Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - September 28, 2014

 

מסר של Blossom Goodchild מיום 28 בספטמבר 2014

בלוסום: הלו, חבריי. אני מאמינה בכם, בידיעה  שאתם יודעים הכי טוב, באשר למה שיהיה מועיל ביותר בהתייחס למה שאתם בוחרים לדבר היום.

פדרציה של אור: ברכות לכולם. אנו יכולים רק לצפות שהניסוח שאנו מביאים שוב, יביא אחד למקום גבוה יותר. לאחרונה, אנו הרחבנו מאוד את בסיס הנתונים שלנו.

בלוסום: למה אתם מתכוונים בדיוק?

פדרציה של אור: הכוונה היא, שישנן הרבה יותר נשמות הנזכרות מי הן, מתעוררות מתנומתן ומאפשרות את האהבה שהן...להיות  איתן בכול מה שהן עושות.

בלוסום: ללא ספק אלה הן חדשות טובות.

פדרציה של אור: יש עוד. בשל העובדה המכרעת שכה רבים "מצליחים", זו נראית עכשיו אפשרות לשינויים גדולים שעומדים לקרות במוקדם,  ולא במאוחר. כיוון שכול מה שמתרחש למטה עבור אלה מכדור הארץ אשר מציעים ברצון את אהבתם לכולם. בהתחשב בכך שרבים "קולטים זאת" עכשיו...זה מאפשר לנו, בתורנו, להציע תדר גבוה יותר של מסר...זו פשוט הדרך. וזה מאוד משמח.

בלוסום: כן, זה נשמע כך.

פדרציה של אור: שינוי בעצמי, יכול רק לגרום לשינוי עבור הכול.

כשהימים מתקדמים ברטט  גבוה זה שמוצע.. יהיה זמן מועט לרחמים עצמיים ולספק. כיוון שהידיעה העמוקה בתוך... מספרת  את העצמי הנשמתי אשר  באמת שם יש  "הרבה יותר מהיכן שזה הגיע" והצמיחה ממשיכה לגדול.

בלוסום: גברת כתבה ואמרה שהיא לא יכולה להבין מדוע נשמה היתה בוחרת להגיע למטה אל כדור הארץ כדי להיהרג, להיות מעונה, להיאנס וכו' והיא מוצאת שזה קשה לשלוח אהבה  לנשמות אלה אשר ביצעו כאלו זוועות, לא כל שכן לקבל שנשמות אלה הן חלק מאתנו...בהיותנו אחד.  איך אתם מסייעים לה, ואולי לרבים, עם זה?

פדרציה של אור: ככול שאחד אוהב יותר את העצמי... כפי שאמרנו, כך יותר אהבה יוצאת לכל אחד.

אם אחד מוצא שזה קשה, היכן שהם ממוקמים במסעם... לשלוח במודע אהבה לאלה אשר אינם עולים בקנה אחד עם דרך מחשבתם...אזי אנו מציעים להתמקד באופן מלא באהבת העצמי. בדרך זו, אהבה עדיין מתקבלת. עם זאת, לחלופין... יש צורך גדול ל"נשמות אבודות" באהבה...

כיוון שזו אהבה ואהבה לבדה אשר יכולה לשנות את ליבם. לשלוח להם מחשבות של שנאה גדולה.. רק יזין את שנאתם. לכן, כמו עם כל ישות הבוחרת נתיב אחר מהנתיב של האחד... גם אם אתם אוהבים לשמוע זאת או לא... גם אם אתם יכולים להבין זאת או לא... יש להם את הזכות לעשות כרצונם!

בלוסום: אתם עשויים להזדקק להרחיב על משפט זה, אני מרגישה.

פדרציה של אור: כל נשמה אשר ניתנה לה המתנה הנהדרת להגיע פעמים רבות לפלנטה שלכם... ניתנת לה גם את הזכות האנושית של בחירה חופשית. זה חיוני להתרחבותה של נשמת הפרט האחד. כמה זמן אחד בוחר לקחת, כמה נתיבים רבים  ופיתולים וסיבובים אחד בוחר ללכת במורד, זוהי לחלוטין בחירתו של הפרט... ללא שיפוט... מאף אחד... ללא ספק שלא... הבה נומר... "מהגבוה ביותר"

החיים הם אינסופיים.

הזדמנויות אינסופיות אשר פשוט לא מפסיקות להציג את עצמן.

לכול הנשמות יש את הזכות לקחת את הזמן שלהן כאשר הן צועדות בנתיבן. אף אחד אחר לא יקבע מסמרות (לא יגיד להן מה לעשות מבלי להתחשב ברגשותיהן)... אף על פי שהתנהגויות עשויות להשאיר את ליבו של האחר קר. לכל נשמה יש את הבחירה לחיות את הזדמנויותיהם ולשחק אותן בכל דרך שהן בוחרות.

בלוסום: רעיון שיפוטי זה הוא קשה... במובן שלפעמים,  זוהי תגובה אוטומטית.

פדרציה של אור: זה רק עקב חוסר הבנה של כול מה שיש.

בלוסום: לכן, מהיכן שאתם ממוקמים בתוך נשמותיכם... מה אתם "חושבים" על...לדוגמה... עריפת ראשי ציבור?

פדרציה של אור: אנו חושבים שהנשמות אשר בוחרות להתנהג בדרך זו עושות זאת, כיוון שבשטיפת המוח שלהן... זה מה שהם מביאות בחשבון ב"הדרך". אחד רק צריך להסתכל אחורה כמה אלפי שנים של כדור הארץ שלכם ואותו דבר מאוד התרחש.

בלוסום: עם זאת, האם אין זה מראה שלא התקדמנו הרבה בכלל?

פדרציה של אור: בכמה תחומים. עם זאת, האם יכולים אנו להוסיף, שההצעות שניתנו לאחרונה... מתיישרות עם הידע של אהבת העצמי הנשמתי. האחריות של כל אחד להיות ממנה.

בלוסום: עם זאת, אם אנחנו כולם אחד... איך יכולה התנהגות זאת לא להשפיע על האחר? כיוון שכאשר אחד אוהבים את כולם, אזי אתם אומרים...שזה יוצא אל הכול. אני מניחה שזה אותו דבר אם אחד לא אוהבים את כולם... בוודאי, גם האנרגיה השלילית יוצאת אל הכול?

פדרציה של אור: אכן, היא יוצאת. עם זאת... עם כבוד... אתם מפספסים את הנקודה כאן. אין עליכם לדאוג לבחירותיו של האחר. זה עבורכם לדאוג לעצמכם עם העצמי.

העצמי שלכם.

יכולים אנו כאן אולי, להזכיר לכם את החדר החשוך... עם רק נר אחד קטן... כבר אין יותר חשיכה!

בלוסום: מה עם הנשמות אשר הרגו ועינו? האם הן הסכימו לאפשר זאת להתרחש.. לפני שהן הגיעו?

פדרציה של אור: הם הסכימו לחוזה... להיות חלק ממצב. אף על פי שזה עשוי להיות קשה לכם להבין מהמקום בו אתם עומדים... אחד הוא בידיעה שאין סוף.

עבור נשמה להקריב את חייה בשביל הבנה טובה יותר שתגיע אל הכול... כאשר הן הסכימו ל"סיומים" אלה של חייהן בכדור הארץ... בזמן זה... בדרך זו... הם מבינות את התמונה הגדולה יותר.

כאשר נמצאים בדחיסות של כדור הארץ, חלק גדול מהסכם זה אינו הגיוני.  עם זאת, ברגע שהם משתחררות משעבוד ארצי הן יכולות ל"הרגיש" את השוני שעשו...על ידי כך שעשו זאת.

לעיתים קרובות, אנו מדברים על התמונה הגדולה יותר.  ישנם אלה אשר  חוו "מחוץ לגוף", אהבה טהורה.

האהבה האלוהית.

כאשר הם חוזרים לגוף הארצי שלהם.. הם זוכרים רק אהבה...וזה, מהתמונה הגדולה יותר... ההרגשה שהם חוו.... מאפשרת להם להבין שישנה רק אהבה... אין זה משנה איזה צורה היא לוקחת... על מנת להציג הזדמנויות לצמיחה לכול אחד ולכול דבר.

בלוסום: ברוח זו... מדוע לכמה ניתנת חוויה מדהימה זו... להיות באור של כול הידיעה... לצאת מחוץ לריתוק הארצי ולהיות חופשי? מדוע חלק מקבלים זכות זו ואחרים לא?

פדרציה של אור: זו שאלה מאוד מעניינת.

בלוסום: האם אתם יכולים לענות לה?

פדרציה של אור: כן.

בלוסום: שום דבר לא מגיע.

פדרציה של אור: עם זאת.

בלוסום: כולם מקשיבים. אני מוקסמת, כיוון שחוויות אלה הם בבירור התמרתם של חיים/אהבה... האם זה לא יהיה רעיון טוב עבור כולנו שתהיה לנו הזדמנות זו?...האם זה לא משנה את העולם?

פדרציה של אור: זה היה. עם זאת, לא בדרך שעולמכם תוכנן להשתנות.

כל נשמה על כדור הארץ הינה חלק מהתוכנית האלוהית... כל נשמה היתה קימת לנצח!

עם זאת,  אף פעם לא יכול להיות "זמן" בו אין מקום לצמיחה. צמיחה של אהבה.. אף פעם לא יכולה להפסיק.

אהבה... כמוכם... תמשיך להתרחב מעצמה.

עבור אלה אשר חוו ויחוו הרגשת אחדות שאנו והם מדברים עליה... יהיה תלוי במידה רבה "במעמדם".. בהעדר תיאור טוב יותר.  זה לא שנשמות אקראיות נבחרו לזה.. זה יותר מזה, שמי שהם... מוכנים להיהפך ליותר ממי שהם באמצעות חוויה זו.

בלוסום: עם זאת, האם אין כולנו מוכנים לכך?

פדרציה של אור: לא בהכרח.

בלוסום: זה מרגיש שזה די מסובך להבהיר, עבורכם.

 פדרציה של אור: רק בכך... שספר גדול מאוד לא יכסה את כל הזוויות של שאילתא זו.

בלוסום: ובכן, זה לא יכול להיות שאחד הוא ראוי יותר מהאחר.

פדרציה של אור: לא... זה לא כך בכלל. כיוון  שאין אחד שלא "מגיע" לו את הכול של כל דבר... באמצעות אהבה.

אולם... איך היינו מנסחים זאת...כאשר אחד בוחר להיות בתוך הכול של כל דבר זה... זה לא הוחלט על ידי הבורא, המתכנן... או אכן השופט... זה הוחלט על ידי העצמי.

כמה אתם "ראויים" לפלאות אלה? כל אחת? שאלו את עצמכם עכשיו...

בלוסום: ובכן עבורי, הייתי אומרת שאני... כשאני בטוחה שכל אחד מוכן. לא מתוך אגו כלשהו, עם זאת בידיעה שאנו כולנו שווים ונבראנו כדי לגלות  אהבה בצורות אינדיבידואליות. אני לא בטוחה שאני מנסחת זאת מאוד היטב... עם זאת, אני עכשיו  במקום של ידיעה שאנו כולנו ראויים לכל דבר. אני יודעת שאתם צריכים להוסיף יותר כדי לשים זאת בפרספקטיבה.

פדרציה של אור: ככל שאתם יודעים יותר על עצמכם ב/כ/באמצעות אהבה... כך מגיעה יותר ההבנה של "ראויות". כיוון שתיאור מילה זו אינו בדיוק כפי שהיינו אוהבים אותה.

להיות "ראוי" למשהו... אחד בכדור הארץ, מנסח את משמעות הלוואי של מילה זו כאילו הרוויח אותה. עם זאת, אנו לא רוצים שתיתקלו בכך די באופן זה.

כל הנשמות נולדות עם הזכות להיות עצמן. זה פשוט חוק קארמתי שהנשמה מביאה לעצמה את מה שהיא בוחרת לתועלת של עצמה.. נוטלת עליה לבושים שונים רבים של אתגרים וחוויות שאחד צריך להתמודד בהן.

כשאחד עולה במעלה הסולם, הם מכירים עבור עצמם את מה שכבר לא משרת... כיוון שכל הדברים שרתו בדרך כלשהיא פעם... הם עושים את בחירותיהם כדי להיפטר ממה שעכשיו צריך להיות מיושן בחייהם... ובעשותם זאת... הם לוקחים בחשבון שהם  יהיו "ראויים" לדברים גבוהים יותר.

אין אלוהים "שם למעלה" אשר יהיה אי פעם שופט ומרשיע אחד לחיים של חשיכה  כיוון שלא "מציית"... לא בספרינו, בכל מקרה!!!

אין אלוהים המחליט מי האחד שראוי יותר מאשר האחר בשל התנהגות טובה.

ישנה  רק אנרגית האהבה הטהורה ביותר והגבוהה יותר אשר נותנת לכם  את המתנה להחליט זאת הכול בעצמכם  וחיי האחד יתפתחו בהתאם.

בלוסום: אני יודעת שאנו קרובים לסוף השעה ואולי זה מאוחר מדי להעלות את זה היום... עם זאת, אני תוהה אילו מחשבות יש לכם על המילה "אלוהים"...

פדרציה של אור: נוסח כיאות!...כיוון שהמחשבות שיש לנו על "המילה" אלוהים...מאוד שונות ממחשבותינו על האמת ב/של האור... של/מ/דרך האנרגיה הגבוהה ביותר שקיימת.

בשימת דגש רב על מילה זו אלוהים...בהבנותיה הרבות...היכה וחבט את הרעיון המקורי.

בעולמכם כל דבר חייב שיינתן לו שם. בשלנו.. חייבים להרגיש כל דבר.

לכן... אנו "מעדיפים" להשתמש במילה אהבה...  כך שלא לגרום לאחד להרגיש שלא בנוחות...בשל מה שהם לוקחים בחשבון שהוא או הוא לא "אלוהים".

בלוסום: זו השאלה. אני מרגישה בטוחה ששייקספיר קיים היה בכמה התקשורים האחרונים! האם יש לכם בעיה עם המילה אלוהים...  באופן אישי?

פדרציה של אור: זו מילה... יש לנו בעיות עם מילים. אולם לנו אין בעיה עם האמת של מילה זו.

בלוסום: מהי? אני יודעת כמובן מה אתם עומדים לומר.

פדרציה של אור: אהבה... אהבה...רק אהבה.

בלוסום: יה... זה עשוי להיות רעיון טוב לדבר על זה לעומק בפעם הבאה. זה יכול להיות מעניין מאוד.

פדרציה של אור: עבור רבים. שמרו על כובעיכם!

בלוסום: עבודה גדולה, חברים. תודה לכם. כה הרבה. אנו מחכה "להתחיל ללמוד" איתכם שוב בקרוב.

פדרציה של אור: תמיד... אנו מרגישים את אותו הדבר.

בלוסום: באהבה ובתודות בלוס XXX

 

* הפדרציה של אור מדברת על אהבה 

https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=uq8hqqCOmV4&list=UUtYNUevWytubYiElIY44pbgShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge