Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, May 9, 2014

 

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 9 במאי 2014  

ישנן דרכים רבות בהן אתם יכולים לסייע לרצון להביא שלום קבע לעולם. כיחידים, אתם יכולים להפיץ את האור שלכם בכל מקום אליו אתם הולכים, באמצעות התמקדות בכל מה שהינו טהור ומועיל. אתם גם יכולים לשלוח החוצה את אנרגיות הריפוי והאהבה שלכם כדי לרומם את אלה אשר צריכים עזרה. יכולתכם לעשות זאת הולכת הרבה מעבר להבנתכם, דורשת אמונה עצומה מצדכם.  דומה מושך דומה ובשל סיבה זו המרפאים מייצגים כוח עצום עבור הטוב. בזמן זה, כדור הארץ צריך ריפוי עצום כדי לסייע לתהליך להמשיך, והריפוי מגיע ממקורות רבים, רבים מהם מחוץ לכדור הארץ. בשעה שכדור הארץ עשוי להיות בגודל לא משמעותי בהשוואה לפלנטות אחרות במערכת השמש שלכם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהוא מהווה נקודה מרכזית ביקום שלכם. זאת, בשל חשיבותו לאבולוציה של הגזע האנושי אשר צריך להתפתח מעבר למימד השלישי. אם הוא לא יתפתח, זה ישפיע ויעכב את תהליכן של נשמות הקיימות במימדים הגבוהים יותר. לכן, כפי שאתם יכולים לראות, שלב זה באבולוציה האנושית הוא כה חשוב להתקדמותן של נשמות אחרות.

כפי שהזכרנו קודם לכן, ההזדמנות להתעלות היא כה חשובה כך שאם לא מנצלים אותה היא למעשה יכולה לעכב את התקדמותכם. אולם, אל תפחדו או תושפעו ממה שאמרנו לכם, כשיש לכם ציוויליזציות מתקדמות רבות אשר תומכות בכם באופן מלא. יש לכם למעשה הרבה יותר סיוע ממה שאתם מדמיינים, והוא נותן לכם כל הזדמנות להשיג את מטרותיכם. הסיוע המיידי שאתם מקבלים הוא להבטיח שהתקדמותכם היא בכיוון הנכון. אנו יכולים להשפיע על החלטותיכם אבל איננו יכולים לכפות את רעיונותינו עליכם. אולם, הנשמות הלוקחות חלק באחרית הימים מודעות לתפקידיהן, אפילו אם זה רק ברמה התת-הכרתית. כולם אומרים שאנו בטוחים שההצלחה תושג, אבל תמיד ישנו אלמנט של סיכון בשל רצונכם החופשי.


כל מי שעקב אחר התקדמותכם הרוחנית, יוכל ללא ספק להסתכל אחורה ולראות דפוס ברור. זה מראה פתיחה של האור שגדל בקצב מהיר, עד כדי כך שהוא גרם לגישה שלווה יותר לחיים. אנו יכולים להבטיח לכם שהוא ימשיך לגדול עד שאפשר יהיה להכיר כי הגזע האנושי מוכן להתעלות. אולם, ישנה עדיין הרבה עבודה לעשות, אולם בעתיד הקרוב זה יהיה גלוי שאנשי האופל לא יכולים יותר להשפיע על גורלו של המין האנושי. אנו מחכים להזדמנות שלנו לפגוש אתכם, אולם הנסיבות חייבות להיות כאלה בהן השלום התבסס על פני כדור הארץ. למען מטרה זו, אנו ניקח חלק פעיל כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם בחרתם את נתיבכם באור. אנשי האופל לא יוכלו יותר להפריע בהתקדמותכם, למעשה הם סולקו ומצאו את עצמכם ברמה שהיא עקבית עם רטטיהם הנמוכים יותר.


חברים יקרים, אין הבדל גדול בינינו למעט העובדה שאנו נסענו הלאה לאורך דרך האבולוציה. אתם בחרתם נתיב שונה מאיתנו אבל אף על פי כן אנו כולנו נסענו באותו כיוון, ומסיבה זו אנו מציעים יד מסייעת להאיץ את התקדמותכם. החשיבות של הזמן הנוכחי לא יכולה להיות מודגשת, כשזו מהווה השיא של תקופה המשתרעת על פני שנים רבות של  חוויה אבולוציונית - מחזור שמש של 26,500 שנים. אלה מכם אשר התפתחו מספיק ימשיכו לעלות, כשאתם חווים בהתאם למטרתכם להמשיך להתפשט בתוך האור.


אתם עומדים בהכרח לחוות שינויים רבים אשר ידחפו אתכם לתוך העידן החדש. הדרכים הישנות אינן יותר מתאימות או משקפות את האנרגיות החדשות שזורמות לכדור הארץ. אנו מרוצים לספר לכם שברגע שהעניינים עוברים הלאה, הם יעשו זאת כה מהר כיוון שבסופו של דבר אנו מתכוננים לזמן זה במשך שנים רבות. אתם כפי שהייתם אומרים "עכשיו הגעתם לגיל" וחייבים לאפשר לעצב קדימה את התקדמותכם. תהיה בבירור קצת בלבול כאשר מדובר באלה שאינם מוארים. אולם, אנו ניתן לכם כמה שיותר מידע אפשרי כדי להקל על דאגותיכם. היו סמוכים ובטוחים שייעצו לכם בדיוק למה לצפות, וזה יכלול הפתעות מקובלות רבות מאוד.

אתם תופתעו באשר לאופן המהיר בו תנועו קדימה, ותשכחו את התקופות הקודמות של קושי. זכרו שאתם חווים את אחרית הימים עם זאת גם את האנרגיות הנכנסות אשר ירימו אתכם למעלה.  זו תהיה חוויה בלתי רגילה עם זאת מרוממת כיוון שאתם תוכלו להעריך את הסיבה לשינויים. אלה מכם שהינם בסוד העניינים יוכלו לסייע לאלה אשר יהיו נבוכים ואיך שהוא נפחדים ממה שהעתיד צופן עבורם. אולם, בכוונתנו לוודא שברגע שאנו יכולים להציג את עצמנו לפניכם, אתם תיודעו באופן מלא למה שמתרחש ומה אתם יכולים לעשות כדי לסייע. בינתיים, האנרגיות החדשות יסייעו לכם להישאר רגועים, ואנו תמיד נהיה מוכנים אם הנסיבות קוראות להתערבותנו.


חווים בכל העולם שינויים במזג האוויר והם נעשו די קיצוניים בכמה אזורים. שינויים אלה חייבים להתרחש כשאתם יוצאים מחוץ למזג האוויר הקיצוני המאוד תנודתי של העבר. העניינים יסתדרו ואתם הולכים לחוות תנאים מקובלים יותר אשר יהיו לטעמכם. הקיצוניות שאתם חווים בדרך כלל תעלם באיטיות, ובסופו של דבר דפוסי מזג האוויר שלכם יירגעו. אל תצפו ליותר מדי מוקדם מדי, כשאנו מודיעים לכם למה לצפות בעתיד הקרוב.


באשר לחלקכם, אתם יכולים לסייע לאחרים להבין את הצורך בשינויים ברחבי העולם, והכי חשוב סייעו להם להבין את הצורך ללכת יחד איתם כשהם לטובתכם. השינויים הבולטים ביותר יהיו, לדעתנו, התוצאה של ניקוי כדור הארץ ממאות שנים של זיהום והרס. אתם תראו הטבות מידיות והיופי והניקיון יהיו בולטים. זיהום האוויר, האדמה והימים יוסר די במהירות והכול בסופו של דבר יוחזר למצבו הקדמוני.


אני, SaLuSa מסיריוס, ונרגש מהאפשרות לסייע לכם לחוות את כל הפלאות והיופי שמחכים כדי לברך אתכם. זהו זמן נהדר ובקרוב אתם תראו שינויים מסביבכם. שמרו גבוה את תקוותיכם ודעו שאלוהים הכריז על סופו של המחזור האחרון וכך זה יהיה. כתמיד אני עוזב אתכם עם אהבתי וברכותי.

תודה לך, SaLuSa.

Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge