Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 27, 2012

November 27, 2012 Thrive

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 27 בנובמבר 2012

בלוסום: ובכן...שבוע נוסף חלף בזמזום ליד... מתקרב עוד יותר לסוף השנה...ואוי! איך שנה זו עברה ביעף. אני פשוט משאירה זאת לכם....אתם יודעים הכי טוב מה אני מרגישה....

 פדרציה של אור: ברכות חמות לכל אחד. אתם מדברים על זמן שעובר ביעף ואנו מסכימים שזה המצב עבורכם. עם זאת בזמן החדש, זה ייראה אפילו יותר מהר... הרבה יותר כאילו אין זמן. כיוון שזמן שייך לפרדיגמה הישנה ויהפוך להיות פחות ופחות בעל חשיבות עם התקדמות "הזמן". השבועות הקרובים יהיו כאילו היום נמשך דקה.

 כבר יש כה הרבה אהבה שזורמת דרך...שכמה אינם מבחינים בה... עם זאת, עדיין צוברת תאוצה על ידי רבים. אפשרו לכך להיות, יקיריי...שליבכם יקדם בברכה וייפתח לזרימה פנימה של אנרגיה שנשטפת לתוך הפלנטה שלכם.

 הזכירו לעצמכם באופן קבוע שאתם הינכם אהבה והזמן הינו עכשיו בו עליכם לממש את העצמי עם עצמו.

 אתם עשויים להרגיש מעט בלבול לגבי מה למעשה המשמעות של זה ואנו מודעים שדברנו על כך הרבה פעמים בעבר... עם זאת אנו פשוט ממשיכים להזכיר. כיוון כשהאסימון נופל, ניתן לזכות בהגרלה!

 מנקודת מבט של כל נשמה...תלוי היכן נקודת מבט זו שוכנת...שם יהיה גל של אפיסת כוחות לפני האירוע...אנו פשוט מצהירים זאת כדי להכיר בכך. לכך תהיה תוצאה משנית כיוון שזה מכין את העצמי לאנרגיה הגבוהה יותר שעומדת להגיע.

בלוסום: אנשים רבים מדברים על אירוע בהתייחס לאנרגיות השמש...אני באמת לא למדתי זאת בעצמי... האם יכולים אתם לשפוך אור בכלל?

פדרציה של אור: כפי שהשמש שופכת אור! מה שאנו אומרים בהתייחס לעניין זה הוא שפעילות רבה תזרום ישירות מכלי זה. שוב, אנו בוחרים לא להסגיר את ההפתעה ועם זאת אנו מכירים בעובדה ש"אל השמש" ישחק חלק גדול במה שיהפוך להיות גלוי.

אסור לצפות את מה שמצפים!

היינו מציעים שברגעים של אמת מוחלטת.... אחד יפעל לטובת עצמו עם יישור של הגוף, המחשבה והנשמה לתוך האחדות של החוויה.

כיוון שזה יהיה שונה עבור כל אחד... עם זאת אנו ממליצים  שיהיה "מכנה משותף" שבו כולם יכירו בשינוי.

שאפו ונשפו ברמה העמוקה ביותר ופתחו את עצם הקיום למה שיש.

תושבים יקרים של כדור הארץ....אחרית הימים הגיעה לסופה.  ימים חדשים עומדים לזרוח כלפי מטה ולתת לכל אחד תקווה מחודשת לכדור ארץ יפה. פלנטה של יופי שאתם עומדים לברוא מחדש לתוך התפארת של עצמה.

ניתן להבחין בהבדל בתוך העצמי של הנשמה... אין זה משנה איזו רמה אחד השיג עד כה. כיוון שאור האהבה שעומד להיכנס יאפשר לרוח להמריא ולהיות של עצמה.

אוה, איזו שמחה אתם תחוו. כפי שהייתם אומרים... זה מאוד יפתיע אתכם!

בלוסום: והאם השמחה הזו תישאר?

פדרציה של אור: במידה מסוימת... היא תהיה עצומה ב"זריחתה"... עם זאת, תרתח קצת על מנת שאחד יתאים עצמו לרמה החדשה הגבוהה יותר.

אף אחד... לא יישאר אותו הדבר כפי שהיה פעם.

בלוסום: ועם זאת, האם החיים... פשוט ימשיכו?

פדרציה של אור: לא "פשוט" ימשיכו. החיים יתמודדו בהארה חדשה.

עבור אלה שבחרו...הם ימצאו את עצמם בארץ פלאות אשר מגיעה מהלב... ההבדל בתוך הלב יהיה ברור לעצמי וירצה "לעשות זאת נכון".

בלוסום: האם אתם יכולים להסביר קצת יותר... "לעשות זאת נכון".

פדרציה של אור: התשוקה לשליטה עצמית תהיה ברורה יותר. כל כך הרבה זמן הייתם "תחת האגודל" ("בשליטה") והתעלמתם מהשלמות המוחלטת של בני אנוש. אתם תהיו מסוגלים לשקול מחדש את המצב שהיה ולעשות כל מהלך אפשרי כדי לתקן את הנזק שנעשה עליכם/להם.

זו תהיה התשוקה העליונה ... לשם שינוי, זה מתקן את הדילוגים הגדולים ויגיע בדילוגים גדולים... ואתם תיכנסו פנימה ל"סוג" העולם שהאמנתם בו... זה יהיה על סף הדלת... כשהדלת פתוחה לרווחה.

נשמות של כדור הארץ...נשמות של החיים...כשאור זה שוטף אתכם....מצאו זאת בתוככם לבקש סליחה...סליחה לעצמי אשר הובל שלא בדרך הנכונה מפעם לפעם...חפשו אחר נתיבים שהיו לא כה שימושיים... עם זאת, מבטיחים.

 בקשו גם סליחה מאלה אשר באמת נסעו בנתיבי האופל ולא היו מסוגלים למצוא דרך לחופש...כיוון שהם נעשו כה אבודים ומבוצרים באותה דרך הליכה מיוחדת...שכול המחשבות על אור השמש עזבו את מחשבותיהם ולכן את נשמתם.

כאשר אור זה מגיע...מוצא אתכם... את האמת שלכם... ומציע את האהבה העמוקה ביותר עבור/ל העצמי ועבור כל מה שיש.

הרגישו את האהבה הזו...כיוון שאנו אומרים לכם... זה יהיה מהמם.

בלוסום: האם זה יהיה במשך זמן מסוים? כיוון שראיתי וידיאו של ג'נטלמן בן שבט המאיה אשר דבר לאחרונה על כך שיהיה משך זמן של 8 דקות שבהן אנו יכולים להיעשות מודעים לתודעה גבוהה יותר ומכאן ואילך, זה יהיה תלוי בנו ל"המשיך זאת"...משהו כזה !!

פדרציה של אור: כפי שאנו אומרים... זרם זה של אור לא יהיה מתמשך...עם זאת, הוא יהיה "רגעי" במונחים של התוכנית הגדולה של הדברים.

בלוסום: אני מתכוונת...אם מישהו עסוק... האם הם עשויים לפספס זאת!!??

פדרציה של אור: לא...זה לא יהיה אפשרי. כיוון שמה שעומד להגיע אינו אותו רטט של משהו שהגיע קודם לכן. זה לא יהיה כפי שהזכרת קודם לכן שחלק עשויים להיות מודעים וחלק לא...כמו בפתיחת שער הכוכבים, לדוגמה.

לא ניתן להתעלם ממה שעומד להגיע.

בלוסום: עם כל הכבוד...זה הכל בסדר וטוב עבורכם...אתם יודעים על מה אתם מדברים... אנחנו לא! אנו צריכים לנחש ו"לבחור" מכול ההצעות השונות שהוצהרו בנושא זה... אני יודעת שלא ייקח הרבה זמן ללכת... אבל, עלי לומר... כפי שאני עושה את המיטב להיות במקום הטוב ביותר האפשרי עד שזמן כזה יגיע... זה עבורי...במידת מה להעלות זיכרונות מ-14 באוקטובר 2008... כאשר ההמתנה נראתה די בלתי נסבלת... התרגשות ומידה רבה של ציפייה מעורבבים ביחד!

פדרציה של אור: אז, אנו נציע שתעשו ככל האפשר כמה שיותר נשימות באמצעות מדיטציה ואפשרו לידיעה של הנשמה להביא שלום למצב.

דעו בליבכם והיו סמוכים ובטוחים במחשבתכם...כי מה שיתרחש מתרחש באמצעות הרחבה אלוהית.

כל מה שצריך להמשיך בתוככם ומסביבכם הינה התוכנית האלוהית המוצגת.

זכרו זאת... אין זה משנה איך זה עשוי להופיע.

בלוסום: כשאתם אומרים דברים כאלה...האם זה יהיה המקרה של לקבל את המחוספס (החסרונות) יחד עם החלק (היתרונות)?

פדרציה של אור: זה יהיה חלק אם אתם בוחרים שזה יהיה עשוי מקטיפה... ומחוספס אם אתם בוחרים שזה יהיה עשוי מאבן.

אין אנו מבקשים לבלבל אתכם בשעה הרת גורל זו... אנו רק משתוקקים ללוות את מחשבותיכם עם מה שהוא הכי בעל ערך.

בלוסום: תודה לכם. אני גם רוצה להבהיר שלא נתתם לנו תאריך בו יגיע האור...האם יש סיבה לכך?

פדרציה של אור: מה את זוכרת?

בלוסום: שאני החלטתי לא ללכת עם "זמנים" עד כמה שמדובר בכם...

פדרציה של אור: אנו דבקים ברצונותיכם.

דמיינו זאת... דעו זאת...כי האור שזורח מהפלנטה שלכם הינו בהיר להפליא... כיוון שישנם רבים מכם אשר יודעים בליבם שהשחר של העולם החדש עומד להתחיל בכל רגע נתון.

אנרגיה זו שזורחת נותנת כזו חשיבות לעניין.

דמיינו...כל אלה ש"בבעלותם מידע מיוחד או סודי"... ליבכם פועם כאחד ומחשבותיכם הן בעלות אותו רטט של אהבה ותשוקה לחולל עולם חדש זה.

כיוון שעמוק בתוך ליבכם אתם יודעים שזוהי משימתכם...שחיכיתם כה הרבה ולפעמים העברתם את הזמן עם הרבה חרדות בלב... עומדת להקרין אתכם לתוך הזמן שחתמתם להשיגו.

ואתם תשיגו זאת.

שחררו את מחשבותיכם מכל הספיקות... אפשרו לעצמכם לרחוץ בתהילת הזהב של הישגיכם. בדרך שנסעתם היו מלכודות, עם זאת הדרך שיש לכם לנסוע היא דרך של זריחת שמש נפלאה... הסלולה לאורך כל הדרך עם הרגשה שמדליקה ומרגשת.

נשמות יקרות...אנו איתכם...אתם איתנו.

אנו יודעים שמה שעומד להגיע עולה על כל הציפיות.

אנו יודעים שאתם צעדתם תמיד קדימה לכיוון זמנים אלה...מאה שנים אחר מאה שנים.... ועכשיו זה כאן.

השמיים מהדהדים שלום...כשהחיים מתמודדים עם לגמרי משמעות חדשה... ועם זאת...זה הסיפור העתיק ביותר בספר.

בלוסום: תודה רבה... (נראה שזה די קצר למרות שלקח שעתיים לעשות... היתה לי הפרעה גדולה.. אבדתי את אמצע המסמך! השבח לגוגל (Google)!)

  Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge