Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, April 11, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 11 באפריל 2014  

אנו מגיעים שוב כדי לספר לכם שהעניינים יגיעו בקרוב לשלב קריטי, כשהאהבה והאור ממשיכים לבסס את עצמם בחוזקה על פני כדור הארץ. כל אחד מכם יכול לקחת חלק מהקרדיט בגין שינויים אלה, ואנו מקדמים בברכה את נחישותכם להשיג הצלחה שלמה.  אנו עוקבים כל הזמן אחר האירועים על פני כדור הארץ ומבטיחים לכם שהכול ממשיך טוב מאד. אנו עושים, כך אומרים, שומרים הכול בסוד ואף על פי כן, אנו מתקדמים מאוד טוב. לאלה השומרים על קשר עם דיווחינו המגיעים דרך מקורות שונים, התמונה שמתחילה להיראות צריכה להעיד כמה התקדמנו.

במשך שנים רבות עד עכשיו, ספינותינו התקרבו לכדור הארץ, וזו דרכנו להבטיח לכם שאנו משגיחים עליכם. לפעמים, עלינו לאפשר מצבים קארמתיים לפלס דרכם עד השלמתם, ובכך מאפשרים את התנקותה של קארמה רבה. חלק מסתכלים על ההרס שנגרם בסוריה ואובדן החיים העצום ותוהים אם כל זה היה הכרחי. היינו אומרים ש"כן" כיוון שהסיטואציה שחררה קארמה כה רבה, ואפשרה לנשמות רבות להתקדם. נראה כי ההרס מסיבי, אבל זכרו שהאנרגיות השליליות מתנקות. עם הגעתנו לכדור הארץ, שהינו אירוע אשר יוכרז עליו בעתיד הקרוב, נעבוד איתכם לנקות את כל האזורים שנהרסו במלחמות. אנו יכולים להבטיח לכם שכל העקבות יוסרו וכל דבר יוחזר ליופיו המקורי.

אנו יכולים, במידת הצורך, להתמיר בזמן קצר אזורים חזרה למצבם הקדמוני. אלה יהיו זמנים מרגשים ומספקים ביותר לאחר מאות שנים של מוות והרס. אנו בהחלט יכולים לקבוע ששום דבר יכול להפריע לתוכניותינו לשקם את אמא כדור הארץ.  לכן, אל תדאגו שלא לצורך לאופן בו השיקום יתרחש כי באמצעות הטכנולוגיות והניסיון שלנו זה ייראה שזה בכלל נעשה בזמן קצר. לפני זמן רב בעברכם, כדור הארץ היה באמת גן עדן ולכך הוא יחזור. אלוהים גזר שיהיה סוף למלחמות ולהרס חסר התכלית שהן גורמות לו. לכן, אין זה משנה מהם האתגרים אותם עדיין אתם עומדים לחוות, זכרו שאתם עומדים לראות ולחוות סיום נהדר למחזור האחרון.

כיוון שאנשים בכדור הארץ חופשיים יותר לנסוע, המיסתורין של גזעים אחרים הפך ידוע ובסופו של דבר אתם מבינים כמה אתם דומים. אנשים מחפשים אושר ושקט, ואלה רק אנשי האופל אשר שמרו בכוונה על סיטואציה אשר הובילה שוב ושוב למלחמה ולאי שקט. זה כבר משתנה ועם הערבוב של הגזעים השונים, אנשים מבינים  שישנו באמת רק גזע אחד על פני כדור הארץ - המין האנושי. למרות שהתגלמתם במדינות רבות שונות לצורך התפתחותכם, אתם רכשתם הבנה על ההבדלים - שכולם הם אחד. בתמונה הגדולה יותר, כולכם אלים, אבל זו הינה אפשרות בזמן זה, עם זאת, אתם תלמדו לקבל אמת זאת.

הגוף שלכם אינו אתם, עם זאת הוא כלי בו אתם משתמשים כדי לזכות בחוויה. אולם, במותכם, אתם תנועו לגרסה גבוהה יותר שלו אשר לא תזדקן או לא תהיה כפופה להרס של הזמן. למעשה, היא תהיה גרסה מושלמת של הגוף הקודם שלכם אבל ברטט גבוה יותר. העתיד יהיה מלא בהפתעות מאוד מקובלות לא פחות מכל יכולתכם לחוות בחופש להגדיר את עתידכם, ולבחור בהן. היו עליות וירידות בשהייתכם בכדור הארץ במימדים הנמוכים, אבל אם להשתמש  במינוח שלכם - זהו מסלול מהיר להתעלות. בשום מקום אחר לא הייתם מתפתחים בכזה קצב מהיר, והיו סמוכים ובטוחים שנשמות רבות היו מחליפות את מקומם איתכם. זה עשוי להיראות לא סביר אבל אתם באמת זכיתם שתהיה לכם ההזדמנות להתפתח במימדים הנמוכים.

כמו כן, היו מודעים שאתם רק נושאים כמות קטנה של ידע באשר למצבכם האמיתי. אתם הרבה יותר גדולים מאשר אתם מדמיינים, אבל בבוא היום אתם "תצמחו" לרמה הרבה יותר גבוהה של תודעה. אתם מאוד מוגבלים על כדור הארץ וחלק מהאתגר שלכם היה לגלות את העצמי האמיתי שלכם. ברגע שאתם מתחילים להבין שתודעתכם מוגבלת עם זאת ללא גבולות, אתם תתפתחו בקצב מדהים במהירות. אנו מספרים לכם כל זאת מכיוון שזהו הזמן שהאמת תהיה ידועה. לכן אתם יכולים להגדיר את מה שאתם רוצים לקבל/להשיג גבוה כפי שאתם רוצים כשפשוטו ומשמעו כל דבר הוא אפשרי כאשר מדובר בהתפתחותכם.

להיות אדם, זו לכשעצמה חוויה לא רגילה, אבל היכולים אתם לדמיין מה זה להיות מלאך. אכן, מה זה להיות יד ימינו של אלוהים, במצב של שלמות טהורה. אתם מדי רחוקים במימדים הנמוכים יותר "להרגיש" מה זה להיות כמו אלה הגבוהים יותר, אבל זה יגיע אליכם בבוא העת. אתם חייבים להבין, אין צורך להגביל את שאיפותיכם כשכל הנשמות מפלסות את דרכן חזרה לאלוהות.  זה עשוי להיות יותר מדי מעט לצפות מכם לקבל כאלה אפשרויות, אבל אנו רוצים שתבינו שיש לכם פוטנציאל בלתי מוגבל.

כשאתם חוזרים לכדור הארץ בשנית, עשו מה שאתם יכולים כדי לסייע לנשמות אחרות במסען. אחרי הכול, אתם "אחד" וכולם בשלבים שונים של מסעכם חזרה הביתה. שתפו את הידע שלכם במקום בו אתם יודעים שהוא יכול להיות מקובל ומובן, אבל אל תציפו נשמה אחרת כשלפעמים כל מה שנחוץ לסייע להעיר אותן הוא הצעה או רעיון מתוחכם. כל נשמה יודעת עמוק בתוכה את האמת, אבל היא טושטשה או הוסתרה בכוונה כדי לאפשר מיקוד בחוויות ההכרחיות. לכן, אל תניחו אף פעם שחוסר ידע או אינטליגנציה הם סמנים לשלב התפתחותה של נשמה.

אני, SaLuSa מסיריוס,  ומחכה לפגוש אתכם על כדור הארץ ולהיות מסוגל לסייע להאיץ את התקדמותכם. אתם תבינו באופן מלא יותר באשר למה צופן העתיד עבורכם, ואנו יכולים אפילו לתת לכם הבזקים שלו. טכנולוגיות אשר משמשות אותנו הן באמת נראות מופלאות, ולכן אנו יכולים להתמודד בבעיותיכם בכדור הארץ בכל המהירות. לשקם את הפלנטה למצבה הקדמוני היא אחת מהעדיפויות הראשונות שלנו. אולם, משאבינו הם למעשה בלתי מוגבלים, ואנו יכולים לקרוא למיליוני ספינות במידה ואנו צריכים אותן. זמנים נהדרים עומדים לפנינו והיו סמוכים ובטוחים שאנו נזמין אתכם לשתף אותם איתנו. לכן, התקדמו בביטחון שלם כשכל דבר יעבוד לא רק בהתאם לציפיותיכם, אלא מעבר להן. אני עוזב אתכם עם אהבתי וברכותי.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman
Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge