Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - January 3, 2014

Mike Quinsey, SaLuSa - January 3, 2014

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 3 בינואר 2014  

אנו מצטרפים אליכם בזמן מרגש כשאתם נכנסים לרטטים של השנה החדשה. ברחבי העולם ישנה ציפיה של זמן שמגיע המביא שינויים נהדרים. הם יהיו אלה אשר יתנו איתות ברור שעידן חדש יצא לדרך. למראית עין, הכאוס עדיין נראה שנוכח, עם זאת הוא מנקה כדי לגלות שינויים שחיכו זמן רב. זהו עכשיו זמן של לקיחת הזדמנויות כשהן מציגות את עצמן, לגלות דרך חדשה להביא אנשים ביחד כך שניתן לשקם את ההרמוניה. אהבה תהפוך לנראית כשהאנרגיה תסיר את כל העקבות של הישנים אשר עכבו אתכם במשך אלף שנים של זמן.

בכל עולמכם מתרחש טיהור, והאנרגיות הישנות מתפזרות לאיטן כשהן לא משרתות יותר מטרה כלשהיא. בקרוב הן לא יוכלו להפריע עם השינויים שמתרחשים, אשר יראו לכם, מעבר לכל ספק, שעידן חדש הוא כאן כדי להישאר. במשך די הרבה זמן הבטיחו לכם שינויים גדולים, והעבודה שנעשתה להביאם עומדת עכשיו להניב פרי. שנה זו תסמן את נקודת המפנה בחייהם של רבים, ולא יהיה ספק במיינד שלכם שהימים של הקנוניה ספורים. הם ידעו זאת והם מוכנים להודות על מפלה, אבל ישנם שם תמיד יחידים מסוימים אשר אינם יודעים דרך אחרת מלבד לחימה עד הסוף המר.

יהיו גילויים רבים אשר יסיעו להבהיר כמה מהשאלות שיש לכם, ולהראות את הנתיב החדש אל האור שעכשיו הוא נפתח. היו סמוכים ובטוחים שכל השינויים הדרושים הינם בהישג יד אשר יבטיחו את עתידכם. ההיפרדות של הדרכים לא היתה אף פעם יותר ברורה, ועבור נשמות רבות זהו זמן של החלטה המשפיעה על עתידן. אנו שולחים את אהבתנו לכל אלה אשר לא מוכנים לנוע לתוך האור. כל אחד דורך על נתיב אשר הם קבעו עבור עצמם, והולכים עם ברכותינו כשהם חווים במדיוק מה שהכרחי עבור התקדמותם.

אין זה פלא שההיסטוריה שלכם מלאה במפגשים בין אנשים בעלי אמונות שונות, כשלפעמים הם מתנגשים כיוון שהם לא מצאו קרקע משותפת ביניהם. אולם, הזמן הוא בצד שלהם והם יכולים לקחת כל זמן שהם רוצים בדרכם לסיום. מחוץ למימד שלכם, זמן אינו קיים כפי שאתם יודעים זאת, הכול נמצא בעכשיו. פרושו של דבר שאתם יכולים לחזור "בזמן" ואפילו לתוך העתיד אף על פי שהוא השלכה של כל האפשרויות. אתם תבינו שברגע שאתם עוזבים את מימד "הזמן", זו לא תהיה יותר הדרך שאתם אחראים על פעולותיכם או חוויותיכם. אתם תהיו חופשיים ללא מעצורים בתנאי שאתם מבינים שאתם חייבים לא להפריע למסען של נשמות אחרות, אבל יכולים לסייע אם כך אתם מתבקשים.

יקרים, מסעכם דרך הדואליות כפי שאתם יודעים אותה כמעט בסוף, וזה יהפוך קל יותר לשים מרחק בין עצמכם לבין הרטטים הישנים. אתם תהיו מופתעים כמה מהר אתם יכולים לשים בצד את זיכרונותיכם הישנים של חייכם בדואליות. השמחה והאושר שאתם תרגישו ברטטים הגבוהים יותר יהיו הרבה יותר מעוררי שמחה ומשביעי רצון מאשר חוויה קודמת כלשהיא. רבים מכם עדיין כבדים על ידי הרטטים הישנים, ותצטרכו להרים את עצמכם מחוץ להם כדי להבטיח התקדמות חלקה ומתמשכת.

אתם נמצאים בזמנים מרגשים וביליתם חיים רבים בהכנה לאירוע מעין זה כמו עכשיו. אתם ידעתם שאתם תהיו מוכנים לקחת קפיצה גדולה קדימה, ועכשיו יש לכם עתיד גדול לפניכם. רבים יחזרו בסופו של דבר לפלנטה הבית שלהם כשסיימו את זמנם במימדים הנמוכים יותר. החוויה שהם זכו  ניתן יהיה לאחר מכן לחלוק עם האחרים כדי להינות מכולה. כמה נהפכו לכה צרי אופק לאחר שבילו כה הרבה זמן על כדור הארץ, שהם כמעט שכחו שהחיים שופעים בכל מקום ביקום. יש כה הרבה לראות וכה הרבה לעשות, שאתם לא תתעייפו אף פעם מחוויות חדשות.

עיניכם נפתחות להבין שאתם ישויות גדולות, ונועדות לרכוש מחדש את הצ'קרות שלכם ואת יכולתיכם המודחקות. רק אז אתם תבינו את הפוטנציאל של ישות מפותחת במלואה הנעה במימדים הגבוהים יותר. עתה, מכינים אתכם לקפיצה גדולה קדימה. זה יחזיר אתכם למצב שהייתם בו לפני מסעכם דרך המימדים הנמוכים יותר.

אלה הם זמנים של בחינות עבורכם, אבל עם נסיונכם אתם צריכים להיות יכולים לנוע דרכם בקלות. עקבו אחר האינטואיציה שלכם אם אתם מרגישים ספק כלשהו ואתם בוודאי לא תטעו. זכרו שנשמות רבות חוות את מסעכם דרככם, ובאותו זמן מסייעות לכם היכן שהן יכולות. זכרו גם שמדריככם לא מתערבים בחייכם אלא אם מתבקשים לעשות זאת. הם בכל אופן ישתמשו בהשפעתם כדי להפנות אתכם בכיוון הנכון בכל הזמנים.

אני SaLuSa, ומבקש מכם להיות מוכנים לקבל את השינויים לסייע לאלה אשר עשויים לא להיות כה מעודכנים היטב. אנו איתכם ונותנים את אהבתנו ואת ברכתנו למסע מוצלח.

 תודה לך, SaLuSa.

 Mike Quinsey

שלום חברים, Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge