימים, כדי להמשיך את חוויות האבולוציה שלהם. כולם ימצאו את עצמם בדיוק במקום שצריך להיות מתאים לשלב האבולוציה שלהם ולחוויה שהם צריכים.

נציין שלכל אחד בלי יוצא מן הכלל ישנה תוכנית חיים, המסודרת כדי לתת להם את ההטבות הטובות ביותר מהתגלמותם. זה בדרך כלל מסודר אתכם וסיפרו לכם אילו חלקים אינם ניתנים למשא ומתן כיוון שהם חיוניים להתקדמותכם, ולעיתים קרובות בעלי אופי קרמתי. ברור שהחיים יהיו מבוזבזים אם הם היו מסודרים באקראי וחייבת להיות תוכנית חיים שנושאת אתכם קדימה. אם אתם נכשלים להשיג את המטרות שהסכמתם להם, אין הטחת האשמות כנגדכם, כשאתם יכולים להתחיל שוב את האתגר בחיים שלאחר מכן. לכן, אל תדאגו אם אתם מבינים שנכשלתם להשיג כול היבט של תוכנית חייכם.

עבור עובדי אור רבים, תקופת חיים זו תהיה האחרונה במימדים הנמוכים יותר, ואתם עשויים להבין היטב באופן אינטואיטיבי שזה יהיה כך. אחרי שביליתם כה הרבה זמן בהם, לכל נשמה ניתנת כל עזרה ככל האפשר כדי להעלות את עצמם. אכן, סייעו לכם בכל חייכם, אבל כאשר הרטט נמוך בצורה יוצאת מן הכלל, לאור קשה לחדור את החשיכה. אולם, כל נשמה תשיג התקדמות כלשהי וזה נבנה עד שאתם חיים ביציבות בתוך האור. נראה כי חלק מסביבכם נלכדים באנרגיות הנמוכות יותר, וחיים את חייהם יד ביד עם אנשי האופל. אל תהיו פזיזים לגנות אותם, כיוון שזה לא ניתן לנשמות אחרות שידעו את האופי המדויק של תוכנית חייהם. ישנם אירועים בהם נשמות של אור מבצעות שירות לאור בשעה שהן עוטות כזו גלימה. הכי טוב הוא לחסוך בשיפוט או יותר טוב עדיין שלא יהיה כלום בכלל.

אני, SaLuSa מסיריוס, ומרוצה לחזור אחרי הטראומה שמייקל חווה. זכרו כי מה שלכאורה חוויה שבוזבזה, יהיה לה תמיד ערך וישנם ללא ספק שיעורים שיילמדו באופן מקיף. בנסיבות מעין אלה, אנו מרוצים כאשר תגובתכם לכאלה אירועים, היא להמשיך לעבוד באור ולשמור על גישה רגועה ומדודה לבעיותיכם. אתם כמובן לא לבד מתמודדים בזמנים הקשים יותר, אבל האתגר הוא עבורכם להתמודד איתו. אין אנו יכולים לעשות זאת בשבילכם כי אחרת תאבד ההזדמנות להעלות את הרטט שלכם. הישארו ממוקדים באור ודעו שמסעכם ברטטים הנמוכים יותר כמעט נגמר. אני עוזב אתכם כולכם עם ברכותיי ואהבתי.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinseyעדכון מ- Mike Quinsey

התחלתי לתקשר מחדש את SaLuSa ממש אחרי שיצאתי מתקופה מאוד מתסכלת, במהלכה המחשב שלי קרס לגמרי. למרות שיכולתי לקבל את המיילים שלכם, לא היתה לי כל דרך לאפשר לכם לדעת שאני לא יכול לשלוח חזרה תשובה או את מסרי SaLuSa. אולם, בעת בה אבדתי כמעט את כל רשימותיי/התיקים שלי, אני חוזר אולם אני עדיין צריך להתקין מחדש את ה- SKYPE ואני מרגיש שאני צריך גם את עמוד השער וגם FTP.

אני מאמין שעם מה שקרה, כמה פרטי מינויים אבדו, אז בבקשה זכרו שאתם יכולים להדפיס את המסר דרך דף האינטרנט בתוכנת ה-Window:

http://www.treeofthegoldenlight.com/Mike%20Quinsey/Channeled_Messages_by_Mike_Quinsey.htm

הייתי רוצה להודות לכל אותם אנשים שכתבו לי בשעה שהמחשב שלי קרס. היו כה רבים שאני מאמין שהם יקבלו את תודותיי לכם כולכם עבור ההתעניינות הנעימה בשלומי. אני בסדר ומצפה לשנה מרגשת כאשר הבטחות רבות צריכות לצאת אל הפועל. אם נראה שפרטיכם אבדו, הייתי רוצה להזכיר לכם איך להיכנס לרשימת המינויים של מסריי. כדי להיות מנוי על מסריי, היכנסו לכתובת הבאה באינטרנטhttp://treeofthegoldenlight.com/new_subscribe.html ואז ללחוץ על: הירשם ל:

Tree of the Golden Light Weekly Message. זה ייפתח רשימת מנויים - לכו לתחתית הבקשה “Membership to the Mailing Listhttp://treeofthegoldenlight.com/new_subscribe.html” והכניסו את המייל שלכם פעמיים כפי שנדרש. לחצו על “Send” ואם הצלחתם, יישלח לכם מייל אישור.

Steve Beckow שלח בקשה לתרומות שיכסו את עלות ההחלפה/התיקונים של המחשב שלי. למרבה הצער, התברר שהמחשב לא ניתן לתיקון תמורת עלות יחסית נמוכה כך שאני לא משתמש בתרומות, ואני מוקיר תודה עבור הנדיבות והמחשבות הטובות שבוטאו על ידכם. אני שולח את תודותיי לאנשים הבאים אשר תרמו, ומציע שהם יבקשו את הכסף חזרה או יחכו עד לחודש הבא בו הכסף יוחזר בכל מקרה. האנשים הם :

Eileen Storey – Lucinda Randolph – James Doolittle – Fern Rancourt – Charles Osborn – Frank Bienert – Steve Reusing – Matt Muckelroy – Gillian Hopkinson – Harrigan Logan and I also had one from the Hope Trust.

באהבה ובאור - . Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge