Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 29, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 29 במאי 2017

בלוסום: ובכן, אני מרגישה מכווננת יפה. האם ננסה לעשות משהו?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה בלוסום, לשיחה זו. יכולים אנו להציע  שתיקחי כמה נשימות עמוקות?

בלוסום: בוודאי. אני ממש עכשיו גבוהה באנרגיה ואולי צריכה להירגע קצת... אוקי. בוצע?

פדרציה של אור: זה מתאים יותר. כיוון שאת רואה, זה לוקח היבטים רבים לקשור את מה שאנו עושים ביחד. לפעמים, כפי שאת יודעת, יכול להיות כשל בתקשורת שניתן ליחסו לכול ההיבטים האלה הנמצאים ביישור.

בלוסום: ובכן, האם יכולים אתם למעשה לתאר את תהליך התקשור ביננו... או זה מסובך  מדי?

פדרציה של אור: בוודאי שאנו יכולים לנסות במילים. עם זאת, כפי שאת יודעת... אופן זה יכול לא להספיק.

ראשית, את צריכה להיות במרחב הלב והמוח הנכון... למעשה, כול האנרגיה שלך צריכה להיות ביישור עם התדר הנכון. אם  זה לא תמיד "מתקדם במהירות" כפי שהיית אומרת בלוסום, אזי אנו יכולים ללחוץ על כך כאן  ושם כדי להביא זאת לסטנדרט המקובל.

זה גם הכרחי עבורך לדעת  כי מה שאת עושה זה אמת. כיוון שפעמים רבות במהלך השנים את חקרת את יכולתך... או... מיאנחנו... או.. אם את ממציאה "אותנו" וכו'.  היו הרבה דילמות באשר למערכת היחסים שלנו במשך השנים, האם לא כן?

בלוסום: אוה אכן!

פדרציה של אור: צריך גם להיות אמון מלא. במהלך שנות התקשורת,  היו גם שם, פעמים בהם לא היית בטוחה אם את מאמינה בעצמך, או מי אנחנו היינו?

בשל המסירות המתמשכת, בלוסום, כול הדברים האלה מאומתים עכשיו בלבך וזה עוזר לתהליך תקשורתנו, במידה עצומה.

בלוסום: לפני זמן רב, הזכרתם כאילו ישנה "אחת מסוגכם" (עם כבוד)... שהפכה להיות אני, במהלך הזמן  בו אנחנו מתקשרים. אני חושבת שקראנו לה אדווינה (Edwina) (מכול השמות). בזה, היה לנו חיזיון "שלה" יושבת בתוך קבוצה... וכפי שבאותה דרך בה ענןלבן (White Cloud) משתמש בגופי כדי לדבר דרכי...אני השתמשתי במידת מה בגופה כדי לעשות את אותו הדבר... בחברתכם. בכותבי זאת עכשיו...זה נראה לגמרי מגוחך! ( שוב, עם כול הכבוד). לכן, האם זה כך מתרחש?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, כפי שאת לומדת... כול דבר הוא לגמרי אפשרי. באותו זמן זה בו דברנו על כך... זה אכן היה אמת... כיוון שזה היה "עזר חזותי" נהדר כדי לאפשר  כי התקשורת תהיה קלה יותר.

בלוסום: כן, אבל האם זה מה שהתרחש למעשה?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: עם זאת, אתם תודעה קולקטיבית, האם לא כן?

פדרציה של אור:  כן, עם זאת, אין המשמעות היא לומר שגם אנו לא יחידים. כמו, במידת מה, אתם מהמין האנושי... אף על פי שאתם יחידים, אתם גם... תודעה קולקטיבית.

בלוסום: ובכן, האם אדווינה, סוג של מתן ביטוי בכל זמן בו אני מתכווננת?

פדרציה של אור: בדיוק.

בלוסום: האם "היא" עושה עכשיו את אותו הדבר?

פדרציה של אור: לא. כיוון שאין צורך. אנו גדלנו והתרחבנו בדרכנו, וב"שלנו" אנו מתכוונים שלכם ושלנו. אין אנו צריכים יותר עזר חזותי זה. אנו מתקדמים יותר עם כל אחד אחר בימינו.

בלוסום: מעניין אותי שאתם  משתמשים במילה "עזר חזותי". האם זה היה משהו להתמקד בו, או זה היה אמיתי?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, האם ענן לבן לא תמיד אומר שדמיון הוא הכלי העוצמתי ביותר שלכם? זאת מכיוון שכול דברהוא דמיון. את כהוויה חושבת שיש שוני עמוק בין מה שהוא אמיתי לבין מה  שאחד מדמיין. אין זה כך. מוחך בתת מודע לא יודע את השוני.  "לו" ... כול דבר הוא אמיתי. או היינו אומרים "כול דבר הוא אשליה!".

בלוסום: ובכן איזה מהם? הא! ואני יודעת שאתם עומדים לומר....

פדרציה של אור: שניהם!

בלוסום: מממ. האם אני אקפיץ גלולה עכשיו? או, אמתין כמה משפטים יותר. מפני שיש לי הרגשה כי זה עומד להיות אחד מאותם ימים!!

פדרציה של אור: שוב... איך יכולים אנו להסביר?

בלוסום: אולי נחזור אחורה לאמנות התקשורת וכול מה שכרוך בה?

פדרציה של אור: ביסודו של דבר, מבלי לרצות לחדש את מה שידוע, עם זאת אנו חייבים... אנו מתקשרים אתכם באופן טלפתי. זה גם פשוט וגם מסובך. בשל העובדה של "רטט האנרגיה" בו אנו גרים... היינו צריכים להשתלב ולהתחבר עם האחד שאתם גרים בו.

למעשה אין לנו קול לכשעצמו. עם זאת, אנו יודעים על שפתכם.  אנו מודעים על כול צורת שפה... אם אנו חייבים לקרוא לזה כך.  כיוון שעל כמה פלנטות יש רק רטט קול. עם זאת, משתמשים בכך בתקשורת.

לכן, זו הסיבה מדוע אנו מבקשים מכם בתחילה להתכוונן, על מנת לרומם את הרטט שלכם ו... צריכים אנו לומר... אז אנו פוגשים אתכם בחצי הדרך. בשל חוסר דרך  לתאר זאת.

ברגע שאנו "נעולים" אתכם, ברוב המקרים זו הפלגה נוחה. עם זאת, כמובן, ישנם פעמים כאשר הפרעות... מפריעות!

בלוסום: כלומר אלה בעלי פחות אור רוצים למנוע מכך להתרחש?

פדרציה של אור: במידה רבה זה כך.

בלוסום: עם זאת, איך יכולים אלה בעלי פחות אור להפריע לרטט הרבה יותר גבוה? במובן של... "איך הם יכולים להתחבר לאנרגיהגבוהה יותר  זו אם הם בעלי אנרגיה הרבה יותר נמוכה?"

פדרציה של אור: כיוון שיש להם טכנולוגיות שיכולות להפריע ולהפעיל מניפולציה על החלק שלכם שהוא עדיין הרבה יותר מחובר לרטט הארצי.

בלוסום: ובכן הם מתחברים לתוכי?

פדרציה של אור: הם יכולים לעשות זאת.

בלוסום: ובכן, איך זה שהם לא תמיד עושים זאת.

פדרציה של אור: כיוון "שאנו יודעים מה שאנו עושים" ואנו יודעים מה שהם עושים.

בלוסום: מדוע הם פשוט לא "הורסים את ראייתי"?

פדרציה של אור:  כיוון שמילתנו נועדה להגיע לשם וכך אנו דואגים שזה ייעשה.

בלוסום: איך?

פדרציה של אור: בכך שאנו מבטיחים כי אנו מסלקים את האנרגיות שמנסות ליצור הפרעות.

בלוסום: האם זה מסובך לעשות זאת?

פדרציה של אור: לא....היינו אומרים כי זה יכול להיעשות כהרף עין?

בלוסום: אתם רואים, זה כאשר אני מרגישה שהכול נכנס לתוך עולם של מדע בדיוני. אל תבינו אותי לא נכון, אני יודעת שישנם אלה שאינם רוצים  כי האור  יתגלה בקיבולתו המלאה... עם זאת באמת?? האם "הם" יודעים כול פעם שאני מתכווננת לתוככם?

פדרציה של אור: לא. כיוון שיש לנו גם את הטכנולוגיות המחפשות שלנו ויכולות למנוע מקרים מעין אלה לפני שהם התחילו.

בלוסום: ועם זאת... "הם" היו יודעים "לקרוא תקשור" באם הם בוחרים? לכן, זה לא שהם לא יודעים מה אנו זוממים.

פדרציה של אור: בלוסום... האם יש משהו שאנו  מדברים עליו שעומד להיות חדשות אשר יפוצצו את המוחות של אלה שמפריעים? לא... אנו  מדברים בזהירות ובכבוד לכולם... כול המין האנושי. אין שום דבר שצריך לחסלו... ממה שאנו מדברים... ואנו מוסיפים... בימים אלה.

בלוסום:  כן, אתם קוראים את מוחי (כמובן שאתם עשיתם זאת). בכך, בחזרה לשנת 2008, זו היה עניין שונה מאוד... ממה שאתם הבאתם.

פדרציה של אור: אכן והרבה נעשה כדי למנוע  מ"החדשות" שלנו להתרחש כפי שזה היה צריך להיעשות.

בלוסום: ובכן, האם הייתם אומרים שהם הצליחו?

פדרציה של אור: כן. כיוון שאנו, כפי שאתם יודעים, לא היינו מוכנים "להצגה" כפי שאמרנו שהיינו צריכים להיות, אם זה היה גורם נזק כלשהו למין שלכם... ולאלה שהפריעו היה סדר יום שונה מאוד להביא קדימה... אם היינו "מופיעים" כפי שאמרנו שנעשה. לכן, היינו צריכים לאפשר לכך להיות... מה שגרם לשברון לב רב, ודאגה ואכזבה לכם ולאלפים רבים מאוד.

בלוסום: הייתי צריכה לומר! ובכן, בשעה שאנו דנים בנושא, והבה נתמודד בכך, איני מעלה את זה יותר בימים אלה... כיוון שאני יודעת כי "הופעתכם" אינה מה שנידון. עם זאת, זה היה לפני תשע שנים מעכשיו. האם אתם פשוט החלטתם שזה היה רעיון גרוע בסך הכול ושמתם אותו על המבער האחורי (השעיתם את זה).

פדרציה של אור: הוחלט ש"נכון לעכשיו" התוכניות הטובות ביותר  היו צריכות להידחות.  בתשע שנים במורד המסלול היו נשמות רבות יותר שהתעוררו מתנומתם ורבות יותר המשיכו לעשות זאת.

כאשר אנו עושים מה  שאמרנו שנעשה... כאשר אנו נופיע במקום שניתן לראותו בקלות ובאופן ברור.. יהיו הרבה יותר  שאינם מפחדים "ומוכנים לקבל אותנו".

בלוסום: ובכן, אתם אומרים... אתם עדיין תופיעו יום אחד, בדרך שאמרתם כי אתם תחזרו?

פדרציה של אור: מעל לכול ספק. עם זאת, כה הרבה בעולמכם  ישתנה/משתנה  כך שהתוצאה תהיה הרבה יותר מועילה מאשר  זה היה לפני תשע שנים. אין המדובר כי זה יתרחש מחר או, בכול זמן כלשהו "בקרוב"!

בלוסום: הא! ובכן, אתם אומרים, כפי שזה עם דברים רבים, כי זה היה  דבר טוב שזה לא התרחש אז?

פדרציה של אור: נכון. אף על פי שלא היינו  אומרים זאת בהכרח באותו הזמן.

בלוסום: אפילו עם חוכמתכם והידע שלכם?

פדרציה של אור: אפילו עם חוכמתנו והידע שלנו. כיוון שכמוך, בלוסום, היינו עצובים על מה שהתרחש.

בלוסום: עם כבוד... חשבתי כי הייתם מעבר לכול הרגשות האלה ואתם פשוט "הסכמתם" שזה מה יש... יש!

פדרציה של אור: גם נכון. עם זאת, האנרגיה שהתרחשה במהלך אותו זמן היתה מוחשית. רגשות רבים מעורבים מכה רבים. וכמובן, בלוסום, דאגנו עמוקות באשר לרווחתך.

בלוסום: צחוק! כך גם אני הייתי!! אני באמת מבינה למה אתם מתכוונים. לעיתים קרובות בחיים, טרגדיה מסוג כלשהו עשויה להכות, עם זאת קדימה במורד המסלול אתם כה שמחים שזה התרחש; אחרת.... לא הייתם במקום טוב שאתם נמצאים בו עכשיו.

פדרציה של אור: זה כך. והיינו רוצים להמשיך עם זה... בכך, שהעניינים הארציים של המצב שלך... והמצב של העניינים הארציים שלך... עשויים להיראות שהינו במצב בימים אלה!

בלוסום: ובכן, מי הקומיקאי?

פדרציה של אור: היינו רוצים לשחק במילים כדי לשמור זאת באור. עם זאת, אנו מבטיחים לך... שאת תסתכלי על זמני תוהו ובוהו אלה ותשמחי שהם התרחשו.  כיוון, שזמנים אלה עם המהפכים והמחלוקות שלהם... יובילו אותך למקום שבו את רוצה להיות.

אינך יכולה לצפות ל"שינוי" בן לילה מאנרגיה נמרצת אחת לתוך אנרגיה מוארת ובהירה יותר. זה צריך להתרחש בהדרגה לשם בטיחות והבנה של הכול.

זה עשוי להיראות כמו נצח עבורך. עם זאת, זה אפילו לא מצמוץ של עין בתוכנית הגדולה של הדברים.... התוכנית הגדולה של כול דבר.

האם אין את יכולה שלא להרגיש זאת, יקרה? יכולה את לא להרגיש בליבך... תפנית זו של אירועים שמתרחשת? בתוכך... ו... בעולמך החיצוני?

את יכולה! אנו אומרים לכול אחד מכם...."כן, אתם יכולים!".

קחו כמה נשימות עמוקות והקישו לתוך "עולם האנרגיה"...קחו קצת זמן החוצה לעשות זאת... כבדו את עצמכם עם זמן זה... ואתם תגלו... כי מה שהקשתם לתוכו... יהיה זה של שמחה כתוצאתו הסופית. הצער, החששות והדאגות שאתם חושבים כי הם מפגיזים את רשת האנרגיה שלכם....הם למעשה לא!!

רשת האנרגיה שלכם שלמה.

בלוסום: אם להיות כנה, אני לא בטוחה לגמרי מה היא רשת האנרגיה...בדיוק.

פדרציה של אור: זו רשת שמקיפה את האטמוספירה החיצונית של הפלנטה שלכם. ישנן יותר מאשר אחת... המשרתות מטרות שונות... ורשתות אלה היו מוכות ופגועות במשך יובלות מזמנכם. אולם לאחר העבודה האנרגטית שהוענקה באמצעות אלה המסוגלים לבצע את התפקיד... הן עכשיו שוב שלמות באופן מלא.

בלוסום: ובכן, מה היא המשמעות?

פדרציה של אור: המשמעות היא כי נכון לעכשיו האנרגיות שיכולות להיכנס לעולמכם על פני כדור הארץ הן בעלות אנרגיתאור חזקה הרבה יותר.

פעם, זה היה, כשהן ניזוקו ואנרגיות בעלות אופי פחות כה מבורך יכלו להיכנס פנימה ולגרום לכול סוג ההרס.

בלוסום: ובכן, אני צריכה לסמוך על מילתכם בשל כך, כיוון שזה באמת לא התחום שלי.

פדרציה של אור:  בכך שרשת זו שלמה וזה היה כך למשך תקופת מסוימת.... זה מסייע מאוד בריפוי של הפלנטה שלכם... ואכן צריך להיעשות ריפוי רב.  לכן... זה עוזר בתוכנית האלוהית ומאפשר לדברים שיהיו מונחים במקום... ויישארו שם! בעבר... ניתן היה להסירם.

בלוסום: אלו סוג של דברים?

פדרציה של אור: אנרגיות מעגנות. בשביל להעלות את הפלנטה שלכם לתוך ביתה האמיתי, זה דורש דיוק מעבר לידע שלכם. זה תמרון רגיש מאוד המערב אנרגיה. אחד מהמעברים העדינים ביותר, שעד כה, מחויב וזה הכרחי שהכול נמצא במקומו הלגיטימי... כאשר זה מתרחש.

בלוסום: הזכרתם לפני כן, שאמא כדור הארץ נעה שוב לתוך מקומה הלגיטימי, מישהו כתב ושאל... מתי היא היתה במקום לפני כן, ואיך זה היה וכו'.

פדרציה של אור: זה באמת, כפי שחשדת, נועד לפגישה אחרת.

בלוסום: אני מצפה לכך. ו... סיימנו! אני יכולה להרגיש זאת. זה כמעט כמו זמזם/ זמן שמתפוצץ באנרגיה שלי. תודה לכם, חבריי. אכן הזמן חלף בזמזום היום.

פדרציה של אור: אנו תמיד שמחים להיות אתך ועם הכול.

שמרו על הווייתכם גבוהה...אפשרו לרוחכם להמריא... כי יש לכם כה הרבה עבורכם להיות אסירי תודה עבורם!

בלוסום: אוה כן! וכך אומרים כולנו! באהבה ובתודות!


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge