Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - July 19, 2015

מסר מ- Matthew Ward מיום 19 ביולי 2015

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. רבים מהאנליסטים שלכם חושבים שהעם היווני מהדהד "לא" במשאל העם האחרון ששם את מדינתם בדרך להרס כלכלי בלתי הפיך. המדינה תסתדר. ה"לא" שם את האילומינאטי בדרך להרס כלכלי בלתי הפיך.

בהכירם אחד את השני במשך זמן רב, העיסוק בסחר חליפין עבד נהדר בקהילות, אבל התרחבות גבולות המסחר דרשה אמצעים שונים של חליפין; ועם הצגתן של המטבעות, כסף הפך לציר עליו עולמכם פונה. חלוצי האילומניאטי ולאחר מכן אותה קבוצה עצמה שלטה על השינוי באמצעות מיסוי מתוכנן, מערכות בנקאיות והלוואות; וכשמאות שנים חלפו, באמצעות חשבונות בנק "ממוספרים", שווקי הון, מערכת הבנק המרכזי, קרן המטבע הבינלאומית, סוכנויות רגולטורים וכרטיסי אשראי הנושאים שיעורי ריבית קצוצה. כל דבר שהם הקימו תוכנן במיוחד כדי להוסיף לעושרם, להדק את שליטתם הכלכלית על האנשים, ולהגדיל את השפעתם על הממשלות הלאומיות.

האילומינאטי החל כקבוצה מלוכדת של אנשים בעלי צורת חשיבה דומה אשר מטרתם היתה שליטה על העולם. כשהזמן חלף, האגו גדל והרוחות התלהטו, ובסופו של דבר הופיעו שתי סיעות מתחרות עם אותה מטרה. לאחר מכן, הרוטשילדים ותומכיהם, אשר פעלו מחוץ ללונדון ולוותיקן, הגיעו עם תוכנית לבסס את שליטתם ברחבי אירופה - האיחוד האירופאי, הבנק המרכזי האירופי ומטבע היורו. אפשרו לנו להשאיל את הביטוי שלכם "איך זה עובד עבורכם?" אין תחבושת רחבה מספיק כדי להטליא את הסדק שהצבעת העם ביוון עשתה ברשת הרוטשילדים. הסדק יתפשט כמו קורי עכביש ברחבי העולם ולתוכו תיפול המפקדה של סיעת רוקפלר בוושינגטון די.סי ובוול סטריט.

כאילו אין זה מספיק עבור שתי הסיעות להתמודד אתו - האפיפיורפרנסיס הטוב והחכם ממשיך לקלקל בזהירות את התוכניות - עכשיו מדובר בהסכם בין מנהלי המשא ומתן ממספר אומות עיקריות ומנהיגיה של איראן שמדינתם לא תרדוף אחר פיתוחו של נשק אטומי. אין זו הפתעה שראש הממשלה של ישראל נתניהו, בכיר באילומינאטי, גינה את ההסכם או האילומינאטי בקונגרס בארצות הברית והחברים אשר מסע הבחירות שלהם מומן על ידי אותה קבוצה המתנגדת למאמצי הנשיא אובמה לקבל את הסכמת הקונגרס. הם רוצים לפלוש לאיראן, וביחד עם ההשתלטות על הנפט של המדינה, לקצור את העושר המגיע מייצור מכונות של מלחמה.

רטטי האור המתעצם אשר הובילו למהפכות אלה עבור האילומינאטי, ימשיכו לגבור כשהפלנטה ממשיכה במסלול ההתעלות שלה. אם יכולנו לספר לכם על המועד בו החיסול המוחלט שלהם יהיה, היינו עושים זאת בשמחה; אבל הפעילות בפוטנציאל שדה האנרגיה של כדור הארץ מעידה שמותם הבלתי נמנע יגיע בשלבים, לא בבת אחת. יש להם עדיין כוח מסוים, ההולך ופוחת למרות שזה "בפעילות הסמויה" של סניף של ה-CIA; של מקורות מודיעין אחרים, כולל המוסד; של אישים בכירים בכמה כוחות צבאיים, של מינוף במגמה השלטת של אמצעי התקשורת ובכמה ממשלות; ואחסון כספים ענק כדי ליזום את הכבדת המרד, לממן את מדינת האסלאם, ולשלם לעבדיהם כדי לפרוץ למערכות מחשב, לפקח על המסחר בסמים ברחובות, ממלאים את השמיים שלכם בכימיקלים, מכחישים את תרומת הזיהום לשינויים באקלים, או מפיצים מידע כוזב באינטרנט.

בשעה שמעטים בדרגות הגבוהות של שתי סיעות האילומינאטי מדברות עם המנהלים בתנועות הרפורמה, הקיצונים מדברים על איחוד כוחות; כמה נטשו את ספינתם השוקעת מהר, מתו מסיבות טבעיות או במו ידיהם, או נעצרו. הייתם מזהים כמה שמות, את רובם לא הייתם מזהים, ואין זה סביר שמישהו מהאילומינאטי יזוהה ככזה במגמה השלטת של דיווחי החדשות.

תהפוכות תמשכנה להופיע כשהמאבק של האור ישן נושן כנגד האופל עבור האוכלוסייה בכדור הארץ מתקרב סוף סוף לסופו. המתנתם זמן רב כדי לראות את ניצחון האור כפי שנגזר מלמעלה, ואתם יכולים לקדם בברכה את הנסיעה המטלטלת דרך השלבים האחרונים. אולם, מרביתו של ההמון לא יודעים לגבי העימות הארוך או שכל דבר מתרחש ומדובר במה שיקרה בעתיד לגבי התעלותה של הפלנטה וההתעלות האישית מאלף שנה של שעבוד לאופל.

אנשים רבים מפחדים או כועסים, ועם כל חבטה חדשה, לאחרים תהיינה תגובות דומות. שלוותכם, עם זאת התרגשותכם, וההסבר למידה בה האנשים פתוחים לרעיונות יכולים לעודד אותם שתהיה להם השקפה אופטימית. אבל אל תהיו מדוכאים אם משפחה וחברים לא מגיבים בחיוביות - הם יתעוררו בזמן המוכנות שלהם.

ואנו מבקשים כי תזכרו את הדבר הראשון במעלה במחשבותיכם הוא שכל אדם בעולמכם הוא חלק מאלוהים, ואין זה משנה איך מכונה הישות הנעלה ביקום זה. כל אדם הוא צורה מורכבת המחוברת ברמת הנשמה עם כל האחרים, ואהבת אלוהים לכל אחד היא בלתי מותנית. אין המשמעות בלראות "עבריינים" דרך עיניו של אלוהים של לרצות שהם יוותרו על צדק בהתאם לכללי העולם שלכם - זה כבר הגיע לכמה ויעלה בגורלם של אחרים. המשמעות היא, שאתם תרוממו את עצמכם ואת עולמכם בכך שאותם אנשים ידמיינו לעצמם שהם בתוך האור במקום להתמקד על ענישתם. החוקים ההגונים, הלא שיפוטיים והבלתי נמנעים של היקום ישרתו אותם בצדק בעולם הרוח בהתאם למעשיהם במחזור חייהם.

כאן זה מקום מתאים לענות על שאלות של קורא: "מה יקרה לנירוונה לאחר שכדור הארץ יגיע לדחיסות החמישית? האם ניתן עדיין שיהיה שם איחוד מחדש עם אהובינו?" נירוונה תלווה את כדור הארץ ליעדו בדחיסות החמישית ותמשיך להיות עולמו הרוחני, אבל עם שינויים גדולים. כדור הלכת הזעיר והדחוס אשר בו שוכנים האנשים השפלים ביותר והוא רק חלק מהעולם הנפרד מהאחרים - יגורש לאוכלוסייה כלשהי בדחיסות השלישית וייכללו בתוך עולמם הרוחני, או יאבדו גשמיות לאחר שתושביו מועברים לעולם רוחני בעל דחיסות זהה. השכבות הנמוכות של נירוונה - מקומות לימוד עבור אנשים הרוצים להיגמל מנטיותיהם השליליות כמו גזענות, כעס, אדישות, קנאה, קמצנות, מרירות, בגידה, חוסר הגינות, מניפולטיביות, מוחות סגורים ורצון לשלוט על אחרים - גם ייעלמו. תכונות אלה שירתו היטב כאשר הן היו היבטים של שיעורים קרמתיים שבאמצעותם הנשמות בחרו להגשים חוויות מאוזנות, אבל חברתכם התקדמה במודעות וברוחניות ואינה צריכה יותר לחוות מאפיינים שליליים.

אכן, אחודים מחדש של אהובים יכולה להתרחש בנירוונה כאשר עולם זה וכדור הארץ נמצאים בדחיסות החמישית, אבל לאחר מכן, כמו עכשיו, פגישות יכולות להתקיים בכל מיקום ביקום זה בו האנרגיות מתאימות. למעשה, ביקורים אלה מתרחשים במהלך זמן שנתכם, אבל דחיסותו של גופכם לא יכולה לשמור זיכרונות מביקורים אלה- כאשר אתם מתעוררים ויש לכם קטעי זיכרונות בהיותכם עם אהובכם, אתם מייחסים אותם לחלומות. כשתודעתכם מתפשטת עם ספיגת האור, אתם תתחילו לזכור בבירור את האחודים מחדש השמחים שלכם.

בהתייחס להצהרתנו ש"לכל דבר בעולמכם ישנה תכלית", קורא שאל, "מה המטרה של שירותם של חולדות, מקקים, פרעושים, יתושים וכו'". זה התחיל לפני עידנים בעבר בזמן לינארי, כאשר החשיכה הפעילה מניפולציה על הדי.אנ.איי של כמה אוכלוסיות חלשות וגופיהם תוכנתו להזדקנות ולמחלה. אוכלוסייה במודעות וברמת הרוחניות של הדחיסות השלישית, כפי שהיו אנשי כדור הארץ ושאר צורות חיים במשך אלפי שנים רבות, יש להם גוף הרגיש למחלות שחרקים וחולדות מסוימים יכולים לגרום או להפיץ; ובהתייחס לגמישות בחוזי הנשמה, מוות פיזי באמצעים אלה יכול לספק את סיבת החוזים וכללי אריכות חיים.

חרקים גם משרתים את המטרה של נשמות אשר אנרגית מחזור החיים שלהם שגרה אותם לחלק השפל ביותר של עולמות הרוח בדחיסות השלישית. כאשר הם רוצים לקבל מספיק אור כדי להתגלם, הם עושים זאת בצורת חיים לזמן קצר ללא דפוסי זיכרון תאיים אשר יכולים להשפיע על ההתנהגות כאשר הם מתחילים שוב במעלה סולם האבולוציה. אתם תקדמו בברכה את הידיעה שחרקים אלה לא יכולים לשרוד ברמות הרטט הגבוהות יותר אליהן מובל כדור הארץ, ולא יהיה צורך יותר במקומם בשרשרת המזון.

חולדות הן מכרסמים אינטליגנטים ורגשניים, ואלה שהן חיות מחמד המטופלות היטב מגיבים באותו אופן; ההמון שרצים באופן פראי פשוט מנסים לשרוד בעולם בו מתעבים אותם. כשהאוכלוסייה גדלה בתודעה, כך גם צורות החיים האחרות עושות בעולם זה. עם ההתקדמות מגיע כבוד האנושות לכל חיי החיות, וחולדות "פראיות", כמו זנים אחרים שנחשבים עכשיו דוחים, ירוממו בהתנהגות ובקבלה פופולרית. אל תדאגו שעולמכם עשוי להיות מוצף בחולדות או בארנבות או בכל החיות האחרות אשר ממליטות במהירות! הם יתרבו לעיתים רחוקות יותר ובמספרים קטנים יותר, כל עוד הם מחליטים להתגלם על הפלנטה - זנים אלה, כמו כל האחרים הם מתפתחים ובנקודה מסוימת מתגלמים כישויות בסדר גבוה יותר.

בצטטו את דרכי ההתייחסות הלא הומנית לחיות בכדור הארץ, קורא שואל, "האם אנשי הגלקסיה לא יכולים לעזור לסיים את היחס הנוראי לבעלי חיים?" משפחתכם האוניברסאלית עוזרת באמצעות הקרנת אור בשפע לכדור הארץ, אבל הם לא יכולים להתערב ברצון החופשי של אנשים הגורמים לסבל ולמוות אכזרי של חיותיכם. זה תלוי בחברה שלכם שתעצור את הנהלים הנתעבים, והודות למאמציהם המסורים של נשמות רבות, זה קורה. מדינות קובעות כללים לטיפול בבעלי חיים וההשלכה למפרים; ישנו חרם על מזון, מוצרים אחרים ובידור הנובע מניצול בעלי חיים; ניתן חינוך לציידים לא מורשים של חיות פרא לשנות את פרנסתכם; החינוך מרחיב את החשיבות בשמירת חיות הבר וביתם על האדמה ובימים; מספרם של שמורות הטבע של חיות הבר ומקלטים לשמירת חייהם של זנים של חיות מחמד ממשיכים לגדול וכך גם מספרי חיות מחמד חסרות בית המאומצות.

ההשתתפות או תמיכה כספית בפעילויות מעודדות אלה היא חיונית, ליתר ביטחון, תרומה רבת ערך שכל אחד יכול לעשות כדי לשפר את חייהם של בעלי החיים היא לא להתייסר לגבי מצוקתם, אלא במקום זאת לשלוח לכולם בכדור הארץ אור של אהבה. חוק המשיכה מחזיר את אותה אנרגיה שנשלחה קדימה במחשבות וברגשות, לכן התייסרות לגבי כל מצב מביאה חזרה עדיין יותר נסיבות המעוררות את אותה הרגשה.

קוראה מניו-זילנד שאלה מדוע התאבדויות בני נוער במדינתה ובמקומות אחרים נעשים יותר לעיתים קרובות. אולי מכיוון שבתורות הדתיות, להתאבד בגיל צעיר כזה - בכול גיל - נתפס כמוות טרגי יותר מאשר מוות ממחלה או מפציעה קטלנית. לכן, ראשית אנו אומרים, אין שיפוט או קנס ואין מקום כזה כמו אבדון או גיהינום עבור אנשים שמסיימים את חייהם.

סיבותיהם שונות פשוט כפי שהאנשים עצמם שונים; אולם, בהתאם לעמיתנו בנירוונה, מרבית בני הנוער שהתאבדו הם הומואים או לסביות או הם יודעים שגופם ומינם אינם מתאימים, והם נכנסים לחיים הרוחניים עם נפש מיוסרת אשר צריכה תשומת לב מותאמת אישית לצורך ריפוי. הם מותשים רגשית מהמאבק לציית לציפיות המשפחות, לכללים החברתיים ולאוריינטציה הדתית, או הם גורשו לאחר שהצהירו את האמת על עצמם - בכל מקרה, הם ראו את המוות כרק בריחה מחוסר תקווה ומייאוש. כשחברתכם ממשיכה לגדול במודעות וברוחניות, כבוד האלוהות והאמיתיות של כול העצמי של הנשמה יחליף את ההפליה ואת הדחייה.

"הבחנתי במידע רב באינטרנט המבוסס על פחד סביב בליעת זהב חד-אטומי. האם יכולים אתם בבקשה לפרט על איך זה עובד למעשה בתוך הגוף שלנו?" הכוונה של מידע זה - וזו דוגמה טובה למידע מוטעה באינטרנט - להטות אתכם מהחומר בעל הערך ביותר אותו אתם יכולים לבלוע. בנוסף לחיזוק מערכות החיסון, זהב חד-אטומי תורם לבריאות באמצעות התחדשות תאים במהירות; העלאת תדרי הגוף; שיפור תפקוד האיברים; האצת ההתמרה של תאים מבוססי פחם לגבישים; ועזרה להגדלת גדילי הדי.אנ.אי. כל התועלות הפיסיות האלה מגבירות את כוח המוח וזה מוביל לתודעה מורחבת, בהירות רוחנית ואיזון כללי. אנשים אשר מושפעים מהחשיכה לא רוצים שיהיו לכם משהו מיתרונות אלה כך שהם מפיצים בצורה בוטה מידע כוזב, המבוסס על פחד לגבי זהב חד-אטומי.

לקוראים אשר שאלו אם חתימה על עצומות באמת עושה טוב כלשהו: כן, אתם עשויים לראות או לא לראות השפעות מידיות בתחומים הספציפיים שהעצומות מכסות, אבל האנרגיה שאתם משקיעים כדי לתמוך במאמצים שאתם מעריכים שהם ראויים תורמים לאור הכללי על פני הפלנטה.

"בבקשה בקשו מ- Matthewלדבר על אנשים הסובלים מדיכאון. אני מפחד שאני עשוי לא לעקוב אחר חוזה נשמתי ובנוסף להיכשל לעשות את חלקי כדי לסייע למחשבות חיוביות ואוהבת לעצמי ולאחרים כדי לסייע למעברו של כדור הארץ". הבנתנו וחמלתנו יוצאות לאותה נשמה יקרה ולכל האחרים אשר מתמודדים עם דכאון, מצב רגשי מכאיב אשר הפך כמעט דבר שבשגרה בעולמכם, ואנו ממהרים לומר שאף אחד מכם אינו מכשיל את העצמי או את האחרים! אין לכם חוסר באור, אלא אור-לב. אפילו אם הדיכאון הוא בחירה קרמתית לצורך איזון, אין צורך שזה יימשך זמן רב, וזה אפשרי לגלות ולהקל את הסיבה.

הסיבה עשויה להיות פיסית. התייעצו ברופא מהימן לגבי בדיקות בגין חוסר איזון הורמונלי, אשר ניתן לרפאו ללא תרופות, סמים אשר לא מחסלים את הסיבה ומובילים למחלות אחרות. הזכרנו את התועלות של זהב חד-אטומי, והצענו גם שאתם תאכלו מזון מזין, תשתו מידה גדולה של מים טהורים, קבלו מספיק שינה, האזינו למוסיקה ערבה לאוזן, ובלו כמה שיותר זמן שאפשרי בטבע. במיוחד במהלך זמנים אלה כאשר הגוף, המיינד והרוח מסתגלים לרטטים הגבוהים יותר מאי פעם, אלה הן הצעות חכמות לכל אחד.

במקרים רבים, דיכאון הוא נסיבתי, בגין האדם עצמו או מצבם של אהוביהם או אולי מצב של עולמכם. כאשר אתם מתחילים לחשוב על משהו עצוב או מדאיג, שנו למחשבה חיובית לגבי מצב זה ודמיינו שזה מתמוסס לתוך קרן אור - כאן שוב חוק המשיכה משחק תפקיד מכריע. קחו צעד אחד בכל פעם כדי להתגבר על הרגשת הדיכאון - זה יכול להיות פשוט כמו שביעות הרצון בלסיים מטלה קטנה או להתרומם בידיעה שאתם תורמים אור לעולם באמצעות חמלה, סליחה, הכרת תודה, רוחב לב וטוב לב.

יקרים, יישמו הרגשות מלאות אור זה גם לעצמכם, ובקשו עזרה! מלאכים, מדריכים רוחניים, נשמות בנירוונה ועולמות רוח אחרים - כולם שליחי האלוהים - הם מוכנים יותר מאי פעם ומשתוקקים לעזור לרומם אתכם מחוץ מכובד לב בגין הדיכאון.

כן, ניקוי פלנטרי ימשיך קצת יותר זמן כיוון שכדור הארץ צריך להיפטר משליליות כשהיא מיוצרת. אבל אנו אומרים לקוראים השואלים לגבי רעידות אדמה אשר יהרסו את כל הערים העיקריות, צונאמי במימדים עצומים, שינויים דרמטיים ביבשות, ומידות חום אשר ימשיכו לעלות עד שהם יחסלו את כול החיים: לא רק שדאגות אלה מיותרות, אבל הן פולטות רטטים נמוכים אשר מוסיפים לשליליות שכדור הארץ צריך להתמודד איתה.

רבים בקשו את הערותינו לגבי שותפות טרנס פסיפיק כיוון שזה מרגיש שזו הצעת חוק שנעשתה על ידי האילומינאטי אשר תועיל רק לאמידים. כמה גם שאלו הרבה שאלות זהות לזו שהקורא אשר כתב: "אם באמת הנשיא אובמה הינו ישות אור, מדוע הוא דוחף את הקונגרס לאשר את הצעת החוק?" ואחרים כתבו שמאמציו מוכיחים שהוא או אילומינאטי או הבובה המוכנה שלהם או שהמיינד שלו נשלט על ידם.

אכן, לתנאי השותפות הטרנס פסיפיק ישנו הפוטנציאל להעדיף רק את האמידים - מה שאפשר להשתמש בו בצורה מועילה גם יכול להפוך לכיוונים חורשי רע - ואנו נספר לכם את מה שסיפרו לנו לגבי עמדתו של הנשיא אובמה. הוא פועל בהתאם לעצתם של החברים במשפחת "החלל" שלנו החיים ביניכם כדי לא לעשות גלים בשלב זה על שיחות מאחורי הקלעים עם אנשים בסיעת רוקפלר. הם אינם בוגדים לכשעצמם, הם פרגמטיים היודעים כי מטרתם לשליטה בעולם נידונה למוות, וכיוון שיציבות כלכלית משרתת את האינטרסים שלהם טוב יותר מאשר קריסה עולמית, הם נשמעים לרפורמות הנידונות אשר תהיינה להן השפעות מרחיקות לכת.

אנשים אלה, אשר שיתוף הפעולה יכול לזרז את הרפורמות, מפעילים השפעה ניכרת בעולם התאגידי; ונקודת המיקוח שלהם היא שבאמצעות פעולה בתום לב על כללי השותפות הטרנס פסיפיק, עובדים במדינות החוף יקצרו יתרונות אשר כעת אינן קיימות ולא ישפיעו לרעה על עובדים בארצות הברית. נקודת מבטנו היא, כשהרטטים ממשיכים לגבור, שיפורים יגיעו בכל היבט של החיים בעולמכם, כך שעם השותפות הטרנס פסיפיק או בלעדיה, שינויים מועילים נמצאים עבור אנשים בכל מקום.

אנו מכבדים אתכם, משפחתנו האהובה, בגין התמדתכם כעובדי האור. אתם מוסיפים לאין ערוך לאור המניע שינויים מתמשכים וקרובים לכל אורך עולמכם.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge