Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - June 9, 2017


זה מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 9 ביוני 2017

הזמן מתקדם ולא ממתין לאף אחד כשהוא מוביל להתעלות. בינתיים, מתקרב היום בו זה יהיה בטוח לשחרר מכרה של מידע שעוכב מכם במשך זמן רב מאוד. מספר רב של שינויים ממתינים לשחרורם, שינויים שיתמירו אתכם ואת חברתכם בזמן קצר מאוד. תקופת המעבר שאתם נמצאים בה לא תימשך זמן רב, והיא תסתיים בקרוב אתכם שהוכנתם להתעלותכם.

העניינים הגיעו לרמה בה אין חזרה לדרכים העתיקות שהוטלו עליכם באמצעות שלטונם העתיק של האופל. שליטתם עליכם נחלשת ואין להם שום דבר דומה לכוח שהיה להם.  קבוצות המנהלות את הפעילויות האפלות ממשיכות לפקד על החלל מסביב לכדור הארץ, אבל הן מוגבלות לחלוטין מלקחת את כלי נשקם מחוץ למערכת השמש שלכם. צעדים ננקטים כך שאין הם יכולים להמשיך עם תוכניתם לשלוט על החלל החיצון, וגם ה- Blue Avians מפקחים על התקדמותכם כדי להבטיח הצלחה. אין הם יכולים להפריע אחרת אבל מאופשר להם חריגים מסוימים בשל התחברותם ההיסטורית אליכם, והסיבות שחוזרות רחוק יותר מההיסטוריה הידועה שלכם.

בזמנכם האמת תתגלה לגבי ההיסטוריה שלכם של המין האנושי, ותתקן את ספרי ההיסטוריה שלכם בהתייחס למידע הלא נכון הקשור באבולוציה שלכם. ללא ספק, אחד מההיבטים החשובים ביותר יהיה בהתייחס למקור של הגזעים השונים והאבולוציה שלכם, וגם לגבי מטרת החיים שאינה התרחשות אקראית, אלא חלק מהחוויה הנחוצה להבטיח המשכיות של האבולוציה שלכם. קבלו שאתם אינכם הגוף שלכם, אלא נשמה החווה את כל היבטי החיים בגזעים שונים בהתאם לצרכיכם. המטרה היא להתפתח עד לנקודה בה אין אתם צריכים יותר להישאר ברטטים הנמוכים, ויכלים לנוע לתוך עולמות האור בהם לא שוכן הרוע.

אף פעם אל תיכנעו לשליליות שמתרחשת מסביבכם ופשוט הפכו למשקיפים, ואם מטרתכם בחיים להיות דוגמה טובה לאחרים, הישארו ביציבות ברטטים של ההילה שלכם בכל עת. ההילה שלכם היא הגנתכם כנגד אנרגיות שליליות כדי למנוע כול פעולה שיכולה להפוך זאת כמו כעס. דעו כי במקרים קיצוניים כאשר ההילה שלכם ניזוקה, ישות שלילית יכולה להיכנס בה ועשויה לגרום לבעיות בכך שתשפיע על פעולותיכם או על מחשבותיכם. התוצאה מכך יכולה להיות לדוגמה כי אתם תבצעו פעולות שליליות שתהיינה באופן נורמלי כנגד רצונכם. השליטה היא נדירה אבל למרות זאת זה הגיוני להיות מודעים לסיכונים.

זה אף פעם לא מאוחר מדי לעלות מעל הרמות המקובלות הנורמליות שגם אנשים באופן כללי דבקים בהם. ברגע שאתם יכולים לתפוס את כוחה של אהבה ללא תנאי ויכולים לראות את האחרים שכולם אחד אתכם, אתם לא תגלו קושי לחיות את חייכם בהתאם. במקום "הם ואנחנו" אתם תבינו כי הגוף הפיזי הוא רק כלי  בו אתם משתמשים כדי לאפשר חוויה ב"יקום החומר". לכן כול הנשמות חוות ביחד ופועלות בהרמוניה כדי לעשות זאת. בסופו של דבר, כולכם חייתם חיים רבים וביטאתם את עצמכם או כגברים או כנשים בהתאם לחוויות הנחוצות לכם. אתם חייתם כאחד המתרגל בדת מסוימת, או אתם עשויים הייתם במקום זה להיבחר להיות אתיאיסטים. אין זה משנה איך אתם מתקדמים כול עוד התקדמותכם נמצאת על הנתיב שמגביר את הבנתכם את האמת, כיוון שזה כול מה שנשאר מחיים  לחיים אחרים.

אין המשמעות בהתקדמות היא כי אתם חייבים לדבוק בנתיב שיועד מראש, אלא שכול חוויה מעבירה אתכם קדימה לכיוונה של האמת השלמה. קרוב לוודאי כי בסופו של דבר אתם תקבעו את  נתיבכם החוצה כדי לקדם את האבולוציה שלכם. אתם תגיעו לאותה נקודה בה לא תצטרכו יותר להשתייך  לקבוצה אחת כלשהיא, ותהיו מסוגלים לקבוע את עתידכם. אם אתם צריכים עזרה, אתם תמיד תופנו למישהו שיש לו את הידע שאתם צריכים. יש בכדור הארץ כה הרבה מידע שגוי המוצג כאמת, אבל כשאתם מתפתחים אתם הופכים למסוגלים להבחין בו מכול דבר פחות מהאמת.

יכול להיות קשה מאוד לחיות את אמונותיכם בשעה שאתם עדיין בכדור הארץ כיוון שאנשים מעטים יבינו את עמדתכם, ורבים לא יהיו מסוגלים לקבל אותן. לכן הטוב ביותר הוא רק לדבר עליהן כאשר הנושא עולה על הפרק בשיחה רגילה, ולתת רק מה שמספק את האדם המעורב.  מידע רב מדי יכול להרתיע אנשים והוא עשוי להיות מעבר להבנתם. אתם יכולים להיות בטוחים כי כאשר האדם מוכן הם "ימצאו" מישהו שיכול לקדם את התקדמותם.  ישנן כמובן אפשרויות כי האדם "הלא נכון" עשוי לחצות את נתיבכם, אבל זה עשוי להיות מבחן כדי להבטיח שזכיתם ביכולת להיות ברי הבחנה.

באופן טבעי, מדריככם משחקים חלק באבולוציה שלכם אבל הם אינם כופים את עצמם עליכם אלא אם בקשתם את עזרתם, או שזה חיוני. הם מודעים לתוכנית חייכם ועושים את המיטב כדי לעזור לכם לשמור עליה. אם אתם מחליטים החלטות שגויות, הם לא יתערבו, אבל הם עשויים לעזור לכם לצמצם את התוצאה של כך. הם אינם עושים שיפוט מוסרי על פעולותיכם כיוון שזו לא מטרת נוכחותם, אבל ינסו להשפיע עליכם לטוב ביותר במיוחד כיוון שהם מודעים לתוכנית חייכם. כשאתם מתקדמים, סביר שאתם צריכים את החוויה עם מדריך אחר המתאים יותר לצרכיכם, ושינוי יתרחש.

כפי שאתם יכולים לראות, האבולוציה שלכם נחשבת חשובה מאוד ותשומת לב רבה נלקחת כדי להבטיח שכול מחזור חיים הינו פורה כפי שהוא יכול להיות. בסופו של דבר, ניתנה לכם תוכנית חיים כדי להתאים לצרכיכם, ולפני שהתגלגלתם הייתם מודעים לה והסכמתם לחוויה. מכאן כי גם לחבריכם הקרובים ביותר ישנן תוכניות חיים הכוללות אתכם בהן והם עשויים לשחק חלק חשוב בהן. הסבירות היא שהייתם ביחד פעמים רבות, אפילו במערכות יחסים שונות. באופן טבעי, היו עשויות להיות לכן מערכות יחסים קצרות שהגיעו והלכו ללא חשיבות ניכרת כלשהיא.

נישואין או מערכות יחסים דומות הן תקופות החשובות ביותר בחייכם וזה אפילו מיושם לאלה שאינן מצליחות שפשוט מעידות לצורך לסוג חוויה זה. קארמה טובה היא משהו שאתם יכולים לזכות בכל עת וביחוד במקום בו היא מערבת מישהו שאינו ידוע לכם. "מעשה טוב שלכם גורר מעשה טוב של האחר" וזה נכון כיוון שמה שאתם לאחרים - או עבור האחרים, מגיע במהלך הזמן ואתם יכולים למעשה לשאת קארמה מחיים אחדים לאחרים. היו סמוכים ובטוחים שאף חווית חיים לא מבוזבזת למרות איך שזה נראה כך למראית עין. כאשר אתם מבינים איך הכול מסתדר, אתם יכולים לעשות הרבה יותר מחייכם ולעבוד לכיוון השגת תוצאה משביעת רצון.

אני עוזב אתכם באהבה ובברכות, ומי ייתן כי האור יאיר את ימיכם ואת נתיבכם עד לסיום. מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for our channelings.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge