Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - July 4, 2012

מסר מ- Matthew Ward מיום 4 ביולי 2012   Thrive

המעצרים הקרבים ובאים; משא ומתן בין מנהיגי העולם לבין החוצנים, הנוכחות כוללת גם את האילומינאטי; תחומי התקדמות; אובמה; הכל מבוסס על כך שהאופל יפסיק את פעילותו בסוף השנה; התחלת רפורמת ביניים; שינויים שיקרו לאחר שהפלנטה תיכנס לדחיסות של השלב הרביעי; הסיבה לדחיית נחיתת החוצנים ; האחריות לעצמי.

 

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. אנו שמחים לספר לכם כי אירוע רב חשיבות עומד להתרחש. כמו כן, קרוב לוודאי כי לא יפורסם מידע מסוים שהיה אמור להתפרסם - כלומר, מספר ניכר של אילומינאטי בכירים עומדים להיאסר - רמת ההישגים הגבוהה ידועה בעיקר לצדדים המשתתפים.

בחלקים שונים בעולם, ממשיכים במשא ומתן בין נציגי הציביליזציות המסייעות לכדור הארץ ובין כמה מהמנהלים בממשלות שלכם, בבנקים, בתעשייה, בצבא, בחקלאות, בכרייה, ברפואה, בחינוך, בדת, בתחבורה, בבידור - למעשה, כל תחום המשפיע על החיים בעולמכם. בהתחשב בטווח וברמת נוכחות המשתתפים, אתם לא תופתעו לדעת שכמה מהם, המהווים חלק ממעמד האילומינאטי, נכללים ביניהם.

נציגי "החלל החיצון" אשר אינם שונים מכם במראה, נכנסים לישיבות אלה, ואז משתנים לתוך הגוף הטבעי שלהם לזמן מה לפני שחוזרים להופעתם הראשונית. כפי שאתם יכולים לדמיין, שינוי זה - למעשה הנוכחות של יחידים אלה מעולמות אחרים!- יש לה השפעות עמוקות על המשא ומתן שלכם. עם זאת, המטרה היחידה של נציגי החלל החיצון היא להפיק תוצאות משמעותיות - החלטות נבונות של אנשיכם - ולשם כך הם באים.

הנציגות שביקרה הציגה מצגות משכנעות שפתחו את עיני מנהלי המשא ומתן לאיוולת של התהליך בכיוונים יחסיים של תחרות, מאבק, שחיתות, כיבוש והונאה. כמה נוכחים מהאילומינאטי קופצים בשקיקה על הקרון של התזמורת, אחרים נלהבים פחות, אולם כיוון שזה ברור כשמש שיומם עבר, הם מצטרפים לשותפיהם אשר נוטשים ברצון את הספינה, אם אפשר לומר.

חשיפת ידע ודיונים סבירים אשר מובילים להרחבת המודעות ושיתוף פעולה תמיד עדיפים בהרבה על צעדים כוחניים יותר. יתר על כן, האמצעים היחידים שבאמצעותם נלחמים לוחמי האור הם עם האור עצמו. ההארה מקלה על המעבר החלק ממערכות ישנות לחדשות, וזה באמת חשוב; אולם משמעות חשובה יותר היא בכך שמנהיגכם בכל אותם תחומים, שאינם יחידים מציביליזציות שונות, קובעים את המהלך החדש עבור עולמכם.

התקדמות ניכרת נעשתה בשני תחומים בעלי השפעה מיידית - שליטה על גופים ובכלכלה העולמית. מדיווחים עובדתיים באמצעי התקשורת העיקריים שלכם, אין זה נראה כך, בעיקר בהקשר לכלכלה. יש הרבה דיבורים ומעט פעולה בארצות הברית ובמדינות שאתם קוראים להם גוש האירו, כל החובות המסיביים גדלים מדי יום.

זה מבשר רעות לעולם, בהתאם לאנליסטים שלכם. מכיוון שאין להם מושג כי המצב היום הינו הקדמה חיונית להנהגת מערכות באופן כנה והוגן, מסקנותיהם מבוססות על ההיסטוריה ועל השקפות אקדמאיות לגבי האופן בו יש לטפל בעניינים כלכליים רב- לאומיים. כמו כל דבר אחר שהינו תחזית המתבססת על כך, ניתוח כלכלי שאינו מיושם בעידן זה הינו חסר תקדים ביקום.

פרסום רב ניתן לאלמונים רבים בממשלות שונות. הכיוון של המנהיג החדש של מצרים וכיצד תגיב מחצית מהמדינה שלא הצביעה עבורו. לאן יוביל הפיתוח הגרעיני באיראן. איך תיפתר האיבה עתיקת היומין בין הישראלים לפלשתינאים. מה קורה בפקיסטן. איך אומות אחרות יגיבו למלחמת האזרחים בסוריה. כמה צפון קוריאה מהווה סכנה. מהן תוכניותיהם של מנהיגי רוסיה וסין. מה לעשות לגבי המדינות הנחשלות באפריקה ובאמריקה הלטינית.

כיוון שסוגיה מיוחדת שלהלן הינה בחזית הקדמית של מחשבות כה רבות מסביב לעולם, אנו נדבר על כך. הנשיא אובמה ייבחר מחדש, ואין זה עכשיו יותר ענין של פוליטיקה מאשר היה אי פעם. ספרנו לכם לעיתים קרובות כי המתכננים המומחים של תור הזהב בקשו מנשמה זו מציביליזציה מפותחת מאוד לבוא במיוחד לפלנטה על מנת לכהן באחת העמדות האסטרטגיות ביותר במהלך שלב זה של התעלות בני כדור הארץ מחוץ לדחיסות של השלב השלישי וכניסה לרביעי. וכולכם הסכמתם עם כך בשעה שבחרתם בהתלהבות את תפקידיכם האישיים בתקופת חיים זו.

כמו כן, אנו דברנו על ההתנגדות העצומה כנגד מאמצי אובמה לחולל רפורמות רבות ההכרחיות בארצו ולהשיג שלום בעולם. מה שלא חשפנו לפני כן הוא שלוחמי האור באו מביתם כדי להגן עליו ועל משפחתו מפני להקת זוחלי האופל, אשר הינם גם מפלנטה אחרת, שהאילומינאטי שכרו כדי להרוג את משפחת אובמה. זה מעיד על היקף הפחד של האופל מכך שנשיא זה יסיים את שלטונם הארוך והם צודקים. בקרוב מאוד לא יהיו להם יותר אמצעים לקנות רוצחים, חברי קונגרס או המוני שתדלנים - ואז כולם יראו את האור הקורן מאובמה ויבשרו על מנהיגותו הנבונה ופעולותיו לקראת אחדות העולם.

אלה ומצבים המעוררים ענין או דאגה, מקומיים ובינלאומיים, יכולים מאוד בצדק לתאר אותם כזזים בקצב משתנה לקראת "האור בקצה המנהרה". כיוון שלא ניתן להאט או לעקוף את המומנטום האנרגטי של התמרת העולם, תתפתח יציבות מתוך המהומה הנוכחית. אידיאולוגים ופילוסופים שהנציחו פחד ומחלוקות מתמעטים, ואבני היסוד של דואליות יפסיקו לחלוטין כאשר הפלנטה תיכנס למישור הנמוך של הדחיסות של השלב הרביעי, בסביבות תום שנה זו.

עד אז, כל מה שפולט רטטים נמוכים, יפסיק. זה כולל שליטי משטרים רודניים או תרבויות אשר מכחישות דבר קיום נשים כמתת האל וזכויות אזרחיות; חברים בכת עובדי השטן; המפקחים על הטכנולוגיות המתקדמות שלכם אשר השתמשו בהן למטרות הרס; מנהלים בוותיקן; יחידים אשר עדיין מצנזרים מידע או מזמינים יצור סרטים אשר מהללים מלחמה או הצגת חייזרים כפולשים מפלצתיים.

איך יכולים שינויים עצומים באופן בלתי יאומן במצבים ובהתנהגות להתרחש עד סוף השנה שלכם? רק אנשים המלאים באור יחיו אז על פני כדור הארץ.

בינתיים, יהיו מבוכה ומהומה. כאשר השינויים יחלו, יהיו קשיים. יהיה משא ומתן לסיים את הלחימה ואת הפרידה של חיילים, את השיבה של פליטים לבתיהם. חוקים, מדיניות, תקנות ונהלים שהיו לא צודקים או מזיקים יבוטלו, כולל שיעורי מיסוי שאינם צודקים. חלוקה מחדש של רכוש בעולמכם תהיה קלה, ואז יסתיים הפער הלא מוסרי בין המעטים והרבים.

שינויים חשובים נוספים יגיעו באופן הדרגתי לאחר שהפלנטה תיכנס לדחיסות של השלב הרביעי. חברים של משפחתכם האוניברסאלית יעזרו לכם במאמצים הדורשים טכנולוגיות, כגון חיסול של כל מקורות זיהום האוויר, המים והאדמה שלכם ושאר תהליכי שיקום סביבתי נוסף על צורות חדשות של אנרגיה ותחבורה.

המנהיגים שלכם, אשר לכולם תהיה יושרה רוחנית ומוסרית, ימשיכו להוסיף או להגביר את אמצעי הרפורמה, וכדור הארץ ימשיך את חזרתו העצמית לגן העדן המקורי שלו ולמתן את האקלים ברחבי העולם.

כל ההבדלים האלה מהחיים שאתם מכירים הם באמת דרמטיים, אבל זו התודעה המתרחבת שלכם ובהירות רוחנית אשר יביאו את השינויים האישיים המדהימים ביותר כאשר אתם תתעלו עם כדור הארץ דרך הדחיסות של השלב הרביעי ולתוך החמישי. לאורך הדרך אתם תשיגו בריאות מושלמת וגדילה מחדש של גפיים ואיברים חסרים. לא רק תתגברו על ההשפעות המשותפות לזיקנה, אלא אלה שנמצאים בגיל מבוגר ייעשו בהדרגה צעירים יותר. אתם תתקשרו באופן טלפתי עם נשמות במקום אחר ביקום, תיסעו בין כוכבים ותבקרו אנשים אהובים בנירוונה. באמצעות הדמיה, אתם תלמדו להגשים את כול מה שאתם רוצים.

בקיצור, אתם תשתמשו בכוחות המולדים שתמיד היו לכם כזכות מלידה, ואתם תיקחו את המקום הראוי שלכם בתוך המשפחה האוניברסאלית שלנו של נשמות נצחיות רב ממדיות.

אז עכשיו, במהלך התקופה הקצרה לפני שכדור הארץ יוצא מהדחיסות של השלב השלישי, אנשי האופל שנותרו ינסו במאמצים אחרונים להיאחז בשאריות ההשפעה והון העתק. השקר הבוטה של פוליטיקאים עקשנים ימשיך לזמן קצר וכך גם ימשיכו הדעות הקוטביות של אנשים לגבי מה שהכי משרת טוב את ענייניהם האישיים. כדור הארץ עדיין חייב לשחרר שליליות באמצעות אירועים גיאופיזיים. לעומת זאת, מצבים אלה היו "רק חיים" כל כך הרבה זמן כך שמרבית האנשים רגילים לקבלם.

מה שיגרום לתסיסה ניכרת הן האמיתות המזעזעות שיגיעו, ותהיה דאגה לגבי המספר הגבוה של מקרי מוות כאשר נשמות רבות יעזבו את הפלנטה בשל סיבה זו או אחרת.

שלוב זה הוא יותר מאשר מספיק עבור האוכלוסייה להתמודד רגשית ומנטלית מבלי להוסיף את הישויות הזרות המעורבות המגיחות מכלי רכב מהחלל. זו הסיבה שהמועצה האוניברסאלית הגבוהה החליטה לדחות את הנחיתות והיצורים מהחלל החיצון הגרים ביניכם ידחו את גילוי זהותם האמיתית. היתרונות של דחיה זו עולות בהרבה על הפחד שצפוי כתוצאה מהכרות מוקדמת מדי של "חייזרים".

המועצה, שנמנית על הנשמות המפותחות ביותר ביקום זה, ציפתה באופן סביר כי מספיק שינויים התרחשו עד עכשיו כך שחברי המשפחה האוניברסאלית יקודמו בברכה על ידי אנשי כדור הארץ. אולם, האחיזה החזקה של האופל נמשכה זמן ארוך יותר מאשר היה צפוי מבחינה הגיונית.
הנשמות שהסכימו לקבל תפקידים אפלים מאוד כך שיציעו למיליונים את ההזדמנות להשלים את הקארמה של הדחיסות של השלב השלישי, ואז הם יצטרפו לכוחות האור, היו נשמות מאוד מפותחות בעצמן. כאשר הם הצטרפו להסכם, הייתה וודאות שהאומץ הרוחני שלהן יתנגד לכוח המשיכה של האחיזה בדרכי האופל. במקום זאת, הם נעשו מוקסמים מהשליטה על ההמונים ומצבירת הון עתק, הסתחררו לתוך מעמקי האופל וסרבו במודע לכבד את ההסכם שלהם.

הרשת הגלובלית העוצמתית שלהם שמרה את מרבית האוכלוסייה שלכם בדואליות ובמנטליות אשר שמרה על המוחות סגורים. בשום פנים ואופן אנשים אלה אינם "רעים" - הם רק תקועים במגבלות של הדחיסות של השלב השלישי. אמונותיהם הבסיסיות שהם יצרו באמצעות שיטות שונות של שליטה על המוח כוללות את האוריינטציה שאם ציביליזציה אחרת כלשהיא באמת קיימת ותגיע פעם לכדור הארץ, מטרתה תהיה להשמיד את אוכלוסיית הפלנטה.

אפילו כמה מסרים אשר תוקשרו באופן טלפתי, או מתיימרים להיות כך, קבעו כי ציביליזציה המעמידה פנים כי היא נדיבה, למעשה מתכוונת לכבוש ולשעבד אתכם. מסרים אחרים טענו כי חוצנים יפנו אתכם לפני הטיהור הנוראי אשר יחריב את הפלנטה, ועדיין אחרים מדווחים על רמת ההרס אך ללא ניצולים. כל הטענות מסוג זה מתוכננות ליצור פחד וכולן שטויות טהורות.

זו הסיבה מדוע אנו לעיתים קרובות דרבנו אתכם לאבחן את המידע מכול המקורות. שאלו את עצמכם והאמינו באינטואיציה שלכם שתספר לכם מה נכון ומה לא. לפתח אבחנה וללמוד להאמין למסרים מהנשמה שלכם לתודעה שלכם לא רק יבטל רגשות מיותרים של פחד, אלא הן צעדים כלפי מעלה בהתפתחות הנשמה.

המועצה יודעת את התודעה הקולקטיבית של תושבי כדור הארץ, לכן הם יודעים כי ההגעה של יצורים מהחלל החיצון בשלב זה תגרום לפניקה למרבית האנשים. לא רק שזה ייצור יותר שליליות שכדור הארץ יהיה צריך להיפטר ממנה, אלא זה יחזק את האופל - הם ניזונים מאנרגית הפחד.

בצומת זו זה יהיה נבון עבורכם ועבור האחים והאחיות מהחלל החיצון להיפגש קרוב לסוף השנה, כאשר כולם יכולים להצטרף אליכם מתוך הכרה מלאה ולעזור לכם בגלוי ללא השלכות מצערות. עם זאת, תזמון זה אינו נקבע באבן - זה יכול לקרות מוקדם יותר. יש ניטור רציף על המתרחש בכדור הארץ וכמה אפקטיבית עוצמת האור המעלה את התודעה הקולקטיבית, וכאשר האפשרות של הפצת הפחד לא קיימת יותר, משפחת החלל שלנו תצטרף אליכם.

במהלך תקופת הביניים, הם ימשיכו להשתמש בטכנולוגיה הקיימת בספינותיהם כדי להקטין את ההשפעות הרגילות של כימיקלים ומזהמים אחרים. הם ימשיכו לאזן את ההשפעות של רעידות אדמה ולרכך את הכוח של סערות חזקות מבלי להקטין את הכמות המשתחררת של שליליות. הם ימשיכו לגרום תקלות בכלי נשק, יחסמו את ההיבטים החזקים ביותר של טכנולוגית השליטה במזג האוויר של האילומינאטי, ויהרסו את פעולותיהם במתקנים הענקיים התת קרקעיים. כמו כן באמצעות רשות אלוהית לעזור לכם, הם יכולים לשנות מיקום של יחידים ספציפיים המסרבים להתפטר מהגה השלטון של פעילויות שונות אשר הינן כנגד טובת המין האנושי בכדור הארץ.

בעקבות הידיעה על קפיצות גדולות אלה קדימה והתפתחויות נהדרות העומדות לבוא בשינויים בחיים, אתם יכולים להרגיש שמחה, התרגשות אמון ומוכנים היטב לנצח אתגרים כלשהם שאתם עשויים להיתקל במהלך החודשים הקרובים. וכן ייראה לכם שחודשים אלה עפים באמצעות - תחושה של זמן החולף מהר יותר ויותר שתמשיך להתגבר כאשר הפלנטה ממשיכה להתעלות (ascending.).

אם אתם חווים אנומליות שאתם יודעים שאין אלה סימפטומים של מחלה, סביר שהם השפעות של ההתאמה לעליה הגבוהה של מישורי האנרגיה של כדור הארץ העובר דרכם וכמו כן התאים שלכם עוברים מפחמן לקריסטלי. בקרוב אנומליות אלה ייעלמו.

אתם הינכם האחריות הראשונה שלכם. אין זו אנוכיות או אגואיזם, וכן אין זה חוסר אהבה ודאגה לאחרים. רק אתם מקבלים החלטות שעולות בקנה אחד עם האינסטינקטים והאינטואיציה שלכם, הדרכה של הנשמה שלכם לתודעה שלכם הדוחפת אתכם לתוך נתיב הקיים בחוזה הנשמה שלכם שבחרתם לחוות במהלך תקופת חיים זו. זה עשוי לכלול שינויים במערכת יחסים, עבודה, מיקום, השתייכות קבוצתית או אינטרסים ופעילויות אחרות.

ברמה אחרת, זה עשוי לשלול את עצמכם מאינטרסים שטחיים ומרדפים חסרי משמעות ולנתק אתכם מהצורך לאגור נכסים חומריים. תור הזהב על כדור הארץ אינו כולל אינטרסים, הרגלים, גישות או התנהגות שהן שטחיות או בדרך כלשהיא פוגעות בעצמי או באחרים, כגון קנאה, מרכוז עצמי, רוע לב, מרירות, שנאה, רשעות, רכילות. אם אתם מזהים אחת מאלה בעצמכם, יש זמן לשנות. להתמקד בחייכם בעידן נפלא זה שאתם מתקרבים אליו במהירות יאפשר לכם לחבק אחרים ואת החיים עצמם באהבה.

המטרה של כל נשמה היא להתפתח מבחינה רוחנית ואינטלקטואלית. הסכמים שנחתמים טרום-לידה המיועדים לצמיחת הנשמה של כל היחידים הרוצים לקחת חלק בתקופת החיים, נעשים באהבה ללא תנאי. כאשר אתם חווים את השיעורים הקרמתיים שאתם בוחרים, אתם חשים שהחיים זורמים בצורה חלקה. אם עולה הרגשת אי שקט כבדה וגעגוע לנסיבות אחרות, זה רומז שהחוויה שהסכמנו לעבור אותה הסתיימה והגיע הזמן לנוע לבחירות אחרות בחוזה. ברטט של מישורי אנרגיה מוארים שכדור הארץ הגיע אליהם, גם שביעות הרצון וגם מורת רוח ,שניהם, מוגזמים - הרשו לתחושות שאתם מרגישים להנחות את החלטותיכם ופעולותיכם.

במקרה של מצבים מאוד קשים, התודעה אינה מבינה כי הנסיבות הן של למידה וצמיחה, אולם הנשמה יודעת כי היא מגשימה את האיזון שהיא צריכה כדי להתפתח. כאשר יחיד חורג מהותית מהוראות החוזה - נאמר, באמצעות שליטה מופרזת או אכזריות מעבר למה שהמקבל בחר - הנשמה הסובלת צומחת בקפיצות ובדילוגים וביצועי היחיד יורדים. תמיד, החסד האלוהי מעודד ומרומם את אלה המטופלים שלא כדין - כלומר, בדרכים קשות שלא בחרו בחוזי הנשמה – ו"העבריינים" גורמים לעצמם קארמה שקשה לסבלה.

לאורך קו זה של "עבריינים", זה לא יהיה עוד הרבה זמן עד שאתם תדעו מי נעצר בשל פשעים כנגד המין האנושי ומעשים אחרים אשר השפיעו לרעה על החיים על פני כדור הארץ. יחידים אלה משנים כיוון הרחק מחוזי הנשמה שלהם. כמה יורשעו ואחרים ימותו לפני שיגיעו למשפט, אבל אף אחד לא יימלט משיפוט עצמי. באמצעות הפיזיקה השולטת על החיים ביקום, במהלך תהליך בחינת החיים בנירוונה, הם ירגישו בדיוק את אותו כאב וייסורים כפי הרגישו כל אלה אשר המעשים השטניים שלהם השפיעו על חייהם. תהליך ההענשה העצמי מכאיב ביותר מעבר ליכולתכם לדמיין, וכך גם יכולת יחידים אלה מתגלגלת בגלגול הבא שלהם.

לדעת מה מחכה להם ולהבין שהם החוליות החלשות ביותר בשרשרת הנצחית, משפחת הנשמות שלנו תאפשר לכם להרגיש מחילה ביתר קלות. הרטט הגבוה של מחילה, כמו כל שאר ביטויים אלוהיים אחרים, מהווים את צמיחת הנשמה בפעולה.

נשמות מוארות בכול רחבי היקום הזה מקרינים אהבה ומריעים בשמחה תוך כדי נסיעה בקטע זה הביתה לתור הזהב של כדור הארץ.

אהבה ושלום

______________________________________
Suzanne Ward
 

Email: suzy@matthewbooks.com
Website: The Matthew Books

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge