Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - April 23, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 23 באפריל 2017

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. אתם שומעים רטוריקה (אמנות השכנוע) מפוכחת בהקשר לצפון קוריאה, ואנו מבטיחים לכם שלא תהיה מלחמה כוללת עם מדינה זו או עם כול מדינה אחרת. אתם גם יכולים להתעלם מההגזמה באמצעי התקשורת לגבי המלחמה הקרה החדשה של רוסיה עם אירופה ועם ארצות הברית - רוסיה היא אחת מ"עמוד השדרה" של המדינות אשר מטרתן היא שלום, יציבות כלכלית ושימור סביבתי. ובדיקות של הטילים הגרעיניים של צפון קוריאה אינם מציגים איום - צוותים חרוצים יותר מאי פעם בשמיים שלכם יגרמו לראשי הנפץ לתפקד בצורה פגומה פשוט כפי שעשו ביותר מתריסר אירועים במספר השנים האחרונות. בפועלם בהתאם להמלצותיהם של עמיתים על הפלנטה, אחד מהצוותים גרם לפיצוץ האחרון כמה שניות לאחר שיגורו כעיכוב פסיכולוגי לתוכנית הבדיקות ואמצעים שבאמצעותם ניתן לדכא את הדיבור הקשוח.

שדה הפוטנציאל האנרגטי של כדור הארץ מעיד כי תושבים בלתי מרוצים במספר רב של מדינות יתחילו או ימשיכו בהפגנות כנגד הממשלה ויהיה צורך במאבקן של קבוצות מחבלים במשך יותר זמן; אולם, קווי התקשורת שייפתחו יפחיתו ובסופו של דבר יסלקו את מעשי האיבה בין כול "האויבים". חמלתכם, אהדתכם ותפילותיכם יזרמו באופן טבעי עבור מיליונים רבים אשר סובלים מחסור מאיים חיים או מקשיים רציניים אחרים, אבל בבקשה אל תהפכו לנתפסים בדרמה הקרמתית שמתרחשת. יציבותכם באור עוזרת ונותנת השראה לאנשים כדי ליצור ביחד את גורלו כדור הארץ כעולם שלוו בו כולם חולקים את השפע וחיים בהרמוניה עם הטבע.

נשאלנו אם רטטים נמוכים של כעסם של המפגינים חותרים תחת מטרתם, והתשובה היא, כי המטרה קובעת אלו רטטים מיוצרים. האם האפרטהייד (הפרדה בין גזעים) היה מסתיים אם התושבים בדרום אפריקה לא היו מכוונים את כעסם לתוך ההפגנות כך שיוענקו להם את אותן חירויות אזרחיות ומשפטיות כמו המהגרים ששלטו עליהם? האם קולות הנשים היו נשמעים באמצעות תיבת הקלפי אם הן לא הפנו את כעסן על כך שנשללה מהן את אותה זכות כמו לגברים בהפגנות שזיכו אותן באותה זכות? לעיתים נדירות חוסר צדק כלשהו מתוקן כאשר האנשים המושפעים לרעה דורשים זאת, וכעס יכול להית בעל ברית אם הפעולה הננקטת היא מטעמה של הגינות וזכות שווה. בקיצור, באם קיים אור במטרת המפגינים, רטטים גבוהים מיוצרים; כאשר מטרתה של הקבוצה המפגינה היא לכפות את האידיאולוגיות שלהם על אנשים אשר האידיאולוגיות שלהם שונות, מיוצרים בשפע רטטים נמוכים.

"אני לא יכול להשתלט על כעס לגבי משהו ששותפי מזה שלוש שנים עשה לפני כמה חודשים. אין הוא מבין כמה זה השפיע עלי עמוקות וכועס כאשר אני רוצה לדון על כך. אני יודע כי לכעס יש רטטים רעים ואיני רוצה למנוע מאף אחד מאתנו את ההתעלות. מה יכול אני לעשות?" תשובתנו מתייחסת לכול אחד שמתמודד עם כעס לגבי כול מצב, וראשית נדון על כך בהקשר ליחסים אינטימיים. כאשר כעס הופך לרגש שכיח, ההשפעות הן כפליים: האנרגיה של כעס מחלחלת במערכת היחסים; והאנרגיה של הרטטים הנמוכים מהווה מחסום בין האור והתודעה של המבנה התאי, המקום בו ספיגת האור חיונית להתעלות. זה הוא הזמן לקחת בחשבון שמערכת היחסים עשויה לא לשאת יותר את האינטרסים הטובים ביותר של אף אדם כיוון שהאיחוד הקרמתי שהם בחרו בחוזי נשמתם הסתיים. במהלך תקופה חסרת תקדים זו שבה כול דבר ביקום נמצא במצב של האצה, לנשמות ישנה את ההזדמנות לסיים את כול הקארמה של הדחיסות השלילית במחזור חיים אחד במקום מחזורי חיים רבים, ולעיתים קרובות כעס הוא המניע לזוג להפריד את דרכם כך ששניהם יכולים להמשיך לחוויה אחרת שנבחרה.

כאשר כעס נכנס למערכת יחסים בין הורים וילדים או בין אחים ואחיות והוא בהתאם להסכם טרום לידה שלהם, זה גם מספק הזדמנויות צמיחה לכולם; אבל שוב, השלמת חלק זה של ההסכם לא צריך לקחת שנים רבות. אם ההבדלים עתיקי היומין לא יכולים להיפתר, שבעקבותיהם ישנם רגשות אינטואיטיביים חזקים לגבי מה הטוב ביותר עבורכם במסלול החכם - לסמוך על האינטואיציה הוא חלק מהאבולוציה של הנשמה, וזו מטרתה של כול נשמה בכול מחזור חיים.

כעס שהינו תוצאה טבעית של חוסר שביעות רצון מבעבע יכול להיות הסימן שנשמתכם מסבה תשומת לב לתודעתכם להשתנות בתחום בו היא מעוררת תחושה זו אולי בשדה התעסוקה או משרה מסוימת, השתייכות מקצועית, מיקום המגורים, או קורס הלימוד. אין אנו מדברים על פעולה ברגע של כעס או באופן אימפולסיבי בגין גחמה, אלא מתוך מחשבה נוקטים בצעדים בכיוון שאותת לכם באופן חזק.

אפשרו לנו לספר לכם מדוע כעס כה שכיח בעולמכם. כדור הארץ הוא בית ספר בו התלמידים יכולים ללמוד את הכוח שאין כמוהו ושמחת האהבה כמו גם תוצאותיהם של פחד וכעס - כעס הוא תוצר לוואי של פחד ולעיתים קרובות שניהם הולכים יד ביד. באמצעות חוק המשיכה מצבים רגשיים מנציחים את עצמם, ומכיוון שכעס ו/או פחד יכולים להוביל לפעולות או לתגובות אלימות, השליטה על רגשות אלה חשובה ביותר במסע האבולוציוני של הנשמות. אין זו כיתה של "א' קלה", ורבים צריכים לחזור עליה שוב ושוב ושוב לפני שהם יכולים לסיימה. במתן ההזדמנות הייחודית להשלמת השיעורים הקרמתיים שנותרו במהלך מחזור חיים אחד וכדי להשיג את החוויה המאוזנת, הם צריכים להתפתח, המוני נשמות הלכו לכדור הארץ במיוחד לניסיון נוסף להצליח בשיעור כעס-פחד.

אתם כיניתם את העידנים ההיסטוריים עידן הקרח, עידן הברזל,עידן הברונזה וכן הלאה - אולי תקופה זו של מערבולת פלנטרית יכולה להיקרא עידן הכעס. כשכדור הארץ מתעלה לתוך המישורים של רמות רטט גבוה גוברות, האנשים אשר קודם לכן השקיעו אנרגיה בכעס במקום זאת יכוונו את האנרגיה שלהם לתוך דרכים חיוביות אשר יביאו לביטוי את עידן הזהב של כדור הארץ.

"נאמר לי כי העולם הוא בית ספר לכולנו כדי ללמוד ולהבין לגבי הרוע ומה הרוע יכול לעשות ומה אנו יכולים לעשות כדי להתגבר על הרוע. אם כדור הארץ משתנה להיות מקום של אהבה ושל אור, לאן נלך כדי ללמוד לגבי הרוע והשפעותיו של הרוע כיוון שאנו צריכים לדעת לעשות את האיזון בין טוב לבין רע?" אכן כדור הארץ מהווה בית ספר, כפי שאוזכר לעיל, ובשל מספר רב של מרכזי לימוד מעין אלה ביקום זה, כדור הארץ ידוע כאחד מהטובים ביותר - זו הסיבה מדוע הנשמות כה משתוקקות להתגלם שם. חלק מהתהליך של עולמכם שהופך למקום של אהבה ושל אור הוא כשהאנשים המתמכרים בעשיית רע יכולים לראות את פעולותיהם המשפיעות על אחרים - במקרים מסוימים, על העולם - והם יכולים ללמוד להתגבר על הנטיות לפעול בדרכים אלה. רק אלה השולטים על שיעור זה ילכו יחד עם כדור הארץ כשהוא ממשיך את מסע התעלותו; אלה שלא, ייכנסו לעולם הרוח של התרבות בדחיסות השלישית העמוקה ויתגלמו בעולם זה להזדמנות נוספת ללמוד שיעור חיוני זה. אנו מוסיפים שאלוהים לא חושב על אף אחד מילדיו כעושי רע, אלא במקום זו "ראויים אלה של עדת המאמינים שלי".

זהו מקום טוב להתייחס להערותיו של קורא זה: "אין זה הגיוני כי שכחנו מה נמצא בחוזי נשמתנו. זה היה הרבה יותר הגיוני לזכור כך שאנו יכולים להחליט את ההחלטות הנכונות ולא נצטרך לחזור על אותם "שיעורים קרמתיים" ישנים עד שאנו נבינם כראוי". אנו מרגישים ששום דבר שהיינו יכולים לומר היה מסביר בבהירות את הסיבה של "השכחה" כמו מה שאלוהים אמר לאמי כאשר היא דברה אתו לגבי נושא זה לפני שנים רבות: "אם כולם היו לגמרי יודעים, אם שום דבר היה דורש חשיבה עצמאית או החלטות או פעילות, אזי מדוע היה צורך כלשהו שם לחוויות מרובות? מה היה שם ללמוד? למה החיים עצמם היו הכרחיים? אנו יכולנו פשוט למהר קדימה לסיום, שהינו ההתחלה ולאפשר לכול החיים של כול הזמנים לגור באותה נקודה התחלתית של ההוויה."

"כמה מתקשרים אומרים שאנו אחראים על חיינו, אבל אין לנו שליטה על קרינה גרעינית; כימיקלים בדשנים, הדברת מזיקים ומזון; הנדסה גנטית; שבירה הידרולית (סדיקה תת-קרקעית של פצלי שמן באמצעים מים לקידוח נפט וגז); הרס של יערות; חיסוני חובה; כימיקלים וזיהום נוסף באוויר ובמים, וכול החומרים הרעילים שמזיקים לבריאותנו. באיזו מידה הם משפיעים על ההתעלות?" לרעלים יש השפעות מזיקות על הגוף, שלכם ושל כדור הארץ ושל בעלי החיים, אבל אין להם השפעה כלשהי על מסלולה היציב של התעלות הפלנטה או על נתיב ההתעלות של כול אחד - הם לא מפריעים להתקדמותכם במודעות הרוחנית והמודעת אלא עם אתםמאמינים שהם יכולים. זכרו, מה שאתם מאמינים יוצר את מציאותכם!

אבל אפשרו לנו להרגיע את חששותיכם לגבי מצבים אלה שאזכרתם. חברי המשפחה האוניברסאלית החיים ביניכם וצוותים בשמיים שלכם מנטרלים או משפרים את ההשפעות של קרינה גרעינית ואת הרעלים בכול הצורות, וכאשר הצוותים יכולים להצטרף אליכם ולהשתמש בטכנולוגיות שלהם ביעילות רבה יותר במקום, אתם תתפלאו ותתעודדו כמה מהר ניתן לשקם לטוהר את האוויר, האדמה והמים.

קוראים הכותבים לאמי בדרך כלל מתייחסים לחברי התרבויות שעוזרים לכם כחוצנים, ולפעמים אנו גם מתייחסים אליהם בדרך זו - זה קצר יותר וכולנו נבין למי אנו מתכוונים. אבל בבקשה חשבועליהם כפי שאנו עושים, כמו מי הם: חברי משפחתנו האוניברסאלית. כולנו מחוברים בצורה מורכבת ברמת הנשמה ובמקרים רבים עוזרים אלה הם אבותיכם - "משפחה" היא הדרך הנכונה לחשוב עליהם.

רבים מאלה החיים על הפלנטה ידעו כשהתנדבו שהם יפגשו בסכנה פיזית, קשיים כלכליים, מאסר בלתי צודק, בעיות בריאות רציניות או נכות, פקפוק באמינות מקצועית, אובדן אוהבים, נידוי של משפחה וחברים אשר עדיין ישנים בחוסר מודעות. אם אתם מכירים את עצמכם באחת מהנסיבות אלה, אתם יודעים שחיי עובד האור אינם חיים קלים. עם זאת, אתם עוקבים אחר לבכם ונשמתכם וממשיכים לעזור לאנשי כדור הארץ להתעורר כך שחברי משפחתנו יכולים להתקדם במסעם האבולוציוני ממש כפי שאתם עשיתם.

כול ישויות האור ביקום זה מכבדות את שירותכם רב הערך ותומכות בכם באהבה ללא תנאי.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman

[הערה מסוזי: Matthew שידר מסר זה מוקדם כך שניתן להפיצו ולפרסמו לפני שאני מבקרת את משפחתי באמריקה הלטינית. המסר הבא יהיה בסוף חודש מאי.]


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge