Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Mike Quinsey - SaLuSa, January 2, 2015

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 2 בינואר 2015


אנו שומעים כי רבים מכם שואלים מדוע נראה כי הזמן עובר מהר כל כך. פשוט, מהירותם של הרטטים גדלה, בשעה שבאותו זמן הרטטים מרוממים אתכם מחוץ לרטטים הנמוכים יותר. זה ימשיך עד שאתם תתרוממו לגמרי לתוך המימד הרביעי, מבלי שתהיה יכולת לרטטים הנמוכים יותר להסתער עליכם. הגעתה של העיר של אור שהיא גם חלק מהמימד החדש היא רק אחת מהביטויים הרבים אשר נערכים כדי להופיע בשנה זו. אינכם צריכים לדאוג שזה נראה כמתעכב כיוון שזה עומד להופיע בקרוב מאוד. אנו יודעים שאתם בני האדם חסרי סבלנות אבל אתם כה קרובים לראות את העיר של האור. אנו מבקשים מכם להיות סבלניים.

מתרחש כה הרבה וברגע שהשינויים מתחילים להגיע, אתם תופתעו מהמהירות בה הם ישפיעו. אנו יידענו אתכם באשר למה שמתרחש וכל שלב ייקח אתכם קרוב יותר ליום בו אתם תיפטרו מאלה המתנגדים לאור ומפריעים לתהליך. כל הנסיונות לעכב זאת, לא יהיה להם השפעה ואנשי האופל כבר מתחילים להעריך את הקשיים שהם מתעמתים איתם. יהיו אנשים אשר הופכים את עצמם למטרד, אבל הם ייסחפו הצידה. עובדי אור יקרים, שנה זו תהיה שנה אותה תזכרו, ותפקידכם הוא לעזור לאחרים המעודכנים פחות להבין את האמת של מה שמתרחש.

מכאן ואילך קיומכם ייהפך בהדרגה לקל יותר, ותהיינה לכם שפע הזדמנויות לעבוד בגלוי עבור האור. יהיה הרבה מה לעשות כשמספר רב מהמין האנושי יהיו בבלבול גדול ואפילו בפחד. נוכחותכם וביטחונכם בשל מה שמתרחש יקלו את דאגותיהם. באופן טבעי, בבוא היום יהיה לנו מקום בטלוויזיה לדבר ישירות עם האנשים, אשר אמור להשקיט את דאגותיהם. יהיו תמיד אלה אשר לא יבינו את בואו של האור, ולא יראו עניין בו. תפקידכם הוא לא לבזבז זמן על אלה אשר עומדים כנגד האור, אבל עזרו לאלה אשר הם פשוט מבולבלים. זה יהיה צעד גדול קדימה עבורם במיוחד אם הם תומכים נלהבים של גוף דתי.

עובדי אור רבים יכולים לקבל כתף קרה בתוך משפחתם (המתרגמת - לא יתמכו בהם, לא יגלו עניין בהם), לכן אפשרו להם לגלות את נתיבם. מה שמתוכנן עבור האבולוציה שלהם יהיה בברור נכון עבורם. אולם יהיו רבים אשר התעוררו משנתם ומקדמים בברכה הדרכה כלשהיא כדי לראות את עצמם עוברים את התחלתו של העידן החדש. זיכרו שכל אחד נמצא בדיוק במקום בו הם התכוונו להיות בו, וזה המקום בו הם יחוו בהתאם לצרכיהם. זה חל גם על עובדי אור כך שאל תדאגו אם לא מתרחש הרבה בזמן זה, זמנכם יגיע.

היינו אומרים כי ברגע שיוכר העידן החדש עבור מה שהינו, זה יהיה הזמן לעובדי האור להיהפך לפעילים. אם שום דבר לא מתרחש אשר מעיד שזו היא קריאתכם לעבוד, חכו לשעת הכושר שלכם כיוון שלא כל דבר יגיע בבת אחת. השתמשו באינטואיציה שלכם כדי להעריך מתי אתם צריכים להתחיל לעבוד עבור האור ואתם לא תטעו בהרבה. הכנסייה הרוחנית תגיע לכך בעצמה כיוון שהיא עוקבת מקרוב אחר הנתיב הרוחני האמיתי. אולם, הבה נומר שאתם יכולים לעקוב אחר האמת מבלי להצטרף לדת כלשהי. אמרנו זאת עבור אנשים אשר רק יצאו לדרך במסעם הרוחני, שיפיקו תועלת מביקור בכנסייה רוחנית.

כדור הארץ עצמו עובר דרך שינויים, ובסופו של דבר ימצא את עצמו מורם לתוך המימד הגבוה יותר. זוהי די דרך ארוכה, ובזמן זה אתם הוכנתם לחיים ברטטים הגבוהים יותר. זו פשוט טעימה של מה שעומד להגיע כך שאתם תדעו שיש לכם כל דבר כדי לחכות לו. לכן, התמקדו במטרתכם בידיעה ששום דבר לא יעצור אתכם מליהנות מהעתיד. חשכת ימי הביניים הסתיימה כולה ותומכיהם של אנשי האופל נמצאים בבלבול.

עד עכשיו, אנשים רבים מקבלים במידה רבה את החוצנים כיוון שלא היו מקרים כלשהם אשר ניתן ליחסם ישירות לפעולותיהם. במקום בו היה עימות, אתם יכולים להיות בטוחים לגלות שהוא נגרם על ידי האפורים או על ידי כוחות האופל שלכם. התקפות דגל כוזבות הם גם תחום בו הם היו מעורבים בו, אבל מבט מקרוב לעובדות יגלה את האמת. משימתנו היא להביא שלום לפלנטה מוטרדת אשר הגיעה קרוב להיותה נהרסת על ידי פעולותיהם של אנשי האופל. הצהרנו במקרים רבים שאנו לא נעמוד מנגד ונאפשר לכך להתרחש. עלינו לפקח על סיומה של חוויתכם במימד השלישי, כך שאתם יכולים להתרומם למימד הבא.

הישארו נחושים באמונותיכם ודעו ששום דבר יכול לקחת אותם מכם. מה שיקרה כאשר תודעתם תעלה, הוא שיהיה לכם פחות ופחות לעשות דברים השייכים לרטטים הנמוכים יותר. אתם מגיעים לשלב בו אתם הולכים לנוע מעבר להשג ידם של אנשי האופל. אולם, אל תדאגו מנוכחותם. הם מוגבלים למעשי הקונדס שהם יכולים לבצע, אבל לחלק מכם יש עדיין קארמה אותה אתם צריכים לטהר אבל עדיין אתם צריכים להתרכז באור. מרביתכם טהרתם את חובותיכם לכן נסו והיזהרו לא ליצור חדשים.

אל תאמינו בהפחדות ובשמועות באשר לכוונותיו של אובמה, כשאנשי האופל רצים מפוחדים ומחפשים כל הזדמנות לגרום לכאוס. הפחד הוא נשקם והם יינסו קשה להכניס אתכם למצב מפחיד. שוב, זה המקום בו מגיעה האינטואיציה שלכם לידי שימוש, ואם אתם מבחינים תוכלו "להרגיש" את האנרגיה ותדעו מאיזה סוג היא.

אני SaLuSa מסיריוס, ומאחל לכל קורא שנה חדשה נהדרת. מובטח הרבה וכתוצאה מכך אתם לא תישארו בספק שהעידן החדש הגיע. העולם מסובב עצמו במהופך כשהכאוס ממשיך, אבל זו היא עבודה חיצונית של הנושאים הגדולים האחרונים של הקארמה. חגגו את השנה החדשה בשמחה והקרינו את אורכם לפינות האפלות. הפדרציה הגלקטית תהיה איתכם לאורך כל הדרך.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Translation: Gili Weizman


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge