Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - August 12, 2016


מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 12 באוגוסט 2016

אתם מתקרבים במהירות לזמן סיום של השינויים השונים הנמצאים בעיצומם. המתנתם בסבלנות לסימנים החיצוניים המעידים כי הכול מתחיל לתת ביטוי ולוקח אתכם במהירות להתעלות. העניינים נמצאים בשלב בו השערוך מחדש של המטבע של כל מדינה מתרחש. המטרה היא להבטיח שכל שינוי ישקף כיאות את המצב והפוטנציאל של כל אחת, כך שאתם יכולים לפעול בשוק שמיצג חליפין הוגן. השינויים יבטיחו שיהיה שוויון למטרות מסחר. צריך להיות הסרה של המחסומים של הסחר הישן כך שכולם יכולים לפעול בשוק חופשי. הזמן ימיין את תחומי החליפין היכן שיש צורך בהתאמה.


אירופה נמצאת במצב של מהומה כשהשפעות לאחר היציאה מהאיחוד האירופאי מורגשות. זו היתה תוצאה רצויה וזה ייפתח את הדרך למדינות נוספות לעקוב אחר זה, כך שזה יעצור את תוכניות האילומינאטי לשליטה בעולם. נכון לעכשיו, אנשים לא יכולים לראות את הפוטנציאל של השיפור או להבין שלקחתם צעד לכיוון חופש. השינויים לא מגיעים בקלות אבל היו סמוכים ובטוחים שכל מדינה מקבלת הדרכה בהתאם לקארמה שלהן. כאשר המחסומים מוסרים כך שאנשים יגיעו יותר להיות ביחד, מכירים שהם כולם אחד על הנתיב לעולם חדש. הכול יתפתח באופן מושלם ויגשים את צרכיה של כל נשמה בהתאם לתוכנית חייהן.

חוצנים רבים ממתינים להזדמנותם לפגוש אתכם בשנית, ולהכיר לכם מחדש את משפחות הכוכב שלכם. כולכם הגעתם מהפלנטה האישית שלכם ובני מינכם עקבו מקרוב אחר התקדמותכם. אתם הם אלה אשר נענו לאתגר לעלות שנית לתוך האור, באמצעות התגברות על ההפרדה הקשורה בדואליות. האירוע שימש גם לעזור לאחרים הלכודים ברטטים הנמוכים והיו מסוגלים לקבל השראה ולרומם את עצמם מחוץ להם. עבור חלק ההתקדמות עשויה להיות איטית, אבל עם כל עזרתכם שניתנת שם אין סיבה מדוע הם לא יגיבו. חלק כמו האילומינאטי עדיין מסרבים בעקשנות לחזור אל האור ואל האהבה, מעדיפים להתענג על כוחם על נשמות אחרות.

ישנם חלק מכם אשר תוהים מה מטרתכם היא בהיותכם על כדור הארץ, כיוון שהחיים נראים חסרי כל כיוון. היו סמוכים ובטוחים שלכל חוויה יש ערך ולא כל נשמה מסיימת את נסיעותיהן עם סיום דרמטי. במידה מסוימת זה תלוי בקארמה שלכם כיוון שבסוף המחזור היא חייבת להתנקות. לכן, אפשר להבין מדוע לחלק מהנשמות יהיה זמן טרוד לנקות את הקארמה שלהן בשעה שאחרים יהיה להם מעט מאוד להתמודד איתו. אל תדאיגו את עצמכם לגבי הפרטים אבל כאשר אתם מתעמתים עם האתגרים שלכם, טפלו בהם ככל האפשר באופן פסיבי. זה צריך להיות הזמן האחרון בו תעברו דרך תקופת ניקוי מעין זו.

חלק מהנשמות הפכו לדי קשורות לאמא כדור הארץ ותתקדמנה אתה לכדור הארץ החדש. אחרות תעדפנה "ללכת הביתה" לפלנטה שלהן היכן שהן תמשכנה להתפתח. החיים אף פעם לא עומדים בשקט עד שאתם משיגים מצב מלא של שלמות, על ידי חזרה לאנרגית האהבה, היופי והשקט של השכינה. אלוהים שואף ואלוהים נושף והנשמות נשלחות החוצה כדי לזכות בחוויה נוספת. יכול שאתם סיימתם מסע מעין זה אבל במהות אתם אותה נשמה כל פעם.

זכרו שדרך כל חוויותיכם אתם יוצרים את עתידכם האישי. זה רק נקבע עבורכם כאשר אתם מנקים קארמה וצריכים חוויות מסוימות כדי להתקדם. על מה שאתם מתמקדים זה מה שאתם מקבלים, לכן חשבו בזהירות באשר למה שאתם מבקשים עבור עצמכם, ואל תסתבכו בנושאים שליליים למרות שאתם יכולים בביטחון להיות משקיף. באמצעות החזקת מקומכם באור אתם מהווים דוגמה לאחרים על מה שניתן להשיגו.

אנשים ברחבי העולם מתעוררים אל האמת של הווייתם, וכשהזמן עובר האמת השלמה תצא. אתם מאמינים מעט מאוד שהיא מהמראה החיצוני שלה, והייתם דרך חיים רבים חיים בחלום רחוק מהמציאות האמיתית שלכם. אתם למעשה הייתם עצורים ובכוונה כל הזמן למטה כדי למנוע מכם ללמוד את האמת. בנוסף על כך, אפשרו לכם לעיתים רחוקות לחיות בזמנים שלווים, כיוון שעימותים החזיקו אתכם במצב של פחד עם סיכוי קטן לשלום. אולם, מצב זה ישתנה בקרוב מאוד כשהאנשים באים ביחד ויוצרים את עתידם האישי של אושר ושל שמחה.

אתם כול הישויות השליטות המיועדות לחזור לרמות העליונות היכן שאתם תשיגו תודעה מלאה. זה היה גורלכם מאז שהתחיל מחזור השמש לפני כ-25,600 שנים כאשר עזבתם את הרטטים הגבוהים כדי לחוות נפרדות. זו היתה חוויה קשה וארוכה אבל היו לה רגעים מתוקים שלה, ואתם למדתם רבות מהן. אתם למדתם את הזכות לפעול כפי שפועלים המאסטרים שאתם עומדים להיות, ותיהנו רבות מחוויותיכם במימדים הנמוכים. הם יאפשרו לכם לעזור לאחרים דרכם בשל המקור הראשון שלכם של ידע.

אין זה משנה כמה הרבה אנשי האופל החזיקו אתכם לאחור, ההתפתחות התרחשה למרות מאמציהם, ואתם עכשיו מספיק מתקדמים ומודעים להתחיל להבין את האמת של קיומכם. באמצעות הכרת הפוטנציאל האמיתי שלכם, אתם רוממתם את עצמכם מחוץ לרטטים הנמוכים לתוך האור. עדות לשינויים מעין אלה מעידה באופן חזק על ידי ההתקדמות בטכנולוגיות החדשות אשר תעברנה אתכם לתוך תקופה חדשה של התקדמות. ברגע הנכון הן תהפוכנה לידע ציבורי ותאפשרנה להתקדמות לקפוץ קדימה. זהו משחק המתנה שהכרחי כדי להבטיח שכאשר זה הזמן להתקדם, זה בטוח באופן מושלם מהפרעה.

מסעכם הארוך דרך דואליות הוא כמעט ועבר ואתם עכשיו בקטע של בדרך הביתה. מובן מאליו שישנה עבודה רבה לעשות כדי להניע אתכם לתוך העידן החדש, אבל בקרוב אתם תשתחררו מהבקרות שהטילו עליכם האילומינאטי. החופש מתקרב והחגיגות תוכלנה להתחיל בקרוב. אי השוויון והחוסר יטופלו בקרוב וצעדים ראשוניים קרובים למתן ביטוי. לכן, אל תתייאשו כשהבעיות מובאות על פני השטח לצורך ניקוי. תקופה זו תעבור מהר יותר מאשר אתם עשויים לדמיין, כיוון שאתם תקבלו עזרה והדרכה כדי להתמודד עם התוצאה. הפדרציה הגלקטית היתה אתכם לאורך כל הדרך אבל היא רק לאחרונה שהם התחילו להתקשר אתכם בגלוי, ובקרוב הם ייעשו את הופעותיהם בתדירות גבוהה יותר.

באהבה ובאור.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge