Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, September 5, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 5 בספטמבר 2014


השלב התייצב לאור העובדה שאתם הורמתם לתוך רמות הרטטים הגבוהים יותר. אנו לא נאפשר שההתקדמות תעוכב בשל נוכחותם של אנשי האופל, אשר עדיין מאמינים שהם יכולים לרשת את כדור הארץ באמצעות התקדמות ענקית בטכנולוגיה שלהם. ישנם אפילו כוחות גדולים יותר בעבודה אשר יוודאו שהאור תמיד שולט בכיפה. התוכנית הותוותה לפני זמן רב מאוד, וזהו הזמן לקדם אותה כך שאנשים יכולים לצעוד באופן מלא על הנתיב המוביל להגשמה. כך שאתם יכולים להתעלם מסימנים כלשהם המראים את ההיפך, ולדעת שכדור הארץ החדש מגיח. איתו יגיעו כל סוגי השינויים הגלקטיים אשר יישאו אתכם קדימה לתוך העידן הזהב שהובטח לכם. אתם חיכיתם זמן רב לזמן זה ונבחרתם להיות החלוצים של העידן החדש. בתוככם עמוק אתם יודעים שזה עומד להיות אמיתי וכשהרטטים ממשיכים לעלות, כך רמות תודעתכם יתרחבו. חלקיק של אלוהים קיים בכל הרקמות, וכמוכם תמיד יהיו, באופן שלא ניתן להסבירו, חלק מאלוהים. שם דבר אשר קיים יכול למנוע את החזרה בסופו של דבר לאלוהות, כיוון שאתם כולכם אחד.

המשיכו עם התפתחותכם האישית בידיעה שמסעכם הוא כמעט בסיומו. אם לא, אתם יודעים שהיה לכם מסע מרגש, עם כל העליות והירידות שמגיעות עם החיים במימד השלישי. התחלתם כישות גבוהה יותר המחפשת יותר חוויות, ונגעתם בעומקו של הקיום החומרי. אתם עכשיו מאוד מתקדמים במסעכם חזרה לתוך האור כשאתם עוזבים את הרטטים הנמוכים יותר מאחור. המימדים הגבוהים יותר מאותתים ואתם מתקרבים אליהם כישות אור הרבה יותר גדולה מאשר זו שאתם התחלתם לראשונה. אתם התפתחתם בקצב מהיר אשר מוודא כי אתם מוכנים באופן מלא להתחיל את השלב הבא באבולוציה שלכם. כאשר מסעכם התחיל לפני עידנים של זמן, ידעתם שהוא יהיה ארוך ומפרך עם זאת הייתם מוכנים לכל חוויה שהייתם צריכים. בעתיד הקרוב, אתם תרכשו מחדש תודעה מלאה ותבינו באופן מלא את הצורך בחוויות השונות שלכם. שוב, אתם תהיו שלם כך שלא תצטרכו אף פעם בשנית חוויות תובעניות כאלה.

מכאן ואילך אתם יכולים להסתכל קדימה לרמת תודעה הולכת ומתרחבת, כשאתם נהנים משינוי פתאומי אשר ידחוף אתכם קדימה לרמת הוויה גבוהה יותר. לכן, היו סבלניים ודעו שהכול מתקדם היטב ובהתאם לתוכנית. אפילו אותן נשמות אשר נראות מפגרות מאחור, הן פשוט משלימות את חוויותיהן ברמה הדרושה עבורן כדי להתפתח. אתם לא תהיו כאן בזמן זה אלא אם אתם מסוגלים להתמודד עם הדרישות שזה כופה. אתן כולכן נשמות אמיצות ונהדרות אשר הקרבתם הרבה כדי להיות כאן, ואתם תקצרו את היתרונות מאוד בקרוב. העבודה הקשה היא כולה עברה כך שאל תתייאשו ממה שמתרחש מסביבכם. זהו הזמן להתמקד בצרכיכם האישיים, ולוודא שאתם מוכנים לימיהן האחרונים של האנרגיות הישנות ולכל מה שהן מחבקות. האנרגיות החדשות מגיחות ואם שלכן דומות, אתם תימשכו אליהן ותמשיכו לעלות.

יש לנו, כפי שאתם עשויים לומר, "האצבע שלנו על הדופק של כדור הארץ" ואנו מסייעים לאמא כדור הארץ כשהיא גם עושה את הכנותיה להתעלות. השינויים הדרושים הינם בהישג יד, ואנו סייענו לה לעשותם עם מינימום בעיות לצורות חיים על פני כדור הארץ. ככל שאתם יכולים לעבוד יותר בהרמוניה עם כדור הארץ, המעבר יהיה קל יותר עבור כל צורות החיים. נזק יותר קיצוני אשר יכול שהיו לו השלכות מאוד רציניות נמנע, אפילו בהיקף של הריסת כדור הארץ. אולם, תקופה זו חלפה מזמן והיתה למרות הכול בתקופת זמן של רבים אשר עדיין חיים היום. בעקבות הצווים שהגיעו מההיררכיה הרוחנית במשך עידנים של זמן, אנו הדרכנו וסייענו לכם כך שאתם עקבתם אחר נתיב פחות הרסני. אף על פי שישנה עדיין חוסר הרמוניה על פני כדור הארץ אשר נראה ששולטת על החדשות שלכם, העובדה נשארת שהרטטים מתרוממים ואתם עברתם את תקופת הסכנה. זכרו שאתם וכולם נמצאים כאן כדי להיות עדים לאחרית הימים של העידן האחרון. שלום כפי שאתם מבינים אותו ירד בפתאומיות על פני כדור הארץ מוקדם יותר ממה שאתם הייתם מצפים.

במהלך חייכם הרבים רכשתם ידע רב וחווייתכם תעזור לכם לשרת אחרים. במציאות, החיים עומדים לעזור לחבריכם להתפתח, ומראי הדרך תמיד יובילו את הדרך. הם בעיקר עובדים מעבר לטווח ראייתכם ומעורבים בנושאים שהם בעלי קנה מידה גלקטית. יום אחד אתם גם תיטלו עליכם אחריות דומה אבל זה כמובן היטב בעתידכם. חיים על פני כדור הארץ דומים מעט מאד לאיך זה יהיה ברטטים הגבוהים יותר, באמת מאוד מעט בכל. אולם, אלה השיעורים שנלמדו אשר יחזיקו אתכם במקום טוב ותוכלו להיות החונכים לאלה אשר ימשיכו. ישנן כמובן צורות חיים די שונות מאלה שלכם, עם זאת המטרה הבסיסית היא אבולוציה אשר מחזירה אתכם לאור. זה המקום ממנו הגעתם ואתם תמיד תרגישו חיבור אליו, ודחף לחזור אליו. יש כה הרבה שנותקתם ממנו כדי להבטיח את שחוויותיכם על פני כדור הארץ יהיו בהתאם לצרכיכם.

ללא השתלבות לתוך הרטטים הנמוכים יותר, לא היו לכם חוויות נהדרות מעין אלה, ואלה כוללות את כולכם כשגם אלה שאתם מכנים שליליים חיוניים להבנתכם. ובכן, אל תשפטו את אלה אשר עדיין מעורבים בסכסוך עם עצמם כשכל החוויה היא בעלת ערך רב, וכל הנשמות עוברות תקופות רבות של ניסוי וטעיה. כל החוויה גורמת לכם להתכונן לשאת אחרים קדימה ואתם תעשו זאת כתושבי האור. אל תדאגו על מה שלפנינו, כיוון שתמיד יהיו אחרים שיאחזו בידכם וידריכו אתכם.

אני, SaLuSa מסיריוס, כוכב הרוחש חיים אשר שולח את אורו רחוק ורחב כדי לרומם את הנשמות האלה שזה לטובתן. די בקרוב אתם תוכלו להצטרף אלינו ולאחר מכם חייכם יהיו הרפתקה אחת גדולה כשאתם נוסעים ביקום. אתם תודרכו על ידי הישויות הגבוהות יותר אשר יודעות את צרכי אלה שאתם משרתים, והחיים יהיו מרגשים ומתגמלים. אל תאמינו לרגע אחד שאתם תזדקקו לחוויות מספקות, וכמובן אתם תתפתחו כפי שאתם עכשיו.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman

חברים יקרים
הודעה - בבקשה שימו לב, בשבוע הבא אהיה בחופש ואפגוש חברים, כך שלא יהיה מסר ביום ה-18 ביולי. המסר הבא יהיה ביום שישי 25 ביולי.
תודה לכם Mike QuinseyDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge