Home > > Blossom Goodchild - May 31, 2020

מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 31 במאי 2020

התברר כי שיחה זו עומדת להיות קצת פינוק עצמי, עם זאת נראה כי רבים מרגישים כמוני, לכן אני מקווה שהתפנקותי תהיה מועילה.

בלוסום: הלו שם שוב, חברים יקרים. מישהו הציג שאלה שאף פעם לא עלתה בדעתי. אכיר תודה לכם אם תוכלו לענות עליה.

פדרציה של אור: ברוכה הבאה, בלוסום היקרה מאוד. אנו תמיד שמחים לנהל אתך שיחה ולקבל כי כאשר את מרגישה את הצורך לשאול "משהו" מסוים, אנו ננסה כמיטב יכולתנו לענות לכך כראוי כפי שאנו רואים כי זה מתאים.

 

בלוסום: אוקי. תודה. דברתם פעמים רבות על אלה הנמצאים כאן למטה שנבחרו, רק "החזקים ביותר של החזקים", וכו'. וכי רבים היו צריכים להישאר מאחור, כביכול. איך יכול להיות אם כן, כי יש לנו אנסים, רוצחים וכול המהות של מה  שנראה שהינן נשמות חשוכות כאן למטה, הנראות שהן תורמות לחשיכה, לא לאור?

פדרציה של אור: זו אכן שאלה מצוינת. היינו עונים באמת כי עבור נשמות אלה הנראות לנשמות אחרות שהן של החשיכה, הן גם, יש להן את החיפוש שלהן. הן גם, יודעות כי חווית החיים על פני כדור ארץ היא הדרך "המהירה ביותר" עבור הנשמה לנסוע על הנתיב להארה. לכן, יש להן פשוט "זכות" רבה להיות כאן כאחד ההולך בנתיב האהבה והאמת והשירות לאחרים.

בלוסום: כן. עם זאת, בוודאי אם היו נבחרים יותר מהדברים הטובים ביותר, אולי לא היינו נמצאים במהומה כזו?

פדרציה של אור: בלוסום..."המהומה" היתה בלתי נמנעת. השיא[1] של מהומה זו הוא עליכם עכשיו ונוצר על ידי כול אחד ואחד בין אם לוקחים בחשבון  כי אחד הוא בעל מזג מואר או חשוך. עולמכם הוא "ערבוביה" של כול מה שיש... וזה עכשיו שהמשחק.... הניסוי... הגיע למיקומו הסופי בן הוסכם כי השינוי צריך לקרות... עבור הטוב הגדול ביותר של הכול.

בלוסום: כן. מבינה זאת! עם זאת, האם זה לא יהיה טוב יותר לאלה אשר נשמותיהם רוצות לגרום לנזק, שישימו אותם במקום קטן במקום אחר "מחוץ" לפלנטה... כולם ביחד ועבורם לחשוף "את משחקם" על/עם אחד עם השני? מדוע צריכות, מה שאנו מבינים כי הן "נשמות תמימות"  שתהיינה קורבנותיהם?

פדרציה של אור: בלוסום, מפני שחייכם נצחיים. אחד שאת עשויה לחשוב שהינו תמים עכשיו, עשוי היה פעם להיות מאוד כמו עבריין.

בלוסום: לכן, אנו מדברים כאן על קארמה?

פדרציה של אור: אנו מדברים. אפשרי לנו לדבר על כך! קארמה אינה בהכרח "גמול" מנשמה אחת לאחרת. אין זה עובד בדרך זו. עם זאת, זו תהיה קארמה עבור הנשמה שהתחרטה.... "לבקש" את אותה חוויה... של הרגשה... שהם גרמו לאחר... על מנת לדעת את הנזק שהם גרמו  לאחר... על מנת לסלוח לעצמם. זו רק דוגמה אחת מרבות, רבות... שמתאימה לנושא זה.

גם זכרי, כי ישנה בחירה. אין אנו יכולים, אף אחד לא יכול, להפריע בבחירתו של האחר. אם אחד בוחר להיכנס לתוך נתיב שאינו מוביל אותם לתוך האור, זו החלטתם.

היתה עשויה להיות להם כול כוונה טובה לפני שהגיעו... ועם זאת הלכו לאיבוד לאורך הדרך.

בלוסום: לכן, עם כבוד, לא בהכרח החזקים ביותר של החזקים?

פדרציה של אור: עם כבוד... כמה חזקה את מרגישה הרגע, בלוסום?

בלוסום: הו, קצת מ! ציונים גבוהים. אתם בוודאי התכוונתם לאנרגיה שלי. כיוון שהתשובה שלי לכך היא... בכלל לא מאוד חזקה! למעשה, אני מרגישה כה "חלשה" בכוח האמור שלי. אני מודעת לכול הלימודים שלכם, במיוחד על המנטרה ששומרת אותי צפה, עם זאת, נראה שאני שוקעת עם לבנים מסביב לקרסולי ולא יכולה  להיות מוטרדת להתיר אותם! בהחלט מקבלת את מה שאתם מתכוונים. טעיתי בכך ששפטתי.

פדרציה של אור: לא טעות, בלוסום היקרה מאוד. זו רק נקודת המבט שלנו ב/של/כול הנושאים שהיא שונה מאוד מזו שלך בשל השוני ברטט ב/מהמקום בו אנו שוכנים.

בלוסום: אם כן, ספרו לנו בכנות... (מדוע אני אפילו צריכה לומר זאת לכם כיוון שאני יודעת כי אתם תהיו כנים) עבור אלה מאתנו שמרגישים כי אנו "כישלון חרוץ" ממש עכשיו במטרתנו, במשימתנו כאן למטה, האם אתם מאוכזבים מאתנו? זה הולך להיות הרבה יותר גרוע, אתם אומרים... ואני למשל, לא מצליחה במיוחד בעיגון האור ובשליחה החוצה את צבעי הקשת ממש עכשיו וזה רק שלב ראשון!

פדרציה של אור: בלוסום, בלוסום היקרה ביותר, אתם ישות אנושית של אור! מה שאנו מעניקים לך הוא סיוע לגרום לשינוי שבו אתם נמצאים. אין זה שאנו היינו בכול דרך לוקחים ציונים על כמה טוב אתם מצליחים. כאשר אנו רואים אנרגיה של אחד והנטייה שלו נמוכה, אנו שולחים אהבה. אנו לא שופטים.

אנו לא נמצאים למטה שם אתכם עמוק בפנים. רבים מכם נמצאים ברגישות עוצמתית לאנרגיות, בתוך על ומסביב לפלנטה שלכם במהלך זמנים אלה. כאשר אתם בסופו של דבר תשמעו מה מתרחש למעשה ממש עכשיו, במה שאתם מאמינים שזו "תקופת דגירה"... אתם תבינו באופן מושלם. "לא פלא שהרגשתי כה רע" אתם תאמרו.

בלוסום:  עם זאת, אתם מבקשים מאתנו לעמוד חזקים באור שלכם... כי זמנים אלה הם הסיבה להגעתנו... ואני מרגישה את הבטרייה שלי כמעט מתה.

פדרציה של אור: הצעתנו לכך תהיה לנוח ולהטעין. אנו בהחלט לא ניעץ להכות את עצמכם לגבי הדרך בה אתם מרגישים.

בלוסום: כן, אני יודעת שזה לא עוזר למצוקתי. נראה שאני מכה את עצמי כדי  להכות אפילו את עצמי!

פדרציה של אור: שם יהיה  שינוי באנרגיות שירומם את רוחכם.

בלוסום: שינוי באנרגיות לפני שלב כלשהו בו האירוע עשוי להיות?

פדרציה של אור: כן.  כיוון שכפי שהצהרנו קודם לכן.... אחד ירגיש את ההשפעות המקדימות של זה בהכנה להתרחשות למעשה.

בלוסום: אין זו "מדיניותנו" לערער או לסתור מסרים של אחרים.... עם זאת, ישנו דיבור על כי ביום הארוך ביותר בשנה ביוני ((June solstice הינו הזמן של הבזק סולארי גדול.

פדרציה של אור: אכן ישנו דיבור.

בלוסום: כמו ששם היה דיבור על כוכב שביט ( Comet Atlas) שעמד לגרום לכזה הרס וכאוס... שנועד לקרות בשבוע שעבר. עם הכבוד הגדול ביותר... אני כאן... עדיין... כול מכשירי החשמל עובדים וכו'. אני מתכוונת... לא פלא כי רבים בציניות עכשיו, לוקחים כול דבר עם גרגר מלח.

פדרציה של אור: בלוסום... היכן שוכב ליבך?

בלוסום: למה אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: פשוט זה.  עמוק בליבת ליבך... מה את מרגישה?

בלוסום: עצבות.

פדרציה של אור: הסתכלי עמוק יותר.

בלוסום: הדלת סגורה.

פדרציה של אור: פתחי אותה. היכנסי פנימה.

בלוסום: מצוין. להפתעתי המוחלטת, ראיתי המוני תולעים שכולם שזורים ומתפתלים. בכלל לא מה שציפיתי. חשבתי שאני עומדת לראות ספירה של צבעי הקשת או משהו! ראו, למה אני מתכוונת?

פדרציה של אור: פתחי את הדלת הבאה.

בלוסום: אין לי את המרץ ואני עשויה להחליק על התולעים! אוקי. נשימה עמוקה ואני מותחת את זרועי החוצה לבריח... ו.... הו! הו! הו! ארץ צבעי הקשת... פתחתי את הדלת לתוך מראה יפה ביותר של צבע... גשר.. וצבעי הקשת הגדולים ביותר. זה גרם לי מיד לבכות. זה פשוט מרגיש כה רחוק מאי השפיות של עולם זה בו אנו חווים ממש עכשיו.

פדרציה של אור: עם זאת, זה רק במרחק של כמה דלתות משם דעו זאת בליבכם.

 חייבים לגרש החוצה את התולעים וזה יהיה שלב שני!

בלוסום: וואו! ספרתם לנו מה עומד לקרות בשלב שני. עם זאת... אלוהים, אני כה וכחנית... האם אין זה מתרחש באופן סמוי הרגע?

פדרציה של אור: אכן. עם זאת, לא בפומבי... ככזה. ישנה ספקולציה רבה ארוגה עם מה שהינו אמת ועומד להתבשר כאמת... כאשר זו רק ספקולציה!

בלוסום: כמה הייתי רוצה שתוכלו לתת/תתנו לנו כמה רמזים.

פדרציה של אור: בלוסום, כאשר הזמן מתאים לעשות זאת ולא רגע אחד לפני... כולם ידעו את מה שצריך להיות ידוע.

בינתיים, עם כה הרבה אהבה הנשלחת לכול אחד... התמקדו על אור צבעי הקשת... צפו בעצמכם צועדים וחוצים את הגשר ויושבים שם לזמן מה, וכאשר מוכנים, לכו שוב חזרה מרגישים מחודשים ומחוזקים... בידיעה שאין אתם יכולים להיכשל.

בלוסום: תודה, כה רבה בחורים. פו... מי היה חושב! המתנו זמן כה ארוך באמרנו "הביאו את זה!" ועכשיו זה כאן, ואני לא אוהבת את זה! אני אסובב את עצמי כאשר עבדתי דרך "התרחשות זו פנימה". אני האהבה. אני האור. אני האמת אני.

פדרציה של אור: השלב, בלוסום היקרה ביותר, נשמות היקרות ביותר... רק שלב!

בלוסום: בהכרת תודה, בשירות אוהב. אני.

אני הקלטתי את מדיטציית גשר צבעי הקשת עם ענן לבן, שפורסמה ביום 2 ביוני 2020.

אני הקלטתי את מדיטציית גשר צבעי הקשת עם ענן לבן, שפורסמה ביום 2 ביוני 2020.

הקישור להלן: https://youtu.be/8mYwuUiRr9Q


[1] כאשר הם אומרים "שיא"... אני מרגישה את כול התרחיש כפי שהוא נחשף. אין אני מרגישה כי הם מתכוונים לשלב הראשון בו אנו נמצאים עכשיו, שהינו שיא המהומה.


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |