Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Mike Quinsey, SaLuSa - July 2, 2012

Mike Quinsey, SaLuSa - July 2, 2012

 

מסר של  Mike Quinsey – SaLuSa מיום 2 ביולי 2012

הגיעו הזמנים באמת מרגשים כאשר אתם מקבלים אישור על המעצרים שהחלו להתרחש. הזכויות שלכם הן כאלה שיש לכם את הסמכות להסיר את אלה שביצעו מעשי בגידה נגדכם. אלה בברור צעדים מאוד נדרשים המאפשרים שינויים חשובים שיתרחשו אשר יזיזו אתכם לשלב הבא בתוכנית.  אין אפשרות כי יתעלמו מפעולות אלה, ובני בריתנו מחפשים מקורות אשר נלהבים להסתיר את מה שקורה. ללא ספק באמצעות הודעה אשר מתכוונת להשקיט מחשבות אנשים, אנו מצפים שהתקשורת תפרסם זאת.  בקרוב תגיעו לנקודה בה לא ניתן להחביא או להתעלם יותר מהחדשות, ואנו יודעים שתהיה קבלת פנים מעורבת לכך. עם זאת, אנו מצפים כי הנשיא אובמה יפנה לעולם, ויבטיח שנית לאנשים כי הפעולות הינן חיוביות והאינטרסים של כולם לשקם את שלום העולם. זה יתפרסם ברחבי העולם מעבר לניסיונות כלשהן של האופל להשתיק זאת.

 אנו, הפדרציה הגלקטית של אור, נמשיך למשך זמן לעבוד ברקע, אולם לחפש את האפשרות הראשונה כדי להציג את הגילויים.  זה לא רק מכסה את ההיסטוריה של עבודה עבורכם ואיתכם, אלא גם את האינטרס הכללי  באבולוציה שלכם על פני תקופה של אלפי שנים.  אולם, זה ייתן לנו את האפשרות להציג כמה מהציביליזציות השונות שאתם עומדים לפגוש. לכול יהיה קשר כלשהו אליכם רק בשביל להשתתף באבולוציה הגנטית שלכם. ברמת הנשמה, אנו כולנו מאותו מקור, אולם סיירנו בנתיבים שונים בהתאם לבחירת החוויה שלנו. ההבדלים ביננו קיימים אבל כולנו מתפתחים כמוכם מלבד כמה נשמות אשר נמצאות ברמות גבוהות יותר מאשר אחרים.

 בתנועות גדולות קדימה, אתם תמצאו את עצמכם במהירות מורמים לשלב הבא בהעלאות שלכם. רבים מכם כבר התחילו בדרך חיים חדשה, וזה יסדר אתכם עבור חזרתם לעולמות גבוהים יותר אשר יגיעו עם ההתעלות (Ascension). חיים נהדרים ומספקים מחכים לכם, אשר ייראו לכם כגן עדן לאחר חוויותיכם בדואליות.  לא רק תבינו איך אנרגיה נכנסת לתוך חייכם, אלא גם כיצד להשתמש בה כדי להשתמש בה לצרכיכם.  הדגש יושם על הדרכים השונות בהן ניתן להשתמש בה, ולא פחות מאשר אמצעי למסעות בחלל.

 על כדור הארץ אתם מבזבזים זמן רב לנסוע מסביב עם מה שאנו רואים כצורות מיושנות של תחבורה. לא יהיה יותר צורך לבזבז כה הרבה זמן בדרך זו, תקבלו כמתנה טכנולוגיה המאפשרת נסיעות תוך רגע. הכול מבוסס על השימוש באנרגיה חופשית שהיא נקיה ולא מזוהמת. האופל כבר פיתח כמה כלי תחבורה (ספינה, מטוס וכו') מסוג זה, והטכנולוגיה ידועה להם במשך זמן רב מאוד. הכחשתם את השימוש בה כדי שלא תשפיע על מעמדן של השיטות המסורתיות של נסיעות, וכדי להבטיח שהן ישמרו על כוחן על פני מדינות אחרות.

 חלומותיכם יתגשמו והשינויים הנהדרים ביותר יגיעו עם חופש המוחזר לכם. אתם נעשיתם כה רגילים להיות נשלטים וירטואלית בכל דבר שאתם עושים כך ששכחתם מה זה להיות חופשי. תוכלו לטעום ממנה לפני ההתעלות, אולם זכרו כי עם חופש מגיעה אחריות לא להתמכר לפעילויות אשר גורמות סכנה או נזק לאחרים. עם ההגעה של רמות גבוהות יותר של התודעה שלכם, גם תגיע הבנה מלאת חמלה ומאוזנת של אופן ההתייחסות לנשמות אחרות. הרצון להיות אחד עם כול החיים יאפשר לכם לקחת את מקומכם  בין אלה שאתם תצטרפו אליהם. אנו יודעים כי הקשיחות של התדרים של כדור הארץ אינם תורמים לקיום של שלום, ואתם מאותגרים להישאר שלווים ובשליטה על רגשותיכם.

 אתם עברתם מבחנים וניסיתם במשך תקופה של אלפי שנים, לעיתים קרובות חזרתם על אותם שיעורים פעמים רבות. הוכחתם שאתם יכולים להתקיים בציביליזציה מתקדמת, ואתם מתקבלים בברכה לעולמות גבוהים יותר. העליתם את רמות הרטט שלכם וזה יבטיח שאתם מוכנים להתעלות (to ascend). אלה שאינם מוכנים לא ירצו לעזוב את הדואליות, וימשיכו, בהתאם לבחירתם, את חוויותיהם באותה רמה. הנתיבים הפתוחים לכם מוגדרים בברור ואינכם יכולים להתקדם מעבר לתחנה שלכם. עם זאת, הכול במצב תמידי של שינוי ואתם, בסופו של דבר, תתקדמו כפי שכול הנשמות עושות.

 שחררו את הקשרים הארציים שלכם ובמקום זאת היו נכונים להרחיב את תודעתכם כך שתקלטו מה תהיה דרך החיים החדשה.  כשתלמדו יותר עלינו ותקבלו הזדמנות לבקר אותנו על ספינותינו, אתם תראו מקרוב איך אנו חיים ומתמזגים עם ציביליזציות אחרות. כולם  משרתים אחד את השני וזה מבורך להיות מסוגלים לעשות זאת.  האגו אולף והצרכים של העצמי אינם בקדימות לפני האחרים. אנו קהילה הנמצאת בהרמוניה ומשקיעים את האנרגיות שלנו בשירות לבורא העליון.  אנו מאוד שבעי רצון מעשייתנו זו,  ואיננו חושבים לרגע אחד שזה מגביל את החופש שלנו בדרך כלשהיא. אנו אוהבים את עבודתנו ואת התרומה שאנו נותנים לכולם. כלומר, עושים לרומם את כל שאר צורות החיים. חיינו מלאים ומאוד מלאי סיפוק ומתוך בחירה אנו משרתים בדרכנו המיוחדת.  זה לא יותר או לא פחות מאשר אתם הייתם עושים כשאתם עוזרים לאחים ולאחיות שלכם.  אנו, בסופו של דבר, משפחה אחת גדולה המכירה במתנת החיים שניתנה לנו על ידי אלוהים אבא/אמא שלנו, וסיפקו לנו את כול מה שהזדקקנו לו כדי ליהנות מקיומנו. אנו גם משתתפים עם אלוהים בבריאה כיוון שהגענו למצב הוויה גבוה ומסוגלים להשתמש בכוחות מעין אלה באחריות מלאה. על פני כדור הארץ, מעטים באמת מבינים את הכוחות הפוטנציאליים שיש להם, ואינם מבינים שהם אחראים לדרך שבה הציביליזציה שלהם התפתחה. כתוצאה מכך, אתם גם קוצרים את מה שזרעתם, וזו הסיבה מדוע סיימתם בדואליות. עם זאת, אתם מצאתם את דרככם החוצה ועכשיו רבים מסוגלים לנצל את ההזדמנות להתעלות.

 אני SaLuSa מסיריוס, מאחלים לכם זמנים מאוד מאושרים אשר יביאו לכם שחרור מדואליות.

תודה לך סלוסה

Mike Quinsey


Website: Tree of the Golden Light
Translation: GiliDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge