Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - January 13, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - January 13, 2012

 

אתם נוהגים לומר "אין שוטה כשוטה זקן" וניתן להחיל את החכמה הזו על האילומינטי משום שהם מהדור הקודם. הם חרגו בהרבה מהזמן שהוענק להם כדי להתפטר, וכעת יש לתת לאנושות את ההזדמנות שנמנעה לאורך אלפי שנים, לתבוע את מה שמגיע לכם. ההירארכיה הרוחנית איפשרה להם לצאת ממצבם באופן שיבטיח את בטחונם, כך שהם ישמרו בבטחון עד שיקראו לתת את הדין על הפשעים שביצעו כנגדכם. אנחנו פשוט רוצים שהם לא יעמדו בדרככם כך שהדרך להתעלות תוכל להיות פתוחה, ובעשותכם זאת תדעו שהיא תתקדם ללא הפרעות. טקטיקות של עיכוב לא יביאו אותם לשום מקום, שכן זמן האור האלוהי לקפיצה קדימה נראה קרוב, מה שיאפשר לנו להשתמש בכל אמצעי שרק נרצה, לשלוט בכוחות האופל. הם נתמכים בכח קטן אולם הוא מפוזר רחוק ועיקר יכולתו היא ליצור טרדות וכאב. גם הם מאוכזבים מאחריותם, שכן ביצת הזהב לא תמצא בקינם והם עתידים לגלות שיש תגמול קטן מאד למה שהם גרמו.
 

לנו יש את המענה לבעיות העולם, אך איננו יכולים לכפות זאת עליכם, אך בעדיונות נניח את התפיסות הללו כך שתוכלו למצוא אותן. זה נכון, חלק כבר ידוע ודובר בכך בפתיחות, אך נדרש הרבה בכדי לשכנע ללכת קדימה. לבני אנוש יש נטיה טבעית להאחז במה שיש להם, וזה לוקח זמן לשכנע אותם בנחיצות של משהו חדש. למשל היתרון של NESARA (National Economic Stabilization and Recovery Act) ידוע כבר שנים רבות, אך דרש תעמולה רבה על מנת שיגיע לאלו שיש להם השפעה מספקת בכדי שיהפוך למציאות. בוודאות מחיקת חובות זהו המענה היחיד בכדי לצאת מהבוץ בו שקעו מדינות רבות, שאין להן כסף ממשי לשלם את ההלואות שלקחו. מי הוא שיהיה אמיץ מספיק בכדי לקדם את ההצעה הזו קדימה? ובכן, אם תתבוננו סביב תראו שיש מועמד אחד לנשיאות שכבר הציע זאת. בוודאות תהיה התנגדות רבה לכך, בעיקר מטעם מי שיש לו אינטרס לשמר את הסטטוס קוו ואת הונם בכיסם. תראו שברגע שיהיו ממשלות חדשות והישנות לא יוכלו יותר להמשיך לשלוט, יתרונות רבים יגיעו. יש סדרי עדיפויות טבעיים, אך גם כך לא יהיו עיכובים רבים מרגע שתוכלו לומר ש"המחיר ידוע".

 

עלינו לשמור את תכניותנו סודיות, אפילו אם כוונותינו ידועות, וכך אנו מצפים להתקדם מהר יותר. אנו נעים עם הזמן, ומשום שאנו מאד גמישים עדיף שלא נתחייב על מועד מסויים. אך יהיה זמן בו האפלים יהיו מחוץ לתמונה, כאשר נוכל לפעול באופן גלוי יותר, ונוכל לאפשר לכם להיות יותר בעניינים ולערב אתכם יותר בפעילותנו. אחרי הכל זו הארץ שלכם, מחזור הדואליות שלכם וההתעלות שלכם, ואנו רוצים שתהיו מעורבים יותר במהלך הסיום. חלק מהדברים כוללים טכנולוגיות מתקדמות, שכרגע גבוהות מדי עהורכם מכדי שתוכלו לקחת חלק, אם כי יהיו כמובן כמה יוצאי דופן. בעתיד, רבים מכם יצטרפו לפדרציה הגלקטית בעבודתם, ולכן זה רק נכון שתתחילו לערב את עצמכם איתנו. נרחיק ונאמר שלכן אתם כאן היום ולכן התכוננתם לעבודה מסוג זה. כוחות האופל אולי היו מאד חכמים או אולי נאמר ערמומיים לשטות בכם זמן כה רב, אך כישויות של אור לא תהיו יותר מושפעים ממעשיהם יותר. כמו כל נשמה, הנחתם לעצמכם להיות פתוחים לתדרים נמוכים והתמקדתם זמן רב מדי בפעילויותיהם המצמיתות מפחד, אז כן, היו ערניים לגבי מה שקורה אך נועו מהר והניחו זאת מאחוריכם.

 

הזמנים בהם אתם מצויים הנם כה לא יציבים ויחד עם זאת, כאשר אתם מתבוננים לאחור  הם יכולים להיות כל כך מעניינים. הם מראים לכם מה קורה כשאתם מאבדים את דרככם, ושוכחים שאתם מהאור. אולם בעוד זה היה ידוע שתזרקו למטה אל האנרגיות הנמוכות, האופן בו תנתקו את עצמכם מהאמת שלכם לא היה ידוע. זה נכון לכל אחד ובאופן טבעי כמה מכם נפלו עמוק יותר מאחרים. מה שמדהים הוא ההתקדמות שלכם שכן הוויות אור נשלחו לארץ כדי לעזור להעלות אתכם שוב. בתוך שתי מאות שנים בלבד הצלחתם לבנות רשת מדהימה של אור סביב כדור הארץ, וזה מתקיים כמה שעוזר להתמיר את רב האופל שקיים. זה שוב מה שסייע  להנמיך את עצמת אנרגיות האופל, ולשחרר אנשים ממה שבו נאחזו. זה היה מאמץ אדיר שהצליח בזכות התכוונותכם הנחרצת לכונן את האור על פני כדור הארץ.

 

מהמקום הגבוה שממנו אנו משקיפים עליכם מטה אל הארץ היפה שלכם, אנו נעצבים לראות את מידת הנזק שנגרם. אמא אדמה היתה פעם גן עדן ואחת הפלנטות היפות ביקום. בעזרתכם, נוכל לתקן את הנזק ולעשות שוב את הכל טוב, כך שזה יוחזר למצב הראשוני. משם עוד נוסיף את מה שנדרש לכם לעשות זאת לפלנטה מדהימה, שתהיה היהלום בכתרו של אלוהים. ביטחו בנו יקירים, לא יהיו לכם מגבלות, וכמה שמחים ומאושרים נהיה כולנו. 

 

אני סלוסה מסיריוס, נהנית מהתקופה הזו, שמתמירה אתכם אל גבהים חדשים, משום שאתם יכולים לחוש כמה אתם קרובים להתעלות. העבודה הקשה שעמלתם עליה תשולם לכם עכשיו, כאשר הדרך להצלחה תפתח לכם, וההכנות יגיעו להשלמה בברכת האל.

 

תודה לך סלוסה,

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: ZoharDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge