Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - July 29, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 30 ביולי 2016

בלוסום: שלום שם. ובכן, אלה היו כמה שבועות טובים מאז שהיינו יכולים ליצור קשר. לפני שאומר משהו נוסף, טוב יותר שאבדוק אם אתם זמינים היום. מישהו בבית?

פדרציה של אור: בידע שאנו באמת לצידך, אנו מקדמים אותך בברכה ומתכוונים לבצע את תקשורתנו היום, שתהיה מלאה בבסיס הווייתנו אתך בכל הזמנים. אהבה. אוהבים אותך. אוהבים את הכול.

בלוסום: ברוכים הבאים. בטוח שזה יהיה נחמד... כיוון שאני ניסיתי כמה פעמים טובות וזה פשוט לא התרחש. האם אתם יכולים לומר לי למה?

פדרציה של אור: אכן. היו חלקיקים רבים למניעתה של שיחותינו לאחרונה. אחת, היתה בשל עוצמה קיצונית של אנרגיות שנכנסות לפלנטה שלכם ברגע זה. סופה, היינו אומרים... וזו הסיבה מדוע, כאשר חשבת שאת מתקשרת אתנו, תפסת מיד את העובדה שאלה לא היינו אנחנו. ואנו משבחים אותך על כך.

בלוסום: מי אלה היו?

פדרציה של אור: היתה זו אנרגיה מחופשת שזוהתה במהירות על ידך. ישנן אנומליות בעולמכם אשר בוחרות למנוע מהאמת להגיע "שם החוצה". ואנו אומרים "בעולמך"...כיוון שהאנרגיה היתה מעולמכם. היינו אומרים... ככל שהאמת גדולה יותר... כך ישנם יותר אלה שרוצים למנוע אותה... לשים יותר אנרגיה כדי להבטיח שזה לא "יסופר".

כמו כן, עם אנרגיות חזקות מעין אלה שנכנסות לפלנטה שלכם והמאוד הווייתכם... זה מתאים יותר "לאפשר להם להיות" בזמנים אלה על מנת שתהיה השתלבות וקליטה של אנרגיות מעין אלה כדי שיתבססו.

בלוסום: עם זאת, לי... הן בוודאי מרגישות כאילו הן עדיין מגיעות חזק ומהר. בלילה אחר מצאתי שזה כה קשה לקרקע את עצמי. הרגשתי את עיניי מתגלגלות למעלה בראשי!

פדרציה של אור: היינו מודעים לכך! ורבים חוו את אותו הדבר.

בלוסום: ובכן מה בדיוק קורה? במה מדובר?

פדרציה של אור: זה השער שנפתח. עוצמת כל האנרגיות האלה נובעת מהעובדה שהפלנטה שלכם הגיעה לנקודת מפנה מסוימת... שזו אנרגית אור שהשיגה יכולת מסוימת.. אשר בתורה מאפשרת... לא יותר מאותו דבר... עם זאת, אנרגיותגבוהות יותר נכנסות ומתערבבות עם מיקום האנרגיות אשר "יוצרו" על ידי אנרגית האור של בני האדם אשר הלכו בעקבות ליבם והביאו את זה להיות.

עכשיו, האם את רואה ומרגישה כי דברים באמת מתחילים להאיץ. זו תהיה שאלה של קרקוע אנרגיות אלה במשך תקופה... לאפשר להן להתבסס.. ולאחר מכן, אחד יוכל באמת לראות את מופע הזיקוקים!

בלוסום: מה המשמעות?

פדרציה של אור: המשמעות, שאתם קרובים יותר מאי פעם להכיר בעובדה ש"זהו הזמן לצאת לשחק". זהו זמן בו שופעת קלות דעת.

הרמה של הרטטים שלכם והרטט של הפלנטה שלכם הפכו להיות כזו מידה גבוהה במשך השנים האחרונות האלה... ששינויעומד להופיע יותר בבירור.

מאז המועד של 21 בדצמבר 2012...זרם הרבה לתוך הפלנטה שלכם בדרכים של שינוי.

קרתה התמרה... אשר התרחש בזרם תחתי עדין כדי שלא להפריע יותר מדי... וכך לא להיות ברור מדי לאלה אשר:

א) לא יכלו לקבל את השינויים האלה ואת האנרגיות המתמירות, ו

ב) אלה אשר יכלו לבחור לעבוד כנגדן, באם הן תצגנה את עצמן כשולטים למען הטוב הגדול ביותר.

לכן, היינו אומרים... עבודה סודית רבה עלתה בתמימות... וחוזק הרבה בדרכים של עיגון אנרגיות לתוך ליבתה של הפלנטה שלכם על מנת שהמחויבות העתידית תנוע קדימה באופן חלק.

בלוסום: מובילה למה בדיוק?

פדרציה של אור: מובילה לעולם שהבטחתם לעצמכם. עוברים לתוך האנרגיות אשר תומכות ומרוממות. שומעים ושמים לב למה שייעודה של נשמתכם מציע. משחררים את כל מה שנזרע כדי להוריד את האנרגיה ואוחזים בכל מה שעכשיו "מקדם אתכם בברכה" לתוך נחלתכם הגבוהה יותר.

אתם ילדי כדור הארץ....

בלוסום: מדוע ילדים? כיוון, שעם כל הכבוד... רבים מאתנו מרגישים מאוד מבוגרים!

פדרציה של אור: אנו משתמשים במונחים של הבעת חיבה. כיוון שאתם מראי-הדרך. אלה אשר מביאים את הפלנטה שלכם לתוך מיקומה הגבוה יותר. אתם הילדים שהתחילו הרפתקה זו ברמה הבנה מסוימת... ואתם עקבתם באמצעות כתב מינוייכם.

אתם ירדתם לכדור הארץ עם כזו תקווה... אשר הרבה ממנה סוכל על ידי חוויות אשר לקחו את נשמת האחד לתוך העומק של עצב עמוק ואובדן הדרך לפעמים. עם זאת, אתם המשכתם. אתם לא וויתרתם... כיוון שאתם לוחמי האור... ואתם אף פעם/יכולים אף פעם להיכשל.

הרגישו עכשיו... כשאנרגיות חזקות אלה מתבססות... הרגישו את הכוח בתוככם ואפשרו לו לעלות למעלה ולהתחבר עם כל אחד... כל אחד אחר.

אספו את מחשבות הווייתכם ואפשרו להרגשה של אמת אשר נמצאת בתוכן לחזק ולתמוך.

ככל שאתם מכירים את עצמכם חזק יותר כפי שאתם... "ההתרחשויות" יכולות להתרחש קרוב יותר.

בלולסום: ובכן, כתמיד, אני אמתין ואראה זאת! ועם זאת, כששיחה זו ממשיכה, יש לי כזה חזיון חזק על "אלה מסוגכם" הפוגשים את "בני מיננו" ושם יש כזו האחדה. אני יודעת שזה יתרחש, כיוון שאני מרגישה זאת בעצמותיי! אין זו משאלת לב. זו הידיעה שלי. עם זאת... מתי, חברים יקרים ממקום אחר? האם זה יהיה בתקופת חיי? אני יודעת ששאלתי זאת לפני כן.

פדרציה של אור: זה יהיה בתקופת חייכם אלא אם אתם מתכננים לעזוב מחר!

בלוסום: הא! לא. הייתי על נתיב זה זמן רב מדי מכדי לפספס את הזיקוקים.

פדרציה של אור: ישנם מסעות שרבים צריכים להתחייב וחלק מוכנים "לעלות על הסיפון". עם זאת, לפני שזה יכול להתרחש, יהיו עדיין "אירועים" אשר חייבים לקרות... כך ש"תזמון" זה מאפשר הצלחה בהצגתנו.

בלוסום: איזה סוג של אירועים?

פדרציה של אור: אירועים אשר יביאו שינוי רב.

אירועים אשר יעירו נשמות לתוך הרטט הגבוה יותר של עצמם.

אירועים אשר ישנו את מהלך ההיסטוריה שלכם.

אירועים אשר יראו כזו ראיה מכריעה באשר ל"איך הדברים הם באמת" על הפלנטה שלכם... כך שהמין האנושי יוכל להתפזר לתוך מקטעים ויתגוון.

בלוסום: מוזר ובלתי רגיל! להתפזר לתוך מקטעים? זה די נהדר! האם אתם מתכוונים כי "המקטעים" יהיו נפרדים באמונות ובדרכים קדימה?

פדרציה של אור: בכלל לא. לא בשום צורה ואופן. אפשרו לנו לכנות אותם "קבוצות".

בלוסום: כל זה הוא חדש. יכולים אתם להסביר הלאה?

פדרציה של אור: אנו נעשה כמיטב יכולתנו. עם זאת, כפי שאת יודעת... אין אנו בוחרים לתת "סיפור מדויק", כיוון שזה ישנה את הדרך בה הדברים מתפתחים.

"התרחשויות" מסוימות יקרו ואין הן רחוקות מדי.

בלוסום: בוודאי שאינכם מתכוונים "בקרוב"?

פדרציה של אור: אנו מקבלים את קלות דעתך. את תדעי כאשר הן קורות. כיוון שהן תהיינה הרבה מאוד בחזית הקדמית של מחשבתו של כל אחד. אין זה יכול להיות בשום דרך אחרת.

"אירועים" אלה יהיו... כפי שאנו אומרים... ישנו כל דבר. האופן בו הפלנטה שלכם "מנוהלת" תעשה תפנית של כ-360 מעלות. ניגודי דעות רבים יהיו הסיבה לבני האדם למצוא את "קבוצות האמת" שלהם.

בלוסום: לא ממש בטוחה שאני אוהבת את הצליל של זה. חלק הסכסוך לא מעלה הרגשות של "שלום" ו"הבה נקבל זאת"!

פדרציה של אור: עם זאת, אם אחד נמצא בתוך "קבוצת האמת" האישית שלהם... כמובן שיהיה שם בתוכה הרמוניה רבה.

זכרו בחירה חופשית.

זכרו להתמקד על אהבתו של האחד לעצמו ולכולם. כיוון שזה כל מה שמשנה לעצמי ולכולם.

יכולים אנו להתערב כאן, בלוסום? כיוון שאנו מודעים ש"המחשבות והדעות" שלך רואות בעיני רוחן משהו שזה ייצרולא משהו שאנו מציעים. כיוון שאתם מדמיינים מעין צוותים שהינם יריבים אשר למעשה נמצאים במלחמה בתוך מקטעים בודדים אלה.

אין זה כך, אלא אם סוג בני האדם בוחר בכך להיות כך... מה שלא נמצא בקלפי הגורל.

אנו מבקשים מכם עכשיו להרגיש ולדמיין שמיים כחולים... דשא ירוק... מים מוגזים... תוצרת טרייה.

אנו מבקשים מכם לשמוע צחוק והתבטאויות של חביבות.

אנו מבקשים מכם לדעת את המקום שנוצר על ידכם לפני שהגעתם.

אנו מבקשים שאתם תזכרו את משימתכם... תכנית ההתמרה שאתם הגעתם לכאן לגרום לה להתרחש.

כל מה שעומד להתרחש בימים העתידיים כבר הוחלט על ידכם.

בלוסום: עם זאת, איך... אם יש לנו את חופש הבחירה?

פדרציה של אור: יכולים אנו להוסיף... "התוצאה"... התוצאה הוחלטה על ידכם.

זה חופש הבחירה של האנשים אשר קובע את הנתיב שאחד הולך בו... כדי להגיע לאותה תוצאה.

עם זאת, אתם מתעוררים בחזרה לעצמי האמיתי שלכם אשר יאפשר לכם לקחת את הנתיב המהנה ביותר האפשרי.

אם זו בחירתכם!

כאשר שינויים אלה מציגים את עצמם... אל תאפשרו לפחד לקחת אחיזה. כיוון שיהיו אלה אשר יספרו לכם שפחד הוא הדרך היחידה לנוע קדימה... בתוך זה ומחוץ לזה.

אל תקשיבו לפחד.

פחד לא קיים!

אתם... נושאי האור הגדול.... אתם... תפלו לתוך האמת שלכם באופן אינסטינקטיבי ותדעו מה לעשות. דברנו לפני כן שנקבל את הזמנותיכם....

בלוסום: כן, ענן לבן דבר פעמים רבים על רבים שכבר "הורידו להם קבצים" עם מה לעשות כאשר הזמן מגיע. כאילו יש לנו מעטפה בתוך מוחנו כאשר הזמן מגיע אלינו, המעטפה יכולה להיפתח וכל אחד יידע מה לעשות. אנו יודעים שזה נשמע כה כמו "סרט מדע בדיוני", עם זאת, באופן מטאפורי, זה פשוט הגיוני לי.

פדרציה של אור: זה הגיוני כיוון שזו האמת שלך. וזה יהיה הגיוני לרבים הקוראים את מילותינו.

נשמות יקרות של כדור הארץ...שמעתם גם על "ההאצה"...

בלוסום: מה...ההאצה שהולכת כה לאט?

פדרציה של אור: רק במונחים הארציים שלכם. כיוון שאתם מודדים דברים בהתאם ל"זמן". אנו מודדים אותם על ידי "כוחאנרגיה"... ועכשיו...כפי שאמרנו כאשר התחלנו... התוצאות של "כוח אנרגיה" מתחילות להיות מסוגלות לפרסם את עצמן. לא כמו הצורה שאתם חווים להיות "פיות אווריריות" ולא להיות מסוגל להרגיש מקורקע, עם זאת, בצורה של צורה בפועל!

הכרה מוחשית למעשה של מה שהמתנתם לו.

בלוסום: ובכן... איזה כיף ובסדר גמור הכול מסביב. אפשרו לנו לציין כאן... בהתייחס למשפט עמוק זה... כיוון שאתם מודדים דברים בהתאם ל"זמן". אנו מודדים אותם על ידי "כוחאנרגיה"...כיוון שאחרת, חס וחלילה... היינו מצפים שמשהו יתרחש למעשה.. בקרוב!! תודה חברים! החומר די כרעם ביום בהיר... עבורכם. אהבה לכם... אהבה לכול. ובהכרת תודה רבה.

פדרציה של אור: היו של/בכוח. עד לפעם הבאה. אנו אוהבים אתכם.

האודיו לתקשור זה הוא כאן:

https://www.youtube.com/watch?v=l3lHFYTSKy0

 

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

 

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge